رفتن به مطلب

راهنمایی برای تعویض شیشه کیس

Recommended Posts

سلام بچه ها شیشه کیس من روش ط افتاده حالا میخوام یدونه تمیزش رو بندازم روش ولی نمیدونم چطوری...تا اونجا میدونم کلا شیشه هاش رو جایی نمیفروشن که ادم بخره بعدشم اینکه اگر بشه باید برم از جایی بخرمش بعد خودم به صورت دستی درش بیارم تازه نمیدونمم کیفیت شیشه رو کیس چیه اصلا پلاستیکیه یا...

بچه ها هر چی در این مورد میدونین بهم بگین...مرسی...منتظرم...

راستی کیسمم دپ کول مدل deepcool tesseract red light هستش

DC_3.jpg

لینک به دیدگاه

باید پلکسی باشن

شما ضحمت بکش شکل دقیق پلکسی خودتون رو روی کاغذ بکش بعد اندازه ها رو دقیق در بیار و روی ضلعای شکلی که رو کاغذ کشیدی و جای دقیق جاپیچ ها رو هم معلوم کن. بعد بده اونای که برش با لیزر انجام میدن خودشون پلکسی شفاف دارن عین شیشه هست و دیگه عین شیشه نمیشکنه خورد بسع و لبه هاشم تبز نیست که دستو ببره. خیلی هم سبکه. قیمتشم اون اندازه تغریبا 10-15 میشه

خودشون با برنامه اون شکل پلکسی خودتون رو که رو کاغذ کشیدیو با نرم افزار میکشن و اگه سرشون خلوت باشه سر سه سوت میبرن. فقط بهشون بگو از پلکس هایی که روکششون در نیومده بهت بدن که خش نداشته باشن. بعد پیچارو باز کن اینو بزار سر جاش پیچم ببند.

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

درود

ارزش عوض کردن نداره. بهتره به فکر خش‌زدایی ازش باشی. یک تاپیک درباره‌‌ی خش‌گیری از شیشه‌ی کیس هست، مربوط به سال گذشته، بگرد بیابش.

لینک به دیدگاه

باید پلکسی باشن

شما ضحمت بکش شکل دقیق پلکسی خودتون رو روی کاغذ بکش بعد اندازه ها رو دقیق در بیار و روی ضلعای شکلی که رو کاغذ کشیدی و جای دقیق جاپیچ ها رو هم معلوم کن. بعد بده اونای که برش با لیزر انجام میدن خودشون پلکسی شفاف دارن عین شیشه هست و دیگه عین شیشه نمیشکنه خورد بسع و لبه هاشم تبز نیست که دستو ببره. خیلی هم سبکه. قیمتشم اون اندازه تغریبا 10-15 میشه

خودشون با برنامه اون شکل پلکسی خودتون رو که رو کاغذ کشیدیو با نرم افزار میکشن و اگه سرشون خلوت باشه سر سه سوت میبرن. فقط بهشون بگو از پلکس هایی که روکششون در نیومده بهت بدن که خش نداشته باشن. بعد پیچارو باز کن اینو بزار سر جاش پیچم ببند.

یعنی الان اینی که روی  کیسم هست پلکسی هستش یا شیشه ای ون خودم دست میزنم احساس نمیکنم شیشه ای باشه :-?

بعدش اقا میلاد پلکسی روش خط میفته باز آخه میگن بعد از مدتی هم مات میشه

درود

ارزش عوض کردن نداره. بهتره به فکر خش‌زدایی ازش باشی. یک تاپیک درباره‌‌ی خش‌گیری از شیشه‌ی کیس هست، مربوط به سال گذشته، بگرد بیابش.

