رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز

تیم بزرگ لیون کامپیوتر آماده ارائه خدمات در جهت مودینگ کردن کیس و قطعات کامپیوتربه علاقه مندان می باشد.

rsncqt4k4dd9rh3qosy3.jpg

با کمترین هزینه کیس و قطعات کامپیوتر خود را زیبا کنید

ah3fer4wxcb2idanmk7t.jpg

((( شروع قیمت ها از 150 هزار تومان الی 300 هزار تومان می باشد )))

l0itlmyk30hg4uyvzdx4.jpg

از خصوصیات این نوع مودینگ کردن میتوان به:

# استفاده از تکنولوژی جدید بلک لایت جهت نور دهی قطعات

# قابلیت طراحی روی کلیه قطعات کامپیوتر(رم -گرافیگ-مین برد-هارد-واترکولر-پاور- و ...)

# دارای رنگ بندی متنوع و انواع طرح های مختلف

# ریموت کنترل با قابلیت برنامه ریزی10 حالت مختلف نمایش نور

# مصرف برق بسیار پایین(5 وات)

pbzcjbr6u3cwoe8hnj4.jpg

# لازم به توضیح است که ،قبل از انجام مودینگ سیستم کامپیوتر شما سرویس و مجدد توسط تیم حرفه ای لیون کامپیوتراسمبل می شود.

uy2f6851orfvcpbt5wt.jpg

شایان ذکر است که اجرای مودینگ هیچ گونه ضرر و آسیبی به قطعات نمیرساند و نصب تکنولوژی بلک لایت دارای گارانتی میباشد.

6xyltluyp1a37risylba.jpg

z9rvlxd7cimtp4ya00id.jpg

در صورت تمایل و گرفتن اطلاعات بیشتر با شماره های

09101423070

و

09101423080

در ارتباط باشید.

ویرایش شده توسط pouya lion
لینک به دیدگاه

بسیارعالی به به ،خیلیم خوب ،دوستان انواع اقسام برچسب بلک لایت تو بازار موجوده با کمی خلاقیت بهترین مودینگ رو میتونن انجام بدن،اما بهتره بدین تیم لیون کامپیوتر قطعات رو هم براتون سرویس کنن قشنگ[emoji12] ،پیش ا پیش تشکر فروان بابت این همه زحمت [emoji4]

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

بسیارعالی به به ،خیلیم خوب ،دوستان انواع اقسام برچسب بلک لایت تو بازار موجوده با کمی خلاقیت بهترین مودینگ رو میتونن انجام بدن،اما بهتره بدین تیم لیون کامپیوتر قطعات رو هم براتون سرویس کنن قشنگ[emoji12] ،پیش ا پیش تشکر فروان بابت این همه زحمت [emoji4]

Sent from my D826 using Tapatalk

متاسفانه تو ایران مودینگ به درد نمیخوره چون اگه بهترین مودینگ رو هم انجام بدی باز هم افرادی هستن که موج منفی میدن از سختی کار هم خبر ندارن.
لینک به دیدگاه

متاسفانه تو ایران مودینگ به درد نمیخوره چون اگه بهترین مودینگ رو هم انجام بدی باز هم افرادی هستن که موج منفی میدن از سختی کار هم خبر ندارن.

سلام دوست من

یکی از بزرگترین موانع مودینگ در ایران قیمت بالای اون بوده که باعث دوری کاربران از مودینگ میشده ،

و کار بسیار دشوار و طاقت فرسایی هست ، کسانیکه به سمت چنین کاری رفتند کاملا درک میکنن مسیر رو و در ظاهر خیلیها ساده میبینن کار رو

در نهایت امر، این شد که با مشورت تیم فنی، متخصصان لیون کامپیوتر،پیگیری های مداوم، آزمایش های لازمه و خطا به این روش از مودینگ بسیار ارزان دست پیدا کردیم

وخدا رو شکر گذار هستیم که تونستیم روشی کاملا ایمنی و اصولی و از همه مهم تر با قیمت بسیار پایین برای مودینگ سیستمهای مشتریان عزیز لیون کامپیوتر استفاده کنیم که باعث پیشرفت در این زمینه خواهد شد،

لازم به توضیح است که در این روش از مودینگ ،شما بدون اینکه آسیبی به قطعات و کیس برسه یک سیستم زیبا و مودینگ شده خواهید داشت

و این هم خدمتی بود که به خدمات لیون کامپیوتر اضافه شد و باعث افتخاره

لینک به دیدگاه

سلام تلگرام هستین جواب بدین؟؟؟

میشه من کیسم رو با تیباکس بفرستم سالم میره و بیاد؟!!!!!

