رفتن به مطلب

CPU+MIN+RAM تا 250 تومن برای گیم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

آقایون شرمنده یه راهنمایی به من میدید که من با این 250 تومن چی انتخاب کنم برای بازی بهتر هست دوستان بازی تو رزولیشن فول اچ دی منظورم هست

اوور کلاک هم بخشی رو به خودش اختصاص میده البته نه زیاد در حد 200 تا 300 تا

مین رو اگه ساتا و یو اس بی 3 داشته باشه که چه بهتر آخه خیلی برام مهم هست برند مهم نیست هر چی ارزونتر بهتر

قطعات پیشنهادی خودم این 3 قطعه هست

1-cpu x3 445 84t

160t min=m4a870td/evo

ram=2gig adata 1333 gaming

40t

این میشه 285 تومن دوستان

و آیا مین ازراک 870 اکستریم 3 بدرد من میخوره یا همون اسوس بهتر هست دوستان آخه اختلاف قیمتیش حدود 40 تومن هست ؟؟؟و اگه این 40 تومن رو صرفه جویی کنم میتونم

4 گیگ رم 1600 کرسیر بگیرم یا سی پی یو بهتری بگیرم

نظر شما چیه

لینک به دیدگاه

آقایون شرمنده یه راهنمایی به من میدید که من با این 250 تومن چی انتخاب کنم برای بازی بهتر هست دوستان بازی تو رزولیشن فول اچ دی منظورم هست

اوور کلاک هم بخشی رو به خودش اختصاص میده البته نه زیاد در حد 200 تا 300 تا

مین رو اگه ساتا و یو اس بی 3 داشته باشه که چه بهتر آخه خیلی برام مهم هست برند مهم نیست هر چی ارزونتر بهتر

قطعات پیشنهادی خودم این 3 قطعه هست

1-cpu x3 445 84t

160t min=m4a870td/evo

ram=2gig adata 1333 gaming

40t

این میشه 285 تومن دوستان

و آیا مین ازراک 870 اکستریم 3 بدرد من میخوره یا همون اسوس بهتر هست دوستان آخه اختلاف قیمتیش حدود 40 تومن هست ؟؟؟و اگه این 40 تومن رو صرفه جویی کنم میتونم

4 گیگ رم 1600 کرسیر بگیرم یا سی پی یو بهتری بگیرم

نظر شما چیه

دوست عزیز پردازنده 445 به دلیل اینکه کش پایینی داره اصلا برای بازی مناسب نیست و نمیشه به امید انلاک کردن کش و هسته بیشتر هم پردازنده تهیه کرد حداقل 555 یا 560 بردارید.مادربرد ازراک 870 اکستریم 3

مادربرد خو بی هست قبلا بنده داشتم.رم هم بتونید 4 گیگ همون 1333 هم تهیه کنید برای گیم کافیه

لینک به دیدگاه

شاب تا یکی دو هفته دیگه میناش میرسه. به نظر من تا اون موقع صبر کن اینارو بگیر:

cpu amd phenom ii x2 555 be : 100 که میتونی آنلاکش کنی به phenom ii x4 b55 be

MB ASROCK 770 EXTREME 3: 98 این مین مین خوش قیمتیه هم ساتا 3 داره هم یو اس بی 3 من خودم 2 هفته پیش داشتمش تونستم همین سی پی یو رو تا 4.2 ببرم تنها ایرادش که اصلا هم مهم نیست نبود CROSSFIRE

RAM UMAX 1333 CL9 4GB TAIWAN: 56

ویرایش شده توسط HKS Computer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز پردازنده 445 به دلیل اینکه کش پایینی داره اصلا برای بازی مناسب نیست و نمیشه به امید انلاک کردن کش و هسته بیشتر هم پردازنده تهیه کرد حداقل 555 یا 560 بردارید.مادربرد ازراک 870 اکستریم 3

مادربرد خو بی هست قبلا بنده داشتم.رم هم بتونید 4 گیگ همون 1333 هم تهیه کنید برای گیم کافیه

