رفتن به مطلب

پیشنهاد هیجان انگیز یا کلاه برداری.....نظرسنجی

پیشنهاد هیجان انگیز یا کلاه برداری.....نظرسنجی  

33 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا این ماجرا واقعیت داره یا کلاهبرداریه؟

• بنظر من واقعیت داره
      7
    • بنظر من کاملا کلاهبرداریه
      26

Recommended Posts

سلام دوستان گلم

یه موضوع عجیب امروز برام اتفاق افتاد

یه شماره همراه اولی با من تماس گرفت که خانوم بود.ایشون با خط همراه اول دائم بنده تماس گرفتن و گفتن سیمکارت دوقلوی شما که 4تا شماره اخرش با شماره شما یکی هستش با پیش شماره 0990 موجوده که با پیشنهاد فوق العاده خواستین میتونین بخرین.ایشون در ادامه گفتن سیمکارت قیمتش 35 هزار تومانه که 5هزار تومان شارژ داره.و شما به مدت یکسال بمدت 120 دقیقه یعنی 2 ساعت با هر اپراتوری همراه اول ایرانسل رایتل و... صحبت کنید رایگان هستش و بعداز اون 120 دقیقه از شارژ اولیه تون کم میشه

با یه محاسبه کوچیک میشه فهمید پیشنهاد بسیار عالیه اگه صحت داشته باشن.ایشون گفتن ادرس بدین واستون با پیک میفرستیم بعد پولشو بدین

دوستان گلم بنظرتون این جریان واقعیه یا کلاهبرداریه؟

خط من 7692***0913

اون خط7692***0990

اون سه تا شماره که ستاره گذاشتم متفاوته :(

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

سلام. اون 120 دقیقش احتمال 99% کلاهبرداری هست

اگه میگفت داخل شبکه میشد قبول کرد ولی با هر اپراتور مشکوکه ...

لینک به دیدگاه

سیمکارت که هس ولی مکالمش حرفه الکیه فقط میخواد راغب کنه بخرین!!

لینک به دیدگاه

سلام. اون 120 دقیقش احتمال 99% کلاهبرداری هست

اگه میگفت داخل شبکه میشد قبول کرد ولی با هر اپراتور مشکوکه ...

سلام امید جان

بله درسته حرفتون.2 ساعت با ایرانسل صحبت کردن با خط همراه اول خیلی هزینش زیاده.حالا این رو ضربدر 365 کنیم بسیار عجیب میشه مبلغ

لینک به دیدگاه

والا بمنم زنگ زده بودنو گفتن اسم طرحشون سیم کارت رویایی همراه اوله که 3 ماه اینترنت رایگان+پیامک+مکالمه رایگان با سیم کارت های همراه اول یا تلفن ثابت داره ولی چیزی در مورد مکالمه رایگان بمدت یکسال اونم با همه اپراتورها نگفتن تازه قیمت سیمکارتم 27 تومن بود.

بنظر من قضیه یکم بوداره باید تامل کرد! :-?

لینک به دیدگاه

خوب همراه اول مثل ایرانسل 700 نداره که پیگیری بشه؟  :-?

لینک به دیدگاه

سلام

حمید جان احتمال زیاد راسته ولی شما بد متوجه شدی

شما یکسال رایگان صحبت نمیکنی به مدت یکسال فرصت داری 2 ساعت صحبت کنی و بعد از یکسال هیچی میشه

یاعلی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاری نداره با پشتییبانی همراه اول تماس بگیر قضیه جویا شو ،

تلفن مركز اطلاع رساني همراه اول:

از طریق خط همراه اول ۹۹۹۰ - از طریق تلفن ثابت ۰۹۱۲۹۹۹۰

مرکز تلفن شرکت ارتباطات سیار ایران :

۰۲۱-۸۱۷۱۱

فکس معاونت خدمات مشتریان :

۰۲۱-۸۸۳۷۲۲۲۷

آدرس پست الکترونيکی:

مشترکین محترم می توانند سوالات، مشکلات، پیشنهادات و انتقادات خود را در خصوص خدمات همراه اول به آدرس پست الکترونیکی (۹۹۹۰@mci.ir) ارسال نموده و پاسخ لازم را دریافت نمایند.

