رفتن به مطلب

بازی کردن gta v روی سیستم ضعیف

مهمان
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

امروز تو y-out-ub-e بودم که تو یکی از ویدیو ها یه ویدیو نظرمو جلب کرد

gta v ران شده بود رو رم 2 باس 1333

گرافیک 4656 2گیگ

سی پی یو core 2 e7...

خب یه سوال من میتونم اینو رو پایین ترین کیفیت و کم ترین رزلوشن بازی کنم؟

ram 2 1333

cpu i3 2120 3.30

ghrapic onboard

گرافیک اونقدر فک کنم باشه چون من مافیا 2 رو با 25 فریمو رزیدنت اویل 6  رو با 34 وکرایسیس 2 رو با 40 فریم بازی میکردم

حالا من میتونم اینو ران کنم؟

{ یه بار نصفه رو کنسول رفته ام ولی pc یه چیز دیگس}

ویرایش شده توسط hamid-tala
لینک به دیدگاه

شما مدل گرافیک انبوردت رو تو یوتوب سرچ کن مثلا اگه گرافیک شما intel hd4600 هستش سرچ کن GTA V ON HD 4600 ! ببین چه نتایجی میده ! 

لینک به دیدگاه

سلام

خب یه سوال من میتونم اینو رو پایین ترین کیفیت و کم ترین رزلوشن بازی کنم؟

ram 2 1333

cpu i3 2120 3.30

ghrapic onboard

حالا من میتونم اینو ران کنم؟

سلام دوست عزیز

حداقل رم برای اجرای این بازی 4 گیگ هست

گرافیک شما هم Intel® HD Graphics 2000 هست که گرافیک ضعیفی هست

در صورتی که رم را به 4 گیگ ارتقا بدین ممکنه بتونین این بازی رو روی پایین ترین کیفیت و کم ترین رزولوشن و با فریم دهی بسیار پائین اجرا کنین

ویرایش شده توسط EhsanCPU
لینک به دیدگاه

برم ببینم تنیجه رو میگم

س

از همه تشکر میکنم

گشتم فریم بالا نمیده ولی اجرا شده

به جای aa اضافه کنید {ادرسو}

https://www.aa.com/watch?v=dqHXtwOeM0c

https://www.aa.com/watch?v=Z6zYtEHhXC8

لینک به دیدگاه

سلام. با intel hd 2000 تست شده رو پاین ترین تنظیمات هم خیلی لگ داره و اصلا نمیشه بازی کرد.

لینک به دیدگاه

من دقیقا با سیستمی که گفتید بازیو اجرا کردم و قابل قبول هم بود منتها سیستم شما یه مشکلی که داره کارت گرافیک نداره اگه یه کارت گرافیک معمولی مثل 430 یا 630 داشتید که دس دومش بین 100 تا 150 هست  کارتون راه میفتاد 

لینک به دیدگاه

من با 6 گیگ رم و گرافیک 5850 و cpu q9550 وقتی با ماشین یه کمی سرعت بگیرم محیط محو میشه و لگ میگیره..با سیستم شما فکر کنم به قرص اعصاب احتیاج باشه.

لینک به دیدگاه

من با 6 گیگ رم و گرافیک 5850 و cpu q9550 وقتی با ماشین یه کمی سرعت بگیرم محیط محو میشه و لگ میگیره..با سیستم شما فکر کنم به قرص اعصاب احتیاج باشه.

این مشکل به خاطر کم اوردن حافظه اختصاصی کارت گرافیکه

رزولوشن و تکسچر وتنظیمات پر کنندهvram رو بیازید پایین

لینک به دیدگاه

پسر دایی من با G2010 و 5450 و رم 2 گیگ به راحتی روی حد اقل گرافیک بازی رو اجرا کرد با فریم 20 

شما اگر می خواین بازی کنین یه رم 4 گیگ ( با توجه به اختلاف قیمت بسیار پایین ) باید نهیه کنید 

با یه گرافیک دسنه دوم در حد 200 تومن با راحتی میتونید روی های هم بازی رو باز کنید و لذت ببرید xD

همین الان یه EVGA GTX 550 Ti رو توی همین فروم یه نفر 230 تومن قیمت زده اگه اشتباه نکنم نجربه کردم روی این گرافیک فریم خوبی داره 

اگر هم فقط اجرای بازی براتون مهمه و گرافیک زیاد بالا لازم ندارید به جای گرافیک 200 تومنی یه گرافیک DX10 صد هزار تومنی بخرید به راحتی باز میشه 

