رفتن به مطلب

سوال و قیمت GTX 1080

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یک اصلی هست به نام عدم تمایل خرید مشتری به علت قیمت ارائه شده غیر واقعی

که در 90% ایرانی ها وجود نداره و زمان رویاروی با آن از خود مقاومت نشان میدهند. :D 

loooooooooooooooooooooool

عالی بود .

واقعا این قیمت برای کارتی که از همچین PCB هایی استفاده کرده خیلی نامردیه !

http://videocardz.com/59818/nvidia-geforce-gtx-1080-taken-apart

So Nvidia sets ridiculous price and also cheaps on PCB?? RLY??

Given that nvidia said it is super high quality, I would assume the opposite.

VRMs look cheap again. At least they should improve it to ASUS Strix/Gig G1/MSI Gaming level. Since reference design is more expensive this time.

Like they pair i7-6700K with super cheap Z170 M/B like GIGABYTE Z170M-D3H. It will work but not a good match.

I would wait for benchmarks. The 1080 is not as good as nvidia are making it out to be. They compared the 1080 in VR against stock boosting Titan x (1200mhz).

Wait for benchmarks. IMO, the 980ti/TX will be close or faster in 4k+.

ویرایش شده توسط Monk
لینک به دیدگاه

loooooooooooooooooooooool

عالی بود .

واقعا این قیمت برای کارتی که از همچین PCB هایی استفاده کرده خیلی نامردیه !

^_^

Like they pair i7-6700K with super cheap Z170 M/B like GIGABYTE Z170M-D3H. It will work but not a good match.

:laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

امید وارم مدل های کاستوم که ارزون تر هستن بورد با کیفیت تری داشته باشن.

انصافا کدوم آمدمی میاد 100 دلار بیشتر بده برای یه مدل ضعیف تر و داغ تر که نویز بیشتری هم داره؟ :-?  :-?  :-?

لینک به دیدگاه

^_^

:laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

امید وارم مدل های کاستوم که ارزون تر هستن بورد با کیفیت تری داشته باشن.

انصافا کدوم آمدمی میاد 100 دلار بیشتر بده برای یه مدل ضعیف تر و داغ تر که نویز بیشتری هم داره؟ :-?  :-?  :-?

آره بخدا !!!!!! ملت و چی فرض کرده !!!

من سال ها بود انویدیا میگرفتم ولی واقعا نا امیدم کرد !

به شدت امیدوارم AMD امسال خوب عمل کنه .

لینک به دیدگاه

سلام

کارت 1080 که بیاد روی لیون حدودا قیمتش چند در میاد؟

و اینکه با پاور 750 مشکلی نداره؟

سیستمم الآن اینه:

4790K

16GB

Asus VII Ranger

HDD

SSD

...

ممنون

شما خیالت تخت که گلوگاهی ایجاد نمیشه رو سیستمت.. رو سیستمی مثل سیستم شما کار نکنه، رو چی میخواد کار کنه :)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان. ممنون میشم منو راهنمایی کنین

من قراره سیستمم رو ارتقا بدم فقط الان نمیدونم 980TI رو بگیرم یا صبر کنم برای 1080. اگه 1080 قیمتش بالای 3 تومن مثلا 3.5 باشه من نمیتونم بخرم. ولی الان میتونم یه 980 تی آی بخرم.

بنظر شما چیکار کنم؟ میترسم 980TI رو بگیرم و یه سال دیگه قدیمی بشه. این اتفاق میوفته؟ چون خیلی کارت خوبی بنظر میاد

و اینکه من فقط 1080 بازی میکنم. ولی اینم در نظر بگیرین شاید شاید در آینده یه مانیتور 1440 بگیرم

میترسم الکی این همه صبر کنم برای 1080 آخرش ببینم قیمتش 3.5 به بالا باشه!!!

