رفتن به مطلب

Z170 gigabayt gaming 7 یا z170 maximus viii hero

Recommended Posts

درود

واسه تهیه یکی از مدل های عنوان مردد م

دوستان اطلاعات خواصی در مورد امکانات هر دو چیپ‌ صدا و کیفیت و پایداری تو اور کلاک دارن ممنون میشم اطلاعات در اخیارم بزارن

Z170 gigabayt gaming 7 G1

Z170 asus maximus viii Hero

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

سلام gaming 7 GT نداریم یا gaming 7 یا GT ولی به حال پیشنهاد من مدل ایسوسه

لینک به دیدگاه

سلام gaming 7 GT نداریم یا gaming 7 یا GT ولی به حال پیشنهاد من مدل ایسوسه

دوست من مدل های گیمینگ که گیگابایت با شماره ۳،۵،۷ تولید کرده همه از سری GT هستن و GT رو شون هک شده ممنون بابت توضیحات

بین دومدل

Maximus viii Hero

Maximus viii Hero Alpha

کدوم رو پیشنهاد میکنی از نظر قیمت کارایی و پورت ها و سوکت ها

Sent from my D826 using Tapatalk

Z170 gigabayt gaming 7

دلیل خواصی داری دوست من

یکم توضیح میدین چرا ؟

لینک به دیدگاه

دوست من مدل های گیمینگ که گیگابایت با شماره ۳،۵،۷ تولید کرده همه از سری GT هستن و GT رو شون هک شده ممنون بابت توضیحات

دلیل خواصی داری دوست من

یکم توضیح میدین چرا ؟

GT نیست G1 هستش. قربانت

http://www.amazon.com/Gigabyte-LGA1151-Intel-Motherboards-GA-Z170X-Gaming/dp/B012IBPJ6I

http://www.amazon.com/MAXIMUS-VIII-HERO-LGA1151-Motherboard/dp/B0126R4F8W

جوابی که من طبق معمول میدم قیمت دلاری دو تا مدل رو نگاه کن تو سایت امازون مدل ایسوس بیشتره در حالی که قیمت تومانیش ارزونتره

تو سایت tweaktown هم هر دو مدل بررسی شده ب نظر من مدل ایسوس بازم بهتره ولی مطمئن باش تفاوت خیلی خاصی این دو برد ندارن و هر کدوم رو دوست داری بخر . اورکلاک هم بیشتر به خنک کننده و مهارت خودتون بستگی داره تا به مادر برد

تفاوت مدل hero alpha با hero یکی داشتن پورت U2 هستش یکی هم اینه که نورپردازی Aura داره. که باعث تفاوت قیمتی حدودا 200 تومن هستش ولی من خودم از مدل های که نورپردازی دارن خیلی خوشم میاد من اگه بودم hero alpha میخریدم

ویرایش شده توسط maximal10
لینک به دیدگاه

GT نیست G1 هستش. قربانت

http://www.amazon.com/Gigabyte-LGA1151-Intel-Motherboards-GA-Z170X-Gaming/dp/B012IBPJ6I

http://www.amazon.com/MAXIMUS-VIII-HERO-LGA1151-Motherboard/dp/B0126R4F8W

جوابی که من طبق معمول میدم قیمت دلاری دو تا مدل رو نگاه کن تو سایت امازون مدل ایسوس بیشتره در حالی که قیمت تومانیش ارزونتره

تو سایت tweaktown هم هر دو مدل بررسی شده ب نظر من مدل ایسوس بازم بهتره ولی مطمئن باش تفاوت خیلی خاصی این دو برد ندارن و هر کدوم رو دوست داری بخر . اورکلاک هم بیشتر به خنک کننده و مهارت خودتون بستگی داره تا به مادر برد

تفاوت مدل hero alpha با hero یکی داشتن پورت U2 هستش یکی هم اینه که نورپردازی Aura داره. که باعث تفاوت قیمتی حدودا 200 تومن هستش ولی من خودم از مدل های که نورپردازی دارن خیلی خوشم میاد من اگه بودم hero alpha میخریدم

منظورم همون G1 اشتباه تایپی از بنده

خیلی خوب تضیح دادید[emoji4]

