رفتن به مطلب

آسیاتک و service unavailable

اشتراک گذاری

Recommended Posts

۱٫SNR Margin :
نسبت قدرت سیگنال ارتباطی خط شما، به نویز موجود روی خط هست که با یکای دسیبل مقداردهی میشه
بدیهی هست که هرچقدر ، مقدار این نسبت بیشتر باشه، وضعیت خط ارتباطی شمابهتر هست
طبق استادنداردهای ارائه شده مقادیر SNR اینطور طبقه بندی میشن
۶dB و کمتر = بسیار بد همراه با مشکلات جدی
۷dB-10dB = بد اما میشه از سرویس ADSL استفاده کرد
۱۱dB-20dB = خوب
۲۰dB-28dB = عالی
۲۹dB و بیشتر = بهترین شرایط ممکن برای داشتن یک خط با کیفیت …
۲٫Attenuation :
معیار بعدی هست که میزان تخریب سیگنال ورودی به مودم شما هست در مقایسه با میزان تخریب سیگنال ارسالی
از مرکز سرویس دهنده ی ADSL. به عبارت دیگه، اختلاف توان ارسالی و دریافتی بر حسب db هست که در اصطلاح بهش نویز میگیم.
مقدار Line Attenuation هر چقدر کمتر باشه ، نویز خط شما کمتر هست و به این معنی هست که کیفیت دریافت دیتا بر روی خط شما بیشتر هست.

طبق استادنداردهای ارائه شده مقادیر نویز اینطور طبقه بندی میشن
۲۰dB و کمتر بهترین شرایط ممکن برای داشتن یک خط با کیفیت هست
۲۰dB-30dB عالی
۳۰dB-40dB خیلی خوب
۴۰dB-50dB خوب
۵۰dB-60dB خط ضعیف
۶۰dB بسیار بد و دارای مشکل حاد

Nois.JPG

بنده مشکل نویز خط ندارم

قطع وصل هم تا الان نداشته :D

کل همشهری هام مشکل دارن ولی من انگار نه انگار

سرعت دانلود از سرور داخلی توی ساعت رایگان فوله !! 

فکر کنم به خاطر اینکه اولین مشتری آسیاتک هستم توی شهر خودمون 

پورت 1 و 2 و 3  برای نماینده ( محل کار ، محل کار ، خونشون ) و چهارمی برای منه :D

هر دفعه زنگ میزنم خیلی خوب جواب میدن بهم 

قطع و وصلی اوایل سرعت دانلود خوب بود اپلود 64 کیلوبیت !!
زنگ زدم مخابرات از ته برام سیم رو عوض کردن ( از مرکز مخابرات تا دم در ) از دم در تا مودم هم سیم قوی با کمترین نویز رو گرفتم الان به کل مشکل ام برطرف شده و هیچ مشکلی از بابت اینترنت ندارم 

نکته : باید ارقام گفته شده در عکس رو تقسیم بر ده کنید 

راستی یه کار دیگ هم انجام دادم

زیر مودم یه فن 8 سانتی متری گذاشتم

دیگ مودم گرم هم نمیشه سرده سرد

ویرایش شده توسط M4t1n
لینک به دیدگاه

• ارسال 96
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ADSL هست؟

ADSL اپلود 2 مگ به بالا نمیده

بهترین مودم های بازار هم اپلود 1 مگ ساپرت می کنن و عملا بالاتر از 1 مگ اپلود گرفتن کار سختیه 

لینک به دیدگاه

اگه یک باره دیگه ارور داد میرم 195 شکایت مینویسم

شما هم همین کارو کنید، همین الان تو صفحه مشترکین آسیاتک نوشته رضایت 100 درصدی کاربران از آسیاتک به نقل از 195  :mad:

