رفتن به مطلب

قفل دینوو بر روی بازی DOOM 2016

farooq
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

متشکریم Denuvo   :clapping:  @};-

دوستان میدونم خیلیاتون با حرف من مخالفین ولی به نظر من خوب شد همچین قفلی واسه بازیای PC ساختن!

سرانجام بعد سال ها سازنده ها میتونن به پلتفرم PC اعتماد کامل داشته باشن تا واسش بازیای بیشتر و بهتری بسازن

کنسولای نسل هشتم که به نظر میاد قرار نیست هک بشن,PC هم مطمئن تر بشه به نفع گیمرا هستش...گیمرای واقعی 

در مورد مشکلات DRM هم که مردم میگن والا من که هیچ ایرادی نددیم ازش و هیچ فرقی با بقیه بازی های اوریجینال نداره.

دوست عزیز گیمر های واقعی همه پولدار نیستن که به راحتی دست تو جیب مبارک ددی بکنن برن اورجینال بخرن 

مثل فوتبالیست های واقعی که بیشترشون با فقر فوتبالیست شدن 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز گیمر های واقعی همه پولدار نیستن که به راحتی دست تو جیب مبارک ددی بکنن برن اورجینال بخرن 

مثل فوتبالیست های واقعی که بیشترشون با فقر فوتبالیست شدن 

عزیز گفتم گیمر واقعی چون یه گیمر واقعی فقط به فکر این نیست که این بازی که الان اومده رو یبار بازی کنه و تموم! گیمر واقعی با یه فرنچایز زندگی میکنه و واسش ارزش قائله و میخواد نسخه های بعدی و بهتری از اون بازی ساخته بشن و با خرید بازی و DLC های اون به سازنده بازی کمک میکنه تا به هدفش برسه!

کسی که بازی کرکی یا اشتراکی میخره حتی 1% هم واسه اون بازی و سازندش ارزشی قائل نیست...

در ضمن گیمینگ یکی از پرهزینه ترین سرگرمی های دنیاست مخصوصا PC گیمینگ!! خوب کسی که نمیتونه از هزینش بر بیاد چرا اصلا میاد سراغ گیمینگ؟ میتونه یه توپ بگیره از مغازه 2 تومن بره تو کوچه فوتبال بازی کنه.

لینک به دیدگاه

کلا فک کنم دیگه بیخیال بازی بشیم بهتره. این از افزایش قیمت سرسام آور قطعات و سودجویی روزافزون و بی انصافی واردکنندگان وطنی. بعد تازه قطعه رو با هزار قرض و بدبختی که خریدیم مشکلات درایور و بهینه نبودن بازیها و کرک و آپدیت و دایرکت ایکس و کوفت و زهرمار. در نهایت هم که گند زدن استودیوهای سازنده به بازیهای افسانه ای. نمونه اش مقایسه primal با نسخه های قبلی farcry یا تبدیل عناوین افسانه ای most wanted  و carbon به آشغالهای فعلی nfs. یادش بخیر با یه گرافیک geforce mx 4000 به ارزش حدود 40 تومن اگه اشتباه نکنم حدود 10-12 سال پیش!!!! به مدت یکی دو سال هر چی بازی اومد بازی کردیم بی حرف و حدیث. از underground 1-2 تا farcry1 و cod و fear وhalo 1 ...... 

ویرایش شده توسط mostafa-b
لینک به دیدگاه

کلا فک کنم دیگه بیخیال بازی بشیم بهتره. این از افزایش قیمت سرسام آور قطعات و سودجویی روزافزون و بی انصافی واردکنندگان وطنی. بعد تازه قطعه رو با هزار قرض و بدبختی که خریدیم مشکلات درایور و بهینه نبودن بازیها و کرک و آپدیت و دایرکت ایکس و کوفت و زهرمار. در نهایت هم که گند زدن استودیوهای سازنده به بازیهای افسانه ای. نمونه اش مقایسه primal با نسخه های قبلی farcry یا تبدیل عناوین افسانه ای most wanted  و carbon به آشغالهای فعلی nfs. یادش بخیر با یه گرافیک geforce mx 4000 به ارزش حدود 40 تومن اگه اشتباه نکنم حدود 10-12 سال پیش!!!! به مدت یکی دو سال هر چی بازی اومد بازی کردیم بی حرف و حدیث. از underground 1-2 تا farcry1 و cod و fear وhalo 1 ...... 

مشکل از 2 جا شروع شد:

یکی رشد سرسام اور و پر سود صنعت گیمینگ  تو چند سال اخیر!! طوری شد که ناشر ها دیدن اقا از رقبا عقب بمونی چیزی نصیبت نمیشه واسه همین هی بازیا رو تند تند پشت سر هم دادن بیرون فقط از قافله عقب نمونن و یه پولی به جیب بزنن!!

