رفتن به مطلب

دانلود درایور کارتهای NVIDIA GeForce

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

فقط بخاطر روشن شدن موضوع این تست رو انجام دادم

ورژن 344.11 که اگه سری 900 رو فاکتور بگیریم آخرین نسخه ی حال حاظر هستش رو سعی کردم روی GTS 250 (که در سایت آخرین ورژن ارائه شده براش 340.52 بود) نصب کنم، همانطور که انتظار داشتم در Checking system compatibility اجازه نصب داده نشد. در شات زیر مشخصه .

Capture2014.md.png  تصویر در سایز اصلی

برای اطمینان با Windows Update هم چک کردم ( تیک Get updates for other Microsoft products فعال بود) و باز هم درایور جدید پیدا نکرد یعنی 340.52 آخرین ورژن برا این کارته)

سلام

پس من اشتباه میکردم،چک کردم همونطور که فرمودین محصولات قبل از سری400 دیگه عمدا پشتیبانی نمیشن،اما amd گویا اینطور نیست.

بابت وقتی که گزاشتین سپاسگزارم @};-

ویرایش شده توسط HeLen jOOn
لینک به دیدگاه

سلام

بسیاری از سازندگان فقط صفحه محصولات قدیمی تر رو آپدیت نمیکنن،خود من بارها این مسئله رو با ASUs تجربه کردم،برای مثال درایور کارت شبکه رو آپدیت نکرده بود اما  یه مدل گیگابایت با همون چیپ ست دانلود کردم 100%اوکی بود،یعنی پیج رو آپدیت نمیکنن.

اینی که شما میگید هم برا شرکتهای سازنده ی قطعه هستش که اونا خودشون که درایور رو تولید نمیکنن . درایور محصولاتو تا یه زمان مشخص از همین سایتهای اصلی میگیرن و تو سایتشون کپی میکنن و بعد از چند سال دیگه آپدیت نمیکنن صفحه ی اون محصول رو .

ولی اگه درایورها رو از سایت رسمی تولید کننده ی چیپ اصلی و پردازنده  و ... که اون قطعه سازایی مثل ASUS یا GIGABYTE و ... خودشون قطعه اصلی و درایور رو از اینا میگیرن و تو سایتشون میزارن. ( مثل Realtek  یا intel یا AMD و ...) بگیرید هرگز چنین چیزی نیست چون بعد از وارد کردن مدل قطعتون بدون توجه به برند آخرین نسخه ی درایور مخصوص گرافیک شما رو بهتون پیشنهاد میده که میتونه نسخه ی پایدار یا نسخه بتا باشه .

سلام

پس من اشتباه میکردم،منم چک کردم همونطور که فرمودین محصولات قبل از سری400 دیگه عمدا پشتیبانی نمیشن،اما amd گویا اینطور نیست.

اصلا تو زندگیم درست یا غلط سمته AMD نرفتم. اطلاعی ندارم شاید همینطوره که شما میگید.

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

فقط بخاطر روشن شدن موضوع این تست رو انجام دادم

ورژن 344.11 که اگه سری 900 رو فاکتور بگیریم آخرین نسخه ی حال حاظر هستش رو سعی کردم روی GTS 250 (که در سایت آخرین ورژن ارائه شده براش 340.52 بود) نصب کنم، همانطور که انتظار داشتم در Checking system compatibility اجازه نصب داده نشد. در شات زیر مشخصه .

تصویر در سایز اصلی

برای اطمینان با Windows Update هم چک کردم ( تیک Get updates for other Microsoft products فعال بود) و باز هم درایور جدید پیدا نکرد یعنی 340.52 آخرین ورژن برا این کارته)

سلام

پس من اشتباه میکردم،چک کردم همونطور که فرمودین محصولات قبل از سری400 دیگه عمدا پشتیبانی نمیشن،اما amd گویا اینطور نیست.

گویا AMD اینطور نیست؟!!ینی الا میشه رو ATI 9250 درایور ۱۴.۶ ریخت؟!یا روی X1350?!:D
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گویا AMD اینطور نیست؟!!ینی الا میشه رو ATI 9250 درایور ۱۴.۶ ریخت؟!یا روی X1350?! :D

...

ویرایش شده توسط HeLen jOOn
لینک به دیدگاه

...

ویرایش شده توسط MohamadCm
لینک به دیدگاه

نه اصلا لازم نیست از روی DVD نصب بشه

کارت شما من سرچ کردم اصلا درایور برای ویندوز 8.1 نداره ولی برای Windows 95 به بالا و حتی Windows 8 درایور داره. جالبه تا Feb, 2013 هم براش درایور میومده.

GeForce 6200 TurboCache(TM

حالا نمیدونم رو ویندوز 8.1 آپدیت مایکروسافت چطوری نصبش کرده شاید یکی از دو نسخه ی زیر (که آخرین آپدیت کارت شما برای ویندوز 7 و 8 هستن) رو به طریقی نصب کرده کاش ورژنشو میگفتید.

