رفتن به مطلب

راهنمایی و کمک برای خرید کولر گازی 24000+ویرایش کولر بانه ای هرگز

peto
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان قصد خرید یه کولر گازی رو دارم.

خودم شنیدم اجنرال با کمپرسر ژاپنی کیفیتش عالیه و کم مصرف هست.از یه سایت با نه ای هم آمار گرفتم قیمت 30000 بود 4.200.000 و قسمت 24000 هم 3.100.000

به نظر شما کولر با کیفیت و مخصوصا کم مصرف چی بگیرم خوبه؟قدرتشم 24000 تا نهایتا 30000 باشه.

خریداری شد

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

مدل های جدید سامسونگ و ال جی خوب هستند ، اما از لحاظ مصرف برق تو ایران  زیاد فرقی ندارند ، ساکن کدام شهر هستید ؟ 

تو شهر های گرمسیری پول برق ارزان تر برای مشترکین در میاد .

لینک به دیدگاه

مدل های جدید سامسونگ و ال جی خوب هستند ، اما از لحاظ مصرف برق تو ایران  زیاد فرقی ندارند ، ساکن کدام شهر هستید ؟ 

تو شهر های گرمسیری پول برق ارزان تر برای مشترکین در میاد .

من ساکن گیلانم

اینجا از کولر آبی نمیشه استفاده کرد.

مدل  اینور تر اجنرال شنیدم A+++ هست.

یعنی خیلی کم مصرف هست.ال جی هم همینقدر کم مصرف هست؟

لینک به دیدگاه

من ساکن گیلانم

اینجا از کولر آبی نمیشه استفاده کرد.

مدل  اینور تر اجنرال شنیدم A+++ هست.

یعنی خیلی کم مصرف هست.ال جی هم همینقدر کم مصرف هست؟

بله مدل های ال جی و سامسونگ هم همینقدر کم مصرف هستند اما چون تو شهر گرمسیری نیستید ، پول برقتون کمی بالا میاد ، در حد 300 به بالا اگر هر روز کولر روشن باشه .

لینک به دیدگاه

بله مدل های ال جی و سامسونگ هم همینقدر کم مصرف هستند اما چون تو شهر گرمسیری نیستید ، پول برقتون کمی بالا میاد ، در حد 300 به بالا اگر هر روز کولر روشن باشه .

بله بخاطر همین دنباله کم مصرف هستم.

البته ما بیشتر وقتا خونمون کسی نیست اونقدراهم مصرفمون بالا نیست.

الان با همه این تفاسیر شما ال جی یا سامسنگو برتر از اجنرال میدونین؟

ال جی مدل تایتان رو هم به من 3.500.000 قیمت دادن.

نمیدونم چرا تاپیکم برا من  تو آخرین موضوعات نمیاد؟ :-?  :-?  :-?

لینک به دیدگاه

بله بخاطر همین دنباله کم مصرف هستم.

البته ما بیشتر وقتا خونمون کسی نیست اونقدراهم مصرفمون بالا نیست.

الان با همه این تفاسیر شما ال جی یا سامسنگو برتر از اجنرال میدونین؟

ال جی مدل تایتان رو هم به من 3.500.000 قیمت دادن.

نمیدونم چرا تاپیکم برا من  تو آخرین موضوعات نمیاد؟ :-?  :-?  :-?

ببین اجنرال هم مارک خوبیه و کولر های خوبی میزنه در آخر تصمیم با شماست ولی از لحاظ مصرف برق تفاوتی ندارن ، همچنین اگر قراره اجنرال بخرین حتماً با ضمانت نامه کمپرسر تحویل بگیرین .

لینک به دیدگاه

ببین اجنرال هم مارک خوبیه و کولر های خوبی میزنه در آخر تصمیم با شماست ولی از لحاظ مصرف برق تفاوتی ندارن ، همچنین اگر قراره اجنرال بخرین حتماً با ضمانت نامه کمپرسر تحویل بگیرین .

ممنون  @};-

حتما با گارانتی میگیرم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مواظب کلاهبرداری از بانه باشید 

من جای شما بودم از بانه خرید نمیکردم 

ی سرچ تو نت بزنید از کلاهبرداری اوجنرال خودتون میبینید چه خبره 

اگه بتونید مارک gree گیر بیارید عالیه 

صد تومن اضافه بدید از محل خودتون بخرید به شرط اصلی بودن 

نصاب های کولر گازی بهترین راهنما هستن براتون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مواظب کلاهبرداری از بانه باشید 

من جای شما بودم از بانه خرید نمیکردم 

ی سرچ تو نت بزنید از کلاهبرداری اوجنرال خودتون میبینید چه خبره 

اگه بتونید مارک gree گیر بیارید عالیه 

صد تومن اضافه بدید از محل خودتون بخرید به شرط اصلی بودن 

نصاب های کولر گازی بهترین راهنما هستن براتون

بله اتفاقا دیدم خیلی کلاهبرداری زیاد بوده.

