رفتن به مطلب

آسیاتک و service unavailable

اشتراک گذاری

Recommended Posts

امثال شماها وضع مملکت رو به همینجا کشوندید. کارگر روسی 3 ماه حقوقشو نمیدند ببینید چیکار می کنه

youtube[dot]com/watch?v=gn_7XLplXf8

یک کلام ختم کلام، حقتونو از این شارلاتانا بگرید به هر قیمتی که شده وگرنه روزگارتون سیاه تر از این میشه

من خودم چندبار شکایت کردم بازم پیگیر هستم برخوردم هم خیلی تند بوده با این پشتیبانیشون تا اینکه مثل آدم حرف بزنند

اول از اینکه تو مگه منو میشناسی که در موردم قضاوت میکنی ؟!

اگه فکر میکنی با شکایت کردن توی سامانه ای که با خود ISP همدسته کاری از پیش میبری ، برای تو و امثال تو ارزوی موفقیت میکنم

اگه اعتراضی هم به وضعیت ممکلت داری بفرما توی دنیای واقعی اعتراض رو اعلام کن ، نه پشت سیستم ، این کارو همه بلدن

لینک به دیدگاه

• ارسال 96
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

جدیدا ارور 404 not found میده :D :D

دیروز زنگ زدن گفتن مشکلتون حل شده؟ گفتم نه ( تو دلم گفتم nice joke :D )

گفتن تعدادی شکایت کردن و همین مشکلو داشتن ما میخوایم رفعش کنیم ( چقدر پیگیر. اصلا شما یه دونه اید :D ) گفتن جون این مشکل لحظه ایه یکم طول میشکه رفعش کنین ( اره ارواح عمت :D ) بعد گفتن یکم زمان بدید ( بیاه یک دو سه تموم شد :D ) هیچی دیگه این خط و این نشون اگه درست شد من نام کاربریمو میزارم Milad_Bm :D

لینک به دیدگاه

اگه مشکلی دارین و به پشتیبانی نیاز دارین به هیچ وجه صبح ها تماس نگیرین باهاشون چندتا خانم هستند که وقتی باهاشون صحبت میکنی تمام تلاششون اینه که بگن شما هیچی نمیفهمی به جای اینکه مشکل رو حل کنن. :mad: :mad:
و هر مشکلی رو به نویز خط ربط میدن شب ها زنگ بزنید پشتیبانی قوی تره البته این تجربه من بوده. مشکلم این بود که وسط بازی انلاین تو سرور خارجی یهو نتم به مدت 10 دقیقه قطع میشد صبح زنگ میزدم میگفت مودمت مشکل داره و باید عوض بشه!!! :D  شب زنگ زدم یه تغییراتی تو IP دادن (به گفته خودشون) و مشکلم حل شد. :clapping:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جدیدا ارور 404 not found میده :D :D دیروز زنگ زدن گفتن مشکلتون حل شده؟ گفتم نه ( تو دلم گفتم nice joke :D ) گفتن تعدادی شکایت کردن و همین مشکلو داشتن ما میخوایم رفعش کنیم ( چقدر پیگیر. اصلا شما یه دونه اید :D ) گفتن جون این مشکل لحظه ایه یکم طول میشکه رفعش کنین ( اره ارواح عمت :D ) بعد گفتن یکم زمان بدید ( بیاه یک دو سه تموم شد :D ) هیچی دیگه این خط و این نشون اگه درست شد من نام کاربریمو میزارم Milad_Bm :D

باز خوبه برای شما زیر بار رفتن! به من که میگن اصن همچین مشکلی نداره آسیاتک... :laughing:

لینک به دیدگاه

من این مشکل رو چند ماه پیش داشتم. کرمان هستم. فعلا بدون مشکلم ولی کاملا درکتون می کنم خیلی بده

این ***رینگ هوشمند تاثیرش رو من توی app اینستاگرام زیاد می بینم. خیلی از عکس ها برام load نمی شه