1GBGDDR5 4850 

4730

9800 

8800

لینک به دیدگاه

درود 

شاید باورت نشه ولی من با سیستم اداره با یه CPU G3240 Intel با یه رم 8 , gta v اونم آنلاین بازی میکنم. بدون کرافیک جدا

ixyzw8mbb5x09va8okw8.jpg

ویرایش شده توسط armaniii
لینک به دیدگاه

پسر دایی من با G2010 و 5450 و رم 2 گیگ به راحتی روی حد اقل گرافیک بازی رو اجرا کرد با فریم 20 

شما اگر می خواین بازی کنین یه رم 4 گیگ ( با توجه به اختلاف قیمت بسیار پایین ) باید نهیه کنید 

با یه گرافیک دسنه دوم در حد 200 تومن با راحتی میتونید روی های هم بازی رو باز کنید و لذت ببرید xD

همین الان یه EVGA GTX 550 Ti رو توی همین فروم یه نفر 230 تومن قیمت زده اگه اشتباه نکنم نجربه کردم روی این گرافیک فریم خوبی داره 

اگر هم فقط اجرای بازی براتون مهمه و گرافیک زیاد بالا لازم ندارید به جای گرافیک 200 تومنی یه گرافیک DX10 صد هزار تومنی بخرید به راحتی باز میشه 

1GBGDDR5 4850 

4730

9800 

8800

حرف شما درسته دوست عزیزم. (*)

اما  با کارت گرافیک DX10 تقریبا هیچ کدوم از بازیهای نسل هشت رو نمیشه اجرا کرد و ایشون بازی های قدیمی و محدودی رو می تونن اجرا کنن.

بهترین و ارزون ترین انتخاب همون 550ti هستش. :)

لینک به دیدگاه

درود 

شاید باورت نشه ولی من با سیستم اداره با یه CPU G3240 Intel با یه رم 8 , gta v اونم آنلاین بازی میکنم. بدون کرافیک جدا

ixyzw8mbb5x09va8okw8.jpg

چیز عجیبی نیست

گرافیک مجتمع Pentium Haswell از کارت GT 620 قوی تره اگر رم دوال چنل باشه هیچ مشکلی برای اجرای GTA V نداره xD

اما  با کارت گرافیک DX10 تقریبا هیچ کدوم از بازیهای نسل هشت رو نمیشه اجرا کرد و ایشون بازی های قدیمی و محدودی رو می تونن اجرا کنن.

ایشون فقط انتظار اجرای GTA V رو دارن xD

لینک به دیدگاه

برید سایت ایسام اونجا 460 SE  رو میدن 256 تمن خیلی هم خوب اجرا میکنه بازیو من همین چند روز پیش خریدم از 550TI خیلی بهتر عمل میکنه چون اونم داشتم 

لینک به دیدگاه

البته برای GTAV چندین ماد کاهش گرافیک هم اومده که با یک GT 610 فریم خوبی میگیرید

لینک به دیدگاه

برید سایت ایسام اونجا 460 SE  رو میدن 256 تمن خیلی هم خوب اجرا میکنه بازیو من همین چند روز پیش خریدم از 550TI خیلی بهتر عمل میکنه چون اونم داشتم 

460 کارت خوبیه ولی فوق العاده پر مصرف و داع کار میکنه

همین 550 Ti داخل بازی دماش به 90 درجه میرسه ( برند EVGA )

البته برای GTAV چندین ماد کاهش گرافیک هم اومده که با یک GT 610 فریم خوبی میگیرید

لینک مود رو قرار میدین ؟ 

لینک به دیدگاه

یه چیز میگم شاید عجیب باشه

این بازی زیاد گرافیک محور نیست بیشتر رم خوره و درگیر کننده پردازندست (به لطف اوپن ورد بودنش)

کانفیگ من 8 گیگ رم i3 2120 و gtx750ti

پردازنده رو %90 به بالا درگیره رم 5.5 گیگ رفته گرافیک 1.5 گیگ پره ولی GPU usage حدود 50 تا 70 درصد هست :ph34r:

یادم رفت بگم فریم روان و بدون لگی میگیرم حتی! بین 40 تا 60

لینک به دیدگاه

یه چیز میگم شاید عجیب باشه

این بازی زیاد گرافیک محور نیست بیشتر رم خوره و درگیر کننده پردازندست (به لطف اوپن ورد بودنش)

