رفتن به مطلب

?Razer OR Cougar

?Razer OR Cougar  

42 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. سلام دوستان...به نظر شما کدام یک از گزینه های زیر انتخاب بهتریه؟؟

• keyboard : razer deathstalker chroma با mouse : razer deathadder chroma
      24
    • keyboard : cougar 500k با mouse : cougar 700m
      14
    • keyboard : razer deathstalker chroma با mouse : cougar 700m
      1
    • keyboard : cougar 500k با mouse : razer deathadder chroma
      3

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز

لطفا منو راهنمایی کنید

واقعا نمیدونم بین این 4 گزینه کدومش رو انتخاب کنم

موس و کیبورد رو برای گیم میخام

واسه هیچکار دیگه ای مثل تایپ و ...ازش استفاده نمیکنم

فقط و فقط گیم

با تشکر از همه ی شما

لینک به دیدگاه

بیشتر به سلیقه برمی گرده

چون کلا مدل کیبور فرق داره من شخصه موس تا دست نگیرم نظر نمی دم ولی از نظر من که دوتاشون خوبن

ولی کیبرد 500k بیشتر می پسندم 

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

توصیه اکید میکنم 500k نگیرین و پول بیشتر بزارین 700k بگرین حتی اگه الان پول ندارین صبر کنین تا جور شه یا هم میتونین موس رو ارزونتر وردارین و از مارک a4tech وردارین ...

لینک به دیدگاه

deathstalker chroma رو اصلا پیشنهاد نمی کنم کلدای سبز ریزر مفت نمی ارزه....

موس هم با deathadder chroma کار کردم .. من خوشم نومد حالا شاید شما خوشت بیاد....

در مورد کی برد 700k فعلا تو این رنج قیمتی رقیب نداره....

اما در مورد موس اگر میتونی حتما logitech g502 بگیر .... اگر نه که همون 700m هم موس خوبیه...

لینک به دیدگاه

لاجیتک هم فراموش کردین

مرسی دوست عزیز

در مورد موس یا کیبورد؟؟؟

پیشنهاد شما چیه؟؟

با تشکر

توصیه اکید میکنم 500k نگیرین و پول بیشتر بزارین 700k بگرین حتی اگه الان پول ندارین صبر کنین تا جور شه یا هم میتونین موس رو ارزونتر وردارین و از مارک a4tech وردارین ...

چرا دوست عزیز؟؟

مگه بین 500k  و 700k چه تفاوتی وجود داره؟؟؟

deathstalker chroma رو اصلا پیشنهاد نمی کنم کلدای سبز ریزر مفت نمی ارزه....

موس هم با deathadder chroma کار کردم .. من خوشم نومد حالا شاید شما خوشت بیاد....

در مورد کی برد 700k فعلا تو این رنج قیمتی رقیب نداره....

اما در مورد موس اگر میتونی حتما logitech g502 بگیر .... اگر نه که همون 700m هم موس خوبیه...

موس G502 به نظرم خیلی بزرگه و ظاهر خوبی نداره

ولی خیلی از سایت ها تعریفشو کردن

ولی هیچ اسمی از 700m  توی سایت های خارجی نیست

همه ی صحبت ها پیرامون ریزر و لاجیتیک و ...هست

لینک به دیدگاه

مرسی دوست عزیز

در مورد موس یا کیبورد؟؟؟

پیشنهاد شما چیه؟؟

با تشکر

چرا دوست عزیز؟؟

مگه بین 500k  و 700k چه تفاوتی وجود داره؟؟؟

موس G502 به نظرم خیلی بزرگه و ظاهر خوبی نداره

ولی خیلی از سایت ها تعریفشو کردن

ولی هیچ اسمی از 700m  توی سایت های خارجی نیست

همه ی صحبت ها پیرامون ریزر و لاجیتیک و ...هست

700k مکانیکی هستش ولی اون یکی نه ... البته چنتا فرق جزئی دیگه هم دارن اما اصلش مکانیکی بودن هستش ...

لینک به دیدگاه

سلام  @};-  @};-  @};-  من کوکار k 500 گرفتم اصلا اون چیزی که فکر میکردم نبود *dry#  *dry#  *dry# از لحاظ کیفیت ...نور led ش هم کیفیت در خور توجهی نداره کمه راستش نصبت به محصولات رقیب  :cool:  :cool:  :cool:

لینک به دیدگاه

کیبورد Deathstalker رو من دارم البته نسخه essential

برای گیم توصیه نمیکنم اینو بگیرید، برید سمت کلید های مکانیکال

لینک به دیدگاه

700k مکانیکی هستش ولی اون یکی نه ... البته چنتا فرق جزئی دیگه هم دارن اما اصلش مکانیکی بودن هستش ...

