رفتن به مطلب

آسیاتک و service unavailable

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من که خودمو از این خراب شده راحت کردم شرکتی که اندازه سر سوزنی واسه مشترکش ارزش قائل نیست و پشتیبانیش از یه مشت بی سواد تشکیل شده مفت نمی ارزه

لینک به دیدگاه

• ارسال 96
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان اینا خوبه یا بد؟ من اینترنتم مکسنت یا همون آسیاتک خودمونه . تبریز هستم.

b2m0_asiateak_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

آسیاتک که همچنان سرعت بد و بدتر میشه من شهریور خوب نشه تعویض می کنم و می خوام به این عزیزان بگم به جای این مسابقات مسخره دابسمش که تو کانالشون است برید سرعتتون رو درست کنید که یک ملت از دستتون شاکی هستنند :mad:

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

یه چندروزی افتادم به جونشون دارم دزدیهاشون رو ثابت می کنم!

طبیعتا تو ساعت رایگان نباید از ترافیک کم بشه! حالا ما چک کردیم دیدیم هر 10-15 روز یبار یه 400-500 مگی ازمون کم کردن.

یارو اپراتور کف کرده بود باگ سیستمشون رو کشف کردم! می گفت اصن ممکن نیست و اینا. =))  =))

فعلا در شورای آسیاتک در حال بررسی... :laughing:  قراره یه چیزایی برگردونن.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

یه چندروزی افتادم به جونشون دارم دزدیهاشون رو ثابت می کنم!

طبیعتا تو ساعت رایگان نباید از ترافیک کم بشه! حالا ما چک کردیم دیدیم هر 10-15 روز یبار یه 400-500 مگی ازمون کم کردن.

یارو اپراتور کف کرده بود باگ سیستمشون رو کشف کردم! می گفت اصن ممکن نیست و اینا. rolling%20on%20the%20floor.gif  rolling%20on%20the%20floor.gif

فعلا در شورای آسیاتک در حال بررسی... :laughing:  قراره یه چیزایی برگردونن.

اره اونا هم دادن
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره اونا هم دادن

یکبار دو گیگ پس گرفتم و هشدار هم دادم اگر مشکل رو حل نکنید پابلیک می کنم ولی جواب نداده.

ادامه دارد...

لینک به دیدگاه

دانلود پلاس رو کسی فعال کرده؟داستانش چیه؟

ویرایش شده توسط oldwebmaster
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوشحالم که مدتهاست این شرکت رو که همیشه "سیاست های کثیف"(این اصطلاح رو باید با اجازه طرفداران AMD ازشون قرض بگیرم که واسه انویدیا ساخته بودن) داشته کنار گذاشتم :|

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

تنها راه استفاده نکردن و انصراف دادن از این شرکت دزد هستش حالا نمیدونم دیگه چه جوری ما بگیم ولی بعضی ها فکر میکنن با شکایت چیزی درست میشه که اگه میشد وضع مملکت ما این نبود دوستان.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره اونا هم دادن

قرار شد که برای یک ماه اخیر 950 مگ رو پس بدن.

دوستان اگر کسی حوصله و وقت داره این باگ خیلی راحت ثابت میشه و میتونید ترافیک رو پس بگیرید.

باگ به این صورت هست طبیعتا در ساعات رایگان نباید از ترافیک شما کم بشه ولی گاهی این اتفاق به این صورت میافته، به عکس زیر دقت کنید:

post-7048-0-55181000-1470643374_thumb.jpg

ساعت رایگان خط بنده از 8 صبح تا 10 صبح هست و 557 مگابایت مصرف در این بازه زمانی ثبت شده. میزان خارج شدن بنده از این تایم فقط 2 دقیقه و 56 ثانیه بوده :

post-7048-0-71042500-1470643509_thumb.jpg

و با توجه به سرعت خط که نهایتا 10 مگابیت می باشد نهایتا در حدود 3 دقیقه 225 مگابایت قابل دانلود است در صورتی که 557 مگابایت اعمال و کم شده. تازه بماند که وقتی سرعت خط شما 10 مگابیت هست شما هیچ وقت با ماکزیمم سرعت تعیین شده خط که 1280 کیلوبایت دبر ثانیه هست نمی توانید دانلود کنید و این ماکزیمم برای خط بنده حدود 1050 کیلوبایت هست.