دومی رو هم انویدیا شروع کرد...دیدن اقا سازنده ها از بس به فکر گرافیک بازی و جلوه های بصری نیستن و بازیا با هر سیستمی به خوبی اجرا میشن که کسی دیگه اشتیاقی به خرید کارت گرافیک جدیدتر نداره...اینا اومدن Gameworks رو درست کردن و همینطور با the way its meant to be played تو جیب ناشرا پول ریختن و گفتن از Gameworks استفاده کنین و بازیا رو گرافیکی تر کنین و هایپ و اینا تا مردم مجبور بشن سیستمای قویتر و جدیدتر بخرن هرسال!!

به قول شما قدیم یه کارت گرافیک میخریدیم بازیای 5 سال دیگه رو هم مثل اب خوردن اجرا میکرد...ولی الان قویترین کارت بازار رو میخری بازیای پارسال رو هم نمیتونن خوب اجرا کنن...

کلا گند زدن به دنیای گیمینگ رفته...دیگه هیچوقت مثل قدیما نمیشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شخصا اصلا از DOOM خوشم نمیاد بهتر که قفل داره :D  =))

ضمن عذرخواهی از Doom بازا  :D

اون شاتگان دلول من کو :mad:

Hubertus_I.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب عزیز دل برادر کی مجبور کرده بری مانتیور 4k بخری بخوای اینهمه هزینه گیمینگت رو بالا ببری... با یه مانیتور فول اچ دی و یکه سیستم مدیوم سال های قبل براحتی همه بازی ها اجرا میشه ... اونها بیان از فلان اپشن های گرافیکی استفاده کنند تو بازی دلیل نمیشه شما هم همه رو بیای فعال کنی اگه واقعا هنوز می خوای با یک کارت چند سال بازی کنی هنوز میشه اینکار رو کرد اما خب حرص و طمع و اشتیاق به بهتر خواهی و بیشتر خواهی انسان هست که نمیزاره دیگه روی ارامش رو ببینه...  ^_^

لینک به دیدگاه

من میگم حداقل یجا پیدا نمیشه نسخه فیزیکی اصل رو بخریم (مثل دیسکهای بلوری PS4  ایکس باکس)

آخه چقدر ظلم در حق PC گیمینگ

الان چهار نفر میخواستن GTX 1080 بخرن میشن 2 نفر که از اون 2 نفر هم یکیش برای بررسی کارت رو میخره دومی هم نان بازوی پدر خوار هست :D :D :D

هستش ولی خیلی کمه!

یه آقایی نسخه ی کالکتور بازیDark Souls 2رو برای PCاورده به قیمت 500تومان ناقابل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

خب عزیز دل برادر کی مجبور کرده بری مانتیور 4k بخری بخوای اینهمه هزینه گیمینگت رو بالا ببری... با یه مانیتور فول اچ دی و یکه سیستم مدیوم سال های قبل براحتی همه بازی ها اجرا میشه ... اونها بیان از فلان اپشن های گرافیکی استفاده کنند تو بازی دلیل نمیشه شما هم همه رو بیای فعال کنی اگه واقعا هنوز می خوای با یک کارت چند سال بازی کنی هنوز میشه اینکار رو کرد اما خب حرص و طمع و اشتیاق به بهتر خواهی و بیشتر خواهی انسان هست که نمیزاره دیگه روی ارامش رو ببینه...  ^_^

عزیز 4K کجا بود ما تو همین full-HD هم موندیم...

هر چیزی رو که نمیشه خاموش کرد...برای مثال gameworks تو بازی project cars با ساختار موتور بازی ترکیب کردن و رو کارتای انویدیا مشکلی نداره اصلا ولی کارتای AMD رو نابود کرده...

درضمن شما 400 دلار واسه یه کنسول پول میدین 7-8 سال همه بازیا رو با گرافیک نسبتا خوب میشه بازی کرد ولی رو PC با این همه پولی که خرج میکنی میان با بازیای مثل arkham knight گند میزنن به هیکل ادم...

لینک به دیدگاه

حالا مگه فقط DOOMبازیه؟چرا دارید تو سایت PCخودتونو ضایع میکنید؟

من تا حالا 4تا اورجینال خریدم بتونم بازم میخرم!دوران مفتخوری تموم شده هر بازی رو باید با حساسیت بیشتری بخرید

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

من تا حالا 4تا اورجینال خریدم بتونم بازم میخرم!دوران مفتخوری تموم شده هر بازی رو باید با حساسیت بیشتری بخرید

درست میگین عزیز

قرار نیست که هر بازی میاد بریم 200 تومن پول بدیم بخریم...فقط اونایی که واقعا ازش خوشمون میاد رو بخریم حله.اینطوری ارزش واقعی بازی رو هم درک میکنیم

خداوکیلی قیمتشون هم خوبه فقط یکم صبر کنین خیلی تخفیف میخورن...مثلا همین battlefield 4 رو تو همین فروم دوستان میفروشن 37 تومن که واقعا مفته..دیتاشم هر مغازه ای برین هست 3-4 تومن خرجشه...