لینک به دیدگاه

اول این که چیزی که باورش سخته باور نکنی بهتره ، همراه اول و ایرانسل همیشه از شماره خاصی تماس میگیرن مثلا یه چنین شماره ای ۵۰۰۰۹۵۱ که خیلی متفاوته با شماره های معمول در نتیجه وقتی یه نفر با مبایل زنگ میزنه قشنگ مشخصه به احتمال زیاد کلاه برداری . به نفر احتمالا یه تعداد سیمکارت خریده و به شماره های شبیه زنگ میزنه و این پیشنهادات رو میده . خانوم هم میزارن تا راحت تر افراد باور کن چون معمولا افراد به خانوما بیشتر اعتماد می کنن تا آقایون ، خلاصه من باشم از خیرش میگذرم و همچنین چیز خاصی هم نیست خودم رو درگیر کنم و نیاز باشه به افرادی که نمی دونم کی هستن اسم و مشخصات و آدرس منزل رو بدم .

لینک به دیدگاه

سلام

حمید جان احتمال زیاد راسته ولی شما بد متوجه شدی

شما یکسال رایگان صحبت نمیکنی به مدت یکسال فرصت داری 2 ساعت صحبت کنی و بعد از یکسال هیچی میشه

یاعلی

سلام علی جان

ایشون گفتن یکسال روزی 2 ساعت رایگانه نه اینکه یکسال فرصت داری 2ساعت رایگان صحبت کنی

کاری نداره با پشتییبانی همراه اول تماس بگیر قضیه جویا شو ،

تلفن مركز اطلاع رساني همراه اول:

از طریق خط همراه اول ۹۹۹۰ - از طریق تلفن ثابت ۰۹۱۲۹۹۹۰

مرکز تلفن شرکت ارتباطات سیار ایران :

۰۲۱-۸۱۷۱۱

فکس معاونت خدمات مشتریان :

۰۲۱-۸۸۳۷۲۲۲۷

آدرس پست الکترونيکی:

مشترکین محترم می توانند سوالات، مشکلات، پیشنهادات و انتقادات خود را در خصوص خدمات همراه اول به آدرس پست الکترونیکی (۹۹۹۰@mci.ir) ارسال نموده و پاسخ لازم را دریافت نمایند.

ممنون

لینک به دیدگاه

اول این که چیزی که باورش سخته باور نکنی بهتره ، همراه اول و ایرانسل همیشه از شماره خاصی تماس میگیرن مثلا یه چنین شماره ای ۵۰۰۰۹۵۱ که خیلی متفاوته با شماره های معمول در نتیجه وقتی یه نفر با مبایل زنگ میزنه قشنگ مشخصه به احتمال زیاد کلاه برداری . به نفر احتمالا یه تعداد سیمکارت خریده و به شماره های شبیه زنگ میزنه و این پیشنهادات رو میده . خانوم هم میزارن تا راحت تر افراد باور کن چون معمولا افراد به خانوما بیشتر اعتماد می کنن تا آقایون ، خلاصه من باشم از خیرش میگذرم و همچنین چیز خاصی هم نیست خودم رو درگیر کنم و نیاز باشه به افرادی که نمی دونم کی هستن اسم و مشخصات و آدرس منزل رو بدم .

دقیقا..خود ایرانسل چند وقت پیش به من پیامک داده بود که ارتباط ما با شما فقط از طریق شماره های خاص صورت میگیره و به هیچ عنوان شماره شخصی و موبایل نیست...فکر میکنم برای همراه اول هم همینطور باشه..حالا من به این فکر میکنم که شاید مثلا اینا بازاریاباشون هستن یا یکسری نماینده هاشون که غیر مستقیم میفروشن اینارو..البته حدسه...نمیدونم والا..ولی به راحتی میشه از خود مرکز پیگیریش کرد 

لینک به دیدگاه

درود

برای بنده هم تماس گرفتن ، سیم رو آوردن و درب منزل پولش رو هم گرفتن

ولی شارژ ابتداییش کم بود و با حداقل ۵۰۰ تومان شارژ بعدی ۵۰۰۰ تومان شارژ داد همین و بس:-\

لینک به دیدگاه

دیروز هم یه خانم با من تماس گرفت دیدم خانمه قطعش کردم فکر کنم واسه همین زنگ زده. واقعیت نداره باور نکن. مثل همون قضیه شرکت در قرعه کشیه که زنگ میزدن میگفتن برنده شدید پول بدید ارسال کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

شما داری میگی خط دائمی

سر برج میبینی یه صورتحساب بلند بالا برات اومده :D  :D  :D  :D

بقول اون پیر زنه بهش بگو شما جیب ما رو نزن 120 دقیقه رایگانت پیش کش =))

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

سلام علی جان

ایشون گفتن یکسال روزی 2 ساعت رایگانه نه اینکه یکسال فرصت داری 2ساعت رایگان صحبت کنی

