رفتن به مطلب

مشکل در نصب ویندوز با وجود به روز بودن سیستم

ashanii
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

بچه ها من دوماه قبل سیستمم را با این مشخصات خریدم که 5 قطعه ی اصلی 700 هزارتومن شده و در واقع ارتقا دادم

سی پی یو cori3 530 2.9 ghz

ram 2 gig ddr3

mainbord p55 usb3

power 685 grean

vga 9800 gt

ولی هاردم را عوض نکردم maxtor 160gb <<<<<<<<<<<< این سیستم در حدود 25 دقیقه طول میکشه تا ویندوز سون نصب کنه و اکس پی هم 30 دقیقه اما

دیروز دوستم کل سیستمشا 680 تومن خرید که سی پی یوش دوال کر 2.7 بود و رمش 2 و مادربردش هم از من ضعیف تر و گرافیکش هم 9400 اما ویندوز سون را تو 4 دقیقه نصب میکنه

الان نمیدونم مشکل از کجاست ؟؟؟ در ضمن دی وی دی رایترم هم سوزوکی 18 ایکسه و اونم قدیمیه

لطفا منا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به احتمال بسیار زیاد مشگل از هارد تون است .

اما 4 دقیقه یکم عجیب هست ! @};-

احتمالا دوستتون SSD ندارن ؟

لینک به دیدگاه

سلام

نه جناب کلا 680 خریده هاردش 500 مکستور بود

منم موندم چرا سیستم من اینقدر ویندوزا طولش میده

الان پیشنهاد شما چیه ؟

لینک به دیدگاه

سلام

بچه ها من دوماه قبل سیستمم را با این مشخصات خریدم که 5 قطعه ی اصلی 700 هزارتومن شده و در واقع ارتقا دادم

سی پی یو cori3 530 2.9 ghz

ram 2 gig ddr3

mainbord p55 usb3

power 685 grean

vga 9800 gt

ولی هاردم را عوض نکردم maxtor 160gb <<<<<<<<<<<< این سیستم در حدود 25 دقیقه طول میکشه تا ویندوز سون نصب کنه و اکس پی هم 30 دقیقه اما

دیروز دوستم کل سیستمشا 680 تومن خرید که سی پی یوش دوال کر 2.7 بود و رمش 2 و مادربردش هم از من ضعیف تر و گرافیکش هم 9400 اما ویندوز سون را تو 4 دقیقه نصب میکنه

الان نمیدونم مشکل از کجاست ؟؟؟ در ضمن دی وی دی رایترم هم سوزوکی 18 ایکسه و اونم قدیمیه

لطفا منا راهنمایی کنید

نصب ویندوز 7 در 4 دقیقه @};- :)

لطفا مشخصات سیستم این دوستتون رو قرار بدید.چون نصب ویندوز 7 در 25 دقیقه اصلا غیر عادی نیست

لینک به دیدگاه

به احتمال زیاد مشکل از هارد شما هست یک هارد دیگر تهیه کنید ببینید چقدر زمان می بره برای نصب.

من با مشخصات سیستمی که توی امضا اومده 15 دقیقه طول می کشه 7 را نصب کنم

لینک به دیدگاه

اینو دستتون گفت و یا خودتون دیدید ؟؟.. من روی SSD حدودا 9 دقیقه دقیقه وطول کشید تا ویندوز 7 ریختم . برای هارد معمولی 4 دقیقه غیرممکنه و فقط با SSD raid 0 ممکنه به اون حد برسی !

لینک به دیدگاه

نصب ویندوز 7 در 4 دقیقه

زیاد به این موضوع گیر ندین ، احتمالا منظور دوستمون اینه که نصب ویندوز روی سیستم دوستش 10 دقیقه نسبت به زمان نصب ویندوز روی سیستم خودش کمتره

منم هاردم 160 گیگ مشکل شما هم داشتم و سیستمم از شما قویتر بود ولی خیلی طول میکشید و کلی bsod هم در خلال نصب میداد تازه اگه شانسی ویندوز نصب میشد موقع کار با ویندوز هم bsod داشتم اونم زیاد

من یه بار کامل پارتشین هارد رو پاک کردم و فقط یک درایو 160 گیگ درست کردم الان هم ویندوز 7 روی هم توی 20 دقیقه برام نصب میشه ( قبلاً فقط برا رسیدن به عملیات نصب ( از انتخاب زبان تا انتخاب درایو و زدن نکست های متوالی ) 15 دقیقه وقت میگرفت و نصب هم 25 دقیقه یعنی جمعاً یه 40 دقیقه طول میکشید ) و هم تصویر آبی مرگ ( bsod ) ندارم

درنهایت سرعت ویندوز بیشترش بستگی به نوع هاردت داره تا بقیه سخت افزارها

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

من هم سیستمم تقریبا مشابه شما هست و تو 15 الی 20 دقیقه ویندوز نصب میشه و اصلا چیز عجیبی نیست سرعت نصب به سرعت هارد و فرمت هارد ،سلامت سی دی ویندوز، سی دی رام و یا سرویس پک ویندوز و البته درایور ها ی گرافیک ،صدا و ..(در ویندوز 7 چون خودش نصب میکنه بعضی درایورها رو طول میده مثلا کارت صدا ی من خیلی بد نصب میشه) ولی میبینید که بعد از نصب ویندوز سیستم شما ضعفی نداره البته 4 دقیقه هم عجیبه شاید با سی دی ریکاوری ویندوز رو ریخته رو هارد. ببین هاردت بد سکتو نداره

ولی بنظر من اصلا جای نگرانی نیست @};-

ویرایش شده توسط shamsayi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به گفته اکثریت دوستان به احتمال زیاد مشکل از هارد هست ولی شما دی وی دی ویندوزتون رو عوض کنید چون من خودم شخصا دیدم که بعضی دی وی دی رایتر ها با این دی وی دی های نقره ای مشکل دارن

مثلا من خودم یک ویندوز نقره (به حساب اورجینال) دارم روی سیستم خودم زود نصب میشه ولی همون ویندوز رو به دوستم میدم برای نصب میگه خیلی طول میده

مشخصات دو تا سیستم هم بالاست

سی پی یو955 -رم4gb ddr3 1333 - هارد seagat baracuda-مادربرد asus- وگرافیک 5870- یکی هست فقط دی وی دی رایتر من ال جی مال اون پایونیر هست

دیگه بقیشو نمیدونمI%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها

ممنون که زود جواب میدید نظر همه مبنی بر اینکه نصب ویندوز 7 تو 4 دقیقه عجیبه محترم اما>>>>>>>>>>>>>>>>>>

خداوکیلی خودم زمان گرفتم هر دو بار 4 تا 5 دقیقه بیشتر زمان نبرد

من از قصد دوبار سون ریختم کلا تو 10 دقیقه هر دوتا را پاک کردم و دوباره نصب کردم

هاردش هم 500 گیگابایته مارکش هم مکستور

خیلی سریع ویندوز نصب میکنه

الان همش منا مسخره میکنه کلافه ام کرده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش شاید بک آپ داره برمیگردونه به شما میگه ویندو.ز نصب کردم @};-

لینک به دیدگاه

نصب ويندوز 7 در چهار دقيقه امكان پذير نيست . هارد هاي 160 رو عوض كنيد كلا هاردهاي 160 مشكلات زيادي دارند . سعي كنيد هارد 500 وسترن بك بگيريد . يا دو تا هارد 500 از همين وسترن رو raid 0 كنيد . حالا تفاوت سرعت رو متوجه ميشي . ssd از جاهائي شنيدم سه ماهه چهارم ميلادي افت قيمت زيادي دارند .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...