لینک به دیدگاه

مشکل ازجایی شروع میشه که استاندارد های شرکت آسیا تک تو آنلاین گیمینگ فاجعست ، timed out و ping خیلی بالاست و حتی به پشتیبانی زنگ بزنین میگن از نظر ما پینگ 600 عالیه و استاندارد جهانیه  =))  :laughing: بهترین کار تعویض isp با شاتل ، پارس آنلاین ، های وب ، صبا نت یا مخابرات در بعضی جاها است ، اگر هم امکان گرفتن اینترنت بخاطر pcm یا محدودیت منطقه ندارین میتونین از سرویس های وایرلس شرکت های شاتل ، سیستک استفاده کنین ، ولی یه هزینه اولیه 600 تومنی بابت رادیو و کابل و نصب و... رو دستتون میزاره و خب با ارزشه ، دردسر ها و محدودیت های ADSL هم نداره  :D اگر منتظر آسیاتک بخاین وایسین آبی گرم نمیشه 

به عنوان آخرین راه میتونین از 4g ایرانسل یا رایتل بسته بگیرین استفاده کنین (به هیچ وجه همراه اول به دلیل قیمت بالا و سرویس دهی ضعیف پیشنهاد نمیشه )

کاملا" درسته ، من سال قبل اصلا مشکلی با آسیاتک نداشتم تا اوایل سال نو به بعد دیگه پینگ و تایم اوت نتم رو داغون کرده. من گیم آنلاین بازی میکنم واقعا" آدم حالش گرفته میشه یهو وسط بازی میپره بیرون ،اتفاقا" میخوام isp رو عوض کنم از دوستان گرامی میخوام راهنمایی کنن چجوری باید پورت رو تخلیه کنم و کدوم شرکت سرویسهای بهتری برای گیم آنلاین ارائه میده؟

لینک به دیدگاه

کاملا" درسته ، من سال قبل اصلا مشکلی با آسیاتک نداشتم تا اوایل سال نو به بعد دیگه پینگ و تایم اوت نتم رو داغون کرده. من گیم آنلاین بازی میکنم واقعا" آدم حالش گرفته میشه یهو وسط بازی میپره بیرون ،اتفاقا" میخوام isp رو عوض کنم از دوستان گرامی میخوام راهنمایی کنن چجوری باید پورت رو تخلیه کنم و کدوم شرکت سرویسهای بهتری برای گیم آنلاین ارائه میده؟

برای گیم بهترین سرویس وایرلسه

پینگ تایم عالیه. پهنای باند هم بدبختی های سیم مسی رو نداره

لینک به دیدگاه

وایرلس از کدوم شرکت؟ حدود قیمت واینکه آیا در همه شهرها پوشش داره؟ وقطع و وصلی نداره؟

لینک به دیدگاه

اسیاتک تو شهرکرد پینگش عالیه و سرعت اپلودشم بالاست. البته اگه زنگ بزنی بگی دیتا ریت اپلود رو ببرن بالا. با خط من که قدیمیه پینگ تو ایرانیا 30-40 و خارجیا 100-140 هست که صبحا بهتره. تازه خطم قدیمیه. تو خط جدیدا به 20 تو ایرانیا و 90-100 تو خارجیا هم میرسه.

لینک به دیدگاه

این مشکل ربطی به اسیاتک یا ISP خاصی نمیشه

ما این مشکل با کاربرای زیادی داشتیم که از جاهای مختلفی نت داشتن ، سرور ما افرانت بود با پیگیری حل کردن

لینک به دیدگاه

اسیاتک تو شهرکرد پینگش عالیه و سرعت اپلودشم بالاست. البته اگه زنگ بزنی بگی دیتا ریت اپلود رو ببرن بالا. با خط من که قدیمیه پینگ تو ایرانیا 30-40 و خارجیا 100-140 هست که صبحا بهتره. تازه خطم قدیمیه. تو خط جدیدا به 20 تو ایرانیا و 90-100 تو خارجیا هم میرسه.

اسیاتک تو شهرکرد افتضاحه ؟! 

