رفتن به مطلب

درخواست معرفی یه نرم افزار بک آپ

m.shabani
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

یکی از دوستان یه سری تجهیزات برش و دوخت خریده چند نر مافزار تخصصی از شرکت خریده و رو سیستم نصبه متاسفانه نصب این نرم افزار ها خیلی پیش نیاز داره و فقط خود شرکت میتونه نصب کنه موقعی که سیستم به مشکل بر میخوره تا از شرکت بیان 10 روز طول میکشه

الان سیستم جدید خریده ویندوز جدید نصب کرده و دیروز از شرکت تمام نرم افزار ها رو نصب کردند الان میخوا کل اطلاعات همراه با سیستم عامل رو چند تا هارد بریزه تا به مشکل برخورد هارد رو عوض کنه و سیستمش راه بیفته بهترین نرم افزار چیه

چندتا نرم افزار پیدا کردم اما نیازمند تجربه شما هستم

ممنون

ویرایش شده توسط m.shabani
لینک به دیدگاه

درود

paragon پیشنهاد من‌ه. می ‌تونی با گزینه‌ی migrate os یا copy hard disk کل درایو سیستم عامل رو روی یک دیسک دیگه clone کنی ، سیستم عامل با همه چیز از جمله فعال‌سازها و ک.ر.ک‌ها منتقل می‌شه. اگر مشکلی پیش بیاد کافی‌ه هارد رو جایگزین کنه.

گزینه‌ی backup & restore هم داره که می‌تونی روی فلش یا هاردیسک یا dvd ایمیج بگیری  ویک دیسک بوت بسازی و بعد در صورت نیاز برگردانی. ایراد ایمیج گرفتن این‌ه که ممکنه‌ بعد از restore لازم بشه برخی از فعال‌سازها و ک.رک‌ها رو بازسازی کنی.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

paragon پیشنهاد من‌ه. می ‌تونی با گزینه‌ی migrate os یا copy hard disk کل درایو سیستم عامل رو روی یک دیسک دیگه clone کنی ، سیستم عامل با همه چیز از جمله فعال‌سازها و ک.ر.ک‌ها منتقل می‌شه. اگر مشکلی پیش بیاد کافی‌ه هارد رو جایگزین کنه.

گزینه‌ی backup & restore هم داره که می‌تونی روی فلش یا هاردیسک یا dvd ایمیج بگیری  ویک دیسک بوت بسازی و بعد در صورت نیاز برگردانی. ایراد ایمیج گرفتن این‌ه که ممکنه‌ بعد از restore لازم بشه برخی از فعال‌سازها و ک.رک‌ها رو بازسازی کنی.

درود جناب بهمنیان

دقیق همون گزینه اول مد نظرم هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...