رفتن به مطلب

محتویات فایل های فشرده را بدون دانلود انلاین ببینید ! Online Archive Extractor

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خب دوستان این هم یک سایت که به نظر خودم بسیار کاربردی هستش و گزینه های خوبی داره که یکیش اکسترکت کردن فایل های ارشیو شده هستش ! مثلا یک فایل ارشیو زیپ که مربوط به یک بازی هستش روی اینترنت هست که شما فقط یک پوشه درون اون فایل زیپ رو لازم داری در صورتی که کل فایل زیپ مثلا 1 گیگ هستش ! شما میتونی ادرس اون فایل رو به این سایت بدی ! سایت اون ارشیو رو روی سرور خودش میاره و اکسترکت شده ننشون میده بعد هر فایلی رو که خواستید میتونین از داخل اون ارشیو دانلود کنین ! البته جابجایی ارشیو از سایت دیگه به این سایت به سرعت اپلود شما بستگی داره ! بنظرم اگه اول فایل مورد نظرتون رو به گوگل درایو بفرستید  بعد تو این سایت از گوگل درایوانتخابش کنین کارتون سریعتر راه میفته ! امیدوارم بکارتون بیاد ! 

ادرس سایت : http://extractor.123apps.com

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

خب دوستان این هم یک سایت که به نظر خودم بسیار کاربردی هستش و گزینه های خوبی داره که یکیش اکسترکت کردن فایل های ارشیو شده هستش ! مثلا یک فایل ارشیو زیپ که مربوط به یک بازی هستش روی اینترنت هست که شما فقط یک پوشه درون اون فایل زیپ رو لازم داری در صورتی که کل فایل زیپ مثلا 1 گیگ هستش ! شما میتونی ادرس اون فایل رو به این سایت بدی ! سایت اون ارشیو رو روی سرور خودش میاره و اکسترکت شده ننشون میده بعد هر فایلی رو که خواستید میتونین از داخل اون ارشیو دانلود کنین ! البته جابجایی ارشیو از سایت دیگه به این سایت به سرعت اپلود شما بستگی داره ! بنظرم اگه اول فایل مورد نظرتون رو به گوگل درایو بفرستید  بعد تو این سایت از گوگل درایوانتخابش کنین کارتون سریعتر راه میفته ! امیدوارم بکارتون بیاد ! 

+1

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از اطلاعات به درد بخورتون

در مورد قسمتی که با رنگ قرمز مشخص کردم باید بگم که جابجایی فایل از یک سایت به سایت دیگه هیچ ربطی به سرعت اینترنت کاربر نداره. چون در محیط اینترنت جابه‌جا می شه(سرعت آپلود وقتی مهمه که فایلی از کامپیوتر کاربر به محیط اینترنت انتقال پیدا کنه)

بنابراین دلیل نداره فایل رو به گوگل درایو بفرستیم!

با تشکر @};-

ویرایش شده توسط kavehhh
لینک به دیدگاه

بهترین و امن ترین راه در عین حال ساده استفاده از :vps 

لینک به دیدگاه

با سلام ، ممنون از پس مفیدتون @};- 

چند وقت پیش یه نرم افزارو با همین کاربرد تجربه کردم ، ولی متاسفانه حتی زیپ ها ی کم حجم ام با تاخیر و دردسر زیاد native extract میکرد تو server اش ، فکر میکنم دیر یا زود برای کل سرویسای free این مشکلات که میتونه ناشی از ترافیک بالا باشه ، پیش بیاد ،

انشالله که این ماندگار...

1+

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از اطلاعات به درد بخورتون

در مورد قسمتی که با رنگ قرمز مشخص کردم باید بگم که جابجایی فایل از یک سایت به سایت دیگه هیچ ربطی به سرعت اینترنت کاربر نداره. چون در محیط اینترنت جابه‌جا می شه(سرعت آپلود وقتی مهمه که فایلی از کامپیوتر کاربر به محیط اینترنت انتقال پیدا کنه)

بنابراین دلیل نداره فایل رو به گوگل درایو بفرستیم!

با تشکر @};-

اما من خودم این قضیه رو تست کردم ! شما لطف کن الان سرعت اپلودت رو تست کن بعد یک فایلی رو هم در این سایت ادرس بده که خودش بیاره روی سرورش بعد سرعت جابجاییش تقریبا برابر با سرعت اپلود شماست اگرچه از حجم شما کم نمیکنه !!! نمیدونم شایدم با ایرانسل اینجوریه  @};-  :-?

