رفتن به مطلب

دوستان راهنمایی کنید در خرید یک مودم روترسرعت بالاوپشتیبانی دانگل 4G

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 60
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

لینک به دیدگاه

فقط ایسوس

به فکر فور جی هم باش

2d43d79e8271fb8efe3d48afb498e1eb.jpg

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

ویرایش شده توسط Srx190d
لینک به دیدگاه

تا چه مقدار میخوای هزینه کنی ؟ تا 150 تومن میتونی dsl-n14u بگیری با کابل cat 5e ... اگه کنسولت از cat6 پشتیبانی میکنه که چه بهتر

اگه میتونی 600 تومن هزینه کنی dsl-n55u یا dsl-n66u بگیر

لینک به دیدگاه

تا چه مقدار میخوای هزینه کنی ؟ تا 150 تومن میتونی dsl-n14u بگیری با کابل cat 5e ... اگه کنسولت از cat6 پشتیبانی میکنه که چه بهتر

اگه میتونی 600 تومن هزینه کنی dsl-n55u یا dsl-n66u بگیر

هزینه 200یا300 فقط بیشتر کارم انتقال دیتا بین کنسول ومودم با سرعت بالای 40یا50مگابایت باشه

ویرایش شده توسط Legacy of Kain
لینک به دیدگاه

فکر کنم تاپیکو اشتباه تو سایت لیون زدم کسی از مودم چیزی نمیدونه :crying: :( 

لینک به دیدگاه

سلام ....

کلا در مورد این موجود  (مودم)  کمتر کسی اطلاعات کامل و بدرد بخور داره ! 

معمولاهر کسی به یه برندی ارادت داره و اونو از بقیه بیشتر میپسنده و ....!

من یه مدت تو چند تا سایت پیگیر این موضوع بودم و آخرش هم چیزخاصی متوجه نشدم !

جالب اینکه تو بازار هم به چند فروشنده این کاره مراجعه کردم و اونها هم مثل بقیه . یه فروشگاه یه مودم پیشنهاد میداد و میگفت آخرشه بعد فروشگاه بعدی از نظرش  یه چیز دیگه خوب بود .

نظر من اینکه اولا از جدیدترین مودم های بازار بخرید . دوما پوله بی زبونتونو دور نریزید برای امکاناتی که به دردتون نمیخوره  و سوما اگر خوش شانس هستید دست دوم بگیرید با قیمت ارزانترچون با نو از نظر کارایی فرقی ندارد .

لینک به دیدگاه

درود بر شما من تجربه ي شخصيمو ميگم شايد بدردتون بخوره

من پاييز سال گذشته دنبال مودم بودم و هر كسي يه پيشنهاد ميداد در نهايت متوجه شدم كه بايد ببينم چي ميخوام از مودم با توجه به سرعت هايي كه تو ايران رايجه و كارهايي كه ميشه انجام داد با يه مودم خوب مثل واي فاي سرعت لنش و امكاناتش در نهايت خودم دست به كار شدم و چند تا مودم رو برسي كردم و در نهايت به مودم ايسوس مدل n14u رسيدم البته شما رو تشويق به خريدش نميكنم بازم ميگم ببينيد چي ميخوايد از مودم و حالا چرا من اين مدلو انتخاب كردم بهترين مورد خوبي كه اين مودم داشت درگاه usb بود  كه خيلي به دردم ميخورد هم دانگل 4g  بهش وصل ميشه هم فلش و هم هارد اكسترنال و خودش دانلود منيجر داره و شما ميتوني بدون اينكه سيستمتو روشن بزاري لينك دانلود هاتو بهش بدي تا خودش كارو تموم كنه و بهت تحويل بده البته شايد خيليا بگن اين كه چيزي نيست ولي من از ساعت 4 صبح تا 10 صبح اينترنت رايگان دارم كه حجماي سنگين رو براي اون ساعت ميزارم و فقط 4 صبح چند لحظه بيدار ميشم و با موبايلم به روتر وصل ميشم و دستور ادامه ي دانلود رو بهش ميدم و ميگيرم ميخوابم البته دانلود منيجر خيلي حرفه ايي نداره ولي كار آمده قدرت آنتن دهيش هم خوبه و خيلي هم داغ نميكنه اين تجربه ي خودم در مورد n14u ايسوس بود ولي ميگم مبناي خريد شما قرار نگيره اول بايد ببينيد چه انتظاري از مودمتون داريد بعد به جيبتون نگاه كنيد و بيخود هم هزينه نكنيد با اين سرعت هاي مزخرف و هزينه هاي شارژ adsl

موفق باشيد

لینک به دیدگاه

دوستان من بیشتر مد نظرم انتقال دیتا با کابل شبکه از کامپیوتر به کنسولps4هست چون با مودم معمولی10مگابایت بیشتر سرعت نداره،ومن میخوام 50یا50مگابایت بالاتر انتقال بده دیتاها را

لینک به دیدگاه

دوستان من بیشتر مد نظرم انتقال دیتا با کابل شبکه از کامپیوتر به کنسولps4هست چون با مودم معمولی10مگابایت بیشتر سرعت نداره،ومن میخوام 50یا50مگابایت بالاتر انتقال بده دیتاها را

لینک به دیدگاه

درود

اگر پشتیبانی دانگل 4g رو نادیده بگیریم، dlink 2770L گزینه ی مناسبی ه، قیمت 215 هزار تومان و lan گیگابیتی داره. سرعت به 100 مگابایت بر ثانیه هم می رسه.

لینک به دیدگاه

درود

اگر پشتیبانی دانگل 4g رو نادیده بگیریم، dlink 2770L گزینه ی مناسبی ه، قیمت 215 هزار تومان و lan گیگابیتی داره. سرعت به 100 مگابایت بر ثانیه هم می رسه.

میخوام دانگل هم پشتیبانی کنه، مخابرات دهنمو سرویس کرذه 1گیگ میگیرم به ساعت نکشید تمامشو مخابرات میدزده با زدوباره باید شارژ کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...