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

دنبال ربته اول بودن که کسب کردن حالا رضایت مشتری کشک

منزل ما یک متر با مرکز مخابراتی فاصله داره و موقع ساخت اپارتمان چون تازه ساخت هست تمام خط تلفن واحد هارو با بهترین کیفیت و سیم کشی از مخابرات تحویل گرفتیم ،یک سالی از اسیا تک استفاده کردم ،بنده تخصصی نمیتونم توضیح بدم اما موقع دانلود و اپلود خدا شاهده هیچ مشکلی نداشتم و یه بازی حدود 25 تا 30 گیگ رو با کمال تعجب بین ساعت رایگان دانلود میکردم و سابقه استفاده من تو کل اسیاتک بی سابقه بود و به هیچ وجه و دلیلی نمیتونستن برای خط تلفن و سرویسم مشکل ساز بشن ،تا اینکه خواستم سرویسم رو عوض کنم پول پرداخت شداما کلا خط تلفن با سرویس قطع شد یعنی حتی اجازه پرسیدن و جویا شدن مشکل هم به من ندادن ،بعد چهار روز بلاخره زنگ زدن گفتن جمع اوری سرویس شما انجام شده مدارک رو ارسال کنید [emoji15]

گفتم من اصلا درخواست جمع اوری ندادم گفتن از طرف ما ثبت شده

با کمال تعجب

گفتم بنده سرویسم رو تعویض کردم مبلغ هم کم شده چطور امکان داره

بعدکلی معطلی تلفن قطع شد تا دور روز خبری نشد انگار داشتن زمان میخریدن

با تهدید و شکایت پیش رفتم با کلی معذرت خواهی و واریز مبلغ و ضرر زیان به حسابم گفتن شرمنده دیگه پورت خالی نداریم به همین راحتی سرویس adsl رو به‌ زور ازم پس گرفتن

چند بار واسه ثبت نام اسیا تک اقدام کردم و سفارش ثبت میشد پورت خالی هم داشتن اما وقتی اسم و مشخصات میدادم ،بعد کلی معطلی با عرض معذرت میگفتن اقا اخرین پورت رو پیش پا شما یه نفر ثبت کرد و خرید

خیلی با حال بخاطر اینکه داشتم از اینترنت واقعی استفاده میکردم مورد تهاجم قرار گرفتم

الان هم دارم از Hiweb استفاده میکنم با همون شرایط اما خدا شاهده یک بار قطعی نداشتم یکبار افت سرعت نداشتم یک بار پشت خط اپراتور معطل نشدم ،امکان تمدید هم با رباط تلگرام های وب خیلی خیلی راحتر شده

میگن خوب بره خوبتر جاش میاد همینه

دوستان تمام مشکلات از طرف خود شرکت اسیا تک هست و تنها راه تنبیح اینه که سرویس دهنده رو عوض کنید

مشتری تقاضا بیاد پایین دوباره اینه روز اول سرویس خوب ارایه میده که حد اقل پولی که میگیره بابتش حلال بشه

Sent from my D826 using Tapatalk

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

یکی از سیاست های مسخره شرکت آسیا تک اینه که هر شعبه ایش هرجای ایران متونه سرویس ADSL برای بقیه مناطق ایرن بفروشه بدون اینکه از شرایط پهنای باند اون شهر و منطقه باخبر باشه یا میزان پورت هاش ، واقعا مسخرست تنها راه تعویض سرویس هست و دیگر هیچ 
من خودم آسیاتک داشتم و همیشه بهونه میاوردن که مودم شما خرابه و البته خودمم به مودم شک داشتم چون قدیمی بود ، بعد تعویض مودم مشکلی حل نشد و نزدیک 120 هزارتومان ام پول حجم و سرویس داده بودم همش نابود شد تو قطعی ها ، رفتم تو سامانه وزارت ارتباطات شکایت فرمشو پر کردم ، بعد 1 هفته مدیر اون شعبشون زنگ زد معذرت خواهی کرد و پول سرویس رو برگردوند ، این شکایت جواب میده ولی زمان میبره کمی و فقط زمانی بدرد میخوره که بخاین خسارت بگیرین وگرنه مشکلاتشون فراتره اینه که بخان با شکایت حلش کنن