بهترین و امن ترین راه در عین حال ساده استفاده از :vps 

رایگانه ؟؟؟ اطلاعات کمی از vps دارم  @};-

هنوز فیلتر نشده؟ =)) با تشکر از اشتراک گزاری @};- @};- +1

@};-   نه بعید میدونم فیلتر بشه البته هنوز معلوم نیست  =))

با سلام ، ممنون از پس مفیدتون @};-

چند وقت پیش یه نرم افزارو با همین کاربرد تجربه کردم ، ولی متاسفانه حتی زیپ ها ی کم حجم ام با تاخیر و دردسر زیاد native extract میکرد تو server اش ، فکر میکنم دیر یا زود برای کل سرویسای free این مشکلات که میتونه ناشی از ترافیک بالا باشه ، پیش بیاد ،

انشالله که این ماندگار...

1+

راستش من خودم باهاش یک فایل زیپ 100 مگی رو فایل های داخلش رو باهاش بدست اوردم سرعتش بد نبود ! البته فرمایش شما کاملا درسته چون این سرویس رایگانه احتمال به مشکل خوردنش زیاده  @};-

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

اما من خودم این قضیه رو تست کردم ! شما لطف کن الان سرعت اپلودت رو تست کن بعد یک فایلی رو هم در این سایت ادرس بده که خودش بیاره روی سرورش بعد سرعت جابجاییش تقریبا برابر با سرعت اپلود شماست اگرچه از حجم شما کم نمیکنه !!! نمیدونم شایدم با ایرانسل اینجوریه  @};-  :-?

داداش گلم این مساله یک امر بدیهی در حوزه شبکه هست و جابجایی در داخل شبکه اینترنت هیچ ربطی به سرعت آپلود کاربر نداره.

بگذارید با این مثال خدمتتون عرض کنم:

وقتی شما فایلی رو از داخل هارد شخصیتون روی اینترنت آپلود می کنید، بایت به بایت داده ها از طریق کارت شبکتون به اینترنت منتقل می شه. بنابراین سرعت آپلود مهمه (مبدا: کامپیوتر کاربر---- مقصد اینترنت)

اما وقتی فایلی رو از یک آدرس اینترنتی به آدرس دیگه ای انتقال می دید، در واقع فایل از هاست مبدا به هاست مقصد انتقال پیدا می کنه و هر دوی این هاست ها روی اینترنت هست. بنابراین ربطی به سرعت خط تلفن شما نداره.

با تشکر @};-

ویرایش شده توسط kavehhh
لینک به دیدگاه

Vps رایگان نیست

ولی vps با قیمت ماهیانه 10 هزار تومن ( گاها کمتر هم هست ) وجود داره و میشه استفاده کرد

به راحتی میشه از تو/رن/ت استفاده کرد

محدودیت سرعت دانلود از خیلی سایت های خارجی برداشته میشه

میشه دقیقا همین کار برداشتن دو سه تا فایل از یه فایل زیپ حجیم رو کرد 

میشه سرور سیس/کو و کر/یو درست کرد

و خیلی قابلیت های دیگ

من از وقتی فهمیدم Vps چیه 

همیشه یه دونه داشتم ! 

حالا در هر زمانی بسته به نیاز قوی یا ظعیف اش !

البته باید بگم vps های رایگان هم وجود داره ولی باید از هفت خوان رستم رد شد تا بهت یه دونه بدن اونم با کلی محدودیت ! و ارزش نداره 

لینک به دیدگاه

با ده تومن وی پی اس از لوکیشن های خارجی با منابع و ترافیک خیلی پایین میدن

البته وی پی اس ایران با کم ترین منابع ماهی 30 تومن هست

---------------------------

یه سوال هم خودم دارم

در مورد ساخت سرور گذر از تحریم شما تجربه ای دارید؟

لینک به دیدگاه

داداش گلم این مساله یک امر بدیهی در حوزه شبکه هست و جابجایی در داخل شبکه اینترنت هیچ ربطی به سرعت آپلود کاربر نداره.