خب کیبورد های مکتنیکی چه فرقی با باقی کیبورد ها دارن؟؟

ارزش 200 هزار تومن بیشتر رو داره؟؟

لینک به دیدگاه

اره عزیز ارزشش رو داره شک نکن

لینک به دیدگاه

مثلما ارزش رو داره مخصوصا تو بازی

به صورت کلی کیبورد های مکانیکال مثل همین 700k و یا 500k برای بازی بهینه شدن اما کیبورد های مثل Deathstalker برای تایپ و استفاده معمولی

میزان فشاری که به کلید باید بیاد تا عمل کنه در بازی کردن خیلی تاثیر گذار هست و مکانیکال ها بسته به نوع کلیدی که درش استفاده شده میتونه نرم و یا سفت باشه که کلید های نرم برای تایپ مناسب ترند

برای اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت کلید های مکانیکال یا همون Cherry MX به اینجا مراجعه کنید

http://lioncomputer.ir/article/79/

Sent from my iPhone using Tapatalk

من قبل از اینکه سیستم دسکتاپ بخرم lenovo Y500 داشتم و فکر میکردم که Deathstalker نرمتر از کیبورد Y500 باشه اما اشتباه کردم

بعض از کلید ها مثل tab,Shift و control که سمت چپ قرار گرفته بعض وقتها که به یک سمتش فشار میارم گیر میکنه چون کلید های عریضی هستند و کلیدی که زیرش قرار گرفته در وسطش هست و چپ و راستش خالیه

از Razer بیشتر انتظار داشتم [emoji17]

Sent from my iPhone using Tapatalk

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

توی اینکه کیبورد مکانیکال ارزش خرید رو داره شکی نیست.من خودم اول هقته ی پیش یه  کیبورد جمع جور Rapoo V500 گرفتم که مکانیکاله و هنوز در حال تست کردنش هستم.ولی اگه می خوایید یه کیبورد مکانیکال کامل بردارید که زیاد هم هزینه برنداره به جای Cougar 700K کیبورد Asus Strix TACTIC Pro رو پیشنهاد میدم که اونم مثل 700K از کلید های Cherry MX RED استفاده می کنه.در مورد موس 700M ارزشش رو داره...(توی همین فروم آگهی فروش 700M هست که تر و تمیز و نو باشه)...محصولات ریزر خیلی پول برندشو میگیره و کیفیتش اکثرا معمولی و متوسط هستش.بزرگترین مشکلی که با موساش هست اینکه برنامه ی Synaps به درستی کار نمی کنه.

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

اگه قصد خرید کیبرد مکانیکال داری من

Logitech G710+ رو پیشنهاد میکنم

برای موس هم از 700m نگیر که موس بی کیفیتی هست بعد مدت کوتاهی کلید هاش دچار مشکل می شه و با کوچکترین ضربه میشکنه و اینم بدون که محصولات کوگار درجه 2 و 3 وارد ایران میشه!

چجوری کیبرد 150$ تو ایران 488 تومنه?

چجوری موس 60$ تو ایران 210 تومنه?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

فرقش رو روی نت سرچ کنین ... بله ارزش هزینه بیشتر رو کاملا داره

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

اگه قصد خرید کیبرد مکانیکال داری من

Logitech G710+ رو پیشنهاد میکنم

برای موس هم از 700m نگیر که موس بی کیفیتی هست بعد مدت کوتاهی کلید هاش دچار مشکل می شه و با کوچکترین ضربه میشکنه و اینم بدون که محصولات کوگار درجه 2 و 3 وارد ایران میشه!

چجوری کیبرد 150$ تو ایران 488 تومنه?

چجوری موس 60$ تو ایران 210 تومنه?

آقا شما داری که این حرفو می زنی؟؟؟

700m و 700k یه چیزی که داشته باشن کیفیت خیلی خوبشونه.... + گارانتی سیاره سبز هم دارن .....

+

دلیلی هم که من g502 رو برتر از 700m میدونم سنسور خود ماوس هاست که g502 فعلا بهترین سنسور روشه...

لینک به دیدگاه

تفاوتشون خیلی زیاده و اصلا قابل مقایسه نیستن، مکانیکی ها خیلی راحت ترن برای تایپ و گیمینگ و...

در این جا توضیحات مناسبی داده شده: http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=55479#entry677532

لینک به دیدگاه

آقا شما داری که این حرفو می زنی؟؟؟

700m و 700k یه چیزی که داشته باشن کیفیت خیلی خوبشونه.... + گارانتی سیاره سبز هم دارن .....

+

دلیلی هم که من g502 رو برتر از 700m میدونم سنسور خود ماوس هاست که g502 فعلا بهترین سنسور روشه...

من ندارم ولی دربارش ریویو دیدم و تحقیق کردم!