ارزش داره هزینه کنم

Maximus viii formula

بخرم دوست من

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

بنظرم این مقدار هزینه برای مینی که 6 ماه دیگه برحمت خدا میره ارزشش رو نداره

6 ماه پیش z97 ها پر بودن الان دیگه زورکی هم بدی یوزر سخت قبول میکنه فقط باید بچپونی :D

سری x99 پیشنهاد میشه

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

6 ماه پیش z97 ها پر بودن الان دیگه زورکی هم بدی یوزر سخت قبول میکنه فقط باید بچپونی :D

سری x99 پیشنهاد میشه

مقدار درست میفرمایید دوست من اما گرونی پردازنده های x99 خیلی زیاده

اصلا cpu ارزون قیمت داره ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کاربردتون رو بهتر توضیح بدین و مقدار بودجتون رو بهتر میشه راهنمایی کرد ولی اگر از نظر بودجه مشکلی ندارید به فرمایش کاربر  mInI_ClockEr به X99 هم فکر کنید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کاربردتون رو بهتر توضیح بدین و مقدار بودجتون رو بهتر میشه راهنمایی کرد ولی اگر از نظر بودجه مشکلی ندارید به فرمایش کاربر

mInI_ClockEr به X99 هم فکر کنید

عنوان مشخصه مادربرد گیمینگ انتخاب کردم ،اما x99 هم گزینه خوبیه به شرط پردازنده ارزون

البته هدف من نظر سنجی هست و اگر بخوام برام مادربرد معرفی کنید حتما پست جداگونه میگذارم

از نظر قیمتی بین دو مدل ذکر شده زیاد تفاوتی نیست و اگر مین جدید سوکت 2011 همراه پردازنده مناسب گزینه خوبیه

و حدود قیمت پردازنده 2011 هم تقریبا هم قیمت i7 4790 باشه مناسب هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سری x99 پیشنهاد میشه

x99 که خیلی زودتر قراره به رحمت خدا برده با Broadwell-E  ... و خود برادول -ای هم زودتر از کابی لیک از راه به در میشه

یکی دو ماه دیگه ... 10 کور 20 ترید....

1151 همچنان اوکی هست با توجه به اینکه پردازنده های دسکتاپ بعدی  احتمالا زمستون یا اواخر پاییز بیان  و هم انگار روی 1151 ساپورت خواهند شد ...

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

اگه برا گیم می خوای همون هیرو رو بگیر خیال همه رو راحت کن اخه گیم و چه به x99 برای گیم همون اسکایلیک زیادم هست مهم گرافیک و مانیتور همین

لینک به دیدگاه

از لحاظ صدا مسلما gaming 7 نسبت به heri و hero alfha بهتر.

تو اور کلاک هم دو الی سه ریویو رو دیدم باز gaming 7 نسبت به hero بهتر عمل کرده‌ بود ولی نسبت به alfha رو متاسفانه نمی دونم.

به نظرم بین gaming 7 و alpha یکی رو انتخاب کنید و hero رو کنار بگذارید.

از نظر شکل و سلیقه من گیمینگ هفت رو دوست دارم.

قیمت gaming 7 به پای امکاناتش و گارانتی آواژنگ خوبه.

در واقع alfha یک مدل باز نگری شده و بدون مشکل از hero هست‌ و این یک دلگرمی برای انتخاب alpha هست.

/////////////////////////////////////////

ولی اگه بخوام alfha بگیرم 250 هم بیشتر خرج می کنم یک دونه فرمولا از برند ایسوس می گیرم و خیال خودمو از همه جوانب راحت می کردم.

//////////////////////

ولی در نهایت پیشنهاد به شما x99 هست.