ببخشید ها ولی فکر کنم هیچ مقدار کشی نتونه جای یه هسته رو پر کنه دوست گرامی حالا اگه مطمئنی به چارت یا یه بنچ مارکی برام میزاری تا مطمئن بشم در ضمن این سیستمی که شما گقتید بالای 300 تومن میشه ولی من میخوام هزینه ها رو بیارم پاین تر وتازه از کجا معلوم که هسته های 555 و 560 سالم باشن کاملاً شانسی مگکه نیست ( از قدیم گفتن نقد رو بچسب نسیه رو بیخیال )در ضمن گفتم که میخوام یه مقدار هم اوور کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شاب تا یکی دو هفته دیگه میناش میرسه. به نظر من تا اون موقع صبر کن اینارو بگیر:

cpu amd phenom ii x2 555 be : 100 که میتونی آنلاکش کنی به phenom ii x4 b55 be

MB ASROCK 770 EXTREME 3: 98 این مین مین خوش قیمتیه هم ساتا 3 داره هم یو اس بی 3 من خودم 2 هفته پیش داشتمش تونستم همین سی پی یو رو تا 4.2 ببرم تنها ایرادش که اصلا هم مهم نیست نبود CROSSFIRE

RAM UMAX 1333 CL9 4GB TAIWAN: 56

ولی من فکر کنم که کیفیت این سیستم خیلی پایین باشه دوست گرامی من اصلاً با مین شما موافق نیستم دوست گرامی حد اقل رمها رو میگفتید کینگستون که یه مارکی باشه که بشناسیم اینا برای کجای هستن من گفتم برای اوور میخوام فکر نکنم این سیستم جواب کار من رو بده

لینک به دیدگاه

ببخشید ها ولی فکر کنم هیچ مقدار کشی نتونه جای یه هسته رو پر کنه دوست گرامی حالا اگه مطمئنی به چارت یا یه بنچ مارکی برام میزاری تا مطمئن بشم در ضمن این سیستمی که شما گقتید بالای 300 تومن میشه ولی من میخوام هزینه ها رو بیارم پاین تر وتازه از کجا معلوم که هسته های 555 و 560 سالم باشن کاملاً شانسی مگکه نیست ( از قدیم گفتن نقد رو بچسب نسیه رو بیخیال )در ضمن گفتم که میخوام یه مقدار هم اوور کنم

درود

بنده فکر میکنم هیچ چیز جای تجربه شخصی رو نمیگیره چون بنده شخصا این مورد رو تجربه کردم.البته باز بستگی به نوع گیم هم داره که از کدوم منابع پردازنده بیشتر استفاده میکنه ولی کلا معماری ساخت فنوم 2 هم نسبت به اتلون 2 بیشتر برای پردازش های گرافیکی مناسب ترهست .تا الان درصد خرابی هسته های انلاک شده 550 یا 555 بسیار پایین بوده و چون شما اشاره کردید که برای اور هم میخاید یک پردازنده بلک ادیشن با ضریب باز مسلما بهتر هستش نسبت به یک پردازنده معمولی مانند 445.

21444.png

21445.png

21446.png

21447.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام  

Main :Asrock 880GMH-LE/USB3

Cpu:phenome 555 be x2

Ram:2*2GB Geil 1333 Cl9 Value Plus

اینا میشه 260.البته کمیاب هست تو بازار.main

Main :Asrock H55M/USB3 

cpu:530 ci3

Ram:2*2GB Geil 1333 Cl9 Value Plus

حدود 280تومان

از لحاظ اور اینیکی خوب بهتره.میدونید که اینتل تو زمینه اور بهنره.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

درمورد کیفیتش شک نکن مین فول سالید هست 2 سال گارانتی شاب هم داره در ضمن از اون موقع که ازراک و ایسوز ادقام شدن کیفیت مادر بردای ازراک فوق العاده زیاد شده.