لینک به دیدگاه

دوستان من میخوام فردا صبح تو همون سایت شکایت کنم. متنش خوبه؟

ﺳﻼﻡ. ﻣﻦ ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻝ ﺍﺯ ﺍﺳﯿﺎﺗﮏ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﯿﮑﻨﻢ. ﺍﺯ ﻫﻤﻮﻥ ﺍﻭﻝ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩﺵ ﺑﺪ ﺑﻮﺩ. ﺍﻻﻥ ﺣﺪﻭﺩ ﺩﻭ ﻣﺎﻩ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺍﺻﻼ ﯾﻪ ﭘﯿﺞ ﺭﻭ ﺑﺎﺯ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ. ﯾﻪ ﺳﺎﯾﺖ ﺭﻭ ﺑﺎﺯ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺗﺎﯾﻢ ﺍﻭﺕ ﻣﯿﺪﻩ ﻭ ﺑﻪ ﺯﻭﺭ ﭼﻨﺪ ﺑﺎﺭ ﺭﻓﺮﺵ ﻣﯿﺰﻧﻢ ﺗﺎ ﻣﯿﺎﺩ. ﻋﮑﺲ ﻫﺎﯼ ﺳﺎﯾﺖ ﺭﻭ ﯾﮑﻢ ﮐﻪ ﺑﺎﺯ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻫﻨﮓ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻭ ﻣﯿﻤﻮﻧﻪ ﺗﺎ ﺳﯽ ﭼﻬﻞ ﺑﺎﺭ ﺭﻓﺮﺵ ﻣﯿﺰﻧﻢ ﺩﺭﺳﺖ ﻣﯿﺸﻪ. ﻣﻮﻗﻊ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﯾﻬﻮ ﺳﺮﻋﺖ ﺻﻔﺮ ﻣﯿﺸﻪ ﻭ ﺑﺎﯾﺪ ﭘﺎﺯ ﻭ ﺭﯾﺰﻭﻡ ﺑﺰﻧﻢ ﺗﺎ ﺭﺍﻩ ﺑﯿﻮﻓﺘﻪ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺑﻌﺪ ﭼﻨﺪ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺟﻮﺭ. ﺯﻧﮓ ﺯﺩﻡ ﭘﺸﺘﯿﺒﺎﻧﯽ ﺧﻄﻮ ﺭﯾﺴﺘﺎﺭﺕ ﮐﺮﺩ ﺩﺭﺳﺖ ﻧﺸﺪ. ﮔﯿﺮ ﺩﺍﺩﻩ ﻣﯿﮕﻪ ﺧﻄﺖ ﻧﻮﯾﺰ ﺩﺍﺭﻩ. ﻣﯿﮕﻢ ﺍﺧﻪ ﺗﻮ ﮐﻪ ﺳﻮﺍﺩ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭼﺮﺍ ﭼﺮﺕ ﻣﯿﮕﯽ. ﻣﻦ ﺳﺮﺧﻂ ﺗﺴﺖ ﮐﺮﺩﻡ. ﺍﺱ ﺍﻥ ﺁﺭ ﺧﻄﻢ ﺻﯽ ﻫﺴﺘﺶ ﻭ ﺳﯽ ﺁﺭ ﺳﯽ ﻫﻢ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﺍﺻﻼ. ﭘﺴﺮ ﺩﺍﯾﻢ ﻫﻢ ﺍﺳﯿﺎﺗﮏ ﺩﺍﺭﻩ ﻫﻤﯿﻨﺠﻮﺭﻩ. ﮔﻔﺘﻢ ﺷﺎﯾﺖ ﻣﺸﮑﻞ ﺍﺯ ﺷﻬﺮﻣﻮﻧﻪ. ﺭﻓﺘﻦ ﺗﻮ ﻓﺮﻭﻡ ﻫﺎﯼ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﻣﺸﮑﻠﻮ ﻣﻄﺮﺡ ﮐﺮﺩﻡ ﻫﻤﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﻣﺸﮑﻠﻮ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﭘﺲ ﺭﺑﻄﯽ ﺑﻪ ﻧﻮﯾﺰ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺣﺮﻓﺎ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻭ ﮔﻮﯾﺎ ﻣﺸﮑﻞ ﺳﺮﺍﺳﺮﯾﻪ. ﻓﻘﻂ ﭘﯿﻨﮕﺶ ﻭﺍﺳﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﺍﻧﻼﯾﻦ ﺧﻮﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ. ﺑﻪ ﺭﯾﯿﺲ ﺷﺮﮐﺖ ﺁﺳﯿﺎﺗﮏ ﺑﮕﯿﺪ ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﻣﯿﮕﯿﺪ ﺭﺗﺒﻪ ﺍﻭﻝ ﻫﺴﺘﯿﺪ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺳﺮﻭﯾﺲ ﻫﺎﺗﻮﻥ ﭘﺎﯾﯿﻨﻪ؟ ﻣﺎﻫﯽ ﮐﻠﯽ ﭘﻮﻝ ﻣﯿﺪﯾﻢ ﻫﯿﭻ ﺑﻪ ﻫﯿﭻ. ﺍﺩﻡ ﺑﺎﯾﺪ ﯾﮑﻢ ﻫﻢ ﺣﻼﻝ ﻭ ﺣﺮﻭﻡ ﺳﺮﺵ ﺑﺸﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﻃﻮﺭ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﻨﻪ ﻣﯿﺮﻡ ﺍﺯ ﯾﻪ ﺷﺮﮐﺖ ﺩﯾﮕﻪ ﻣﯿﮕﯿﺮﻡ ﻫﻤﻪ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺗﺸﻮﯾﻖ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﻧﺖ ﻧﺨﺮﻥ. همین پیامو هم نمیتونم برم تو سایتتون بزارم باید فردا برم با اینترنت دانشگاه بفرستم. با برنامه speedtest.net هم تست میکنم وسطاش هنگ میکنه و ارور کانکشن میده.