اگر گفتن که به مدت یکسال و به ازای هر روز دوساعت میتونی با تمام اپراتورها مکالمه کنید قطعا و حتما دروغه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام علی جان

ممنون

سلام حمید عزیز

اصلا چنین چیزی امکان داره؟؟

فقط یه سئوال برای چی باید روزی 2 ساعت مکالمه رایگان بده بخاطر 30 تومن؟؟

لینک به دیدگاه

سلام حمید عزیز

اصلا چنین چیزی امکان داره؟؟

فقط یه سئوال برای چی باید روزی 2 ساعت مکالمه رایگان بده بخاطر 30 تومن؟؟

سلام بر استاد بزرگ

کاملا درسته

ممنون @};-

لینک به دیدگاه

سلام

حمید جان همونی هست که من گفت یا اون بد گفته یا شما بد متوجه شدی

احتمالا 2 ساعت مکالمه رایگان داره که تو این مدت یکسال میتونی استفاده کنی

غیر از این باشه که احتمالا نیست کلاهبرداریه(نمیشه گفت کلاهبرداری) چون ارزش نداره طرف سیم کارت رو بیاره در خونه و بخواد همچین کاری بکنه

یاعلی

لینک به دیدگاه

سلام دوستان گلم

یه شماره همراه اولی با من تماس گرفت که خانوم بود.ایشون با خط همراه اول دائم بنده تماس گرفتن و گفتن سیمکارت دوقلوی شما که 4تا شماره اخرش با شماره شما یکی هستش با پیش شماره 0990 موجوده که با پیشنهاد فوق العاده خواستین میتونین بخرین.ایشون در ادامه گفتن سیمکارت قیمتش 35 هزار تومانه که 5هزار تومان شارژ داره.و شما به مدت یکسال بمدت 120 دقیقه یعنی 2 ساعت با هر اپراتوری همراه اول ایرانسل رایتل و... صحبت کنید رایگان هستش و بعداز اون 120 دقیقه از شارژ اولیه تون کم میشه

با یه محاسبه کوچیک میشه فهمید پیشنهاد بسیار عالیه اگه صحت داشته باشن.ایشون گفتن ادرس بدین واستون با پیک میفرستیم بعد پولشو بدین

خط من 7692***0913

اون خط7692***0990

120% کلاهبرداریه! :laughing:

لینک به دیدگاه

سلام

حمید جان همونی هست که من گفت یا اون بد گفته یا شما بد متوجه شدی

احتمالا 2 ساعت مکالمه رایگان داره که تو این مدت یکسال میتونی استفاده کنی

غیر از این باشه که احتمالا نیست کلاهبرداریه(نمیشه گفت کلاهبرداری) چون ارزش نداره طرف سیم کارت رو بیاره در خونه و بخواد همچین کاری بکنه

یاعلی

سلام عزیز

من دقیقا پرسیدم ازش.گفت هر روز 2 ساعت به مدت یکسال

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

من دقیقا پرسیدم ازش.گفت هر روز 2 ساعت به مدت یکسال

پس هیچی دیگه خود همراه اول هم فکر نکنم همچین کاری بکنه :D

یاعلی

لینک به دیدگاه

سلام .....

از این تماسها زیاد داشتم .

جواب من همیشه ____ ممنون از تماستون لازم ندارم . خداحافظ 

نکته مهم اینکه بلافاصله بعد از خداحافظ  تماس قطع .

لینک به دیدگاه

سلام .....

از این تماسها زیاد داشتم .

جواب من همیشه ____ ممنون از تماستون لازم ندارم . خداحافظ

نکته مهم اینکه بلافاصله بعد از خداحافظ تماس قطع .

حالا من میزارم کاملا توضیح بده بعد میگم نمیخوام خودش بدون خداحافظی قطع میکنه ‎:D
لینک به دیدگاه

سلام دوستان گلم

خط من 7692***0913

اون خط7692***0990

به منم زنگ زدن عزیز و بنده خریدم.تو شرایطش اون زمان ۱۰۰ تا اس ام اس رایگان چند تا mms اگه اشتباه نکنم و یه تایمی مکالمه رایگان داشت که یادم تیست مقدارش چقدر بود.اس ام اس هاش و mms هاش درست بود ولی مکالمش از شارژ کم میشد.۲ ۳ بار با اپراتورش تماس گرفتم قول رفع مشکلو داد ولی هیچ وقت مشکل رفع نشد.دست آخر دیگه دلسرد شدم و بیخیال مکالمه شدم.در کل اگه واسه شمارش میخوای به نظرم خرید کن وگرنه رو شرایطی که قولشو میدن حساب باز نکن

Sent from my HTC Desire 816 dual sim using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...