770%20Extreme3(m).jpg

اگه برا اور می خوای بیا مین خودمو بگیر البته باید تو بازار بگردی:

b20100910_3.jpg

در مورد رم هم من اونو رو CL7 تا نزدیک 1400 بردم رم تایوانیه ولی 2-3 تومن از کینگ مکس و کین گ استون و ... چینی گرونتره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنده فکر میکنم هیچ چیز جای تجربه شخصی رو نمیگیره چون بنده شخصا این مورد رو تجربه کردم.البته باز بستگی به نوع گیم هم داره که از کدوم منابع پردازنده بیشتر استفاده میکنه ولی کلا معماری ساخت فنوم 2 هم نسبت به اتلون 2 بیشتر برای پردازش های گرافیکی مناسب ترهست .تا الان درصد خرابی هسته های انلاک شده 550 یا 555 بسیار پایین بوده و چون شما اشاره کردید که برای اور هم میخاید یک پردازنده بلک ادیشن با ضریب باز مسلما بهتر هستش نسبت به یک پردازنده معمولی مانند 445.

21444.png

21445.png

21446.png

21447.png

حالا جای تشکر رو داره که ازتون خیلی ممنونم دوست گرامی من منظورم همین چارت هایی بود که گذاشتید

حالا خیالم راحت شد

راستی 555 هسته های 3 و 4 ش باهم باز میشن یا نه اصلاً به هم ربطی ندارن

مثلاً اگر هسته 4 خراب باشه و 3 سالم باشه میشه از هسته 3 استفاده کرد یا باید حتماً 2تاشون باهم آنلاک بشن

خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درمورد کیفیتش شک نکن مین فول سالید هست 2 سال گارانتی شاب هم داره در ضمن از اون موقع که ازراک و ایسوز ادقام شدن کیفیت مادر بردای ازراک فوق العاده زیاد شده.

770%20Extreme3%28m%29.jpg

اگه برا اور می خوای بیا مین خودمو بگیر البته باید تو بازار بگردی:

b20100910_3.jpg

در مورد رم هم من اونو رو CL7 تا نزدیک 1400 بردم رم تایوانیه ولی 2-3 تومن از کینگ مکس و کین گ استون و ... چینی گرونتره.

روش فکر میکنم ولی اگر بخوام این 2 تا مین رو بردارم همون 870 اکستریم 3 بهتره نه دوست گرامی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب الان به نظر من بحث خرید پردازنده دیگه تموم هست دوستان

حلا بیشتر در مورد مادربرد و رم کمک میخوام دوستان

مخصوصاً مادربرد

ببنید این تعداد فازهای مادربرد که میزنن به چه دردی میخوره

اون اسوس 8+1 فاز داره و این ازراک 4+1 فازه چقدر تو اوور تاثیر دارهه دوستان اصلاً 40 تومن بیشتر میارزه به اسوس داد در مورد بایو استارهم نمیدونم یه دونه برای بچه ها خریدم اصلاً اوور نمیشه سری AM2+ بود و روش سی پی یو 5000 انداختم با رم پاتریوت دریق از 1 فرکانش دوستان تازه سری TA هست که اونموقع مادربرد خوبی به نظر می اومد

حالا نکنه برم این ازراک رو بگیرم اون هم اوور نشه

راستی اسوس هم مدل M2ne داشتم اونهم اوور نمی شد تازه اون هم رمهای ژل روش بود مدل کماندویی که اونموقع خیلی گرون بود سی پی یو ش هم 4200 بود فکر کنم من تا الان مینی برای اوور به خوبی و راحتی گیگا ندیدم خیلی راحت اوور میشن حتی سری های قدیمیشون ولی این اسوس اینقدر آپشن داره که نمیشه از پسش بر اومد

راستی نظرتون در مورد MSI870A-G54 چیه دیروز قیمت گرفتم حدود 149 تومن قیمت داد و قیمتی که سایت ماتریس زده تو سایتش حدود 138 تومن هست چرا این قیمتها این جوری هستن

لینک به دیدگاه

حالا جای تشکر رو داره که ازتون خیلی ممنونم دوست گرامی من منظورم همین چارت هایی بود که گذاشتید

