رفتن به مطلب

راهنمایی برای انتخاب مادر بورد

Recommended Posts

سلام دوستان یک مادر بورد میخواستیم تا 1 میلیون اگه چیز خاصی مد نظرتون هست که کیفیت خوبی داشته باشه اعلام کنید چون برند و کالاهای زیادی هست در این قیمت اما خواستم نظرات شما رو هم بدونم تا یدونه مادربورد خوب انتخاب کنم 

مشخصات که باید حتما داشته باشه :

پشتیبانی از فرکانس رم 3000+

پشتیبانیSLI 

پشتیبانی ddr4

این موارد خیلی برام مهمه مممنون

لینک به دیدگاه

برای چه سوکتی میخواید مین رو !! x99 یا 1151

کدومش بهتر هست ؟ چون اطلاعاتی ندارم

لینک به دیدگاه

باید دید کاربرد شما بیشتر چی هست ؟

اگر گیم و کارا های روزمره و وب گردی مد نظر هست سوکت 1151 گزینه های مناسبی داره حتی گاهی بیشتر از استفاده شما امکانات در ختیارت میزاره .

و اگر از نرم افزار های تدوین و،گرافیک و طراحی بطور استفاده شغلی داری مادربرد x99 هم برای استفاده طولانی تر و اور کلاک پذیری بیشتر و پردازنده های قدرتمند تر بهتر هست و گزینه هایx99 یا سوکت 2011 رو با توجه به اینکه حتما باید از گرافیک مجزا استفاده کنی در نظر داشته باش

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

شما باید بگی برای چه مصرفی میخوای و بودجه کلی و قطعات دیگرت چی اند ...

ولی با یه تومن میتونی X99-A  یا Z170-DELUXE ASUS رو بگیری ... اگه Z170-PREMIUM ASUS گیرت بیاد که بهتر ، تاندربولت و وایرلس شارژر و NFC  هم داره

لینک به دیدگاه

برا i7 6700K با 64GB ساپورت رم چه مادربوردی رو پیشنهاد می کنید؟؟

اورکلاکر هم نیستم :)

لینک به دیدگاه

این یک مادربرد خوش قیمت هستش با کارایی خوبی که داره

GIGABYTE Z170-D3H LGA1151 Z170 Mainboard

اگرچه اگر کمی حرفه ایی تر بخواهید این مورد رو پیشنهاد میشه که البته قیمتش هم کمی بیشتر هست

ASUS ROG Maximus VIII Hero LGA1151 Z170 Mainboard

GIGABYTE Z170X-Gaming 7 LGA1151 Z170 Mainboard

لینک به دیدگاه

براي چي ميخايد يه همچين ميني بخريد و اينقدر رم استفاده كنيد يه مادربورد 600 تومني بخريد تفاوت خاصي نداره و چون اوركلاك نميكنيد تقريبا هيچ فرقي براي شما نداره

و استفاده از 16 گيگ.رم براي هر گيمي كافي و حتي زيادم هست اين ميزان رم براي كاراي رندر و تدوين و اينجور چيزاس و اگه اين كارها مد نظرتونه از سوكت 2011 استفاده كنيد ولي در غير اينصورت واستفاده گيمينگ و اوركلاك نكردن خريد مادربورد يه تومني تا حدودي پول دور ريختنه

لینک به دیدگاه

اگه من پردازنده i7 با 64 گیگ رم میخواستم استفاده کنم مسلما rampage iv black edition  رو انتخاب میکردم با یه پردازنده 2011 خفن ...درسته DDR3 ئه ولی هنوزم که هنوزه مینی رو دستش نیومده

لینک به دیدگاه

ببخشید یه سوالی کرده بودم دیدم جوابش تو ی تاپیک دیگه هست پاک کردم

ویرایش شده توسط afshin.m914
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام خدمت همه دوستان.بچه ها من یه سیستم هااای اند دارم جمع میکنم برای گیم حرفه ای.اول اینو بگم که ۲ عدد کارت ۱۰۸۰ میخوام بگیرم sli کنم با توجه به ساپورت چیپست x99 در دو اسلات ۱۶x ارایه میده چیپست x99انتخاب کردم.در نظر خودم ایسوز رمپیج هست ولی پردازنده رو موندم در نظر خودم ۵۹۳۰ انتخاب کردم و با توجه به اینکه من زیاد سیستم عوض نمیکنم به فکر هزینه نباشید فقط کیفیت در نظرتون باشه فقط لطف کنید راهنماییتون با دلیل بگید که من علمم کمتره متوجه بشم مرسی عزیزانم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

براي چي ميخايد يه همچين ميني بخريد و اينقدر رم استفاده كنيد يه مادربورد 600 تومني بخريد تفاوت خاصي نداره و چون اوركلاك نميكنيد تقريبا هيچ فرقي براي شما نداره

و استفاده از 16 گيگ.رم براي هر گيمي كافي و حتي زيادم هست اين ميزان رم براي كاراي رندر و تدوين و اينجور چيزاس و اگه اين كارها مد نظرتونه از سوكت 2011 استفاده كنيد ولي در غير اينصورت واستفاده گيمينگ و اوركلاك نكردن خريد مادربورد يه تومني تا حدودي پول دور ريختنه

سلام من برای گیمینگ میخواستم سیستم ببندم

لینک به دیدگاه

سلام . برای چه کاری میخوای شما این رو اول .

چیو میخوای SLI کنی 

3000 برای چی ؟

لینک به دیدگاه

فعلا که sli نمیکنم ولی بدرد میخوره بعدا 

3000 کمه ؟ زیاده ؟  چون روز به روز برنامه بازی های جدید میان میخوام از اول یه چیز خوب بگیرم تا فردا که یه بازی جدید اومد نرم فوری بفروشم یکی دیگه بگیرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...