قابلیت اورکلاک بهتر

هسته و در نهایت ترد بیشتر

مناسب برای 4k

به نظرم اسکای لیک و حتی نسل بعدی یعنی کبی لیک اصلا به صرفه نیستند.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

عنوان مشخصه مادربرد گیمینگ انتخاب کردم ،اما x99 هم گزینه خوبیه به شرط پردازنده ارزون

البته هدف من نظر سنجی هست و اگر بخوام برام مادربرد معرفی کنید حتما پست جداگونه میگذارم

از نظر قیمتی بین دو مدل ذکر شده زیاد تفاوتی نیست و اگر مین جدید سوکت 2011 همراه پردازنده مناسب گزینه خوبیه

و حدود قیمت پردازنده 2011 هم تقریبا هم قیمت i7 4790 باشه مناسب هست

پس همون مدل z170 بگیر به نظر من احتیاجی به مادربرد به این گرونی هم نداری میتونی یک مادر برد دوربر 600 تومنی بخری و و بقیه این پول رو روی تجهیزات گیممینگ مثل موس و کیبرد و بقیه چیزها هزینه کنی که مطمئنا برای شما که میخای بازی کنی درد بخور تره تا مادربورد گرون به مادر برد asus z170 pro فکر کن هم قشنگه هم امکانات مناسبی داره فکر کنم لیون میده 620

لینک به دیدگاه

سلام،

اگر 1 ماه صبر کنید، از خرید Z170 و FCLGA1151 منصرف خواهید شد. مادربوردهای ارزانتر وارد بازار خواهند شد و همچنین پردازنده ی 6800K که قیمتی حدود 1،200،000 تومان خواهد داشت و از نظر کارایی، توان مصرفی و گرمای تولیدی بهتر از 6700K خواهد بود. X99 چیپست بسیار بهتری نسبت به X100 یا همان Z170 است و تنها عیب آن ضرایب محدود نسبت فرکانس رم به فرکانس پردازنده است.

لینک به دیدگاه

بین دومدل

Maximus viii Hero

Maximus viii Hero Alpha

کدوم رو پیشنهاد میکنی از نظر قیمت کارایی و پورت ها و سوکت ها

دلیل خواصی داری دوست من

یکم توضیح میدین چرا ؟

گیگا خرابی کم تری داره

گارانتی بهتری داره

PCI هاش محافظ داره.

رنگ بندی عالی.

البته این هم در نظر بگیرید مدل VIII hero به قیمت جهانیش نزدیک تر هست

hero 216$ در ایران 849 تومن

Gaming 7 200$ در ایران 960 تومن

آواژنگ چند وقتیه گرون فروش شده.

لینک به دیدگاه

سلام،

اگر 1 ماه صبر کنید، از خرید Z170 و FCLGA1151 منصرف خواهید شد. مادربوردهای ارزانتر وارد بازار خواهند شد و همچنین پردازنده ی 6800K که قیمتی حدود 1،200،000 تومان خواهد داشت و از نظر کارایی، توان مصرفی و گرمای تولیدی بهتر از 6700K خواهد بود. X99 چیپست بسیار بهتری نسبت به X100 یا همان Z170 است و تنها عیب آن ضرایب محدود نسبت فرکانس رم به فرکانس پردازنده است.

اگه قراربه صبر باشه تا مین و cpu جدید معرفی میشه اخرین نفر تو کل دنیا ایران هست .

بعداز وارد شدن باز باید صبر کنم‌ قیمت واقعی بشه .

بعد از اون اخبار میاد که دست نگه دارید پلت فرم جدید در راهست کافیه چندتاعکسم ببینم بعد باز باید صبر کنم

امروز بازار بودم پاساژ ایران خدا شاهده میگفتن مگه داریم بعد از اثبات گفتن اینها مدلهای خواص هست بعد سیستم موجود خودشون رو پیشنهاد دادن بعد با بد خلقی گفتن اصلا شما خریدار نیستی با کمال بی انصافی به تمسخر گرفتن در صورتی که بی اطلاع بودن خودشون و اسرار بر خرید سیستم قدیمی خودشون خیلی مسخره تر بود. کارش خرید فروش و واردات قطعات هست از اسم hero alpha تعجب کردن

این وضع بازار ایران

سری x99 پیشنهاد میشه

امروز بازار بودم باور کن با بوجه من مدل های خوبی از x99 موجود بود،اما بی انصافا تا یه پزدازنده 2تومنی ازشون نمیخریدم مین رو تک نمیفروختم ،و خنده دارتر از همه میگفتن فقط باید همین cpu رو میتونی استفاده کنی،خرید انلاین هم که میگن باید چک کنیم موجود هست یا نه ،

با این وضع اصلا بهش فکر نمیکنم برام خیلی زیاده با توجه به این که حتما باید با کارت ازش تصویر بگیرم

x99 که خیلی زودتر قراره به رحمت خدا برده با Broadwell-E ... و خود برادول -ای هم زودتر از کابی لیک از راه به در میشه

یکی دو ماه دیگه ... 10 کور 20 ترید....

