رفتن به مطلب

آسیاتک و service unavailable

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود 

کیا با این مشکل service unavailable سرو کار دارن، منو دیوانه کرده اصلا بازی آنلاین که نمیشه کرد، یک صفحه هم باید 40 بار ریفرش کنم تا بیاد

لینک به دیدگاه

• ارسال 96
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اکثر کاربرهای اسیاتک همین مشکل رو دارن ، مشکل سراسریه

لینک به دیدگاه

سلام

آقا بیچاره کرده ما رو

پشتیبانی هم که واقعا بی سواد فقط میگن مودم رو ریست کنید

من فکر میکردم تجهیزاتم مشکل داره و دنبال مودم بودم ولی گویا مشکل isp هست

لینک به دیدگاه

منو پسر داییمم دو ماهه اینجوریم. بیاید یه اعتراضی چیزی بزنیم نمیشه اینجوری که. وسط دانلود یهو میمونه

لینک به دیدگاه

برای من مشکلی نداره و مثل موشک همه صفحه ها باز میشه 

فقط بعضی موقع ها این اررور رو میده ( خیلی کم شاید روزی یه دفعه اونم با یه رفرش برطرف میشه ) 

لینک به دیدگاه

من با مخابرات و داتک برای سایتای ایرانی این مشکلو داشتم مودمو یه ریست می کردم ردیف می شد...

لینک به دیدگاه

من هم  همین مشکل رو با آسیاتک دارم  فکر میکنم مشکل از فیلترینگ هوشمند باشه یعنی شبکه ایرادی نداره فیلترینگ هوشمند مشگل داره و با دوسه دفعه ریفرش صفحه ای که بلاک شده  و سیستم فیلترینگ در موردش  گیج میزنه  و نمیتونه درباره محتواش تصمیم بگیره رو باز میکنه

ویرایش شده توسط exotoxe
لینک به دیدگاه

مشکل ازجایی شروع میشه که استاندارد های شرکت آسیا تک تو آنلاین گیمینگ فاجعست ، timed out و ping خیلی بالاست و حتی به پشتیبانی زنگ بزنین میگن از نظر ما پینگ 600 عالیه و استاندارد جهانیه  =))  :laughing: بهترین کار تعویض isp با شاتل ، پارس آنلاین ، های وب ، صبا نت یا مخابرات در بعضی جاها است ، اگر هم امکان گرفتن اینترنت بخاطر pcm یا محدودیت منطقه ندارین میتونین از سرویس های وایرلس شرکت های شاتل ، سیستک استفاده کنین ، ولی یه هزینه اولیه 600 تومنی بابت رادیو و کابل و نصب و... رو دستتون میزاره و خب با ارزشه ، دردسر ها و محدودیت های ADSL هم نداره  :D اگر منتظر آسیاتک بخاین وایسین آبی گرم نمیشه 
به عنوان آخرین راه میتونین از 4g ایرانسل یا رایتل بسته بگیرین استفاده کنین (به هیچ وجه همراه اول به دلیل قیمت بالا و سرویس دهی ضعیف پیشنهاد نمیشه )

ویرایش شده توسط Mahyar Msv
لینک به دیدگاه

من دیروزبا پشتیبلنی تماس گرفتم دختره احمق یک ساعت گیر داده خط نویز داره هی من میگم این ارور ربطی به نویز نداره باز حرف خودشو میزنه

الان این مشکل فقط واسه کاربرای آسیاتک با بقیه isp ها هم اینطوریه ؟ اینطوری اصلا نمیشه 

لینک به دیدگاه

منم همین مشکلو دارم مدتیم هست که خط رو 10 مگ بسته شده ولی سرعت شبانه میاد رو 200KB ! قدیما نصف میکردن الان 1/4

لینک به دیدگاه

من شاتلم هیچ مشکلی نداره!

پینگ و سرعت عالی

لینک به دیدگاه

کلا این داستان ها تو آسیاتک همیشگیه و چندوقت یبار تکرار میشه ، خودتونو خسته نکنین پولتونم حروم تماس با پشتیبانی نکنین اونا همه سوادشون در حد icdl اه 4 تا کلمه بشون یاد دادن تکرار میکنن

لینک به دیدگاه

همه رو روانی کرده.

بعضی وقت ها مشکل از خود سایت هست و این ارور رو میده

بعضی شرایط بهترین سایت ها از نظر هاست ارور میده.