یه 5-6 ماه صبر کنین هم اپدیتای بازی تموم میشه و بازی بدون مشکل رو بازی میکنین هم قیمتش پایین میاد...قرار نیست که بازی رو همون روز انتشار بازی کرد.

من خودمم ادعایی چیزی نمیکنم چون بیشتر بازیام کرکی هست ولی سعی میکنم حداقل اون بازیایی که ازشون لذت بردم رو اوریجینالش رو بخرم.فقط تنها مشکلی که من دارم اینه که چرا مردم قبول نمیکنن که این کار دزدیه و با هزار جور بهونه دارن خودشونو قول میزنن :-?

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

درست میگین عزیز

قرار نیست که هر بازی میاد بریم 200 تومن پول بدیم بخریم...فقط اونایی که واقعا ازش خوشمون میاد رو بخریم حله.اینطوری ارزش واقعی بازی رو هم درک میکنیم

خداوکیلی قیمتشون هم خوبه فقط یکم صبر کنین خیلی تخفیف میخورن...مثلا همین battlefield 4 رو تو همین فروم دوستان میفروشن 37 تومن که واقعا مفته..دیتاشم هر مغازه ای برین هست 3-4 تومن خرجشه...

یه 5-6 ماه صبر کنین هم اپدیتای بازی تموم میشه و بازی بدون مشکل رو بازی میکنین هم قیمتش پایین میاد...قرار نیست که بازی رو همون روز انتشار بازی کرد.

من خودمم ادعایی چیزی نمیکنم چون بیشتر بازیام کرکی هست ولی سعی میکنم حداقل اون بازیایی که ازشون لذت بردم رو اوریجینالش رو بخرم.فقط تنها مشکلی که من دارم اینه که چرا مردم قبول نمیکنن که این کار دزدیه و با هزار جور بهونه دارن خودشونو قول میزنن :-?

با کرک کردن مخالفم ولی باید قیمت بازی ها با سطح درآمد مردم تنظیم بشن که اونم به علت رابطه ی فوق العادمون با دنیا :) امکان پذیر نیست

ولی توقع 200 هزار تومن بابت بازی از کسایی که کلا سهمشون از زندگی ماهی 200 تومن هم نیست غیرممکنه. خوشا به حال مرفهین و قشر متوسط به بالا که البته مطمئن هستم خودشون رو به هیچ عنوان مرفه نمیدونن و فقط به بالا دستشون نگاه میکنن و همیشه شاکی هستن  :cool:

لینک به دیدگاه

کاش بازیایی جدید این نسل ارزششم داشت من که هکی استفاده میکنم 20دقیقه از بازی را بازی میکنم حالم بهم میخوره کلا دلسرد شدم از بازیای بی محتوای گرافیکی والا همون میکرو وسگا صدشرف داره به اینا لااقل تو بازیا موزیکای تاپی داشت وگیم پلی عالی http://downloads.khinsider.com/game-soundtracks/album/streets-of-rage/14-my-little-baby-good-ending-.mp3 @};-  :(

ویرایش شده توسط Legacy of Kain
لینک به دیدگاه

با کرک کردن مخالفم ولی باید قیمت بازی ها با سطح درآمد مردم تنظیم بشن که اونم به علت رابطه ی فوق العادمون با دنیا :) امکان پذیر نیست

ولی توقع 200 هزار تومن بابت بازی از کسایی که کلا سهمشون از زندگی ماهی 200 تومن هم نیست غیرممکنه. خوشا به حال مرفهین و قشر متوسط به بالا که البته مطمئن هستم خودشون رو به هیچ عنوان مرفه نمیدونن و فقط به بالا دستشون نگاه میکنن و همیشه شاکی هستن  :cool:

بله عزیز درست میفرمایین...

مشکل اصلی سیاست ها و روابط کشورمون با سایر کشورهای دنیاست...

اگه دلار همون 850-1000 تومن قدیم بود الان چه غمی داشتیم...بازی روز عرضه میافتاد 60 تومن بعد چندماه با تخفیف میشد 10-20 تومن...

حیف...