لینک به دیدگاه

دوستان من میخوام فردا صبح تو همون سایت شکایت کنم. متنش خوبه؟ ﺳﻼﻡ. ﻣﻦ ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻝ ﺍﺯ ﺍﺳﯿﺎﺗﮏ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﯿﮑﻨﻢ. ﺍﺯ ﻫﻤﻮﻥ ﺍﻭﻝ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩﺵ ﺑﺪ ﺑﻮﺩ. ﺍﻻﻥ ﺣﺪﻭﺩ ﺩﻭ ﻣﺎﻩ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺍﺻﻼ ﯾﻪ ﭘﯿﺞ ﺭﻭ ﺑﺎﺯ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ. ﯾﻪ ﺳﺎﯾﺖ ﺭﻭ ﺑﺎﺯ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺗﺎﯾﻢ ﺍﻭﺕ ﻣﯿﺪﻩ ﻭ ﺑﻪ ﺯﻭﺭ ﭼﻨﺪ ﺑﺎﺭ ﺭﻓﺮﺵ ﻣﯿﺰﻧﻢ ﺗﺎ ﻣﯿﺎﺩ. ﻋﮑﺲ ﻫﺎﯼ ﺳﺎﯾﺖ ﺭﻭ ﯾﮑﻢ ﮐﻪ ﺑﺎﺯ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻫﻨﮓ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻭ ﻣﯿﻤﻮﻧﻪ ﺗﺎ ﺳﯽ ﭼﻬﻞ ﺑﺎﺭ ﺭﻓﺮﺵ ﻣﯿﺰﻧﻢ ﺩﺭﺳﺖ ﻣﯿﺸﻪ. ﻣﻮﻗﻊ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﯾﻬﻮ ﺳﺮﻋﺖ ﺻﻔﺮ ﻣﯿﺸﻪ ﻭ ﺑﺎﯾﺪ ﭘﺎﺯ ﻭ ﺭﯾﺰﻭﻡ ﺑﺰﻧﻢ ﺗﺎ ﺭﺍﻩ ﺑﯿﻮﻓﺘﻪ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺑﻌﺪ ﭼﻨﺪ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺟﻮﺭ. ﺯﻧﮓ ﺯﺩﻡ ﭘﺸﺘﯿﺒﺎﻧﯽ ﺧﻄﻮ ﺭﯾﺴﺘﺎﺭﺕ ﮐﺮﺩ ﺩﺭﺳﺖ ﻧﺸﺪ. ﮔﯿﺮ ﺩﺍﺩﻩ ﻣﯿﮕﻪ ﺧﻄﺖ ﻧﻮﯾﺰ ﺩﺍﺭﻩ. ﻣﯿﮕﻢ ﺍﺧﻪ ﺗﻮ ﮐﻪ ﺳﻮﺍﺩ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭼﺮﺍ ﭼﺮﺕ ﻣﯿﮕﯽ. ﻣﻦ ﺳﺮﺧﻂ ﺗﺴﺖ ﮐﺮﺩﻡ. ﺍﺱ ﺍﻥ ﺁﺭ ﺧﻄﻢ ﺻﯽ ﻫﺴﺘﺶ ﻭ ﺳﯽ ﺁﺭ ﺳﯽ ﻫﻢ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﺍﺻﻼ. ﭘﺴﺮ ﺩﺍﯾﻢ ﻫﻢ ﺍﺳﯿﺎﺗﮏ ﺩﺍﺭﻩ ﻫﻤﯿﻨﺠﻮﺭﻩ. ﮔﻔﺘﻢ ﺷﺎﯾﺖ ﻣﺸﮑﻞ ﺍﺯ ﺷﻬﺮﻣﻮﻧﻪ. ﺭﻓﺘﻦ ﺗﻮ ﻓﺮﻭﻡ ﻫﺎﯼ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﻣﺸﮑﻠﻮ ﻣﻄﺮﺡ ﮐﺮﺩﻡ ﻫﻤﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﻣﺸﮑﻠﻮ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﭘﺲ ﺭﺑﻄﯽ ﺑﻪ ﻧﻮﯾﺰ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺣﺮﻓﺎ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻭ ﮔﻮﯾﺎ ﻣﺸﮑﻞ ﺳﺮﺍﺳﺮﯾﻪ. ﻓﻘﻂ ﭘﯿﻨﮕﺶ ﻭﺍﺳﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﺍﻧﻼﯾﻦ ﺧﻮﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ. ﺑﻪ ﺭﯾﯿﺲ ﺷﺮﮐﺖ ﺁﺳﯿﺎﺗﮏ ﺑﮕﯿﺪ ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﻣﯿﮕﯿﺪ ﺭﺗﺒﻪ ﺍﻭﻝ ﻫﺴﺘﯿﺪ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺳﺮﻭﯾﺲ ﻫﺎﺗﻮﻥ ﭘﺎﯾﯿﻨﻪ؟ ﻣﺎﻫﯽ ﮐﻠﯽ ﭘﻮﻝ ﻣﯿﺪﯾﻢ ﻫﯿﭻ ﺑﻪ ﻫﯿﭻ. ﺍﺩﻡ ﺑﺎﯾﺪ ﯾﮑﻢ ﻫﻢ ﺣﻼﻝ ﻭ ﺣﺮﻭﻡ ﺳﺮﺵ ﺑﺸﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﻃﻮﺭ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﻨﻪ ﻣﯿﺮﻡ ﺍﺯ ﯾﻪ ﺷﺮﮐﺖ ﺩﯾﮕﻪ ﻣﯿﮕﯿﺮﻡ ﻫﻤﻪ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺗﺸﻮﯾﻖ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﻧﺖ ﻧﺨﺮﻥ. همین پیامو هم نمیتونم برم تو سایتتون بزارم باید فردا برم با اینترنت دانشگاه بفرستم. با برنامه speedtest.net هم تست میکنم وسطاش هنگ میکنه و ارور کانکشن میده.

یک کلام : بی فایدست

لینک به دیدگاه

خبر ندارید توی اسیاتک چی میگذره !

ساعتی نزدیک به 100 ملیون ( طبق گفته نماینده اصلی استان گلستان  ) تراکنش مالی دارن

من توی نمایندگی آسیاتک شهر خودمون یه مدت کار میکردم

نماینده انگار ISP رو خریده :|

25 درصد کارمزد میدن این به کنار

کد تخفیف برای ثبت نام اولیه استفاده می کنن اونم 90 % !!

