رفتن به مطلب

Recommended Posts

G2020 به راحتی از پردازش GTX 750 Ti هم برمیاد و اصلا برای گیمینگ روی HD و Full HD Medium Details مشکل نداره البته نظر بنده است چون قبلا GTA V رو با R7-260x روی این پردازنده تست کردم با تنظیمات 2038 مگابایتی فریم بین 40 ~ 80 بود و گرافیک هم صد در صد پر میشد و میزان استفاده ازش بالا پایین نمیرفت 

شما مطمئنین؟ :) 

از پس GTX 560 بر نمیاد اونوقت 750ti..... :-?

لینک به دیدگاه

خیلی جالبه

من توی همون نظرات زیر ویدئو در سایت نظرم رو راجع به i3 نوشتم حذفش کردن

بعد اونایی که قربون صدقه رفتن رو منتشر کردن

الان هم اکثرا دارن راجع به i3 نظر میدن

(نظر من، نمیدونم کجاش خلاف قوانین بود که حذف شد)

یادش بخیر من رو بخاطر داشتن i3 برای گیم مسخره کردن :( :( :(

{{  http://forum.lioncomputer.ir/index.php?app=videos&do=view&id=46  }}

درود

دوست گلم جدیدا شما تصور منفی به لیون پیدا کردید به نظر من ( البته این یک برداشته و مطمئن نیستم )

ازتون میخوام که بدونید شما دوست ما هستید و چنین چیزی که میفرمایید غیر ممکنه

چون مطالب زیر ویدئو رو فقط بنده تایید میکنم و ا به الان هیچ مطلبی زیر این ویدئو حذف و یا مخفی نشده

پس ازتون میخوام این تصورات منفی رو از ذهنتون خارج کنید

حالا چه مشکلی پیش اومده که کامنتتون ثبت نشده نمیدونم

ولی ازتون میخوام دوباره متنتون رو بگذارید تا تایید بشه @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مطلب خوبی رو مورد بحث قراردادین اما بنظرم در حد همین مقاله خوب کار شده بود اما در حد لیون تی وی جالب نبود و کلیپش رو نپسندیدم... تو همون زیر کلیپ هم نوشتم ...  ^_^  @};-

لینک به دیدگاه

به نظر من مشکل از جای دیگه هستش

پردازنده شما واسه بعضی از بازیای الان و همه بازیای نسل قبل مناسبه!(قابل بازی کردن..)

احتمالا از رم تک کاناله استفاده میکنین یا تنظیماتو بیش از حد کارت گرافیک بالا میبرین و یا...

باید بررسی شه

ویرایش شده توسط S H 4 H 4 i3
لینک به دیدگاه

درود

مطلب خوبی رو مورد بحث قراردادین اما بنظرم در حد همین مقاله خوب کار شده بود اما در حد لیون تی وی جالب نبود و کلیپش رو نپسندیدم... تو همون زیر کلیپ هم نوشتم ...  ^_^  @};-

درود نیما جان

تا حدودی حرفتو قبول دارم و فکر میکنم حداقل میشد یک دقیقه قطعات و یه سری کالا و یا یه سری برنامه ها رو نشون داد و زمان زیادی به ویدئو اضافه نمی کرد

ولی دلیل اصلی تولید ویدئو اینه که مردم حوصله خوندن ندارن عزیز خیلی وقتها و یکی براشون نمایش بده و یا صحبت بکنه راحتتره براشون @};-

لینک به دیدگاه

ممنون از استارتر عزیز

یه سوال دارم:

وظیفه پردازنده فقط آماده سازی فایلا و ارسال به گرافیکه که اونارو رندر کنه؟

تنظیمات گرافیکی هستند که از بار پردازنده بکاهند؟

مشخصه که خیر. پردازنده هم در اجرای بازی نقش مهمی داره. خیلی ساده اگه شما یک بازی رو اجرا کنید و با مانیتور خاموش شروع کنید به تیر اندازی و عکس العمل رو از اسپیکر حدس بزنید، این دقیقا کاری که CPU داره انجام میده. گرافیک فقط اونو به تصویر میکشه.

بله. نمونش بازی GTA IV که قدیمی بود برای هر اپشن توضیح میداد که چه منابعی رو تحت تاثیر قرار میده. مثلا تکسچر کوالیتی 90 درصد به ظرفیت حافظه گرافیکی وابستس تا پردازش اون. درحالی که AA هم به پردازنده اصلی ربط داره هم به پردازنده گرافیکی هم حافظه گرافیکی.