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

عزیز گفتم گیمر واقعی چون یه گیمر واقعی فقط به فکر این نیست که این بازی که الان اومده رو یبار بازی کنه و تموم! گیمر واقعی با یه فرنچایز زندگی میکنه و واسش ارزش قائله و میخواد نسخه های بعدی و بهتری از اون بازی ساخته بشن و با خرید بازی و DLC های اون به سازنده بازی کمک میکنه تا به هدفش برسه!

کسی که بازی کرکی یا اشتراکی میخره حتی 1% هم واسه اون بازی و سازندش ارزشی قائل نیست...

در ضمن گیمینگ یکی از پرهزینه ترین سرگرمی های دنیاست مخصوصا PC گیمینگ!! خوب کسی که نمیتونه از هزینش بر بیاد چرا اصلا میاد سراغ گیمینگ؟ میتونه یه توپ بگیره از مغازه 2 تومن بره تو کوچه فوتبال بازی کنه.

دوست عزیز اینی که شما فرمودین گیمر واقعی نیست پولدار واقعیه!

یه گیمر میشینه گیم میزنه چون سرگرمی مورد علافش گیمه ؛ فضای رقابتشو دوست داره؛عشقشه باهاش بزرگ شده خاطره داره معتادشه زندگیشو میزاره پاش !

به نظرت اگه گیم بشه بازی بچه پولدارا چقدر دوام میاره؟ 

الان فوتبال طرف دار داره یا گلف؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون شاتگان دلول من کو :mad:

Hubertus_I.jpg

همچنین bfg 9000 من !!!

باز عکس العمل شما خیلی خوب بود  :D  :x

منفی که داده بودن بهم فازشون چی بود؟ هنوز دارم می خندم  =))  

لینک به دیدگاه

دومی هم نان بازوی پدر خوار هست :D :D :D

پدرخوار!

نانخور بازوی پدر

لینک به دیدگاه

=)) =)) =)) =)) =))

کل کل ها رو پیگیری میکنی ؟؟؟؟

اصلا یه وضعی شده .

لینک به دیدگاه

با وجود ckdkey اشتراکی من نمیفهمم چرا اینهمه بعضی ها نگرانن ...فقط کافیه یک بازی تمام آنلاین نباشه ، دیگه مشکلی نیست که !!!

دقیقا همینطوره که شما میفرمایین اما به نظر من باید فرهنگ استفاده از بازی های اورجینال در ایران متداول تر بشه همینطور فانون کپی رایت که نفض ابن فانون در ایران باعث رشد بسیار کم صنعت بازی در ایران شده

خرید بازی اورجینال داخل ایران شده ---> بازی کرک شده + سیلور دیسک = بازی اورجینال

ویرایش شده توسط ramin00747
لینک به دیدگاه

با وجود ckdkey اشتراکی من نمیفهمم چرا اینهمه بعضی ها نگرانن ...فقط کافیه یک بازی تمام آنلاین نباشه ، دیگه مشکلی نیست که !!!

آره نمیدونم دوستان چرا نگرانن، چون این بازی ها با این اوضاع که میبینیم اصلا کرک نمیشن حالا من یا تو یا دیگر دوستان که توانایی خرید بازی اورجینال ندارن بهترین راه خرید cd key اشتراکی هست بعدم اگه بازیتو تموم کردی میتونی بفروشیش بری یکی دیگه بخری یا با دیگران معاوضه کنی از نظر من که عالیه :)

من که کارتمو میفروشم بعد که کارت سری جدید AMD خریدم حتما واسه بازی ها cd key اشتراکی میخرم (*)

یا باید اینکارو بکنیم یا دیگه کلا دنیای گیم رو جلوش خط بکشیم :crying:

ویرایش شده توسط omide1648
لینک به دیدگاه

دقیقا همینطوره که شما میفرمایین اما به نظر من باید فرهنگ استفاده از بازی های اورجینال در ایران متداول تر بشه همینطور فانون کپی رایت که نفض ابن فانون در ایران باعث رشد بسیار کم صنعت بازی در ایران شده

خرید بازی اورجینال داخل ایران شده ---> بازی کرک شده + سیلور دیسک = بازی اورجینال

دوستان اگر با نظر من مخالفین همینجا علتشو بنویسید تا در موردش بحث کنیم امتیاز منفی که نشد جواب !!   :D

ویرایش شده توسط ramin00747
لینک به دیدگاه

دوستان اگر با نظر من مخالفین همینجا علتشو بنویسید تا در موردش بحث کنیم امتیاز منفی که نشد جواب !!   :D

والا اگه ایران کپی رایت داشت منا باید تا الان 6 بار اعدام میکردن!

البته من به شما منفی نداده بودم :cool:

ویرایش شده توسط timsar1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احتمالا عذرخواهیت رو نپذیرفته!!! :laughing:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...