رفتن به مطلب

Rapoo V500

Recommended Posts

خوب من این کیبورد رو همین جمعه از لیون کامپیوتر خریدم و حالا که نه ولی هفته ی آینده در موردش کامل می نویسم.ولی فعلا این تاپیک رو زدم که بگم که این کیبورد بسته به اینکه در کدوم کشور دنیا بخریدش چیزاش باهم فرق می کنه.مثلا مثل اینکه داخل اروپا همراه کیبورد یه موس پد بزرگ و CD همراه کیبورد هست به علاوه ی اون ابزاری که key cap ها رو باهاش بر می دارن.ولی بعضی جاهای دیگه مثل  مال بنده به جز کی بورد و یه Quick Start هیچی دیگه داخل جعبه نیست.و فعلا هم بنده هر چی در حال جست و جو برای Driver های این کیبورد هستم تا از امکانات Programmable بودنش بتونم استفاده کنم جایی برنامش رو برای دانلود نداره حتی خود سایت rapoo.com...اگه نتونستم از توانایی های Programmable بودنش استفاده کنم احتمال داره از لیون کامپیتر خواهش کنم که با یه کیبورد دیگه عوضش کنن برام (اگه قبول کنن) چون در حال حاضر فقط یه کیبورد مکانیکال بیسیک هستش و هیچ خبری از Macro یا Program کردن کیبور نیست که این خودش تبلیغات دروغه( نه از طرف لیون کامپیوتر بلکه از طرف شرکت تولید کننده یعنی Rapoo)و گرنه کیبورد خوبیه جمع و جوره التبه کمی بی دلیل سنگیه اونم به خاطر پلیت آهنی که زیر کلید هاست...ضمن اینکه این کیبورد کلیداش Cherry MX Yellow نیست بلکه Kailh yellow هستش که در واقع کلید های کپی شده از روی Cherry MX red هستن ولی تولید شرکت چینی Kailh که از Cherry black نرم تره و از Cherry Red کمی محکم تره...در کل امیدوارم بشه یه جوری مشکل درایورش رو حل کرد وگرنه اگه بتونم تعویضش می کنم با یه کیبورد دیگه یا ردش کنم بره...

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

برید اینجا هست درسته مربوط به 2014 ولی رو ویندوز 10 براحتی نصب شد

http://www.vpro-gaming.com/v500.php

هم دکمه هاشم پروگرم میشه

هیج چی کم نداره جز بک لایت همین و بس

کلیدهاشم خیلی نرمه با 2 میلی متر فشار واکنش میده

لینک به دیدگاه

برید اینجا هست درسته مربوط به 2014 ولی رو ویندوز 10 براحتی نصب شد

http://www.vpro-gaming.com/v500.php

هم دکمه هاشم پروگرم میشه

هیج چی کم نداره جز بک لایت همین و بس

کلیدهاشم خیلی نرمه با 2 میلی متر فشار واکنش میده

بله اینو چند دقه بعد از پستم پیدا کردم...ولی داخل دفترچش از این آدرس و سایت حرفی نزده....منم توی یه صفحه ی فروم بتل فیلد که فکر کنم آلمانی بود،اتفاقی پیداش کردم.من نگفتم کیبورد بدیه به نظرم خوبه ولی اینکه توی اروپا با موس پد، CD و key cap remover عرضه می شه ولی اینجا فقط خود کیبورده توی زوق می زنه ضمن اینکه پیدا کردن برنامش وقت آدمو می گیره درحالی که اصلا باید داخل سایتشون باشه.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

ظاهرا سازنده vpro و اسم rapoo روش خورده

من چندتایی دیدم همینظوری مثلا بک لایت هم داشته ولی سازنده اصلی vpro بوده

دلیل اختلاف هم همینه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...