من در حدود 15 دقیقه می تونم لاگ 3 ماهم رو چک بکنم و حداقل یک گیگ در ماه ترافیک رو پس بگیرم. درسته که 3000 تومان ارزش پیگیری نداره ولی نباید اجازه داد که اینقدر ساده حق آدم رو پایمال کنند.

من یک کاربر هستم ولی حساب کنید در تعداد میلیونی کاربران این شرکت هر ماه چقدر ترافیک رو به ناحق کم می کنه!

لینک به دیدگاه

میبینم که آسیاتک سرویس 10 گیگ در ماهش رو حذف کرده، این محبوب ترین سرویسش بود فک کنم

لینک به دیدگاه

میبینم که آسیاتک سرویس 10 گیگ در ماهش رو حذف کرده، این محبوب ترین سرویسش بود فک کنم

درسته داداش تو سرویس تغییراتی داده دانلود شبانه رو برنداشته ولی خوب قیمت های یک ساله فضای شده الان خودم دیدم @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شاتل یه سرویس یک سال 66 تومانی داره با 60 گیگ ترافیک. فکر می کنم برای وب گردی کافی باشه. برای دانلود هم خدا برکت بده بسته ها و مودم 3G-4G.

من دوره آسیاتک تموم بشه دیگه با این شرکت آشغال تمدید نمی کنم.

هر روز کلی هزینه برای تبلیغات در رادیو و تلویزیون دارن ولی یکمش رو خرج منابعشون نمی کنن تا کیفیت خدماتشون بره بالا.

فقط احمق ها نمی دانند که رضایت مشتریان قدیمی و وفادار کردنشون بسیار کم هزینه تر از جذب مشتریان جدید است.

این شرکت به حدی مشکل داره که خود مرکز تهران در بعضی موارد نمیتونه پنل مشترکین رو باز کنه و به اطلاعاتشون دسترسی داشته باشه. در دو هفته گذشته دوبار این اتفاق افتاد. خود طرف خنده اش گرفت وقتی ازش پرسیدم چطور میگید مشکل ندارید در صورتی که خودتون نمیتونید از مرکز صفحات مشترکین رو بارگذاری کنید!؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شاتل یه سرویس یک سال 66 تومانی داره با 60 گیگ ترافیک. فکر می کنم برای وب گردی کافی باشه. برای دانلود هم خدا برکت بده بسته ها و مودم 3G-4G.

من دوره آسیاتک تموم بشه دیگه با این شرکت آشغال تمدید نمی کنم.

هر روز کلی هزینه برای تبلیغات در رادیو و تلویزیون دارن ولی یکمش رو خرج منابعشون نمی کنن تا کیفیت خدماتشون بره بالا.

فقط احمق ها نمی دانند که رضایت مشتریان قدیمی و وفادار کردنشون بسیار کم هزینه تر از جذب مشتریان جدید است.

این شرکت به حدی مشکل داره که خود مرکز تهران در بعضی موارد نمیتونه پنل مشترکین رو باز کنه و به اطلاعاتشون دسترسی داشته باشه. در دو هفته گذشته دوبار این اتفاق افتاد. خود طرف خنده اش گرفت وقتی ازش پرسیدم چطور میگید مشکل ندارید در صورتی که خودتون نمیتونید از مرکز صفحات مشترکین رو بارگذاری کنید!؟

من شاتل گرفتم دو سه ماه اول اگه من 20 گیگ مثلا دانلود میکردم تو پنل میزد 9 گیگ دانلود شده و پیش خودم میگفتم چقدر خوب هست و عالی سرعت هم عالی بود بعد از دو سه ماه برعکس شد الان هم قطعی های زیاد دارم

چراغ مودم خاموش نمیشه ولی عملا کانکشن ترمینیت میشه و باید مودم ریست بدم شاید 10 بار در روز

لینک به دیدگاه

قرار شد که برای یک ماه اخیر 950 مگ رو پس بدن.

دوستان اگر کسی حوصله و وقت داره این باگ خیلی راحت ثابت میشه و میتونید ترافیک رو پس بگیرید.