حالا خیالم راحت شد

راستی 555 هسته های 3 و 4 ش باهم باز میشن یا نه اصلاً به هم ربطی ندارن

مثلاً اگر هسته 4 خراب باشه و 3 سالم باشه میشه از هسته 3 استفاده کرد یا باید حتماً 2تاشون باهم آنلاک بشن

خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون

وقتی انلاک میشن معمولا هسته 3 و 4 با هم باز میشن.ولی مادربرتون اگر امکانات لازم رو داشته باشه میتونید هسته ای که استیبل نیست یا مشکل داره رو دیزایبل یا غیر فعال کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی انلاک میشن معمولا هسته 3 و 4 با هم باز میشن.ولی مادربرتون اگر امکانات لازم رو داشته باشه میتونید هسته ای که استیبل نیست یا مشکل داره رو دیزایبل یا غیر فعال کنید

خیلی ممنون ولی نظر شما به نظر در مورد اسوس هست دیگه نه؟؟؟؟

من که فکر نکنم ازراک همچین چیزایی داشته باشه البته اینو میدونم که آنلاک کور داره اما تنظیمات دقیق مثل اسوس نداره درست نمی گم راستی نظرتون رو در مورد بقیه سوالام نگفتید

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون ولی نظر شما به نظر در مورد اسوس هست دیگه نه؟؟؟؟

من که فکر نکنم ازراک همچین چیزایی داشته باشه البته اینو میدونم که آنلاک کور داره اما تنظیمات دقیق مثل اسوس نداره درست نمی گم راستی نظرتون رو در مورد بقیه سوالام نگفتید

خواهش میکنم.این موضوع ارتباطی به برند مادربرد نداره بیشتر به نوع بایوسی که براش در نظر گرفته شده برمیگرده که حالا حتی یک برد ارزون از هر برندی هم ممکنه این امکانات رو داشته باشه.شکل زیر رو که براتون قرار دادم در بایوس گزینه cpu core contorl رو اگر به حالت منیوال یا همون دستی در بیارید قادر هستید هر کدام از هسته ها رو که بخاید فعال یا غیر فعال کنید

96159252658023366131.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خواهش میکنم.این موضوع ارتباطی به برند مادربرد نداره بیشتر به نوع بایوسی که براش در نظر گرفته شده برمیگرده که حالا حتی یک برد ارزون از هر برندی هم ممکنه این امکانات رو داشته باشه.شکل زیر رو که براتون قرار دادم در بایوس گزینه cpu core contorl رو اگر به حالت منیوال یا همون دستی در بیارید قادر هستید هر کدام از هسته ها رو که بخاید فعال یا غیر فعال کنید

96159252658023366131.jpg

با سلام و تشکر ولی این عکسی که گذاشتید از محیط بایوس همون مادربرد ازراک هست یا نه؟؟؟

بقیه سوالام بی جواب موندن دوستان گرامی

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر ولی این عکسی که گذاشتید از محیط بایوس همون مادربرد ازراک هست یا نه؟؟؟

بقیه سوالام بی جواب موندن دوستان گرامی

درود

خیر این تصویر بایوس سیستم خودم هستش(msi 790FX-GD70).اون مادربرد ازراک متاسفانه الان در خاطرم نیست که این مورد رو داشت یا نه ولی کر انلاکر خیلی خوبی بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی دوستان تا نمیه ماه بعد این سی پی یو های 1155 اینتل میان آخه الان مین هاش اومدن

و اصلاً ارزش داره منظر بمونم

و آیا میشه CPU+MIN+ram رو با 450 تومن از 1155 جمع کرد ؟؟؟؟؟

آخه هنوز هیچ چی نشده تو سایتTECHPOWERUP زده که مین های گیگا به مشکل خوردن و باعث سوختن مین و سی پی یو شدن

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی دوستان تا نمیه ماه بعد این سی پی یو های 1155 اینتل میان آخه الان مین هاش اومدن

و اصلاً ارزش داره منظر بمونم

و آیا میشه CPU+MIN+ram رو با 450 تومن از 1155 جمع کرد ؟؟؟؟؟

آخه هنوز هیچ چی نشده تو سایتTECHPOWERUP زده که مین های گیگا به مشکل خوردن و باعث سوختن مین و سی پی یو شدن

به صبر کردنش که واقعا می ارزه . با تقریبا 450 تومن میشه M.B و CPU سوکت 1155 بست . @};-

حالا گیگا به مشگل برخورده دلیل نمیشه همه مشگل داشته باشن .

