رفتن به مطلب

::::.. فـــــــــــروش فـــــوق العــــــــــــاده XFX Radeon 6950 ..:::

Reza-sony
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود . دوتا 6950 xfx برام اومده . فعلا یکیشو برای فروش میزارم .

قیمت پایه 450 (به بالاترین قیمت پیشنهادی فروخته میشود.)

HD695ACNFC1354x312.jpg

به همراه گارانتی سازگار

post-5744-022332000 1295479801_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Reza-sony
لینک به دیدگاه

دوست عزیز گارانتیش مال کجاست؟ چون اگه گارانتی نداشته باشه(گارانتی معتبر) اونوقت فکر کنم حدود 430 باید باشه.البته از دست من ناراحت نشید ها. فقط نظر شخصی خودم بود. به هر حال کارت با ارزشی هست و خودم هم دوستش دارم.

لینک به دیدگاه

قیمت دلاریش 300 خوده ای هست فکر کردی اینجا کجاست ؟ که این قیمت فضایی رو میدی ؟!!! Shame%20On%20You.gif

ویرایش شده توسط infinity
لینک به دیدگاه

فقط برای فروشه ، تعویض نمیکنم .

دوستان گارانتی سازگار هست .

جناب infinity واقعا معرکه میشد اگه تو ایران کالا به قیمت جهانی فروخته میشد ، متاسفانه که اینطور نیست .

لینک به دیدگاه

کارت 6950 فکر نکنم بیشتر از 400 داخل ایران ارزش داشته باشه

لینک به دیدگاه

دوستان چند وقت دیگر صبر کنند مدل اسوس هم به زودی به قیمت حوالی 410 وارد بازار میشه. برای بقیه برندا مسلما پاینتر هم خواهد بود چون وارد کننده اسوس کلا گرون فروشه. اگر عجله دارید که کارت دوستمون برای فروش هست اگر که نه کمی صبر کنید.

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

قیمت بالاست.

فروش فوق العاده با قینتی بیش از قیمت بازار.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لطفا یه توجهی به این لینک هم داشته باشید.

DROP

AMD تصمیم داره در مفابل ارائه کارت 560 از طرف انویدئا سه مدل 6870و6950و6970 رو دراپ بده.البته تاثیراتش بعداز عید تو بازار ما نمودار میشه.

و نسخه جدید کاتالیست که تا بعضی موارد افزایش 30 درصدی فریم و کارایی رو داریم البته برای 6800 و 6900.

درحال حاضر400هزار میارزه(البته دیدگاه شخصی من هست)

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

لطفا یه توجهی به این لینک هم داشته باشید.

DROP

AMD تصمیم داره در مفابل ارائه کارت 560 از طرف انویدئا سه مدل 6870و6950و6970 رو دراپ بده.البته تاثیراتش بعداز عید تو بازار ما نمودار میشه.

و نسخه جدید کاتالیست که تا بعضی موارد افزایش 30 درصدی فریم و کارایی رو داریم البته برای 6800 و 6900.

درحال حاضر400هزار میارزه(البته دیدگاه شخصی من هست)

موفق باشید.

بله اگه AMD همین فردا قیمت ها رو کاهش بده ، تاثیرش تا 2-3 ماه دیگه تو ایران نمایان میشه .

در ضمن price cut AMD برای 6950 1گیگ هست و برای 6950 2 گیگ تنها 10 دلار ارزانتر خواهد شد ، البته این رو هم در نظر بگیرید که 6950 سری جدید که بیاد قابلیت آنلاک نداره ، فقط سری اول تولید، قابلیت آنلاک به 6970 رو داره ، پس در حال حاضر هر کی 6950 بگیره ، در اصل 6970 خریده ، ولی در آینده قابلیت آنلاک کاملا حذف میشه .

البته تو بازار هم زیاد دنبال آنلاکی نگردید ، چون من فقط یه مغازه پیدا کردم 3 تا داشت هر 3 تا رو خریدم :-? یکیش رو گذاشتم رو سیستم خودم ، یکیش رو دوستم خرید ، فقط یکی دیگه مونده برای فروش که اگه اونم کسی نخره احتمالا کراس میکنم حالشو میبرم .

