رفتن به مطلب

خرید قطعه یا اسمبل یه سیستم دیگه؟!

Recommended Posts

با سلام دوستان

مشخصات سیستم من اینه:

CPU

AMD Phenom II X4 B55
Deneb 45nm Technology
RAM
4.00GB Dual-Channel DDR3 @ 669MHz (9-9-9-24)
Motherboard
ASUSTeK Computer INC. M4N68T V2 (AM3)
Graphics
1023MB NVIDIA GeForce GT 520
Storage
465GB Seagate ST350041 3AS SCSI Disk Device 
Optical Drives
PIONEER DVD-RW DVR-219L SCSI CdRom Device
Audio
NVIDIA High Definition Audio
در درجه اول میخواستم بدونم که چرا رم من رو که 1333 هست رو 669 نشون میده و اینکه خوبه که یک تا دو میلیون خرج همین سیستم کنم برا قطعات یا کلا یه سیستم جدید ببندم؟!
سیستم جدید رو برای بازی های تقریبا سنگین مث سیندیکیت و ویچر 3 اینا میخوام در همین حدودا...
به نظرتون این سیستم GTA V رو  میتونسته بیاره یا نه؟
ویرایش شده توسط arsh2000
لینک به دیدگاه

با سلام دوستان

مشخصات سیستم من اینه:

CPU

AMD Phenom II X4 B55
Deneb 45nm Technology
RAM
4.00GB Dual-Channel DDR3 @ 669MHz (9-9-9-24)
Motherboard
ASUSTeK Computer INC. M4N68T V2 (AM3)
Graphics
1023MB NVIDIA GeForce GT 520
Storage
465GB Seagate ST350041 3AS SCSI Disk Device 
Optical Drives
PIONEER DVD-RW DVR-219L SCSI CdRom Device
Audio
NVIDIA High Definition Audio
در درجه اول میخواستم بدونم که چرا رم من رو که 1333 هست رو 669 نشون میده و اینکه خوبه که یک تا دو میلیون خرج همین سیستم کنم برا قطعات یا کلا یه سیستم جدید ببندم؟!

استفادتون چیه ؟

جسارتا هرچه پاسخون کامل تر باشه ، راهنمایی قطعی تری از دوستان دریافت میکنید  @};-

لینک به دیدگاه

اگه برای گیم میخواین تو چه رزولوشنی ؟ چون این سیستم بخاطر قدیمی بودنش ارزش دو میلیون ارتقا رو اصلا نداره ! بنظرم من اگر سی پی یو در رزولوشن مورد نظر شما گلوگاه نمیکنه با خرید یک پاور و یک گراف به راحتی میتونین از همین سیستم استقاده کنید ! راجع به فرکانس هم بعضی برنامه ها فرکانس رو نصف نشون میدن دلیلش رو نمیدونم ! مثلا رم لب تاپ من 1600 هستش اما تو برنامه SPECCY 800 نشون میده ! 

لینک به دیدگاه

اگه برای گیم میخواین تو چه رزولوشنی ؟ چون این سیستم بخاطر قدیمی بودنش ارزش دو میلیون ارتقا رو اصلا نداره ! بنظرم من اگر سی پی یو در رزولوشن مورد نظر شما گلوگاه نمیکنه با خرید یک پاور و یک گراف به راحتی میتونین از همین سیستم استقاده کنید ! راجع به فرکانس هم بعضی برنامه ها فرکانس رو نصف نشون میدن دلیلش رو نمیدونم ! مثلا رم لب تاپ من 1600 هستش اما تو برنامه SPECCY 800 نشون میده ! 

دقیقا برامنم تو برنامه speccy این مشکل هست وگرنه تو ویندوز 8.1 که میرم میبینم زده سرعتش 1333 هستش

استفادتون چیه ؟

جسارتا هرچه پاسخون کامل تر باشه ، راهنمایی قطعی تری از دوستان دریافت میکنید  @};-

بازی های سنگین تقریبا

669 رو ضرب در 2 کنید .

سیستم رو کلا عوض کنید .

دوست عزیز چه سیستمی پیشنهاد میکنید و این سیستم رو بفروشم یا نگه داشته باشم...

لینک به دیدگاه

سیستم شما قدیمیه .

ارزش سرمایه گذاری نداره .

پیشنهاد من پرش به 1151 و ddr4 هست .

یه i5 در حد 6500 و یه r9 380x و حداقل 8 گیگ رم .

پیشنهاد میکنم که کمی صبر کنید تا گرافیک های نسل جدید عرضه بشن و تاثیر هرچند جزیی روی بازار بزارن .

از اونجایی که قصد اجرای بازی های سنگین دارید بهتره دست 2 بگیرید که در اون صورت شاید بتونید 390 رو به قیمت مناسبی گیر بیارید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...