1151 همچنان اوکی هست با توجه به اینکه پردازنده های دسکتاپ بعدی احتمالا زمستون یا اواخر پاییز بیان و هم انگار روی 1151 ساپورت خواهند شد ...

امروز مدل viii alpha رو خریدم‌ از نظر پورت ها و امکانات شبه viii formula هست فقط پلت محافظ نداره و بلوک خنک کننده که از ek میشه بلوک‌ رم و مادربرد رو بصورت پک‌ با ارم ROG بعد بهش اضافه کرد از نظر زیبایی هم چیزی کم نداره ولی مدل viii formla با پلت محافظ واقعا حس ارامش میده ،،مدل های قبلیشو داشتم تجربه کردم،اما یه بدی داره اونم این که الان که مدل بدون محافظ میخوام استفاده کنم حس ترس از خرابی داری یه جورایی وحم دارم که این حس شک نکنید مشترک هست و هر کس دیگه از مدل های محافظ دار استفاده کنه همینجوری میشه چون مدل قبل از vi formula و vii formula که داشتم مدل سایبرتوث بود

و این مشکل خواصی نیست

اگر دوربین و وقت مناسب پیدا کنم یه ویدیو داخل کانال car20pc.ir داخل اپارت قرار میدم چون واقعا فقر ویدیو ایرانی احساس میشه و ریویو فارسی احساس امنیت بیشتری میده و با کلی دردسر باید داخل youtube دنبالش بگردیم اصلا احساس خوبی نمیده

لینک به دیدگاه

آره خداییش ای مغازه دارها تا با چیزی آشنایی ندارند

فورا می گن: اینکه وجود نداره

بعد می گن اینکه هنوز ایران نیومده

حرفات اشتباه من از حرفات چیزی سر در میارم.

جدیدا خیلی زود میزنند تو فاز مسخره کردن و حتی متلک بارون کردن طرف.

این موقع ها آدم دوست داره ..... .

تهش هم میبینم نه ما تقصیر داریم نه اونا.

لینک به دیدگاه

من باشم گیگا رو برمیدارم.

خیلی نصبت به مدل های دیگه داخل بازار به فراوانی مدل گیگا گیمنیگ 7 موجود بود و از قرار معلوم چون بسیار بسیار شبه به هم هستن مدل gaming 3/5/7/g1 تنها فرق موجود تعداد پورت و پلت شکل و رنگ مشتری زیاد نداره و دست مغازه دارها باد کرده ،تفاوت بین گیگا و ایسوس در دو مدل مذکور خیلی زیاده دو پورت U2 که گیگا نداره باز wifi و بلوتوث که گیگا نداره ایسوس داره هدر RGB که ایسوس داره و گیگا نداره ،کابل ساتا ایسوس 6عدد داره گیگاه 4عدد، usb 3.0 گیگا از نوع c هست و ایسوس هم c و هم‌A چرا من نمیدونم حتما دلیل مهمی داره خود اینها برای انتخاب hero alpha کافی هست یه مزیت خوب داره مادربرد گیگا که دوتا سوکت m.2 داره و اینکه قابل raid کردن دارن و این خوبه اما واسه تهیه خود هارد به مشکل میخوریم ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

تاندربولت که ایسوس داره گیگا نداره؟!!!

پورتش رو ندیم گیگا داره ؟؟؟ اگه داره اصلاح کنم

لینک به دیدگاه

پورتش رو ندیم گیگا داره ؟؟؟ اگه داره اصلاح کنم

یکی از تفاوت هایی که بین مین های گیگا و دیگر بورد ها در چیپ سری z170 میشه مشخص کرد(یعنی تا الان نمی شده!!؟!!) همین تاندربولت به کار برده شده در برخی از مین های گیگا هست.

اصلا hero و یا hero alpha این گزینه (تاندربولت) رو ندارند.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...