کافیه یه بار BF4 بازی کنی ، کلا باید قید بازی رو بزنی ، همیشه و در هر ساعتی تایم اوت میده

cs go  هم بازی میکنم ، پینگ متوسط روی 150 تا 200 - لاس و چوک هم که همیشه منو همراهی میکنن

لینک به دیدگاه

وایرلس از کدوم شرکت؟ حدود قیمت واینکه آیا در همه شهرها پوشش داره؟ وقطع و وصلی نداره؟

با کسب اجازه از استارتر محترم

دوستان در این مورد بنده رو راهنمایی بفرمایید.

لینک به دیدگاه

اسیاتک تو شهرکرد افتضاحه ؟! 

کافیه یه بار BF4 بازی کنی ، کلا باید قید بازی رو بزنی ، همیشه و در هر ساعتی تایم اوت میده

cs go  هم بازی میکنم ، پینگ متوسط روی 150 تا 200 - لاس و چوک هم که همیشه منو همراهی میکنن

همه چیز به فاصله شما از مرکز مخابراتی ربط داره

بنده آسیاتک ام

شما یه ای پی بده 24 ساعت پینگ میگیرم 

اگر ای پی خودش مورد نداشته باشه 

به هیچ وجه بیشتر از 50 تا تایم اوت نمیده 

من 8.8.8.8 رو پینگ میگیرم هر سه ساعت یه تایم اوت میده 

لینک به دیدگاه

هرکس برای شکایت تلفنی و اینترنتی اماده هست اعلام کنه

http://www.tazirat.gov.ir/

لینک به دیدگاه

بنده آسیاتک ام

مشکل از این حرفا نیست عزیز ، فاصله من تا مرکز مخابراتی به 500 متر هم نمیرسه

مشکل کامل از ISP و زیرساخت هست

با پینگ گرفتن هم این مشکل مشخص نمیشه ،  فقط موقع بازی تایم اوت شروع میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده آسیاتک ام

من حدود هر 30 -20 خط یه تایم اوت دارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان dns شرکت ips بگیرید تو تنظمیات ویندوز اعمال کنید ، واسه من خیلی از تایم اوت ها رو کم کرد

5.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان dns شرکت ips بگیرید تو تنظمیات ویندوز اعمال کنید ، واسه من خیلی از تایم اوت ها رو کم کرد

5.jpg

dns به پینگ و تایم اوت و پکت ربطی نداره 

dns به صورت خیلی ساده مترجم ادرس دامنه به ایپی هست فقط همین 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

dns به پینگ و تایم اوت و پکت ربطی نداره 

dns به صورت خیلی ساده مترجم ادرس دامنه به ایپی هست فقط همین 

درود

تو این زمینه اطلاعات کمی دارم ، واسه اینکه اطلاعاتم بیشتر بشه ، میپرسم

پس چرا با وارد dns ، تایم اوت کمتر شد؟ قبلا رو اعصاب بود از هر 3تا یکیش تایم اوت بود بعضی وقتها بیشتر اما الان از 30 تا یکیش!؟

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

تو این زمینه اطلاعات کمی دارم ، واسه اینکه اطلاعاتم بیشتر بشه ، میپرسم

پس چرا با وارد dns ، تایم اوت کمتر شد؟ قبلا رو اعصاب بود از هر 3تا یکیش تایم اوت بود بعضی وقتها بیشتر اما الان از 30 تا یکیش!؟

بصورت کلی الان یکم بهتر شده آسیاتک! من هم قبلا هر 4-5 خط یه تایم اوت داشتم ولی الان هر 20-30 خط.

لینک به دیدگاه

چطوریاس که با یخ شکن درسته سرعت پاین نیاد ولی وضع هنگی توی دانلود و باز کردن میج خیلی بهتر میشه؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

اه اه با این اینترنتشون کندی سرعت امدن این پیام اه اه :mad: :mad: :mad: :mad:

صد در صد عوض می کنم این سرویسو

لینک به دیدگاه

دوباره سروکله service unavailable پیدا شده، یک چند هفته راحت بودیم، فردا دارم براشون  :mad:

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...