لینک به دیدگاه

چه باحال...کیس روهم دیگه میتونیم ببریم black light party  :D  :D  @};- 

لینک به دیدگاه

درست متوجه نشذم

کیس از اول اسمبل میشه بعد led rgb (فکر کنم deepcool) میگذارید روش بعد رنگ میزنید و آخرش میشه 300 تومن؟

لینک به دیدگاه

درست متوجه نشذم

کیس از اول اسمبل میشه بعد led rgb (فکر کنم deepcool) میگذارید روش بعد رنگ میزنید و آخرش میشه 300 تومن؟

300 تومن ؟ لوووووللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل... تا فردا صبح

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درست متوجه نشذم

اسلیو شدن کابل ها هم هست طبق چیز یکه توی عکس مشخصه

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

یکی پیدا میشد خوب امسبل کنه یه جلا بده ... در حدیه که منطقفی باشه قیمت بده من کیسم رو میدادم بش

اگه واقعا 300 باشه که نمیصرفه

لینک به دیدگاه

یکی پیدا میشد خوب امسبل کنه یه جلا بده ... در حدیه که منطقفی باشه قیمت بده من کیسم رو میدادم بش

اگه واقعا 300 باشه که نمیصرفه

عزیز من با خودشون تماس بگیر قیمت جویا شو وبگو نهایت اینقدرمی تونم هزینه کنم با وجود تغییراتی که من می بینم 300 تومن چیزی نیست کابل ها اسلیو شده همه ی کیس به صورت منظم برچسب خوره تازه 90 تومن هم قیمت led rgb یا مدل 65 تومنیش استفاده شده  اسمبل و سرویس قطعات  رو هم در نظر بگیر 

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

منتظرم ایشون جواب تلگرام میتونیم راحت صحبت کنیم یا نه

کارشون خوب باشه ، فاکتور بدن کجا ها خرج چی کردن ، قطعا دست مزد منصفانه هم در خدمتیم!

90 تومن rgb مابقیش چی؟ ... مابقیش دست مزد یک امسبل ؟!

لینک به دیدگاه

کارشون خوب باشه ، فاکتور بدن کجا ها خرج چی کردن ، قطعا دست مزد منصفانه هم در خدمتیم!

در کل ایده خوبی ولی به قول شما باید فاکتور بدن که چقدرخرج کجا شده که مطمعنا لیون اینکارو انجام میده

لینک به دیدگاه

با سلام

و با اجازه جناب pouya lion

مطمئنا ارائه فاکتور و توضیحات رو به همراه داره ، ولی شما همین رو در نظر بگیرید:

هزینه سیستم نور RGB با ریموت کنترل

هزینه سرویس و اسمبل مجدد

هزینه اسلیو کردن کابل ها

طراحی و نصب روکش برای قطعات کامپیوتر

با در نظر گرفتن وقت گیر بودن تمام مراحل بالا و کمی انصاف ، مبلغ 150 تا 300 هزار تومان هزینه بالایی نیست

علاوه بر این که کار تخصصی هست و ابزار و لوازم خاص خودش رو نیاز داره

لینک به دیدگاه

سلام تلگرام هستین جواب بدین؟؟؟

میشه من کیسم رو با تیباکس بفرستم سالم میره و بیاد؟!!!!!

سلام دوست من

بله شما میتونید سیستم رو برای ما ارسال کنید فقط چند نکته خدمت شما بگم،مسُولیت ارسال کیس تا به دست ما برسه با شماست،

از لحاظ بسته بندی و کارتن،حتما کارتن فابریک کیس باشه،و در صورت امکان با اتوبوس سیستم برای ما ارسال بشه،تیم لیون کامپیوتر در ارسال محصولات نهایت دقت رو دارند،

لینک به دیدگاه

درست متوجه نشذم

سلام دوست من

این نوع از مودینگ 2 حالت داره:

1- شما قطعات رو از لیون کامپیوتر خریداری کرده باشید و تیم لیون بخواد براتون اسمبل کنه که مودینگ هم به لیست اضافه میشه،

2- شما سیستم رو از قبل استفاده میکردید و در حال حاضر فقط اون رو میخواین مودینگ کنید،که سیستم رو برای لیون کامپیوتر ارسال میکنید و مودینگ به روی سیستم شما انجام شده و مجدد براتون ارسال میشه،