بگذارید با این مثال خدمتتون عرض کنم:

وقتی شما فایلی رو از داخل هارد شخصیتون روی اینترنت آپلود می کنید، بایت به بایت داده ها از طریق کارت شبکتون به اینترنت منتقل می شه. بنابراین سرعت آپلود مهمه (مبدا: کامپیوتر کاربر---- مقصد اینترنت)

اما وقتی فایلی رو از یک آدرس اینترنتی به آدرس دیگه ای انتقال می دید، در واقع فایل از هاست مبدا به هاست مقصد انتقال پیدا می کنه و هر دوی این هاست ها روی اینترنت هست. بنابراین ربطی به سرعت خط تلفن شما نداره.

با تشکر @};-

البته من قبلا هم یه تاپیک راجع به همین موضوع زدم حدودا 5 ماه پیش دوستان یه توضیحاتی دادند ! الانم حق با شماست - فقط من اخر سر نفهمیدم چرا از یک سرور ثابت این سایت یکبار با سرعت بسیار بالا فایل رو میگیره و یکبار سرعتش میاد پایین ! به هر حال حرف شما درسته 

Vps رایگان نیست

ولی vps با قیمت ماهیانه 10 هزار تومن ( گاها کمتر هم هست ) وجود داره و میشه استفاده کرد

به راحتی میشه از تو/رن/ت استفاده کرد

محدودیت سرعت دانلود از خیلی سایت های خارجی برداشته میشه

میشه دقیقا همین کار برداشتن دو سه تا فایل از یه فایل زیپ حجیم رو کرد 

میشه سرور سیس/کو و کر/یو درست کرد

و خیلی قابلیت های دیگ

من از وقتی فهمیدم Vps چیه 

همیشه یه دونه داشتم ! 

حالا در هر زمانی بسته به نیاز قوی یا ظعیف اش !

البته باید بگم vps های رایگان هم وجود داره ولی باید از هفت خوان رستم رد شد تا بهت یه دونه بدن اونم با کلی محدودیت ! و ارزش نداره 

خب یه اموزشی چیزی لینکی بده با بقیه ی دوستان استقاده کنیم اگه زحمت نیست  :-?

لینک به دیدگاه

با ده تومن وی پی اس از لوکیشن های خارجی با منابع و ترافیک خیلی پایین میدن

البته وی پی اس ایران با کم ترین منابع ماهی 30 تومن هست

---------------------------

یه سوال هم خودم دارم

در مورد ساخت سرور گذر از تحریم شما تجربه ای دارید؟

دوست عزیز

وی پی اس های ایران بی کیفیت هستن و لوکیشن خارج خیلی بهتره

و اینکه خارج به هیچ وجه محدود نمیده مگر اینکه برای استفاده های خاص باشه

اگر مایلید معرفی کنم 10 هزار تومن پهنایباند نامحدود از فرانسه 

البته من قبلا هم یه تاپیک راجع به همین موضوع زدم حدودا 5 ماه پیش دوستان یه توضیحاتی دادند ! الانم حق با شماست - فقط من اخر سر نفهمیدم چرا از یک سرور ثابت این سایت یکبار با سرعت بسیار بالا فایل رو میگیره و یکبار سرعتش میاد پایین ! به هر حال حرف شما درسته 

خب یه اموزشی چیزی لینکی بده با بقیه ی دوستان استقاده کنیم اگه زحمت نیست  :-?

چشم 

صبر !

از صفر توضیح بدم یا

فقط استفاده ؟

ویرایش شده توسط M4t1n
لینک به دیدگاه

در حد حرفه ای بلد نیستم

سرور ارزان

http://my.srvir.com/cart.php?gid=11

سرور قابل قبول

http://my.srvir.com/cart.php?gid=1 

اگر کانفیگ اشو دوست ندارید یجا سراغ دارم رم 1 دی دی ار فور رو میده 17 تومن فکر کنم

ولی برای دانلود و اپلود همین دوتا کفایت می کنه !

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

وی پی اس های ایران بی کیفیت هستن و لوکیشن خارج خیلی بهتره

و اینکه خارج به هیچ وجه محدود نمیده مگر اینکه برای استفاده های خاص باشه

اگر مایلید معرفی کنم 10 هزار تومن پهنایباند نامحدود از فرانسه 

چشم 

صبر !

از صفر توضیح بدم یا

فقط استفاده ؟

میگم مثبتام تموم شد !   :D  ولی بنظرمم شما یه تاپیک جداگانه خودت بزن بعد اسم تاپیک رو هم در باره ی vps  بزار که همه ببینن و استفاده کنن - دمت گرم  @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...