لینک به دیدگاه

سلام

والا برای منم بدجور خرابه قبلا با 128 نامحدود که سرعت دانلود 15kb بود تو dota مشکل نداشتم الان بازی آنلاین خوبه که تو باز کردن پیج مشکل دارم

time out رو اعصابه یه سره

زنگ هم بزنی فقط یاد گرفتن بگن خط مشکل داره نویز بالا هست همین

ویرایش شده توسط Majid_Rezaie
لینک به دیدگاه

نت اسیاتک دارم ، 10 مگ اما مکس ریت روی 4000 هست یعنی ته سرعت دان 400 عه =/

هر شب ساعت 10:15 نت میپره تا 1:15 =|

نویز خط روی 2 الی 6/6 هست ( خط مشکلی نداره قبلا تا 18 هم میرفت )

هر چی تماس میگیری فقط بلدن بگن تلفن رو جدا کن ببین درست میشه منم ده بار گفتم کردم مشکل از خونه نیس میگه باز بکن =/ خدایا تا کی این وضع میخواد ادامه داشته باشه :((

لینک به دیدگاه

منم همین مشکلو دارم مدتیم هست که خط رو 10 مگ بسته شده ولی سرعت شبانه میاد رو 200KB ! قدیما نصف میکردن الان 1/4

برای منم همین طوری الان 10 روزی سرعت اینترنتم خرابه و دقیقا مثل شما شده پیشتبانی کلا که تعطیل

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

من دیروزبا پشتیبلنی تماس گرفتم دختره احمق یک ساعت گیر داده خط نویز داره هی من میگم این ارور ربطی به نویز نداره باز حرف خودشو میزنه

الان این مشکل فقط واسه کاربرای آسیاتک با بقیه isp ها هم اینطوریه ؟ اینطوری اصلا نمیشه 

به نویز هم ربط داره گرامی

میشه تصویر از اعداد و ارقام فاکتورهای مختلف در صفحه ی تنظیمات مودم تون بگیرید (هر وقت که این مکل رو دارید)

دقیقاً مشکلاتی مشابه شما رو دارم و راه حلش رو هم یکی از دوستان گفتن: ریبوت کردن مودم، راه اول و آخر و همیشگی هم دست به دعا برداشتن

من به یه سری عواملی مشکوکم و خیلی فاکتور ها و متغیر هارو چند ماهی هست زیر نظر دارم و کم کم دارم جمع بندی میکنم که داستان چی هست و چرا اینجوری میشه

لینک به دیدگاه

دوستان یه بار که گفتم هیچ مشکلی ار سمت شماها نیست این isp کلا از نظر فنی مشکلات زیادی داره و نمیتونه درست سرویس بده ، تنها راه تغییر isp اه ، پشتیبانی فنی و شکایت و اینا هیچ کاری برای شما نمیکنه واقعا جز وقت تلف شدن و اعصاب خوردی هیچی نیست

لینک به دیدگاه

بله برای منم این مشکلات زیاد شده کلا اصلا اوضاع نتم خوب نیست...بگیر نگیر داره...

چند ماه یه بار هم یه 2 3 روز نت رو قطع میکنن زنگ که میزنم میگن نه مشکلی نیست ولی واستون درخواست خرابی میزنم 72 ساعت طول میکشه رسیدگی کنن...(خسته نباشن)

دفعه آخری که قطع و وصل شد خط رو هم اسمی بستن من سرویس 2 مگ دارم خط رو هم 2 مگ بستن...

لینک به دیدگاه

کسی اگه ساکن کرمانشاه هست لطفا بگه بهترین ارائه دهنده سرویس های حجمی چه شرکتیه،مرسی

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آسیا تک هم شد شرکت

از اون پ... هستن

تو منطقه ما فقط همین شرکت سرویس میده

رفتم مودم سیم کارتی خریدم ولی ای دی اس ال از این شرکت نگرفتم

الانم دارم استفاده میکنم بدون مشکل یا قطعی هرجا هم برم اینترنتم باهامه با کمترین هزینه

:) :clapping:

لینک به دیدگاه

توی این سه سالی که اسیاتک داشتم، دو ماه اخیر افتضاح ترین وضعیت بود

سرعت دانلود توی زمان رایگان به شدت اومده پایین همش هم میگن مرکز مخابراتی تون مشکل داره

لینک به دیدگاه

این تست قبلیه الانه که تو پیک ترافیک بالایی اه وگرنه صبحا سرعت دانلودم اینه و اسپید تست و سرور ای خوب ایرانو نداره کندن اکثرا 

c8z2_untitled.png

لینک به دیدگاه

منم دقیقا همین مشکلو دارم . هر روز زنگ میزنم بهانه های مختلف میارن که سایتش شاید شلوغه و شبکه شخصی انتقال داده داری و .......

هیچ رقمه حل بشو نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...