ولی این اشنام که گفتم خودش بچه بانه هست ولی  تو شهر خودمون زندگی میکنه.از اونجایی که خودشون تو بانه فروشنده هستن و وارد کننده سرشون کلاه نمیره و جنس اصلی رو میارن.

کولر اینور تردار  که میگن فایدش چیه؟(بهم گفتن حتما اینورتر دار بگیر)

این اشنام گفت هر مارکی بخوای برات میارم مارک GREE اینورتر دارم هست؟24 هزارش چنده؟

لینک به دیدگاه

سلام ما تبریز هستیم. کولر اوجنرال داریم که 30.000 هست (26.000 سرمایش و 34.000 گرمایش) ضمنا اینورتر دار هم نیست. پول برقمون سال قبل حدود 70 تومن اینا اومد. فکر نکنم گیلان هم زیاد گرم تر باشه....

نکته ای که خواستم بگم هم همونی بود که سطر بالا نوشتم! اگه کولرتون هم سرد و هم گرم باشه، ظرفیت سرمایش و گرمایشش با هم فرق داره که میانگین اونها اعلام میشه. پس موقع خرید حتما ظرفیت سرمایشش رو چک کنید. نه ظرفیت میانگین.

ضمنا به نظر من الجی سامسونگ رو بیخیال. چون وقتی قیمتا زیاد فرقی نداره جنس بهتر رو آدم میخره...

لینک به دیدگاه

سلام ما تبریز هستیم. کولر اوجنرال داریم که 30.000 هست (26.000 سرمایش و 34.000 گرمایش) ضمنا اینورتر دار هم نیست. پول برقمون سال قبل حدود 70 تومن اینا اومد. فکر نکنم گیلان هم زیاد گرم تر باشه....

نکته ای که خواستم بگم هم همونی بود که سطر بالا نوشتم! اگه کولرتون هم سرد و هم گرم باشه، ظرفیت سرمایش و گرمایشش با هم فرق داره که میانگین اونها اعلام میشه. پس موقع خرید حتما ظرفیت سرمایشش رو چک کنید. نه ظرفیت میانگین.

ضمنا به نظر من الجی سامسونگ رو بیخیال. چون وقتی قیمتا زیاد فرقی نداره جنس بهتر رو آدم میخره...

ممنون

یه سوالی پیش اومد برام

شما تو زمستان از قابلیت گرمایشی کولر استفاده میکنین؟

یا از بخاری گازی استفاده میکنین؟به نظرم هزینه استفاده از بخاری گازی از کولر تو زمستون به صرفه تر باشه درسته؟

این اینور تر دار بودن به نظرتون مهمه یا نه؟

لینک به دیدگاه

نه. گرمایش که نمیصرفه. ولی چون مدل سرد و گرم با مدل فقط سرد فرق زیادی توی قیمت نداشتن، سرد و گرم گرفتیم که حالا اگه یه موقع نیاز شد استفاده بشه.

حتی موقعی که گاز قطع بشه هم بازم نمیصرفه اینو روشن کنی. در یه اتاقو ببند یه بخاری برقی بزن. خیلی بهتر از اینه که با این کل خونه رو گرم کنی....

اینورتر خیلی بهتره. تا 50 درصد مصرف کمتر میتونه داشته باشه. صدای کمتر داره. عمر بیشتر. چون اینورتردار طوریه که کمپرسور به جای اینکه چند دقیقه روشن باشه چند دقیقه خاموش، یکسره کار میکنه ولی با دور کمتر.

مثل این میمونه که شما 5 دقیقه ماشینو با دور 6500 برونی بعد 5 دقیقه خاموش کنی بعد 5 دقیقه با دور 6500 بعد 5 دقیقه خاموش ..... یا اینکه با دور 3000 و یکسره برونی. کدوم بهتره؟

لینک به دیدگاه

نه. گرمایش که نمیصرفه. ولی چون مدل سرد و گرم با مدل فقط سرد فرق زیادی توی قیمت نداشتن، سرد و گرم گرفتیم که حالا اگه یه موقع نیاز شد استفاده بشه.

حتی موقعی که گاز قطع بشه هم بازم نمیصرفه اینو روشن کنی. در یه اتاقو ببند یه بخاری برقی بزن. خیلی بهتر از اینه که با این کل خونه رو گرم کنی....

اینورتر خیلی بهتره. تا 50 درصد مصرف کمتر میتونه داشته باشه. صدای کمتر داره. عمر بیشتر. چون اینورتردار طوریه که کمپرسور به جای اینکه چند دقیقه روشن باشه چند دقیقه خاموش، یکسره کار میکنه ولی با دور کمتر.