باتشکر :)

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

دوست عزیز سوکت سوزی فقط دراورکلاک سنگین و ولتاژ و فرکانس بالایی 5گیگاهرتز رخ داده درثانی فقط مادربوردهایی که از سوکت فاکسکان استفاده میکنند دچار این مشکل شدند

پس اگر قصد همچین کاری ندارید نگران این موضوع نباشید!

پلتفرم سندی بریج از هر لحاظ جایگزینی شایسته برای LGA1156 هست

@};-

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

دقیقا.. فقط مادربردهایی که از سوکت Foxconn استفاد کردند این مشکلو داشتن .. اونایی که از سوکت Lotos استفاده میکنن هیچ مشکلی نداشتن . در حال حاضر هم تایید شده که asrock و biostar از سوکتهای Lotos استفاده میکنن . فکر کنم اسوس هم همین طوره !

یک خورده صبر کنید تا سندی بریج بیاد. از هر نظر چه اور چه عملکرد پلتفرم پرقدرتی است. مخصوصا تو اور که من تا دلت بخواد رکرد 4.8 و 4.9 گاهرتز دیدم ^^

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در کل نمیدونم کلاً خرید من فکر کنم افتاده تا حدود 20 روز دیگه نظر شما چیه

کلاً میخوام 450 تومن هزینه کنم

این قطعات رو هم میخوام

CPU+MIN+RAM+VGA

شاید ( زیاد نمیتونم روش حساب کنم ) 100 تومن دیگه هم به این پول اضافه بشه

ولی شما با همون 450 تومن برای گیم چی توصیه میکنید

یا اینکه قید بازی رو بزنم و 1155 بردارم الان دو دل شدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در کل نمیدونم کلاً خرید من فکر کنم افتاده تا حدود 20 روز دیگه نظر شما چیه

کلاً میخوام 450 تومن هزینه کنم

این قطعات رو هم میخوام

CPU+MIN+RAM+VGA

شاید ( زیاد نمیتونم روش حساب کنم ) 100 تومن دیگه هم به این پول اضافه بشه

ولی شما با همون 450 تومن برای گیم چی توصیه میکنید

یا اینکه قید بازی رو بزنم و 1155 بردارم الان دو دل شدم

داداش اگه با همون 450 تومن یه M.B و CPU سوکت 1155 ببندید و از گرافیک داخلی Intel HD Graphics 3000 استفاده کنید فعلا مشکلی نخواهید داشت چون توی بنچمارکها حتی از یک 5450 ATI هم قوی تر ظاهر شده .

لینک شما

به نظر بنده صبر کنید Sandy Bridge وارد بازار بشه CPU+MIN+RAM رو تهیه کنید . بعد هر وقت گرافیک کم اوردید یه ATI6850 ببندید رو سیستم @};-

Call of Duty Modern Warfare 2

CoDMW2.jpg

24420.png

Sandy is one again on top of the 5450 in Modern Warfare 2. Although I'm not sure these frame rates are high enough to really up quality settings any more, they are at least smooth - which is more than I can say for the first gen HD Graphics.

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان با سلام

فقط یه سوال داشتم اونم اینکه

وقتی رفتم تو سایت MSI و مادربرد 870G54 رو قسمت سی پی یو ساپورت رو دیدم هیچ سی پی یو 140 واتی رو نزده بود این یعنی از 140 وات پشتیبانی نمیکنهبالاترینش 125 وات بود دوستان و آیا با تغییر بایوس هم درست نمیشه

اگه نشه به نظرم که دیگه فقط همون یه انتخاب اسوس 870 میمونه فکر کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...