GeForce 307.83 Driver - WHQL

GeForce 307.74 Driver - WHQL

ویندوز 10 هم چون هنوز نسخه آزمایشی هستش شاید گستره ی قطعات زیادی رو پشتیبانی میکنه برای گرفتن فیدبک از کاربرا. شاید تو نسخه ی کامل قابل نصب نباشه. شاید هم قراره کلا قطعات زیادی رو ساپورت کنه.

درود. این درایوGeforce 306.97 Driver - WHQL این ورژن به راحتی ازرو هارد برویندوز8.1 نصب شدGeForce 6200 TurboCash(TM

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

نسخه جدید درایور کارتهای گرافیک NVIDIA Geforce ورژن 344.48 منتشر شد این درایور می تونید از لینک زیر دانلود کنید:

http://www.softgozar.com/WebPage/Download.aspx?SoftwareId=244&Title=nVIDIA-GeForce-Desktop-&-NoteBook-Drivers-344.48-WHQL

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من این درایور را Download کردم معرکه است واقعا این بار Nvidia گل کاشته این نسخه برای کارتهای گرافیک از سری 400 تا 700 هست که تکنولوژی DSR را به قابلیتهای این کارتها اضافه میکنه

و کیفیت تصویر 4K را میتونه در 1920x1080 به نمایش در بیاره

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

من کارتم 670 هست منتها نمیدونم چطوری باید این DSR رو فعال کنم.

لینک به دیدگاه

درایور انویدیا برای ویندوز های 7 . 8 . 8.1

win 7~8.1 32 bit

win 7~8.1 64 bit

ویرایش شده توسط Assass1n
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درایور های جدید انویدیا منتشر شد. تکنولژی DSR  در این نسخه بخوبی فعال است .انویدیا برای راحتی کار بازیباز ها در استفاده از وضوح تصویر 4K نرم افزاری به نام Geforce Experience تولید کرده تا کاربر به واسطه آن به راحتی فقط یک کلیک از ویژگی های فناوری نور پردازی جدید Dynamic Super Resolution یا (DSR) و دقت تصویر 4K استفاده کند.
DSR در قسمت Game Setting Recommendation نرم افزار فوق موجود است.این  فناوری علاوه بر Geforce Experience در کنترل پنل درایور های انویدیا با نام DSR SCALING Factors هم قابل دسترسی است و کاربر میتواند از آن استفاده کند. در پنل فوق همچنین قابلیت تنظیمات smoothness برای شارپ یا سافت شدن تصاویر وجود دارد که کاربر میتواند بنا بر نیازش از آنها استفاده کند.

http://www.techpowerup.com/downloads/Drivers/NVIDIA/

لینک به دیدگاه

با سلام من می خوام کارت گرافیک قدیمی رو روی مادر برد جدید نصب کنم.می خواستم بدونم ممکن هست یا نه؟

M.B  G41MT-S2 gigabyte

CPU:Intel Pentium Dual Core E5700

Gpu:Onboard

Power:asus 2500/3000

گرافیکی که می خوام نصب کنم  Geforce FX5200 128mb DDR  TV هست 

من دنبال درایور گرافیک هم گشتم نه تو سایت انویدیا بود نه جای دیگه اگر نصب میشه درایورشو از کجا بیارم؟

متشکرم

ویرایش شده توسط 404040
لینک به دیدگاه

فکر نکنم شما بتونید این گرافیک رو روی این بورد نصب کنید

گرافیک مد نظر شما AGP هست در صورتی که مادربورد هیچ شیاری AGP نداره و فقط PCI-E و PCI داره

در ضمن انویدیا هم هیچ درایوری برای این کارت که قابل نصب روی ویندوز سون باشه عرضه نکرده

لینک به دیدگاه

دانلود جدید ترین نسخه درایور که بهینه شده برای بازی های NVIDIA ForceWare 344.65 Vista/7/8 64-bit  Assassin creed Unity call of duty advanced warfare

http://us2-dl.techpowerup.com/Drivers/NVIDIA/344.65-desktop-win8-win7-winvista-64bit-international-whql.exe

ویرایش شده توسط W/!\NTED
لینک به دیدگاه

اون درایوری که قرار بود اخرین درایور سری directx 10 باشه منتشر شده؟

درود

درایور های انویدیا رو بصورت تقسیم شده بر حسب سری کارت در این تاپیک آپلود کردم

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=35277#entry406718

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستان عزیز همین الان درایور جدید NVIDIA به شماره 347.09 توسط انویدیا ریلیز شد

post-17702-0-68633700-1419349127_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان جهت دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

http://soft98.ir/software/drivers/483-nvidia_geforce_driver.html

nVIDIA_GeForce_Driver.jpg

ویرایش شده توسط Ali~tech
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز همین الان درایور جدید NVIDIA به شماره 347.09 توسط انویدیا ریلیز شد

مثل اینکه تغییر اسم داده فقط حجمش دقیقا همون حجم نسخه Beta هست!