مثل این میمونه که شما 5 دقیقه ماشینو با دور 6500 برونی بعد 5 دقیقه خاموش کنی بعد 5 دقیقه با دور 6500 بعد 5 دقیقه خاموش ..... یا اینکه با دور 3000 و یکسره برونی. کدوم بهتره؟

ممنون @};-  پس همین مدلی اجنرال 300000 اینورتر دارو میگیرم.

به نظرم قیمتی کهه بهم گفته هم عالی هست.

با گارانتی و نصب رایگان 3.500.000 فقط نمیدونم چرا 24000 رو 3300.000 میگفت.یعنی اختلاف قیمتشون فقط 200 تومنه؟ :-?

در حالی که مثلا تو سایت دی جی بلانه که نگاه کردم اجنرال 30000 رو  4 تومن قیمت دادن.

200 تومن هزینه حمل داشت.100 تومنم میگرفت گارانتی میکرد.تازه اینورتر دارم نبود.

لینک به دیدگاه

البته نمیدونم توی محاسباتتون در نظر گرفتید یا نه. ولی لوله ی مسی باید تهیه کنید و کابل برق و شلنگ برای drain و اگه اسپلیت بیرونی قراره به دیوار وصل بشه باید براش پایه بخرید. چون معمولا بصورت فابریک قابلیت نصب روی پشت بوم رو دارن ولی روی دیوار باید پایه بخرید. اگه ظهرا روش آفتاب بتابه یه سایه بون هم باید بزنید (چون خیلی تاثیر داره) حتی برای سوراخ کردن دیوار برای رد کردن لوله ها هم پول میگیرن (حتی اگه نصب رایگان باشه) خلاصه دقیق نمیدونم ولی چند صد تومن واسه اینا باید بزارید کنار! (واسه ما تا جایی که یادمه 300 تومن اینا شد. نصب رایگان هم بود و سایه بون هم نداریم چون تو سایه س)

ویرایش شده توسط Shahab2500
لینک به دیدگاه

شما باید بپرسید که موتورشون چیه و چقد قدرت داره 

من جنرال قدیمی دارم 24000هست که موتور380 داره 

جدیدا 30000 جنرال دیدم باز 380 هست 

اما گری 30000 موتورش 420 هست و اگه سرما خوب میخوایید حتما فقط سرد بگیرید 

درضمن اگه میخواید الجی سامسومگ بگیرید .همون جنرال معمولی با موتور اصلی اگه گیر بیارید بهتره از اونا بخاطر رادیاتورش که تا پشت پل رفته اما الجی و سامی فقط جلو رادیاتور دارند 

اوجنرال هم زیاد فرقی با جنرال اصلی نداره اما کم مصرفتره و چون پرتاب بادش کمتر از جنرال معمولیه معمولا بی صدا تره البته سوای مدل فقط سردش

ویرایش شده توسط sajad25
لینک به دیدگاه

البته نمیدونم توی محاسباتتون در نظر گرفتید یا نه. ولی لوله ی مسی باید تهیه کنید و کابل برق و شلنگ برای drain و اگه اسپلیت بیرونی قراره به دیوار وصل بشه باید براش پایه بخرید. چون معمولا بصورت فابریک قابلیت نصب روی پشت بوم رو دارن ولی روی دیوار باید پایه بخرید. اگه ظهرا روش آفتاب بتابه یه سایه بون هم باید بزنید (چون خیلی تاثیر داره) حتی برای سوراخ کردن دیوار برای رد کردن لوله ها هم پول میگیرن (حتی اگه نصب رایگان باشه) خلاصه دقیق نمیدونم ولی چند صد تومن واسه اینا باید بزارید کنار! (واسه ما تا جایی که یادمه 300 تومن اینا شد. نصب رایگان هم بود و سایه بون هم نداریم چون تو سایه س)

چون اشناست نصب همه اینا گفته رایگان هست فقط گفت اگه جوشکاری احتیاج بشه هزینه داره

شما باید بپرسید که موتورشون چیه و چقد قدرت داره 

من جنرال قدیمی دارم 24000هست که موتور380 داره 

جدیدا 30000 جنرال دیدم باز 380 هست 

اما گری 30000 موتورش 420 هست و اگه سرما خوب میخوایید حتما فقط سرد بگیرید 

درضمن اگه میخواید الجی سامسومگ بگیرید .همون جنرال معمولی با موتور اصلی اگه گیر بیارید بهتره از اونا بخاطر رادیاتورش که تا پشت پل رفته اما الجی و سامی فقط جلو رادیاتور دارند 

اوجنرال هم زیاد فرقی با جنرال اصلی نداره اما کم مصرفتره و چون پرتاب بادش کمتر از جنرال معمولیه معمولا بی صدا تره البته سوای مدل فقط سردش