لینک به دیدگاه

فکر کنم همین الانم با یه حساب سرانگشتی وضع بازار تو ایرانو میشه حساب کرد که در بدترین نمونه ها مثل Amazon Kindle که قیمت 110 دلاره تو آمریکا و تو ایران 700 هزار فروخته میشه که حساب کنی دلار رو تقریبا 7000 تومن برات در اومده 

الان هم GTX980 Ti به قیمت 625 دلار از سایت آمازون و در آمریکا قابل خریده که تو ایران میبینی قیمت نزدیک 2680 تومنه که میشه 4200 دلاری که تازه با فرض اینه که از آمازون وارد کرده باشن :) مطمئن باش محصولی که تازه وارد بازار میشه رو زیر 5000 تومن دلاری با من و شما حساب نمیکنن 

تنها کاری که میتونن بکنن اینه که وسیله رو با مسافر بفرستن یا خودشون بیارن و امیدوار باشن چیزی نگن تو فرودگاه ( که البته اکثرا چیزی نمیگن برای یه وسیله الکترونیکی)

البته اینجورم که شما میگی نیست کارتZotac GTX 980 Ti AMP! Extreme Edition  تو نیو اگ 670 دلار قیمت خورده قیمتش تو ایران هست 2679 که میشه نزدیک دلار 4 هزار تومن اگ قیمت ورودی 1080 و 1070 هم همین باشه باید هر روز خدارو شکر کنیم چون از 2800 قیمت 1080 بالاتر نمیره در آخر سر هم مطمعنن به قیمت 2600 2700 میرسه

فقط باید صبر کرد

ویرایش شده توسط Big_Boss
لینک به دیدگاه

البته اینجورم که شما میگی نیست کارتZotac GTX 980 Ti AMP! Extreme Edition  تو نیو اگ 670 دلار قیمت خورده قیمتش تو ایران هست 2679 که میشه نزدیک دلار 4 هزار تومن اگ قیمت ورودی 1080 و 1070 هم همین باشه باید هر روز خدارو شکر کنیم چون از 2800 قیمت 1080 بالاتر نمیره در آخر سر هم مطمعنن به قیمت 2600 2700 میرسه

فقط باید صبر کرد

پ.ن اضافه میشه در نمونه موجود در نیو اگ با قیمت 670 دلار یک عدد اسپیکر وایرلس با قیمت 60 دلار به صورت رایگان به همراه گرافیک ارسال میشه...

در نتیجه قیمت نهایی خود کارت میشه در حد 600-620 دلار ... :)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان. ممنون میشم منو راهنمایی کنین

من قراره سیستمم رو ارتقا بدم فقط الان نمیدونم 980TI رو بگیرم یا صبر کنم برای 1080. اگه 1080 قیمتش بالای 3 تومن مثلا 3.5 باشه من نمیتونم بخرم. ولی الان میتونم یه 980 تی آی بخرم.

بنظر شما چیکار کنم؟ میترسم 980TI رو بگیرم و یه سال دیگه قدیمی بشه. این اتفاق میوفته؟ چون خیلی کارت خوبی بنظر میاد

و اینکه من فقط 1080 بازی میکنم. ولی اینم در نظر بگیرین شاید شاید در آینده یه مانیتور 1440 بگیرم

میترسم الکی این همه صبر کنم برای 1080 آخرش ببینم قیمتش 3.5 به بالا باشه!!!

با توجه به سابقه ی بد Nvidia در عدم پشتیبانی از کارت های نسل قبل ، بعد از عرضه نسل های بعدی، به شدت توصیه میشه الان نخری 980 و در ضمن برای گیمینگ 1080p الان یه 970 تمام چیزی که میخوای رو بهت میده و برای 1440p هم کارت قابل قبولیه و در ضمن خیلی ها چون میخوان نسل جدید رو بخرن الان دسته دومشو حدود 1 تومن دارن میفروشن که باعث میشه شما خیلی ضرر نکنی

در مور قیمت هم خوشبین نباش :)

فقط باید صبر کرد

عزیز کارت 980Ti دیگه کارت تازه اومده نیست و داره افت قیمت پیدا میکنه مطمئنا چیزی که تازه میاد سرش انصاف نخواهند داشت عزیزان واردکننده کلا صحبت از این بود که اگر چیزی تازه باشه یا عرضه محدود داشته باشه چون بازار نداره ( مثل Amazon Kindle ) قیمت گذاری منطقی روش نمیشه و این مسئله ربط به قیمت واقعی دلار نداره 

ویرایش شده توسط rainer
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...