شما از تغییراتش با نسخه Beta اطلاع دارید؟

لینک به دیدگاه

مثل اینکه تغییر اسم داده فقط حجمش دقیقا همون حجم نسخه Beta هست!

شما از تغییراتش با نسخه Beta اطلاع دارید؟

همون نسخه بتا هست احتمالا الفا شده حالا نمیدونم بار دانلود انویدیا سنگین هست چک کردم کمی قاطی شده سایت انویدیا کمی صبر کنید بعد اقدام به دانلود کنید.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

برای دانلود nVIDIA GeForce Driver 347.52 WHQL

روی لینک زیر کلیک کنید :

nVIDIA GeForce Driver 347.52 WHQL

کارتهای پشتیبانی شده :

GeForce 900 Series:
GeForce GTX 980, GeForce GTX 970

GeForce 800M Series (Notebooks):
GeForce GTX 880M, GeForce GTX 870M, GeForce GTX 860M, GeForce GTX 850M, GeForce 840M, GeForce 830M, GeForce 820M

GeForce 700 Series:
GeForce GTX TITAN Z, GeForce GTX TITAN Black, GeForce GTX TITAN, GeForce GTX 780 Ti, GeForce GTX 780, GeForce GTX 770, GeForce GTX 760, GeForce GTX 760 Ti (OEM), GeForce GTX 750 Ti, GeForce GTX 750, GeForce GTX 745, GeForce GT 740, GeForce GT 730, GeForce GT 720

GeForce 600 Series:
GeForce GTX 690, GeForce GTX 680, GeForce GTX 670, GeForce GTX 660 Ti, GeForce GTX 660, GeForce GTX 650 Ti BOOST, GeForce GTX 650 Ti, GeForce GTX 650, GeForce GTX 645, GeForce GT 645, GeForce GT 640, GeForce GT 630, GeForce GT 620, GeForce GT 610, GeForce 605

GeForce 500 Series:
GeForce GTX 590, GeForce GTX 580, GeForce GTX 570, GeForce GTX 560 Ti, GeForce GTX 560 SE, GeForce GTX 560, GeForce GTX 555, GeForce GTX 550 Ti, GeForce GT 545, GeForce GT 530, GeForce GT 520, GeForce 510

GeForce 400 Series:
GeForce GTX 480, GeForce GTX 470, GeForce GTX 465, GeForce GTX 460 SE v2, GeForce GTX 460 SE, GeForce GTX 460, GeForce GTS 450, GeForce GT 440, GeForce GT 430, GeForce GT 420

ION (Desktops): ION

ION LE (Desktops): ION LE

ویرایش شده توسط mohammadbb45
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تغییرات به چ صورته ؟

رفع باگ یا افزایش پرفو ؟

تفاوت ها از این قرار هست 

GeForce GTX 980

1920x1080 

• GRID: Autosport: up to 12%

• Alien: Isolation: up to 6%

• Dragon Age: Inquisition: up to 4%

2560x1440 

• Metro: Last Light: up to 10%

• Dragon Age: Inquisition: up to 7%

• The Crew: up to 5%

3840x2160

• GRID: Autosport: up to 13%

• Dragon Age: Inquisition: up to 6%

• Far Cry 4: up to 6%  

GeForce GTX 970

1920x1080 

• BioShock Infinite: up to 13%

• Assassin's Creed Unity: up to 12%

• GRID: Autosport: up to 12% 

2560x1440 

• GRID: Autosport: up to 11%

• Assassin's Creed Unity: up to 11%

• Bioshock Infinite: up to 8%

3840x2160

• GRID: Autosport: up to 10%

• WarThunder.: up to 8%

• Assassin's Creed Unity: up to 7% 

GeForce GTX 960

1920x1080 

• Assassin's Creed Unity: up to 7%

• Far Cry 4: up to 4%

• Crysis 3: up to 3%

2560x1440 

• Assassin's Creed Unity: up to 10%

• Far Cry 4: up to 4%

• WarThunder: up to 3%

Test System Configuration:

Intel Core i7 5930K

Asus X99 Deluxe

16GB memory

Win 8.1 x64

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته نسخه 

347.71

هم عرضه شده 

که فقط هات فیکس هست و تو گیم ها تغییری داده نشده 

ویرایش شده توسط atisoc0936
لینک به دیدگاه

Nvidia%20Logo%20-%20Labeled%20for%20Reus

nVIDIA GeForce Driver 347.88 WHQL

142665977521851.png

XP

Download x86

Download X64

Win 7 8 8.1 Desktop&laptop

Download x86

Download x64

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...