سرویس 100 هزار تومنی رو میخرن 10 هزار تومن تازه برای اون 10 هزار تومن هم 25 % کارمزد میگیرن 

اینابه کنار برای پشتیبانی هم هزینه میگیرن ( فقط برای خروج از محل کار 15 هزار تومن و هزینه رفت برگشت رو هم حساب می کنن ) 

چند وقت پیش دسترسی ورود به پنل نمایندگی قطع شده بود 

بعد از پیگیری های زیاد معلوم شد :

یک نفر از داخل اسیاتک وجه به بانک مجازی نماینده ها اضافه می کرده و وجه نقد رو برای خودش برمیداشته 

نزدیک به 10 میلیارد تومن شرکت اسیاتک ضرر کرده و همین الان که من اینارو مینویسم دنبال این شخص هستن ( ظاهرا از کشور خارج شده ) 

کاربران اسیاتک خیلی زیادن و این اعداد ارقام الکی نیست

فقط توی شهر کوچیک و کم جمعیت ( 20 هزار نفر ) ما 1500 تا خط اسیاتک فعاله یعنی نصف شهر واسه آسیاتکه 

هایوب 600 تا 

پارس آنلاین 150 

مخابرات 300 تا

مابقی هم از چیزی به اسم اینترنت خبر ندارن ! 

خواهشا به موارد پشت پرده هم توجه کنید 

درسته که یه ISP وظیفه داره سرویس رو به بهترین کیفیت اراعه بده ولی بعضی وقت ها بعضی مشکلات اجازه اینکار رو نمیدن

به فرض 30 استان داریم در بد ترین شرایط 5 شهر رو سرویس میده و هر شهر هم 1000 کاربرد تازه این عدد خیلی کمه !

فقط داخل تهران 2 ملیون کاربرد داره :D

اگر هر مشترک به طور متوسط ماهانه 50 هزار تومن ( سرویس پرطرفدار اسیاتک {ده مگ ده گیگ 6 ساعت رایگان} ) خرج اینترنت بکنه میشه 

50000x1000x5x30=7500000000

یعنی شما دارین سر یه سرویس 50 یا 60 تومنی با پشتیبانی دعوا میگیرین برای اسیتک هیچ چیزی نیست

تازه این رقم جدا از سرویس های فایل در مرکز استان و شهر بزرگ تهران و بخش دیتاسنتر و پهنایباند اختصاصی و اینترنت بی سیم آسیاتکه 

در مورد هزینه خرید سرویس از زیر ساخت هم براشون تقریبا هیچی نیست

زیرساخت هر 1 ترابایت دانلود رو به سرور های شخصی میده 100 هزار تومن !!

برای ISP های بزرگ مثل اسیاتک فکر نکنم بیشتر از 20 هزار تومن باشه هر 1 ترابایت دانلود 

اپلود هم نامحدوده چون هرجا اپلود بشه بی برو برگرد یه جای دیگ داره دانلود میشه :D

لینک به دیدگاه

خبر ندارید توی اسیاتک چی میگذره !

ساعتی نزدیک به 100 ملیون ( طبق گفته نماینده اصلی استان گلستان  ) تراکنش مالی دارن

من توی نمایندگی آسیاتک شهر خودمون یه مدت کار میکردم

نماینده انگار ISP رو خریده :|

25 درصد کارمزد میدن این به کنار

کد تخفیف برای ثبت نام اولیه استفاده می کنن اونم 90 % !!

سرویس 100 هزار تومنی رو میخرن 10 هزار تومن تازه برای اون 10 هزار تومن هم 25 % کارمزد میگیرن 

اینابه کنار برای پشتیبانی هم هزینه میگیرن ( فقط برای خروج از محل کار 15 هزار تومن و هزینه رفت برگشت رو هم حساب می کنن ) 

چند وقت پیش دسترسی ورود به پنل نمایندگی قطع شده بود 

بعد از پیگیری های زیاد معلوم شد :

یک نفر از داخل اسیاتک وجه به بانک مجازی نماینده ها اضافه می کرده و وجه نقد رو برای خودش برمیداشته 

نزدیک به 10 میلیارد تومن شرکت اسیاتک ضرر کرده و همین الان که من اینارو مینویسم دنبال این شخص هستن ( ظاهرا از کشور خارج شده ) 

کاربران اسیاتک خیلی زیادن و این اعداد ارقام الکی نیست

فقط توی شهر کوچیک و کم جمعیت ( 20 هزار نفر ) ما 1500 تا خط اسیاتک فعاله یعنی نصف شهر واسه آسیاتکه 

هایوب 600 تا 

پارس آنلاین 150 

مخابرات 300 تا

مابقی هم از چیزی به اسم اینترنت خبر ندارن ! 