نه آخه چون RGB LED دارم وقتی روشن میشه خط هاش یخورده معلوم میشه بخاطر همین تو چشمه وگرنه بدون RGB اصلا معلوم نیست.میشه شما لینکش رو بدین یا اسمش رو میدونین بگین من حقیقتش وقت سرچ کردن رو ندارم ...ممنون میشم

لینک به دیدگاه

از طریقی که دوست عزیزمون گفتند بهتره اندازه و محل قرار گیری پیچ هارو پیداکنید

برای جای گزینی بهتره از شیشه استفاده کنید با ضخامت کم تا وزنش زیاد نشه و در گذر زمان نیز مات و دیگر مشکلات رو نداشته باشه

برای زیبایی هم میتونید بدید روی شیشه رو با لیزر طراحی کنند تا از نظر زیبایی بهتر باشه

ارم ریزر با پس زمینه سبز بسیار زیبا میشه در شب :x

لینک به دیدگاه

یعنی الان اینی که روی  کیسم هست پلکسی هستش یا شیشه ای ون خودم دست میزنم احساس نمیکنم شیشه ای باشه :-?

بعدش اقا میلاد پلکسی روش خط میفته باز آخه میگن بعد از مدتی هم مات میشه

نه آخه چون RGB LED دارم وقتی روشن میشه خط هاش یخورده معلوم میشه بخاطر همین تو چشمه وگرنه بدون RGB اصلا معلوم نیست.میشه شما لینکش رو بدین یا اسمش رو میدونین بگین من حقیقتش وقت سرچ کردن رو ندارم ...ممنون میشم

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=53585

لینک به دیدگاه

از طریقی که دوست عزیزمون گفتند بهتره اندازه و محل قرار گیری پیچ هارو پیداکنید

برای جای گزینی بهتره از شیشه استفاده کنید با ضخامت کم تا وزنش زیاد نشه و در گذر زمان نیز مات و دیگر مشکلات رو نداشته باشه

برای زیبایی هم میتونید بدید روی شیشه رو با لیزر طراحی کنند تا از نظر زیبایی بهتر باشه

ارم ریزر با پس زمینه سبز بسیار زیبا میشه در شب :x

نمیشه از برچسب یا استیکر استفاده کرد یه چیزی تو مایه های نشان سینه گرالت آو ریوا تو ذهنمه :-? :-?

میگم میخوام این پنل شیشه ای رو دورش رو بدم ببرن اون حالت فلش مانند در بیاد کلا مربع بشه  تا توی کیس قشنگ دیده بشه بنظرتون اینکارو بکنم خوب میشه یا نه بدتر میشه که بهتر نمیشه؟

باید پلکسی باشن

راستی مال من پیچی نیستش ها میتونم با چسب مایه یا قطره ای بچسبونمش

لینک به دیدگاه

یعنی الان اینی که روی  کیسم هست پلکسی هستش یا شیشه ای ون خودم دست میزنم احساس نمیکنم شیشه ای باشه :-? بعدش اقا میلاد پلکسی روش خط میفته باز آخه میگن بعد از مدتی هم مات میشهنه آخه چون RGB LED دارم وقتی روشن میشه خط هاش یخورده معلوم میشه بخاطر همین تو چشمه وگرنه بدون RGB اصلا معلوم نیست.میشه شما لینکش رو بدین یا اسمش رو میدونین بگین من حقیقتش وقت سرچ کردن رو ندارم ...ممنون میشم

مات که نمیشه. خط هم زیاد معلوم نمیشه ولی اگه زیاد ود نری بهش و کشتی نگیری خط نمیوفته. خودشون پلکسی هستن. شیشه خطرناک و سنگینه ممکنه بشکنه خورد شد.

پیچی نیست بهتر دیگه نگران دقیق بودن جا پیچ ها هم نیستی. چسب اکواریومو بیخیال کلا.

از چسب های قطره موجود استفاده کن 1000 تومن قیمتشونه اون کوچیکا که زود خشک میشن. بزنی در جا اوکی هست.

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

مات که نمیشه. خط هم زیاد معلوم نمیشه ولی اگه زیاد ود نری بهش و کشتی نگیری خط نمیوفته. خودشون پلکسی هستن. شیشه خطرناک و سنگینه ممکنه بشکنه خورد شد.

