رفتن به مطلب

پاور Plug and Play ؟؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

راستش امرزو یکی از dvd درایو هام که به پاور وصل نبود و قطع بود رو وقتی که رایانه روشن بود و در حال کار (تو ویندوز 7 64 بیتی)، اول در همون حال روشن بودن، کابل ide اش رو وصل کردم و بعد هم کابل پاورش رو....البته با یه کم ترس و لرز @};-

اما اول نشناخت بعد توی device manager یه رفرش و search زدم بعد شناخت و نصب کرد و قشنگ هم کار کرد !

حواستم بپرسم از دوستان حرفه ای تر که خطر از بیخ گوشم گذشته ، یا کلا مشکلی نداره این کار ؟!

مرسی

لینک به دیدگاه

مشكل كه داره ممكنه بردش صدمه ببينه . قطعات ساتا هات پلاگ هستند ولي ide نه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

راستش امرزو یکی از dvd درایو هام که به پاور وصل نبود و قطع بود رو وقتی که رایانه روشن بود و در حال کار (تو ویندوز 7 64 بیتی)، اول در همون حال روشن بودن، کابل ide اش رو وصل کردم و بعد هم کابل پاورش رو....البته با یه کم ترس و لرز @};-

اما اول نشناخت بعد توی device manager یه رفرش و search زدم بعد شناخت و نصب کرد و قشنگ هم کار کرد !

حواستم بپرسم از دوستان حرفه ای تر که خطر از بیخ گوشم گذشته ، یا کلا مشکلی نداره این کار ؟!

مرسی

هیچ اتفاقی نمیفته مخصوصا تو odd اگه جریان هم بکشه سیستم ریست میشه

ولی تو هارد احتمال خرابی برد هست

لینک به دیدگاه

مشكل كه داره ممكنه بردش صدمه ببينه . قطعات ساتا هات پلاگ هستند ولي ide نه

یعنی قطعات ساتا رو (حالا odd ها رو ، هارد رو که آدم جرات نمیکنه امتحان کنه ! ) اگر موقع روشن بودن، کابل برقش و کابل ساتاش رو بکشیم یا وصل کنیم هیچ مشکلی نیست ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا هارد ها احتمال خرابیشون با این کار خیلی زیاده یادمه من یه هارد 30 ide داشتم ازش به عنوان کول دیسک استفاده میکردم @};- همش سیستم که روشن بود وصل میکردم خودش به عنوان درایو اضافه میشد اما بعد از چند مدتی سوختش straight%20face.gif

لینک به دیدگاه

یعنی قطعات ساتا رو (حالا odd ها رو ، هارد رو که آدم جرات نمیکنه امتحان کنه ! ) اگر موقع روشن بودن، کابل برقش و کابل ساتاش رو بکشیم یا وصل کنیم هیچ مشکلی نیست ؟

یله هارد رو هم میشه وصل کرد و مشکلی نداره این لینک رو ببین

http://www.green-case.com/products/hdd_enclosure/index.html

من تو بعضی از گارانتی هم دیدم odd رو خیلی راحت میزنن به سیستم و مشکلی نیست ولی در کل توصیه نمیشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...