خواهشا به موارد پشت پرده هم توجه کنید 

درسته که یه ISP وظیفه داره سرویس رو به بهترین کیفیت اراعه بده ولی بعضی وقت ها بعضی مشکلات اجازه اینکار رو نمیدن

به فرض 30 استان داریم در بد ترین شرایط 5 شهر رو سرویس میده و هر شهر هم 1000 کاربرد تازه این عدد خیلی کمه !

فقط داخل تهران 2 ملیون کاربرد داره :D

اگر هر مشترک به طور متوسط ماهانه 50 هزار تومن ( سرویس پرطرفدار اسیاتک {ده مگ ده گیگ 6 ساعت رایگان} ) خرج اینترنت بکنه میشه 

50000x1000x5x30=7500000000

یعنی شما دارین سر یه سرویس 50 یا 60 تومنی با پشتیبانی دعوا میگیرین برای اسیتک هیچ چیزی نیست

تازه این رقم جدا از سرویس های فایل در مرکز استان و شهر بزرگ تهران و بخش دیتاسنتر و پهنایباند اختصاصی و اینترنت بی سیم آسیاتکه 

در مورد هزینه خرید سرویس از زیر ساخت هم براشون تقریبا هیچی نیست

زیرساخت هر 1 ترابایت دانلود رو به سرور های شخصی میده 100 هزار تومن !!

برای ISP های بزرگ مثل اسیاتک فکر نکنم بیشتر از 20 هزار تومن باشه هر 1 ترابایت دانلود 

اپلود هم نامحدوده چون هرجا اپلود بشه بی برو برگرد یه جای دیگ داره دانلود میشه :D

اینها چه ربطی به مشتری داره ؟!

یعنی چون مشتری زیاد داره وجود این مشکلات باید طبیعی باشه ؟!

فروش بدون زیرساخت ها و منابع مناسب و یا نیروی متخصص کافی = oversell

وقتی به هر دلیلی توانایی سرویس دهی مناسب رو ندارن اصلا نباید سرویس بدن

لینک به دیدگاه

شکایت دسته جمعی به تعزیرات حکومتی!

ویرایش شده توسط KoenigTiger
لینک به دیدگاه

دزدتر از آسیاتک وجود نداره احمق ها با این باشگاه فرمایشی و عملا کلاهبرداری که فقط توش میشه به محک کمک کرد هرچی امتیاز بگیری یعنی کشک. پشتیبانی هم فرقی با گلابی نداره شما انتظار چی دارید جمع کنید از این خراب شده برید

لینک به دیدگاه

دزدتر از آسیاتک وجود نداره احمق ها با این باشگاه فرمایشی و عملا کلاهبرداری که فقط توش میشه به محک کمک کرد هرچی امتیاز بگیری یعنی کشک. پشتیبانی هم فرقی با گلابی نداره شما انتظار چی دارید جمع کنید از این خراب شده برید

اتفاقا باشگاهش بد نیست. تو یک سال 9 گیگ گرفتم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالب بنده هم همین مشکل رو دارم و اصلا زیر بار نمیرن که مشکل از سمت isp!

post-7048-0-99044600-1463381858_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من آسیاتک رو در شرایط خاص فقط برای دانلود استفاده می کنم! یه خط دیگه داریم تو خونه و باید شاتل بگیرم براش.