لینک به دیدگاه

بله اگه AMD همین فردا قیمت ها رو کاهش بده ، تاثیرش تا 2-3 ماه دیگه تو ایران نمایان میشه .

در ضمن price cut AMD برای 6950 1گیگ هست و برای 6950 2 گیگ تنها 10 دلار ارزانتر خواهد شد ، البته این رو هم در نظر بگیرید که 6950 سری جدید که بیاد قابلیت آنلاک نداره ، فقط سری اول تولید، قابلیت آنلاک به 6970 رو داره ، پس در حال حاضر هر کی 6950 بگیره ، در اصل 6970 خریده ، ولی در آینده قابلیت آنلاک کاملا حذف میشه .

البته تو بازار هم زیاد دنبال آنلاکی نگردید ، چون من فقط یه مغازه پیدا کردم 3 تا داشت هر 3 تا رو خریدم :-? یکیش رو گذاشتم رو سیستم خودم ، یکیش رو دوستم خرید ، فقط یکی دیگه مونده برای فروش که اگه اونم کسی نخره احتمالا کراس میکنم حالشو میبرم .

370 اگه خواستید مال من

لینک به دیدگاه

دوستانی که اعتراض کردن نسبت به قیمت بالا با توجه به اینکه 6970 الان تو بهترین حالت قیمت خودش

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=3145

555 تومن هست ، پس 450 تومن برای 6950 قیمت معقولیه ، چون این دو 80 دلار تفاوت قیمت دارن با هم .

این رو هم در نظر بگیرید که شما با 450 تومن صاحب یک 0 7 9 6 میشید چون 6950 آنلاک میشه .

به هر حال اگه کسی حتی به قیمت پایه هم خواست ، اعلام کنه تا من هنگام خرید یه اشانتیون بهش بدم .

لینک به دیدگاه

درود

دوستان گلم اين كالاها چون تازه وارد بازار شده قيمتشون بالاست و البته قيمت خريد اوليه بالاست . بنده در همون لينكي كه رضا جان گذاشتن يه توضيح به اخرش اضافه كردم . در كل وقتي كالايي نو باشه و گارانتي ايران داشته باشه نميشه زياد سود گرفت . يعني رضا جان هم مطمئننا بالا خريدن :-?

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام.با 5870 سافایر تعویض میکنید.(بسیارتمیز و کاملا سالم).با تشکر8-}

لینک به دیدگاه

درود . دوتا 6950 xfx برام اومده . فعلا یکیشو برای فروش میزارم .

قیمت پایه 450 (به بالاترین قیمت پیشنهادی فروخته میشود.)

HD695ACNFC1354x312.jpg

به همراه گارانتی سازگار

داداش گرافیک 6950 قیمتش تو بازار

گرافیک آکبند ASUS که مارک بهتری نسبت به XFX هستش داخل بازار 420 هستش

گرافیک sapphire اکبند داخل بازار 395 تومن

گرافیک HIS اکبند 385 تومن

بعد چطور گرافیک کار کرده رو 450 قیمت می دی ؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط foo0z0ool
لینک به دیدگاه

داداش گرافیک 6950 قیمتش تو بازار

گرافیک آکبند ASUS که مارک بهتری نسبت به XFX هستش داخل بازار 420 هستش

گرافیک sapphire اکبند داخل بازار 395 تومن

گرافیک HIS اکبند 385 تومن

بعد چطور گرافیک کار کرده رو 450 قیمت می دی ؟؟؟؟؟؟

اولا که این گرافیک کاملا آکبنده و پلمپ هست .

درضمن من کسی رو مجبور نکردم بخره ، اگه asus 420 تومن هست خوب شما لطف کنید همون ایسوس رو بخرید .

لینک به دیدگاه

برادر گرامی بالاخره با کارتم تعویض میکنید یا نه؟با تشکر@};-

لینک به دیدگاه

برادر گرامی بالاخره با کارتم تعویض میکنید یا نه؟با تشکر@};-

چرا تعویض نمیکنم ؟!!

شما وضعیت گارانتی و مدل رو به همراه قیمت برام پی ام کن

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...