پیچی نیست بهتر دیگه نگران دقیق بودن جا پیچ ها هم نیستی. چسب اکواریومو بیخیال کلا.

از چسب های قطره موجود استفاده کن 1000 تومن قیمتشونه اون کوچیکا که زود خشک میشن. بزنی در جا اوکی هست.

بعد اقا میلاد میگم میتونم خودم این پنلش رو بدم ببرن و یخورده بزرگتر شه بعدش بدم اندازش پلکسی بندازن؟ چقدر در میاد میانگین قیمتش هزینه برش و نصب پلکسی و خود پلکسی ؟ :-?

لینک به دیدگاه

بعد اقا میلاد میگم میتونم خودم این پنلش رو بدم ببرن و یخورده بزرگتر شه بعدش بدم اندازش پلکسی بندازن؟ چقدر در میاد میانگین قیمتش هزینه برش و نصب پلکسی و خود پلکسی ؟ :-?

در کیسو میگی؟ اره میشه فکر کنم ورق هستن اینا. باید بپرسی تو شهرتون اوجای که کانال کولر میسازن و با ورق و برشش کار میکنن بری و یه قیچی مخصوص دارن راحت میبرن. فقط بعدش یکم صاف کردن میخواد. هزینه شم از من 2 تومن گرفت. پلکسی هم 40*40 حدود 14 تومن میشه که 2-3 تومن هم هزینه برشش میشه. کلا با 20-25 تومن میتونی دربو ببری یه پلکسی بزرگتر بزاری جاش
لینک به دیدگاه

نظر من اینه که اینکار رو نکنید مگر اینکه بدید به کسی تا با ظرافت هرچه تمامتر برش بدن . کانال کولر سازی خیلی بعید میدونم بتونه با ظرافت و تمیز کار کنه و مطمئناً هم کج میکنه و هم لبه اش ناصاف میشه .

سایت زیر رو ببینید که درب کیس رو بطور حرفه ای برش میده و پلکسی هم میفروشن .

http://old.pcmod.ir/

ویرایش شده توسط ata.royalfalcon
لینک به دیدگاه

در کیسو میگی؟ اره میشه فکر کنم ورق هستن اینا. باید بپرسی تو شهرتون اوجای که کانال کولر میسازن و با ورق و برشش کار میکنن بری و یه قیچی مخصوص دارن راحت میبرن. فقط بعدش یکم صاف کردن میخواد. هزینه شم از من 2 تومن گرفت. پلکسی هم 40*40 حدود 14 تومن میشه که 2-3 تومن هم هزینه برشش میشه. کلا با 20-25 تومن میتونی دربو ببری یه پلکسی بزرگتر بزاری جاش

آره...میگم جای دیگه ای به غیر از کولر سازا نمیشه برد که دستی اینکارو نکنن یعنی با لیزر برش بدن که دقیق در بیاد چونگفتین باید بعدش صاف بشه که صد در صد باید دستی  با چکش اینکارو بکنن که کلا رنگ پنل کیس که مشکلی مات هستش میپره و اصلا نتیجه کار خوب نمیشه...

حققیتش من نمیدونم شما میدونی کجا برش لیزر انجام میدن که من برم تو شهر بگردم فقط میخوام لیزر توکارشون باشه و بدمش با لیزر ببرنش ... اینم بهم بگی واقعا ازت ممنون میشم

ویرایش شده توسط Insane OF Game
لینک به دیدگاه

آره...میگم جای دیگه ای به غیر از کولر سازا نمیشه برد که دستی اینکارو نکنن یعنی با لیزر برش بدن که دقیق در بیاد چونگفتین باید بعدش صاف بشه که صد در صد باید دستی  با چکش اینکارو بکنن که کلا رنگ پنل کیس که مشکلی مات هستش میپره و اصلا نتیجه کار خوب نمیشه... حققیتش من نمیدونم شما میدونی کجا برش لیزر انجام میدن که من برم تو شهر بگردم فقط میخوام لیزر توکارشون باشه و بدمش با لیزر ببرنش ... اینم بهم بگی واقعا ازت ممنون میشمدرسته منم باهات موافقم ولی سایت یکی از گرون فروشاست پول باباشو مثل اینکه داره میگیرهstraight%20face.gif یه شیشه پنل درب کیس رو میده 100 تومنstraight%20face.gif