کانفیگ من 8 گیگ رم i3 2120 و gtx750ti

پردازنده رو %90 به بالا درگیره رم 5.5 گیگ رفته گرافیک 1.5 گیگ پره ولی GPU usage حدود 50 تا 70 درصد هست :ph34r:

یادم رفت بگم فریم روان و بدون لگی میگیرم حتی! بین 40 تا 60

این 750 Ti چه قدر طرفدار داره

فکر کنم بعد 970 بیشترین فروش رو 750 Ti داشته  در سال 2015 و 2014 ؟ :|

راستی قدرت i3-21xx در حد Pentium Haswell است :D

لینک به دیدگاه

راستی قدرت i3-21xx در حد Pentium Haswell است :D

بیشتر سر مصرف پایین و قدرت خوبشه

2120 از 4130 حدود 10% قدرت کمتری داره نه در حد یه G32xx

لینک به دیدگاه

http://www.cpubenchmark.net/compare.php?cmp%5B%5D=749&cmp%5B%5D=2523&cmp%5B%5D=2015  ^_^

http://www.cpubenchmark.net/compare.php?cmp%5B%5D=749&cmp%5B%5D=834&cmp%5B%5D=2522  ^_^  ^_^

فکر کنم با توجه به مصرف پایین تر و جدید تر بودن و ساپرت DDR4 خرید I3-6300 بهتر از یه i5-44xx باشه ؟ 

http://www.cpubenchmark.net/compare.php?cmp%5B%5D=2621&cmp%5B%5D=1924

لینک به دیدگاه

http://www.cpubenchmark.net/compare.php?cmp%5B%5D=749&cmp%5B%5D=2523&cmp%5B%5D=2015  ^_^

http://www.cpubenchmark.net/compare.php?cmp%5B%5D=749&cmp%5B%5D=834&cmp%5B%5D=2522  ^_^  ^_^

فکر کنم با توجه به مصرف پایین تر و جدید تر بودن و ساپرت DDR4 خرید I3-6300 بهتر از یه i5-44xx باشه ؟ 

http://www.cpubenchmark.net/compare.php?cmp%5B%5D=2621&cmp%5B%5D=1924

این چیزا جاش اینجا نیست ولی یه نکته

fx6300 اسکور 6000+ رو گرفته اما در عمل تو گیم حتی از 3220 پنتیوم عقب تره

معیار این سایت خیلی کامل نیست دوست عزیز بنچمارک خیلی سنگینی نداره.

داخل همین سایت چند مورد متناقض هست

4870 از gtx 260 نسبت اسکور 20% بیشتر داره اما عملا در گیم 5% تفاوت دارن که نصفش 260 جلو تره :|

لینک به دیدگاه

این چیزا جاش اینجا نیست ولی یه نکته

fx6300 اسکور 6000+ رو گرفته اما در عمل تو گیم حتی از 3220 پنتیوم عقب تره

معیار این سایت خیلی کامل نیست دوست عزیز بنچمارک خیلی سنگینی نداره.

داخل همین سایت چند مورد متناقض هست

4870 از gtx 260 نسبت اسکور 20% بیشتر داره اما عملا در گیم 5% تفاوت دارن که نصفش 260 جلو تره :|

تاثیر درایوره عزیز که GTX 260 از 4870 بهتر عمل می کنه 

ولی توی مقایسه دوتا پردازنده از یه برند توی اکثر موارد درست درومده xD

لینک به دیدگاه

تاثیر درایوره عزیز که GTX 260 از 4870 بهتر عمل می کنه 

ولی توی مقایسه دوتا پردازنده از یه برند توی اکثر موارد درست درومده xD

درایور رو بنچمارک تاثیر نداره؟ فقط رو گیم تاثیر داره؟

با عرض شرمندگی درمورد پردازنده متاسفانه اون سایت passmark مدرک قابل استناد 100% نیست برای مقایسه

kn85q4y6mwzq3zs1ybyb.png

i3q31ub5epxupp8oplqt.png

تفاوت همچنان در توان پردازش 10% هست!

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
  • 4 ماه بعد...

میگم سیستم من یک گرافیک 550 ti  سیپیو e5700  رم4  روی این سیستم  gta v بدون لگ می یاد 

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

بازی gta v رو این سیستم اجرا میشه خواهش میکنم هرچه زود تر جواب بدید

رم 4gb

گرافیک gforce 210

سیپیو intel g2030

alish23878bb@gmail.com

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...