رفتن به مطلب

نچـرخیدن فـن پاور

ir-tci
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

مدتی هست که فن پاور مثل قبل کار نمی کنه ! حدود یک ماه پیش فن پاور خوب نمی چرخید یعنی چند ثانیه میچرخه دوباره ایست می کنه، به سمت جلو می چرخه یکدفعه برمیگرده به سمت عقب و ایست میکنه و همینجوری تکرار میشه و بعد دوباره همین جوری ادامه پیدا میکنه که دفعه قبل یک بار با دست چرخوندمش درست شد ، اما الان دوباره همونجوری شده و درست نشده ، پاور هم Green 535A هست.

الان باید چیکار کنیم؟ باز مشکل ازچیه ؟ خسته شدیم از بس دچار مشکل شدیم. @};- :)

ویرایش شده توسط ir-tci
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر گارانتی داره ببر شرکت درستش میکنند اگر نداره یه فن سالم بخر بنداز روش فیمت زیادی هم نداره اگر هم فن نو انداختی درست نشد کنترلر فن ایراد داره باید بدی شرکت یا یک تعمیرکار براتون درسیت کنند.اما زود اقدام کن چون شاید افزایش دما عمر پاور را فوق العاده کم کنه و پاور بسوزه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مدتی هست که فن پاور مثل قبل کار نمی کنه ! حدود یک ماه پیش فن پاور خوب نمی چرخید یعنی چند ثانیه میچرخه دوباره ایست می کنه، به سمت جلو می چرخه یکدفعه برمیگرده به سمت عقب و ایست میکنه و همینجوری تکرار میشه و بعد دوباره همین جوری ادامه پیدا میکنه که دفعه قبل یک بار با دست چرخوندمش درست شد ، اما الان دوباره همونجوری شده و درست نشده ، پاور هم Green 535A هست.

الان باید چیکار کنیم؟ باز مشکل ازچیه ؟ خسته شدیم از بس دچار مشکل شدیم. @};- :)

با درود:

دوست عزیز اگر پاور گارانتی دارد ، از گارانتی استفاده کنید ، با آقای عمرانی صحبت کرده ، به احتمال زیاد یک فن نو به شما می دهند .

اگر گارانتی ندارد ، پاور را از کیس خارج کنید ، پاور را باز کرده ، فن را بیرون آورده ، برچسبی که روی آن ولتاژ و آمپراژ نوشته را به آهستگی از یک طرف باز کرده و 1 یا 2 قطره کم روغن تمیز ( چرخ خیاطی ) داخلش بریزید و بعد پره ها را با انگشت بچرخانید تا روغن به داخل نفوذ کند اگر دیدید روغن کافی است برچسب را بچسبانید و اگر پره ها گرد و خاک گرفته تمیز کنید و دوباره ببندید سر جاش به احتمال 90% مشکل برطرف می شود.

با تشکر...

مسابقۀ ( رمز را پیدا کن ، جایزه را بگیر ) ( جایزه FLASH 8GB )

برای شرکت در مسابقه از لینک زیر استفاده کنید.

http://lioncomputer....9586#entry59586

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => A-DATA S596 128GB Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

لینک به دیدگاه

فن رو عوض كنيد اگر گارانتي نداره . فقط قبلش با دستگاه باد خوب تميزش كنيد . فن جديد رو عوض كنيد .

لینک به دیدگاه

مرسی دوستان تا1 ماه دیگه گارانتی داره

الان دوباره خوب شده ولی میترسم دوباره اون مدلی بشه

حقیقتش من زیاد تو سخت افزار ها وارد نیستم، یک سوال این همه کابلی که از پاور میره به بخش های مختلف از پاور جدا میشه یا اینکه باید کل اتصالات رو قطع کنم و پاور همراه با کابل ها خارج میشه؟

آقای عمرانی رواز کجا باید گیر بیارم؟ چون ساکن تهران نیستم و ساکن شمال هستم.