درود

ممنون نیما جان از نظرت. حقیقت من تو ویدئو اول هم گفتم قراره کار های من ساده و به دور از افکت های تصویری باشه و فقط روی محتوا تمرکز بشه.

مثل این میمونه که بچه ها بگن کیس ماد هایی که تو ایران انجام میشن در حد خارجیا نیستن، خب مشخصه چون انتظار همه ما از کیس ماد بالاست و در حد جهانیشه؛ اما وقتی اینجا اسپانسری نداشته باشن مشخصه توان رقابت با کیس های خارجی رو ندارن.

مثلا الان اگه کسی بگه کیفیت تصویری ویدئو آفرود در حد جهانی نیست واقعا کم لطفی کرده و باید دید خودشون در این صنعت چقدر دست دارن که این نظر رو دادن، آره شاید به مایکل بی نشون بدیم کیلیپ رو بخنده و بگه من روزی سه تا از این کیلیپا درست میکنم تازه آخرشم هر چهارتا ماشین رو با C4 میفرستم هوا ولی خب جایگاه یه کارگردان هالیویودی با کاربر و بییننده این محتوا فرق داره قاعدتا.

ویدئو من هم فرقی نمیکنه من برم زیر میز یا پاشم وایسم. محتوا عوض نمیشه، اما هر کاری یه عرفی داره. همین الان خیلی از دوستان فکر میکنن تست های ما تست کارت گرافیک بود در حالی که تست ما تست CPU بود. خب من میومدم اینتل رو مسخره میکردم که چرا پردازنده 200 تومانیت با 1200 جعبه و محتویاتشون مثل همه، صد در صد چیزی به ویدئو اضافه نمیکرد. از طرفی در تمام طول ویدئو گرافیک های ما جلوی تصویر بود و ما حتی از برندشون اسمی نبردیم چون ربطی به موضوع ما نداشتن. نمیخواستیم بگیم بکپلیت دارن یا نه، فقط قرار بود کارو مارو را بندازن.

اجرای بنده هم کار داره که خودم اینو قبول میکنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشخصه که خیر. پردازنده هم در اجرای بازی نقش مهمی داره. خیلی ساده اگه شما یک بازی رو اجرا کنید و با مانیتور خاموش شروع کنید به تیر اندازی و عکس العمل رو از اسپیکر حدس بزنید، این دقیقا کاری که CPU داره انجام میده. گرافیک فقط اونو به تصویر میکشه.

بله. نمونش بازی GTA IV که قدیمی بود برای هر اپشن توضیح میداد که چه منابعی رو تحت تاثیر قرار میده. مثلا تکسچر کوالیتی 90 درصد به ظرفیت حافظه گرافیکی وابستس تا پردازش اون. درحالی که AA هم به پردازنده اصلی ربط داره هم به پردازنده گرافیکی هم حافظه گرافیکی.

ممنون نیما جان از نظرت. حقیقت من تو ویدئو اول هم گفتم قراره کار های من ساده و به دور از افکت های تصویری باشه و فقط روی محتوا تمرکز بشه.

مثل این میمونه که بچه ها بگن کیس ماد هایی که تو ایران انجام میشن در حد خارجیا نیستن، خب مشخصه چون انتظار همه ما از کیس ماد بالاست و در حد جهانیشه؛ اما وقتی اینجا اسپانسری نداشته باشن مشخصه توان رقابت با کیس های خارجی رو ندارن.

مثلا الان اگه کسی بگه کیفیت تصویری ویدئو آفرود در حد جهانی نیست واقعا کم لطفی کرده و باید دید خودشون در این صنعت چقدر دست دارن که این نظر رو دادن، آره شاید به مایکل بی نشون بدیم کیلیپ رو بخنده و بگه من روزی سه تا از این کیلیپا درست میکنم تازه آخرشم هر چهارتا ماشین رو با C4 میفرستم هوا ولی خب جایگاه یه کارگردان هالیویودی با کاربر و بییننده این محتوا فرق داره قاعدتا.