باگ به این صورت هست طبیعتا در ساعات رایگان نباید از ترافیک شما کم بشه ولی گاهی این اتفاق به این صورت میافته، به عکس زیر دقت کنید:

attachicon.gifscreen010.jpg

ساعت رایگان خط بنده از 8 صبح تا 10 صبح هست و 557 مگابایت مصرف در این بازه زمانی ثبت شده. میزان خارج شدن بنده از این تایم فقط 2 دقیقه و 56 ثانیه بوده :

attachicon.gifscreen009.jpg

و با توجه به سرعت خط که نهایتا 10 مگابیت می باشد نهایتا در حدود 3 دقیقه 225 مگابایت قابل دانلود است در صورتی که 557 مگابایت اعمال و کم شده. تازه بماند که وقتی سرعت خط شما 10 مگابیت هست شما هیچ وقت با ماکزیمم سرعت تعیین شده خط که 1280 کیلوبایت دبر ثانیه هست نمی توانید دانلود کنید و این ماکزیمم برای خط بنده حدود 1050 کیلوبایت هست.

من در حدود 15 دقیقه می تونم لاگ 3 ماهم رو چک بکنم و حداقل یک گیگ در ماه ترافیک رو پس بگیرم. درسته که 3000 تومان ارزش پیگیری نداره ولی نباید اجازه داد که اینقدر ساده حق آدم رو پایمال کنند.

من یک کاربر هستم ولی حساب کنید در تعداد میلیونی کاربران این شرکت هر ماه چقدر ترافیک رو به ناحق کم می کنه!

بنده سرویس 40 گیگ در ماه گرفتم و سرعت 10 مگ ، بماند که روزی 4 مگ هست ، این ماه 15 روز زود تر از اتمام زمان سرویس حجم به پایان رسیده که روحمم خبر نداره چطوری مصرف شده ! دقیقا منم مثل شما نمودار ریز مصرفو چک کردم و دیدم چیزایی که خودم شخصا ساعت 2 میزارم دانلود شه رو گاها از 12:30 حساب میکنه ! احتمال زیاد به سمت شاتل برم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من شاتل گرفتم دو سه ماه اول اگه من 20 گیگ مثلا دانلود میکردم تو پنل میزد 9 گیگ دانلود شده و پیش خودم میگفتم چقدر خوب هست و عالی سرعت هم عالی بود بعد از دو سه ماه برعکس شد الان هم قطعی های زیاد دارم

چراغ مودم خاموش نمیشه ولی عملا کانکشن ترمینیت میشه و باید مودم ریست بدم شاید 10 بار در روز

الان دقیقا آسیاتک تو منطقه ما به همین صورت هست و شاتل رو برای یکی از دوستام راه اندازی و امتحان کردم خیلی وضعیت بهتری نسبت به آسیاتک داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نظر دوستان راجع به این قیمت های ویژه شاتل که ظاهرا تخفیف خورده چیه؟:

ylg3awt57kjqsb68hyhk_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نظر دوستان راجع به این قیمت های ویژه شاتل که ظاهرا تخفیف خورده چیه؟:

ylg3awt57kjqsb68hyhk_thumb.jpg

خیلی هم عالی.

اون دو تعرفه آخری خیلی خوبه!

50 گیگ حدود 60 تومان و صد گیگ حدود 180 تومان !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هردم از این باغ بری می رسد.

آسیاتک سرعت دانلود در ساعات رایگانش رو به 60 کیلو بایت محدود کرده!

من قبلا با 1200 دانلود می کردم و تقریبا تو 2 ساعت رایگانی که دارم هر روز 8 گیگ دانلود می کردم و الان شده 400 مگابایت.

تنها دلیلی که کیفیت پایین آسیاتک از هر نظر تحمل می کردم همین 8 گیگ دانلود روزانه بود که دیگه آسیاتک حجت تمام کرد!

لینک به دیدگاه

دیروز بعد از دو هفته بی اینترنتی شاتل وصل شد راحت شدم مخصوصا واسه بازی های آنلاین

لینک به دیدگاه

اخ اخ اخ

نگین اسیاتک که اون یک سالی که داشتم زجر کش شدم شبا برای اینکه وسط دانلود اینترنتم قطع میشد مجبور بودم بیدار بمونم یا خیلی زمان ها هم سرعت و پینگ به حدی خراب میشد که نه میشد صفحه باز کرد نه انلاین بازی کرد

وقتی هم زنگ میزدم نمایندگی میگفتن در حال تعمیر هستیم اخه درد تعمیر شده یکسال تمام دارین تعمیر میکنین.

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...