فنش رو کجا دارن؟چقدره؟ من میتونم خودم تعویض کنم؟

ممنون میشم جواب بدید

مرسی از کلیه دوستان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حقیقتش من زیاد تو سخت افزار ها وارد نیستم، یک سوال این همه کابلی که از پاور میره به بخش های مختلف از پاور جدا میشه یا اینکه باید کل اتصالات رو قطع کنم و پاور همراه با کابل ها خارج میشه؟

ممنون میشم جواب بدید

مرسی از کلیه دوستان

تعویض فن خیلی سخت نیست

اما یه مشکل اساسی داری

در صورتی که فن رو خودت عوض کنی گارانتی باطله

اگه بیخیال گارانتی هستی با شرکت گرین تماس بگیر احتمالا برات یه دونه فن پست کنند البته الان دیگه سر سنگین شدن و بعید میدونم

لینک به دیدگاه

ممنون میشم جواب بدید

مرسی از کلیه دوستان

دوست عزیز مطمئنا گرین در شمال نمایندگی داره اگر مراجعه کنید بهترین جواب رو میگیرید.@};-

لینک به دیدگاه

بفرست دريا واست فنش رو عوض ميكنم .يك فن خوب كولر مستر رات وصل ميكنم

لینک به دیدگاه

دوستان من خواستم كار اين دوستم راه بيوفته . نميدونم چرا 2 تا امتياز منفي گرفتم . كمك به دوستان اگر جرمه بگيد اينكار رو نكنم . چرا امتياز منفي ميديد . گفتم ممكنه تو بازر پيدا كردنش سخت باشه چون براي ما از اون ور مياد . واقعا ناراحت شدم

لینک به دیدگاه

دوستان من خواستم كار اين دوستم راه بيوفته . نميدونم چرا 2 تا امتياز منفي گرفتم . كمك به دوستان اگر جرمه بگيد اينكار رو نكنم . چرا امتياز منفي ميديد . گفتم ممكنه تو بازر پيدا كردنش سخت باشه چون براي ما از اون ور مياد . واقعا ناراحت شدم

، مسئله رو پیچیده نکنید مطمئنا کار شما جای تقدیر داره حتماً دوستان اشتباه کردند و اشتباهی به جی + علامت - زدن

لینک به دیدگاه

اميد جان كارت بسيار به جا و درست بود شك نكن . @};-

لینک به دیدگاه

گفتم ممكنه تو بازر پيدا كردنش سخت باشه چون براي ما از اون ور مياد . واقعا ناراحت شدم

فقط اميد جان اين جمله اخر كه فنها از اونور مياد زياد جالب نبوده چون همه كالاهاشون از اونورر مياد عزيز شايد از اين ناراحت شدن

لینک به دیدگاه

چندتا نمایندگی تو شمال داره با این نمایندگی ها ارتباط برقرار میکنم ببینم چی میشه چون برام سخته بیام تهران و برم

با توجه به شرایط جدید گارانتی گرین http://www.green-case.com/products/power/index.html شاید بشه تعویض کرد.

البته الان صداش هم درامده وخیلی صدا میکنه در صورتی که قبلا اینجوری نبود !

نتیجه رو اعلام میکنم اگر اینجا نشد کاریش کرد مزاحم دوستان تهرانی میشم

از کلیه دوستان عزیز ممنونم

ویرایش شده توسط ir-tci
لینک به دیدگاه

یک نکته جالب امروز که با نمایندگی هاش تو شمال تماس گرفتم ، حرف جالبی زده شد!

گفتم گارانتی تعویض تو سایتشون زده ، میگه تعویض نه اینکه بهتون نو بدیم ، پاور شما 2 سال کار کرده هست میاییم با یک پاور 2سال کارکرده دیگه تعویض میکنیم !

من نفهمیدم این چه جوری تعویضی هست؟ مگه میشه ؟ امکان داره؟ کجای دنیا این کار رو میکنند؟ شرکت گرین پاور کارکرده از کجا میاره؟ یعنی پاور های تعمیری رو میده به عنوان تعویض خوب این چه فرقی با تعمیر میکنه دیگه اسمش تعویض نیست !

چنین چیزی صحت داره؟

الان فن داره میچرخه ولی خیلی صدای ویز ویز میده میره رو اعصابم!

پی نوشت : فنش انگار داره با آخرین قدرت کار میکنه رو این حساب خیلی صدا میده

پاور هم برای 2 سال پیش هست !

ویرایش شده توسط ir-tci
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...