از لحاظ اسمبل چون تک تک قطعات برای سرویس و مودینگ باز میشن ،مجدد روی سیستم نصب میشه،برای زیبا تر شدن کیس دوباره اسمبل به سبک لیون انجام میشه،

لازم به توضیح است که بلک لایت و RGB LED  خیلی بهم متفاوت هستند و راه های جدا از هم دارند،که در روز های آتی توضیحات لازمه رو در تاپیک خواهیم گذاشت،

و از لحاظ قیمتی از 150 هزار تومان تا 300 هزار تومان بستگی به درخواست مشتری و سیستم کامپیوترشون داره

اسلیو شدن کابل ها هم هست طبق چیز یکه توی عکس مشخصه

سلام دوست من 

بله کابل ها در سایت موجود میباشند،

http://lioncomputer.ir/product/7863/کابل+اسلیو+بیتفنیکس+8پین+سفید/

بنا به درخواست مشتری به مودینگ اضافه میشه.

لینک به دیدگاه

بلک لایت چیست؟

بلک لایت همانطوری که از اسمش پیداست نور آرام سیاه است ! بلک لایت باعث تغییر رنگ اشیاء و اجسام مختلف میشود. تغییر رنگ محیط میتواند بسیار جالب باشد به فرض مثال اگر در یک محیطی استفاده شود لباس سفید به رنگ سفید بسیار بسیار براق ، لباس های آبی به رنگ صورتی ، پوست صورت شما  به رنگ قهوه ای تیره و دندانهای شما سفید بسیار روشن میشود به طوری که انگار از خودش نور تولید میکند. برای جالب تر شدن نیز چیزهای دیگری وجود دارد که نور بلک لایت را بیشتر نشان میدهد..

امروزه استفاده از نورپردازی بلک لایت در تمامی دنیا کاربرد های گوناگون دارد. در تئاتر ، مهمانی ها و نورپردازی ساختمانی و غیره استفاده میشود. این نور قابلیت های زیادی دارد که در اینجا ما برای مودینگ کردن کیس،و زیبا تر کردن آن استفاده کرده ایم،

این نور در واقع همان تست اسکناس است که نخ های نامرئی را نشان میدهد به رنگ سورمه ای .

اما جذاب ترین کابرد های بلک لایت استفاده در فضای داخل کیس است. این نور باعث میشود که رنگ محیط و قطعات به شکل دیگری دیده شود یعنی رنگ محیط به گونه ای دیگر نشان میدهد و فضای کیس بین تاریک و روشن میشود. اما در این میان تجهیزات و لوازمی هستند گه در حالت عادی باز تاب نور خاصی ندارند ولی در نور بلک لایت بازتاب بسیار زیادی از

خود به نمایش می گذارند و باعث جذاب تر شدن کیس میشوند،

این تکنولوژی را برای اولین بار در کشور به صورت کامل توسط تیم ومتخصصان لیون کامپیوتر

جهت مودینگ کردن کیس به نمایش درآمده ،و از خصوصیات خوب آن میتوان به قیمت پایین و آسیب نرساندن به قطعات کامپیوتر اشاره کرد.

لینک به دیدگاه

مود کردن سیستم بیشتر به سلیقه برمیگرده .

این امکان هست که طرح های ساده رو روی درب کیس برش بدید ؟

مثلا لوگوی AMD رو روی در برش بدید و زیرش یک طلق قرمز بزنید ؟

یا لوگوی ایسوز ؟؟؟

یا کلا ظاهر کیس رو عوض کنید ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

مود کردن سیستم بیشتر به سلیقه برمیگرده .

این امکان هست که طرح های ساده رو روی درب کیس برش بدید ؟

مثلا لوگوی AMD رو روی در برش بدید و زیرش یک طلق قرمز بزنید ؟

یا لوگوی ایسوز ؟؟؟

یا کلا ظاهر کیس رو عوض کنید ؟؟؟

سلام دوست من

کاملا حق با شماست،

مودینگ به سلیقه و نوع انتخاب مشتری بستگی داره،

مجوعه لیون کامپیوتر نسبت به این موضوع و رضایتمندی مشتری کاملا انعطاف پذیر بوده است.