ببین یه خورده کج میشه و بگو خودش واست صاف کنه. بعد وقتی این کار رو کردی اون پلکسی جدید که میخری قاعدتا باید از پشت باشه. بعد اون قصمت که برش خورده رو با یه پلکسی که به صورت نوار هست میدی واسه برش بدن به عرض نهایت 1 سانت. اندازه هاشم میگیری میدی ببرن. اگه متوجه نشدی تو امضم برو تو پست اول یکی از عکس ها با درب گذاشتم دور پلکس درب رو پوشوندم با پلکس سفید. فکر کنم تو اولین ویرایش باشه

اینم عکس

qhp3urvfxnmpgof4divp.jpg

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

اقا دست به در کیستون نزنید به جاش یه شیشه اندازه کل درتون ببرین پیچ کنید به کیستون 

چنتا مزیت داره 

اول کیستون خراب نمی شه 

دوما کیس تمام شیشه و زیبا میشه 

سوما اگه کیسی در اینده خریدی خاستی تغییری بدی می تونی دوباره شیشه رو برش بدی

درنهایت دردسرش هم کمتره اندازه قاب کیسو می گیری وبعد پیچش می کنی به کیس تموم شد رفت

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

اقا دست به در کیستون نزنید به جاش یه شیشه اندازه کل درتون ببرین پیچ کنید به کیستون 

چنتا مزیت داره 

اول کیستون خراب نمی شه 

دوما کیس تمام شیشه و زیبا میشه 

سوما اگه کیسی در اینده خریدی خاستی تغییری بدی می تونی دوباره شیشه رو برش بدی

درنهایت دردسرش هم کمتره اندازه قاب کیسو می گیری وبعد پیچش می کنی به کیس تموم شد رفت

دمت گرم داداش اگر اینطوریه که عالی میشه خیلی تو دردسر کمی میفتم بعدشم خواستم کیس جدی بخرم (که میخرم تا یه سال دیگه) اونجوری کیس هم فروش میره (خیلی وسواسیم روی کیس حساب کن دوس ندارم یه خط کوچیک رو بدنش بیفته حتی هر هفته کیس رو حموم میکنمش:d منظورم اینکه با بادگیر حسابی میتکونمش و تمیزش میکنم...)

میشه یکم بیشتر بگی که چطوری...مثلا من اندازه کلا این پنل شیشه ای رو بگیرم بعدش کجا ببرم بدن برامبزنن کلا اگه میشه یکی یکی راه ها رو بگو من اونجور برم جلو...میسسی :x

ببین یه خورده کج میشه و بگو خودش واست صاف کنه. بعد وقتی این کار رو کردی اون پلکسی جدید که میخری قاعدتا باید از پشت باشه. بعد اون قصمت که برش خورده رو با یه پلکسی که به صورت نوار هست میدی واسه برش بدن به عرض نهایت 1 سانت. اندازه هاشم میگیری میدی ببرن. اگه متوجه نشدی تو امضم برو تو پست اول یکی از عکس ها با درب گذاشتم دور پلکس درب رو پوشوندم با پلکس سفید. فکر کنم تو اولین ویرایش باشه

اینم عکس

سیستمت رو دیدم با اینکه خوب شده ولی کلا بدنه کیس خط و خش ورداشته من خیلی حساسم دوست ندارم یه خط کوچیک روش باشه...اقا میلاد این دوستم به نظر یه راهکار عالی رو پیشنهاد داد که نه پنل کیس اسیب میبینه سرجاشم هست و بعدشم بجاش کل یه تیکه شیشه میشه گذاشت! اگر اینطوریه که خیلی باحال تر میشه :-?  نظر شما چیه اقا میلاد :big hug:

