رفتن به مطلب

عکس gtx 1080 zotac به بیرون درز پیدا کرد + بنچمارک های GTX1080

Recommended Posts

شرمنده نتونستم ترجمه کنم. میتونین به سایت wcctfech مراجعه کنین.

c1i4n3c7eks7ka30cqop.jpg

d0zgmxnsg2bf69oswrs3.jpg

au0vxwsxpsl7hpx1y54m.jpg

210ki1r2chqrfdqdsyj.png

qjfr4uqwmfxyhup07x1b.png

و این هم زوتاک با کولر جدید.

kw004pelehdhgwb04tvz.jpg

منبع wccftech.com

لینک به دیدگاه

عالیه نسخه کاستوم با فرکانس 2.1 باید 50 درصد از تایتان قوی ترباشه اگ تو بازیم همینطور باشه فریم های تایتانو با 50 درصد جمع باید بکنیم که نمره خیلی خوبیه واسه نسل جدید

لینک به دیدگاه

عالیه نسخه کاستوم با فرکانس 2.1 باید 50 درصد از تایتان قوی ترباشه اگ تو بازیم همینطور باشه فریم های تایتانو با 50 درصد جمع باید بکنیم که نمره خیلی خوبیه واسه نسل جدید

فركانس بالاى ١.٨-١.٩ نميره

مگه با اوركلاك خود گيمر

لینک به دیدگاه

1080با فرکانس 2.1GHدقیقا دو برابریک دونه 980پرفورمنس داشته .همون حرف انودیا که گفته 1080اندازه دو تاsli 980 کارایی داره

لینک به دیدگاه

مگه با اوركلاك خود گيمر

طبق بررسی و تست فرکانس پایه طی فرایند بوست با استفاده از تکنولوژی GPU BOOST 3 تا 1860 مگاهرتز بالا رفته

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

1080با فرکانس 2.1GHدقیقا دو برابریک دونه 980پرفورمنس داشته .همون حرف انودیا که گفته 1080اندازه دو تاsli 980 کارایی داره

عزیز sli قدرت کارتو دو برابر نمیکنه 1.5 الی 1.7 برابر میکنه اینو توجه داشته باش میتونی تو اینترنتم سرچ کنی

اگ یه بازی با 980 بگیره 30 فریم با sli امکان نداره 60 بشه در هیچ شرایطی

مگه با اوركلاك خود گيمر

نسخه رفرنس اینطوره نسخه ی کاستوم رو تا 20 درصد افزایش میدن

لینک به دیدگاه

عزیز sli قدرت کارتو دو برابر نمیکنه 1.5 الی 1.7 برابر میکنه اینو توجه داشته باش میتونی تو اینترنتم سرچ کنی

اگ یه بازی با 980 بگیره 30 فریم با sli امکان نداره 60 بشه در هیچ شرایطی

نسخه رفرنس اینطوره نسخه ی کاستوم رو تا 20 درصد افزایش میدن

سرى ٩٠٠ كه بيشتر از ٢٠٠مگاهرتز نيوردن بالا زياد

اينم همونطوره حتما

لینک به دیدگاه

سرى ٩٠٠ كه بيشتر از ٢٠٠مگاهرتز نيوردن بالا زياد

اينم همونطوره حتما

فک نکنم اینی که شما میگی درست باشه درصدی میارن بالا تو سری 900 شاید 20 درصدش اونقدر میشده

این اگ حساب کنمی 1700+20%=2040 البته این سری قابلیت اورکلاکش بی نظیره حتما بالاترم میبرن

الان گرافیک Zotac GTX 980 Ti AMP! Extreme Edition که قیمت فوق العاده ای هم داره زندیک به 25 % اور شده و در بحث اورکلاک فک کنم درصد رو اهمیت قرار بدن بیشتر

درضمن ذکر کنم که کارتی که گفتم قوی ترین گرافیک جهان هستش و بدون افزایش ولتاز تا فرکانس 1500 هم میره که واقعا معرکست

ویرایش شده توسط Big_Boss
لینک به دیدگاه

یکم تحقیق کردم متوجه شدم گرافیک 1080رفرنس از 980ti رفرنس نزدیک به 25 الی 30 درصد قوی تره

و گرافیک 1080 با فرکانس 2.1 نزدیک به 35الی 40 درصد از 980ti رفرنس قوی تره

و فک کنم کاستوم رو که بزنن این 40 درصد حتما قطعی بشه که خبر خیلی خوبیه و بی صبرانه منتظر نسخه های کاستم مخصوصا zotac extreme هستم

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پس با این تفاصیر میشه نتیجه گرفت 1070 قدرتی در سطح تایتان و 980ti داره که با قیمت 379 دلار میتونه معرکه باشه و نسخه های کاستوم باید قدرتی معادل 10 درصد بیشتر ایجاد کنن که باز هم خبر عالییه واسه کسایی که منتظر 1070 هستن

لینک به دیدگاه

اولین بنچ مارک جامع از gtx 1080

http://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_1080/1.html

((شرمنده وقت ترجمه نبود)) @};-

ویرایش شده توسط m12421k
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...