@};-

لینک به دیدگاه

با کمی تحقیق متوجه شدم کولر های اینور تر دار بانه ای اکثرا تقلبی وفیک هستن 

در بهترین حالت جنسه اصلی میدن با قدرت کم تر و لیبله اینورتر تقلبی

به این نتیحه رسیدم بر عکسه تلوزیون که اکثرا تو بانه اصلی هست کولر اوضاعش خیلی خرابه

به عجیب ترین روش های ممکن کولر هارو لیبل میزنن حتی جعبه هم براش درست میکنن :eek:

لینک به دیدگاه

با کمی تحقیق متوجه شدم کولر های اینور تر دار بانه ای اکثرا تقلبی وفیک هستن

در بهترین حالت جنسه اصلی میدن با قدرت کم تر و لیبله اینورتر تقلبی

به این نتیحه رسیدم بر عکسه تلوزیون که اکثرا تو بانه اصلی هست کولر اوضاعش خیلی خرابه

به عجیب ترین روش های ممکن کولر هارو لیبل میزنن حتی جعبه هم براش درست میکنن :eek:

پس بی خیال شدی ؟
لینک به دیدگاه

پس بی خیال شدی ؟

بی خیاله بانه شدم

از نمایندگی های داخلی خرید میکنم

یا اینکه ممکنه یه کولر بدونه اینورتر ازبانه بخرم(با اطمینان از اصل بودن)

لینک به دیدگاه

مدله 24000 سامسونگ good 1 اینورتر خریداری شد.

باضمانت نامه رسمی سامسونگ

لینک به دیدگاه

مدله 24000 سامسونگ good 1 اینورتر خریداری شد.

باضمانت نامه رسمی سامسونگ

مبارک باشه

چند خریدید ؟ هزینه نصب چطوری هست ؟

به امید خدا از میزان استفاده در دوره قبض برق و مبلغ قبض برق هم اطلاعات البته در آینده بهمون بدید . کاش از خودش و پنل و کنترلش هم عکس بگذارید [emoji4]

ویرایش شده توسط arashlinuxx
لینک به دیدگاه

ایشالله به سلامتی

عزیزان یک سوال هم من دارم

ایا بعد خرید یک کولر اسپیلت با یک عدد کمپرسور

امکان گرفتن یک خروجی دیگر از همون کمپرسور هست یا این که نمیشه؟

لینک به دیدگاه

مبارک باشه

چند خریدید ؟ هزینه نصب چطوری هست ؟

به امید خدا از میزان استفاده در دوره قبض برق و مبلغ قبض برق هم اطلاعات البته در آینده بهمون بدید . کاش از خودش و پنل و کنترلش هم عکس بگذارید [emoji4]

ممنون

راستش من یه آشنا داشتم به خاطرهمین  تقریبا قیمت خرید نمایندگی ها برام دراومد.

من 3700 خریدم با ضمانت سام سرویس

قیمت نمایندگی الان 4400 هست.

نصبش  هم با سام سرویس هست.الان تهران هست کولر فردا به دستم میرسه 

بعد از نصب هزینه نصب رو به اططلاع میرسونم عکس پنلم قرار میدم.

ایشالله به سلامتی

عزیزان یک سوال هم من دارم

ایا بعد خرید یک کولر اسپیلت با یک عدد کمپرسور

امکان گرفتن یک خروجی دیگر از همون کمپرسور هست یا این که نمیشه؟

مرسی

راستش این سواله شما برا منم سوال بود.

تا جایی که من دیدم همچین امکانی وجود نداره حداقل من همچین چیزی پیدا نکردم تو مدلای تو بازار

لینک به دیدگاه

ممنون

راستش من یه آشنا داشتم به خاطرهمین  تقریبا قیمت خرید نمایندگی ها برام دراومد.

من 3700 خریدم با ضمانت سام سرویس

قیمت نمایندگی الان 4400 هست.

نصبش  هم با سام سرویس هست.الان تهران هست کولر فردا به دستم میرسه 

بعد از نصب هزینه نصب رو به اططلاع میرسونم عکس پنلم قرار میدم.

مرسی

راستش این سواله شما برا منم سوال بود.

تا جایی که من دیدم همچین امکانی وجود نداره حداقل من همچین چیزی پیدا نکردم تو مدلای تو بازار

انشالله فنش کمپرسورش براتون بچرخه

والا برای من هم سوال شده چون می خام یک مورد برای اتاقم تهیه کنم اما نمی دونم یک عدد سری کوچیکش بگیرم ! یا یک سری که کمپرسور های سایز بزرگ داره با  دو فن و ازش دوتا خروجی بگیرم که یکیش برای اتاقم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...