از تجربه دیگران هم استفاده کردم

لینک به دیدگاه

من ندارم ولی دربارش ریویو دیدم و تحقیق کردم!

از تجربه دیگران هم استفاده کردم

یه رویو لینک بده که بگه دکمه هاش خراب میشه...

+

من خودم + حداقل 4-5 نفر می شناسم که خریدن و راضین شما تجربه رو از  چند نفر داری.... خودت هم که استفاده نکرد...

خواهشا رو هوا و عشقی حرف نزنید...

لینک به دیدگاه

از همه ی شما دوستان ممنونم

دوستانی که میگن کیبورد مکانیکی ارزش خرید بالاتری داره لطفا بگید که آیا در محدوده ی قیمت 700k کیبورد بهتر از 700k وجود داره؟؟مخصوصا از برند ریزر

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام در رابطه با کی برد لطفا به لینک زیر مراجعه کنید . بنده خودم باهاش کار کردم و از نظر راحتی دست هنگام استفاده و همینطور تاخیر بسیار کم کلید ها( که به دلیل کانکتور های طلا اندود در این کی برد بسیار پایین است) کی برد بسیار مناسبی است . کی برد انتی گوستینگ بوده و میتواند چندین دستور ورودی رو به سرعت پردازش کند . همچنین دارای پورت های هدفون و میکروفون است و به جرات میتوانم بگویم یکی از بهترین پاسخدهی کلید هایی رو که بنده تجربه کردم داراست . میزان عمر کلید ها بسیار بالاست و دارای گارانتی پانا هستش . در کل یه مقدار بیشتر در رابطه  با این محصول بررسی کنید به نظرم از همه نظر مناسبه . دوستان فروم هم اگر بزرگواری کنند به بنده پیام خصوصی بدهند روی این مدل حدالامکان بهشون تخفیف میدیم @};-

لینک به دیدگاه

از همه ی شما دوستان ممنونم

دوستانی که میگن کیبورد مکانیکی ارزش خرید بالاتری داره لطفا بگید که آیا در محدوده ی قیمت 700k کیبورد بهتر از 700k وجود داره؟؟مخصوصا از برند ریزر

با تشکر

سلام عزیز

خب ببینید تو کیبرد های مکانیکی بستگی داره شما دوست دارید صدای کلید زید باشه یا کم باشه بازتاب کلید رو حس کنید یا نه کلید با کمترین فشار عمل کنه که همه اینا بر میگرده به کلید های

Cherry mx

از نظر من کیبرد G710+ رو خریداری کنید499 تومان و از کلید های cherry mx brown بهره میبره که نیروی به کار اندازی 45 گرم داره که بین همه ی کلید های cherry mx کمترین نیروی به کار اندازی و داره.و همینطور شما بازخورد کلید رو حس میکنید که باعث میشه تایپ مطمئنی داشته باشید و در عین حال صدای کمی داره

کیبرد 6 کلید میانبر داره و تمام کلید ها ویژگی انتی گوستینگ داره و نور بک لایت در 4 شدت مختلف

مقاومتش خوبی داره میتونی باهاش کشتی بگیری یا عصبانی شدی تمام عقدتو رو کیبرد خالی کنیlol

تو ویدئو کیبرد که با تانک از روش رد شد و کیبردش ریخت بهم بعد سرهم کرد و همچی اوکی بود

و داشتن پد ماژولار و ............

خلاصه کیبرد پدر مادر داره و خب برات کار میکنه

سعی کن گارانتی اواژنگ گیر بیاری

امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم

لینک به دیدگاه

مقایسه جالبی نیست.باز اگه Razer با logitech  بود یه چیزی.Cougar یا همون Green به نظر من اصلا قابل مقایسه با Razer نیست.هیچکس برند به اون خوبی و طراحی های زیبا رو ول نمیکنه بره Cougar بخره.

لینک به دیدگاه

مقایسه جالبی نیست.باز اگه Razer با logitech  بود یه چیزی.Cougar یا همون Green به نظر من اصلا قابل مقایسه با Razer نیست.هیچکس برند به اون خوبی و طراحی های زیبا رو ول نمیکنه بره Cougar بخره.

ممنون

از برند logitech زیاد خوشم نمیاد....موس g502  با وجود اینکه خیلی خوبه ولی از نظر من ظاهر خوبی نداره

توی قیمت 500 هزار تومن کیبورد از برند ریزر سراغ دارید که هم ظاهر خوبی داشته باشه هم کیفیت بالا؟؟یه کیبورد که ارزش خریدش از 700k بیشتر باشه

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی.

به نظر من Corsair K70 خیلی خوبه و دیزاین بهتری داره.

مگرنه همون Cougar 700K هم خوبه.

موفق باشید  @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...