ویدئو من هم فرقی نمیکنه من برم زیر میز یا پاشم وایسم. محتوا عوض نمیشه، اما هر کاری یه عرفی داره. همین الان خیلی از دوستان فکر میکنن تست های ما تست کارت گرافیک بود در حالی که تست ما تست CPU بود. خب من میومدم اینتل رو مسخره میکردم که چرا پردازنده 200 تومانیت با 1200 جعبه و محتویاتشون مثل همه، صد در صد چیزی به ویدئو اضافه نمیکرد. از طرفی در تمام طول ویدئو گرافیک های ما جلوی تصویر بود و ما حتی از برندشون اسمی نبردیم چون ربطی به موضوع ما نداشتن. نمیخواستیم بگیم بکپلیت دارن یا نه، فقط قرار بود کارو مارو را بندازن.

اجرای بنده هم کار داره که خودم اینو قبول میکنم.

درود خدمت شما

والا من اولین بار بود از شما کلیپ میدیم اونم بخاطر این تاپیک بود جذب شدم ببینم چیه در نتیجه نمی دونستم قراره به این صورت باشه ^_^ 

بحث من اصلا این نیست که کار شما رو زیر سوال ببرم و بخوام با مطالب خارجی مقایسه کنم... نه حرف من این هست که اگه بقولی شما بخوای از مقایسه 4 تا پیچ هم بخوای کلیپ بزاری و ویدیویی تهیه کنی باید بیای از لحظه پیچیده شدن پیچ که مثلا پیچ اول کج پیچیدیه دومی سفته باید با پیچکوشتی بپیچونی سومی پیچش هرزه چهارمی درست می پیچه رو بیاین به نمایش بزارین اینکه نتایج رو بیای رو نمودار تحویل بدین در حد مقالست نه در حد کلیپ ویدیویی ، ما که نمی خواستیم قیافتونو ببینیم (شوخی  :x ) قرار به دیدن مقایسه بود که 90 درصد خودتونو به نمایش گذاشتین تو کلیپ و یجورایی کسل کننده بود و کلیپ جذابیتی نداشت... در واقع بیشتر به کلیپ های شخصی شبیه بود و درواقع طبق صحبتهاتون از امکانات و غیره اینجوری بر میاد که بوده ! در واقع هدف از تهیه کلیپ ویدویی این نیست که مقاله رو بیایم تصویری کنیم هدف نشون دادن اون مشکلات و گلو گاهها هست در عمل نه روی کاغذ ...  @};-

................

پ.ن : به نظر من جناب حسینی شما بیاین دو دسته کنید ویدیوی هاتون رو یکی ویدیوهای کاربران که دیگران رو هم تشویق کنید به اینکار و هرکسی یه موضوعی خواست بیاد فیلمش کنه بده بیرون در حد 2-5 دقیقه  یکی هم ویدیوهای حرفه ای خود لیون، بنظرم جالب میشه...!  ^_^

لینک به دیدگاه

GTX 560 یک گیگ هستش و باعث لگ میشه ولی 750 Ti هیچ مشکلی نداره xD

بنده کاملا تست کردم و مطمئن هستم که برای 750 Ti کاملا مناسبه 

لینک به دیدگاه

دوست خوبم امیدوارم موفق باشی مقاله عالی و خوبی بود فقط ای کاش کارایی سیپیو های amd رو هم تو این تست ها میسنجیدی

یه سوال با این حساب اگر سیپیو هرگز نزدیک به 100 یا حدود90 لود نکنه پردازنده گلوگاه نشده درست فهمیدم؟؟

Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوست خوبم امیدوارم موفق باشی مقاله عالی و خوبی بود فقط ای کاش کارایی سیپیو های amd رو هم تو این تست ها میسنجیدی

یه سوال با این حساب اگر سیپیو هرگز نزدیک به 100 یا حدود90 لود نکنه پردازنده گلوگاه نشده درست فهمیدم؟؟

کمو بیش بله. اما مهم گرافیکه. اگه استفاده از گرافیک یا همون GPU Usage زیر 90 بیاد سه دلیل داره. یکی اینکه ممکنه موتور پایه بازی اپتیمایز نباشه که با اجرای بازی های دیگه قابل سنجشه. دوم آپشن های بازی هست، مثل فعال بودن V Sync. در نهایت و سوم اگه این دوتا نبودن و به قول شما پردازنده هم، حولو حوش 90% و بالاتر مشغول بود؛ اونوقت پردازنده اصلی گلوگاهه (در کنارش باید ظرفیت رم هم چک بشه که تا خخره پُر نباشه).