لینک به دیدگاه

منم همین کار رو میکنم. فقط نمیدونم به کجا پیچش کنم. تو فکر جا پیچ هاش هستم. خطو خش داره کیسم ولی زیاد نیستن و تو چشم نمیخورن

لینک به دیدگاه

ببین عزیز قشنگ پیچ شده به کیس 

8CdZQ_t.jpg

اینم عکس بهتر

rozpV_t.jpg

این کیس شماست این جاهایی که دورش خط کشیدم جایی که شما باید شیشه رو بهش پیچ کنی( نیازی نیست همه رو پیچ کنی چهارتا گوشه هم کافیه) اندازه می گیری جاهایی که می خوایی سوراخ بشه (از قبل اندازه پیچ مهرتو بدون تا زیادی سوراخ نشه) علامت بزن ببر یه جا واست سوراخ کنن بعد شیشه رو بنداز رو کیس پیچ ها رو سفت کن 

SnPOj_t.jpg

لینک به دیدگاه

در کیس کاملا شیشه!؟ چه ایده ای انداختی تو سرم

ایول Eisenberg  تشکر

بعد میشه با اسکین هایی که لوازم تحریر ها می فروشن رو شیشه طرح زد یا حتی با اسپری رنگ زد

لینک به دیدگاه

خود دانید طلق یا شیشه من طلق رو ترجیح میدم از نظر رنگ و طرح هر دو میشه ولی شیشه احتمال شکستن داره

لینک به دیدگاه

خود دانید طلق یا شیشه من طلق رو ترجیح میدم از نظر رنگ و طرح هر دو میشه ولی شیشه احتمال شکستن داره

شیشه است دیگه ادم با کیس که کشتی نمیگیره تازه جلوه ای که شیشه میده هیچ وقت پلکسی نمیده اگه شیشه خوب بخرین دوامش هم بیستره

لینک به دیدگاه

این کیس شماست این جاهایی که دورش خط کشیدم جایی که شما باید شیشه رو بهش پیچ کنی( نیازی نیست همه رو پیچ کنی چهارتا گوشه هم کافیه) اندازه می گیری جاهایی که می خوایی سوراخ بشه (از قبل اندازه پیچ مهرتو بدون تا زیادی سوراخ نشه) علامت بزن ببر یه جا واست سوراخ کنن بعد شیشه رو بنداز رو کیس پیچ ها رو سفت کن 

SnPOj_t.jpg

داداش دمت گرم نه باریک الا نه باریکــــــــــــــــــــــــ الا نــــــــــــــــــــــــــــــه ... :Peace Sign: :Peace Sign: :big hug:

فقط چند تا سوال کلیدی:

1-پلکسی بخرم یا شیشه؟ (قیمتش میانگین چقدره)

2-شیشه ای بخرم نسش چی باشه؟

3-شیشه رو بدم کجا ببرن یعنی چه مغازه ای ، شیشه بری ها اینکارو میکنن چقدر میگیرن براش؟

4- اون جایهایی که زحمت کشیدی و برام با کادر قرمز مشخص کردی اول یه 4 تا پیچ تهیه کنم بعدش بزنم توش ببینم فرو میره بعدش اندازش رو روی کاغذ بکشم و بعدش ببرم بیرون و شیشه فروشی ها درش بیارن؟

اگه اینارم بگی یه دنیا ازت ممنون میشم اجرت با خدا داداش...واقعا ... :x

در کیس کاملا شیشه!؟ چه ایده ای انداختی تو سرم

ایول Eisenberg  تشکر

بعد میشه با اسکین هایی که لوازم تحریر ها می فروشن رو شیشه طرح زد یا حتی با اسپری رنگ زد

آره من حالا میخوام استیکر نشان سینه گرالت هستش اونو بدم درش بیارن بندازم رو شیشه یعنی خیلی خیلی خیلی باحال میشه...شکل پایینی البته از این بهتر میشه چون با ps یه سرری افکت هایی روش باس انجام بشه