لینک به دیدگاه

امروز ثبت کردم نیم ساعت بعد زنگ زدن میگن ما اسیاتک داریم مشکل نداره. میگن ما کارشناس میفرستیم هزینه ایاب و ذهاب میگیریم و تست میگنیمو از این چرتو پرتا. کلا زیر بار نمیرن. به نظرم فایده ای نداره. باید یه کار دیگه ای کرد

لینک به دیدگاه

دوستان بیاید یه کاری بکنیم دیگه داره کفرم در میاد اخر یه بلای سر دفتر اسیا تک میارم. راهی نیست که مستقیم به رئیس آسیاتک پیام داد؟ من نه وقت تعویض سرویس دارم ن حوصله و اعصاب. پول میدم که استفاده کنم.

لینک به دیدگاه

دوستان بیاید یه کاری بکنیم دیگه داره کفرم در میاد اخر یه بلای سر دفتر اسیا تک میارم. راهی نیست که مستقیم به رئیس آسیاتک پیام داد؟ من نه وقت تعویض سرویس دارم ن حوصله و اعصاب. پول میدم که استفاده کنم.

در هر صورت باید به تعزیرات حکومتی پاسخگو باشن و اگه از یه چیز بترسن(اگه) همین تعزیرات هست. که هم در داخل سایتش میشه ثبت شکایت کرد و هم از طریق تلفن(فکرکنم گویا باشه) خیلی خوب هم پیگیری میکنن. من بارها اینجا گفتم ولی گویا دوستان نمیخوان مشکل شون حل بشه. وقتی این همه از افراد شاکی هستند خب قضیه برای تعزیرات هم خیلی جالب میشه که ده نفر از استان های مختلف اومده باشن از یک چیز شکوه کرده باشن ولی کو حرکت جمعی.... :sigh:

لینک به دیدگاه

شاتل به مشکل بر خورده نصف سایتا باز نمیشند مگر اینکه پینگت بالا 200باشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالب اینکه زنگ میزنی پشتیبانی به حدی اظهار عدم اطلاع می کنن که انگار شما برای اولین بار و اولین نفری هستی که همچین موردی رو گزارش می کنی!

در صورتی که تو همین منطقه ما ده ها تن از دوستان بنده زنگ زدن و شکایت کردن راجع به این مشکل service unavailable.

:D  =))  :laughing:  :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آخه میدونید دوست من بد برخورد کردن هم دردی رو دوا نمی کنه و راه چاره نیست!

اینکه مجموعه آسیاتک تصمیم گرفته از یه نوع فی.لت.رینگ هوشمند استفاده کنه و برای کاربراش مشکل ایجاد شده با توهین و برخورد بد با یه کارمند جز درست نمیشه.

من چندین بار مشکلم رو توضیح دادم و تماس گرفتم. بهترین کار هم همینه وقتی همه اظهار نارضایتی بکنن کم کم میفهمن این سیستمشون ایراد داره! یا حذفش می کنن و یا درسدد حل مشکل برمیان.

تمام مشکلی هم که وجود داره سر عرضه و تقاضاس! الان متقاضیان اینترنت بسیار بیشتر از قبل هستند و اینکه رقابت کاملی بین ISP ها نیست و پورت های اکثرشون در منطقه های مختلف پر شده، من و شما هم از ترس بی اینترنتی و یا منتظر موندن تا دریافت پورت خالی برای یک ISP دیگه با همین کیفیت بد سر می کنیم.

من حدود 10 سال پیش صبانت داشتم با اینکه پهنای باند و سرعتی که در اختیارم میذاشتن بسیار کمتر بود ولی رضایتمندی به مراتب بیشتری از اون خط داشتم. خط اصطلاحا 128 کیلو بیت بود ولی تا 250 کیلو بایت برثانیه باز بود و راحت میشد دانلود کرد! چه تو ساعت رایگان چه سایر ساعات.

پینگ بسیار عالی بود و تایم اوت هم در حد صفر. الان با این خط 10 مگابیت آسیاتک چارتا پیج نمیشه باز کرد...

لینک به دیدگاه

آقا سرعت به زیر خط فقر رسید

دیگه شور ش رو در آوردن

لینک به دیدگاه

بالخره این مشکل service unavailable یقیه بنده رو هم گرفت . کی درستش کنن خدا داند.

ویرایش شده توسط Sasan.m
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...