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوست عزیز من یه عکس از سیستمم گزاشتم با این شرایت گلوگاه وجود داره؟

c7c836512c28d035f0fb5342275d725d.jpg

0c233ddaf2a0b3ddd1a2e5f20b9e0a00.jpg

DESKTOP-FOU7LTJ.txt

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من یه عکس از سیستمم گزاشتم با این شرایت گلوگاه وجود داره؟

سلام. تصویر گراف ها زیاد مفهوم نیست، لطفا با رزولیشن بالاتر قرار بدید.

درضمن ذکر کنید که تو حین انجام کدوم بازی این گراف ها رو استخراج کردین؟ پیشنهاد میشه حداقل 5 بازی رو در سبک های مختلف تست کنید.

لینک به دیدگاه

درضمن ذکر کنید که تو حین انجام کدوم بازی این گراف ها رو استخراج کردین؟ پیشنهاد میشه حداقل 5 بازی رو در سبک های مختلف تست کنید.

باشه حتما تو بازی های دیگه هم تست میکنم

این تو بازی اساسینز کرید یونیتی با اخرین اپدیتاس که به نظرم در اخرین اپدیت استفاده از سی پیو بیشتر شده!

الالحساب اینو

http://uupload.ir/files/r6ve_capture-1.png

r6ve_capture-1_thumb.png

post-22698-14642706977177_thumb.jpg

ویرایش شده توسط aminshareati
لینک به دیدگاه

باشه حتما تو بازی های دیگه هم تست میکنم

این تو بازی اساسینز کرید یونیتی با اخرین اپدیتاس که به نظرم در اخرین اپدیت استفاده از سی پیو بیشتر شده!

الالحساب اینو

http://uupload.ir/files/r6ve_capture-1.png

r6ve_capture-1_thumb.png

من گلوگاهی حس نمی کنم. حداقل برای این بازی. کارت 970 هست؟

لینک به دیدگاه

من گلوگاهی حس نمی کنم. حداقل برای این بازی. کارت 970 هست؟

are hala bad az chand bazi dige test mizaram
لینک به دیدگاه

از چند بازی دیگه تست گرفتم متاسفانه سبک های خیلی متفاوتی نیس چون چیزی نداشتم ولی تو باقیه فکر نکنم گلوگاه باشه

چون خوب پایداره اگر هم باشه تو همون اساسینز که اون گراف چیزی رو نشون نمیده!(شاید صحنه های دیگه باشه)

از اینا بگذریم احتمال داره پردازنده بنده گلوگاه کنه

اینم نمودار های دیگه

http://up.persianscript.ir/uploads2/1c03-Geraf-Use-Game.rar

لینک به دیدگاه

به غیر از مد مکس که پورت بدی هست و مشکل کـ×ـرک هم داره، چون ما بغی در وضعیت مطلوبی قرار دارن میگم که پردازندتون گلوگاه نیست.

لینک به دیدگاه

به غیر از مد مکس که پورت بدی هست و مشکل کـ×ـرک هم داره، چون ما بغی در وضعیت مطلوبی قرار دارن میگم که پردازندتون گلوگاه نیست.

مد مکسم من سینس فرم روشنه و شصت کامل میده

بازمم ممنون

لینک به دیدگاه

من اصلا از i3 راضی نیستم قدرت مناسبی نداره و بازی های سنگین رو درست اجرا نمیکنه

من الان یه 3240 دارم که جدیدا تو بتلفیلد گیر میکنه چون سی پی یو بالای 95 درصد کار میکنه دلیلشم اینه که حدود 70 تا بازی پر میکنه و حدود 25 تا یه فایلی به نام svchost

خلاصه به نظر من برای گیم های سنگین i3 جوابگو نیست.

لینک به دیدگاه

تازه تاپیک رو خوندم،اول دوباره بگم  خسته نباشید

اینم درست کنید :

hw4wqumyw9mowfjg1td0.png

حاضر :)

ویرایش شده توسط Oblivion
لینک به دیدگاه

شرمنده عزیز

یه عکس میزارم ببینین تو این دو لحظه ای که مشخص کردم گلوگاه نیس چیزی چرا افت کرده

Desktop.rar - 242 KB

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...