500.jpg

لینک به دیدگاه

1-پلکسی دوام مقاومت بیشتره یعنی مثلا می خوایی کیس تمیز کنی بازش کردی از دستت افتاد چیزیش نمیشه ولی شیشه جلوه ش خیلی بهتره اگه از اون گرونا بخوایی که دوامش هم خوبه 

2- شما خودت برو شیشه بری قشنگ شیشه هارو ببین تو انواع روشن وتیره وجود داره بعد که با یکم مشورت شیشه مورد نظرت انتخاب کردی قاب کیستو اندازه بگیر اونجاهایی که هم می خوایی سوراخ کنی دقیق اندازه بگیر بعد بده شیشه بر هم برش بده وهم سوراخشون کنه یادت با شه بری ابزارالات پیج مورد نظرت انتخاب کنی تا طرف بدونه چقدر شیشه باید سوراخ بشه ودیگه تجه کن از این پیجا انتخاب کنی که سرش پلاستیکی اگه نداشتن پیچ مهره 

3-جواب دادم

4- اگه رو کاغذ دقیق باشه که خیلی بهتره http://tv.pcmod.ir/1454/video/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A8%D8%B1%D8%B4-%D9%88-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%A8-%DA%A9%DB%8C%D8%B3/ ربطی به کا شما نداره وببینین ظرر نداره 

ولی همون اندازه با متر کافی ولی یاد باشه با ید دقیق باشه 

اگه بیشتر از این کمک مشورت می خواین 

به اقا ایمان مراجعه کنید خودشون استاد این کارا ست 

نام کابری ایشون هم اینه

Devileytion 

لینک به دیدگاه

البته دوستمون پیشنهاد بهتری کردند در خصوص قرار دادن کل شیشه به نسبت طراحی و دیگر مسائل اما برای پیچ کردن و دیگر مسائل شیشه به قاب خود کیس کمی زیبا نیست و هم دردسر داره و هم کمی سخت هست برای محکم کردن

پیشنهاد میشه از درب کیس به عنوان قاب استفاده کرده به این عنوان که

مثلا محیط درب کیستون نیم متر مربع هست شما یک مستطیل کوچکتری درون درب کیس برش میدین به نحوی که تنها 5سانت از لبه های درب کیس بمونه ....

سپس با استفاده از دریل ریز و سوراخ کردن بروی لبه ها و سوراخ کردن شیشه

یک درب شیشه ایی دارید که قابش از المینیوم خود درب کیس هست و نیازی به پیچ به خود کیس نیست و درب کیس به صورت ریلی مثل حالت معمولی وارد کیس میشه

استفاده از استیکر بجای طراحی با لیزر مرقون به صرفه تر هست اما اگر تونستید استیکر های شب نما تهیه کنید تا در هنگام شب بدرخش و زیبایی و جلوه بیشتری بدن

لینک به دیدگاه

1-پلکسی دوام مقاومت بیشتره یعنی مثلا می خوایی کیس تمیز کنی بازش کردی از دستت افتاد چیزیش نمیشه ولی شیشه جلوه ش خیلی بهتره اگه از اون گرونا بخوایی که دوامش هم خوبه 

2- شما خودت برو شیشه بری قشنگ شیشه هارو ببین تو انواع روشن وتیره وجود داره بعد که با یکم مشورت شیشه مورد نظرت انتخاب کردی قاب کیستو اندازه بگیر اونجاهایی که هم می خوایی سوراخ کنی دقیق اندازه بگیر بعد بده شیشه بر هم برش بده وهم سوراخشون کنه یادت با شه بری ابزارالات پیج مورد نظرت انتخاب کنی تا طرف بدونه چقدر شیشه باید سوراخ بشه ودیگه تجه کن از این پیجا انتخاب کنی که سرش پلاستیکی اگه نداشتن پیچ مهره 

3-جواب دادم

4- اگه رو کاغذ دقیق باشه که خیلی بهتره http://tv.pcmod.ir/1454/video/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A8%D8%B1%D8%B4-%D9%88-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%A8-%DA%A9%DB%8C%D8%B3/ ربطی به کا شما نداره وببینین ظرر نداره 

ولی همون اندازه با متر کافی ولی یاد باشه با ید دقیق باشه 

اگه بیشتر از این کمک مشورت می خواین 

به اقا ایمان مراجعه کنید خودشون استاد این کارا ست 

نام کابری ایشون هم اینه

Devileytion 

مرسی داداش واقعا...