در خصوص گفته شما بگم که هر طرحی که توی ذهن داشته باشید و عملی باشه مجموعه لیون انجام میده،از لحاظ تغییر ظاهر کیس هم،برچسب های زیبا با طرح های مختلف،کیفیت مطلوب هست که به روی کیس چسبانده شده و جلوه خاصی به کیس و ظاهر اون میبخشه،

نمونه هایی از این برچسب ها و طرح های اونهارو در این تاپیک میذارم

لینک به دیدگاه

سلام.

ایا بعدا امکان حذف بلک لایت هست؟

یعنی به صورت برچسب هستش یا نوعی رنگ هست که با قلم اضافه شده؟

همچنین ایا بعد از مدتی کیفیت خودش رو از دست نمیده ؟ مثلا کمرنگ بشه یا موارد مشابه؟

لینک به دیدگاه

سلام.عاااالیه افرین به ادمای پیشرو که استارت میزنن و به حقشون هم میرسن.میخواستم بپرسم که شما از روی عکسی که از طرف ما به شما داده میشه مودینگ رو انجام بدین البته با توجه به پتانسیل سیستم ما عکس انتخاب میشه فقط بفرمایید که از عکسی که خود مشتری میده توانایی مودینگ دارید؟؟؟؟؟

سلام.یه احسنت وخسته نباشید به ادمایی که استارت کاری نو و ایده نو همیشه توسط ادمای پیشرو زده میشه واقعا جای تشکر دارید.میخواستم بدونم که از روی عکسی و طراحی که مشتری میخواد مودینگ انجام میشه؟؟؟البته با توجه به امکانات مودینگ و اینکه تا چه حد میشه مانور داد.فقط لطفا بفرمایید که از روی عکس که ما میدیم امکان مودینگ هستش؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام.میشه طراحی از سمت ما باشه.از روی عکسی که مشتری میده مود پیشه؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

درست متوجه نشذم

سلام دوست من

شما یه کم تحقیق درباره نور معمولی و بلک لایت بکنی

متوجه میشی ما کدوم رو داخل کیس استفاده کردیم

و یه بار دیگه متن رو دقت کنی بهش ،اسم RGB LED داخلش نیست

لینک به دیدگاه

سلام.

ایا بعدا امکان حذف بلک لایت هست؟

یعنی به صورت برچسب هستش یا نوعی رنگ هست که با قلم اضافه شده؟

همچنین ایا بعد از مدتی کیفیت خودش رو از دست نمیده ؟ مثلا کمرنگ بشه یا موارد مشابه؟

سلام دوست من 

از اینکه ما بلک لایت رو انتخاب کردیم 

بخاطر جدید بودن نه از لحاظ ورود به تکنولوژی بلکه بخاطر تجاری سازی این محصول و قیمت مناسب اون بوده

به عبارتی قبلا این تکنولوژی استفاده و مصرف آن خیلی هزینه بر بود و کمتر کسی در دسترس داشت

واضح تر مثال بزینیم نور بلک لایت و ماوراء بنفش بخاطر ماندگاری بالا و با ثبات بودنش در تست اسکناس استفاده شده

همین طور که در اطلاع هستید برگه اسکناس هر بلایی سرش بیاد باز هم با بلک لایت یا ماوراء بنفش قابل تشخیص است

با توضیحات بالا امیدوارم جواب رو گرفته باشی و مفید واقع شده باشه

سلام.عاااالیه افرین به ادمای پیشرو که استارت میزنن و به حقشون هم میرسن.میخواستم بپرسم که شما از روی عکسی که از طرف ما به شما داده میشه مودینگ رو انجام بدین البته با توجه به پتانسیل سیستم ما عکس انتخاب میشه فقط بفرمایید که از عکسی که خود مشتری میده توانایی مودینگ دارید؟؟؟؟؟

سلام.یه احسنت وخسته نباشید به ادمایی که استارت کاری نو و ایده نو همیشه توسط ادمای پیشرو زده میشه واقعا جای تشکر دارید.میخواستم بدونم که از روی عکسی و طراحی که مشتری میخواد مودینگ انجام میشه؟؟؟البته با توجه به امکانات مودینگ و اینکه تا چه حد میشه مانور داد.فقط لطفا بفرمایید که از روی عکس که ما میدیم امکان مودینگ هستش؟؟؟

بله بزرگوار شما یه عکس از سیستمتون که قرار هست روش مودینگ انجام بشه و طرحی که مد نظر دارید رو برای ما ارسال کنید 

تیم ما پس از برسی و امکان اجرا روی سیستم شما،نتیجه رو اعلام میکنن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...