فقط یه چیزی خودم میتونم اون کارد قرمز رنگ کشیدی روی تصویرکیس پنلش میتون خودم با مته سوراخش کنم؟ کلا چهار تا سوارخ میخواد دیگه

البته دوستمون پیشنهاد بهتری کردند در خصوص قرار دادن کل شیشه به نسبت طراحی و دیگر مسائل اما برای پیچ کردن و دیگر مسائل شیشه به قاب خود کیس کمی زیبا نیست و هم دردسر داره و هم کمی سخت هست برای محکم کردن

پیشنهاد میشه از درب کیس به عنوان قاب استفاده کرده به این عنوان که

مثلا محیط درب کیستون نیم متر مربع هست شما یک مستطیل کوچکتری درون درب کیس برش میدین به نحوی که تنها 5سانت از لبه های درب کیس بمونه ....

سپس با استفاده از دریل ریز و سوراخ کردن بروی لبه ها و سوراخ کردن شیشه

یک درب شیشه ایی دارید که قابش از المینیوم خود درب کیس هست و نیازی به پیچ به خود کیس نیست و درب کیس به صورت ریلی مثل حالت معمولی وارد کیس میشه

استفاده از استیکر بجای طراحی با لیزر مرقون به صرفه تر هست اما اگر تونستید استیکر های شب نما تهیه کنید تا در هنگام شب بدرخش و زیبایی و جلوه بیشتری بدن

درسته داداش ولی اینم خب دردسر داره دیه بعدشم من یه سال دیگه بخوابم بفروشمش طرف خریداره میگه کیس رو دستکاری کردی نصف قیمت یا کمتر ولی کیس دستکاری نشه خب قیمت واقعیش فروش میره و پنلش هم خط و خش اینا ور نمیداره...کلا پیشنهاد شما خوبه ولی وقتی پای برش دستی و صاف کردن با چکش میاد وسط کلا نظرم تغییر میکنه چون این ریسکش خیلی خیلی بالاره ممکنه خوب در بیاد یا ممکن گند بخوره به همه چی درسته؟

لینک به دیدگاه

مرسی داداش واقعا...

فقط یه چیزی خودم میتونم اون کارد قرمز رنگ کشیدی روی تصویرکیس پنلش میتون خودم با مته سوراخش کنم؟ کلا چهار تا سوارخ میخواد دیگه

درسته داداش ولی اینم خب دردسر داره دیه بعدشم من یه سال دیگه بخوابم بفروشمش طرف خریداره میگه کیس رو دستکاری کردی نصف قیمت یا کمتر ولی کیس دستکاری نشه خب قیمت واقعیش فروش میره و پنلش هم خط و خش اینا ور نمیداره...کلا پیشنهاد شما خوبه ولی وقتی پای برش دستی و صاف کردن با چکش میاد وسط کلا نظرم تغییر میکنه چون این ریسکش خیلی خیلی بالاره ممکنه خوب در بیاد یا ممکن گند بخوره به همه چی درسته؟

در خصوص فروشش شاید حق باشماست اما ذکر این نکته هم یادتون نره کیس رو دارید مود میکنید تا زیبا تر بشه...

درخصوص ریسکش هم که نیاز به جای نگرانی نیست... فقط یک برش هست که دستگاه برش انگشتی یا عزیزانی که کابینت کار هستند هم میتونند این مورد رو انجام بدن

اما بله نسبت به شیشه کردن کل درب کیس کمی در دسرش بیشتر هست...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...