رفتن به مطلب

فلش مموریهای خراب را خودتان بازیابی کنید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام  دوستان.

من یه فلش دارم که 36 گیگ حافظه داره . سرعتش هم خیلی خوبه . مارک فلش من panatech هست

چند روز پیش میخاستم سیستم عامل بلک ارچ روی سیستمم نصب کنم که موقع بوت فلش م قفل شد

اینم عکس فلشمspacer.png

با هر نرم افزاری کار کردم نشده

با این برنامه که گذاشتید هم تست کردم شناسایی نمیکنه ولی خود فلش توسط سیستم شناسایی میشه

spacer.png

و اینکه به من شماره سریال نمیده که فریمور مخصوص رو دانلود کنم البته توی سایت usbboot.ru با مشخصات 

VID : 23A9 , PID : EF18 , 32G , MASS STORAGE هست

spacer.png

اما همونطور که در خط بالا مشاهده میکنید در خط اخر پارت نامبر رو نمیده که فریمور رو دانلود کنم

میخاستم ببینم چه داه حلی داره

چون واقعا واسه برنامه نویسی و تست نفوذ لینوکس لازمش دارم

میشه فریمورشو به صورت دستی دانلود کرد یا اینکه راهی واسه به دست اوردن پارت نامبرش هست؟؟

ممنون از شما

لینک به دیدگاه

• ارسال 740
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ۱۰ ساعت قبل، iranaryaee گفته است :

سلام  دوستان.

من یه فلش دارم که 36 گیگ حافظه داره . سرعتش هم خیلی خوبه . مارک فلش من panatech هست

چند روز پیش میخاستم سیستم عامل بلک ارچ روی سیستمم نصب کنم که موقع بوت فلش م قفل شد

اینم عکس فلشمspacer.png

با هر نرم افزاری کار کردم نشده

با این برنامه که گذاشتید هم تست کردم شناسایی نمیکنه ولی خود فلش توسط سیستم شناسایی میشه

spacer.png

و اینکه به من شماره سریال نمیده که فریمور مخصوص رو دانلود کنم البته توی سایت usbboot.ru با مشخصات 

VID : 23A9 , PID : EF18 , 32G , MASS STORAGE هست

spacer.png

اما همونطور که در خط بالا مشاهده میکنید در خط اخر پارت نامبر رو نمیده که فریمور رو دانلود کنم

میخاستم ببینم چه داه حلی داره

چون واقعا واسه برنامه نویسی و تست نفوذ لینوکس لازمش دارم

میشه فریمورشو به صورت دستی دانلود کرد یا اینکه راهی واسه به دست اوردن پارت نامبرش هست؟؟

ممنون از شما

سلام دوست عزیز

رو هم زدین ؟powerful detection

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام مشخصات فلش اینه

Protocal Version: USB 2.00
Current Speed: High Speed
Max Current: 500mA

USB Device ID: VID = 090C PID = 3271

Device Vendor: Silicon Motion,Inc.
Device Name: SM3271AA MEMORY BAR
Device Revision: 0100

Manufacturer: SMI
Product Model: USB MEMORY BAR
Product Revision: 1000

Controller Vendor: SMI
Controller Part-Number: SM3271AD - ISP NONE

در ضمن نرم افزار dyna mass  شناسایی میکنه ولی ارور  فلش id میزنه فلش 32 گیگه لطفا راهنمایی بفرمایید

50.jpg

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام خدمت اقا مصطفی        بنده یک فلش 16 گیگ با مشخصات پایین دارم    

FLASH VENDOR: HP

MODEL: v236w

VID: 03F0

PID: 7D40

CHIP VENDOR: Phison

CONTROLLER:

MEMORY CHIP: PS2251-68

MEMORY SIZE: 16

UTILS:

کنترلرش  رو اگه دارید برای من ارسال کنید . در ضمن این فلش رایت پروتکت شده و هیچ جوری فرمت نمی شه . تا حالا تمام کنترلرهای phison رو براش دانلود کردم  جواب نداده.   با تشکر از زحمات شما                                                                                                                                                   

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

با سلام

یه فلش Vicc man مدل VC267 S دارم که قبل از فرمت کردن هم شناسایی می شد و هم می شد بازش کرد ولی داخل فلش یه سری فایل و پوشه با فرمت و اسم های عجیب بود که گفتم شاید ویروسی شده و با فرمت کردن درست می شه بعد از فرمت دیگه فلش رو نه شناخت و نه  نمایشش داد ولی با استفاده از برنامه های ChipGenius و ChipEasy و GetInfo یه سری اطلاعات مثل اسم کنترلر (Phison ) و vid و pid رو بدست اوردم.

تو اینترنت یه سری برنامه و چند تا روش رو تست کردم جواب نداد.

توی این تاپیک هم چند تا برنامه مخصوص کنترلر Phison بود رو تست کردم که فلش رو نشناخت.

بنظرتون احتمال درست شده فلش وجود داره؟

5.thumb.png.35fdc132561704f3e51adc87018d0aa1.png

6.thumb.png.fe3496768d8a123d909ea7ad350ddacc.png7.thumb.png.f1e47ea05b5bee0539df7111f3342b94.png

ویرایش شده توسط alimontazeran
لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، alimontazeran گفته است:

با سلام

یه فلش Vicc man مدل VC267 S دارم که قبل از فرمت کردن هم شناسایی می شد و هم می شد بازش کرد ولی داخل فلش یه سری فایل و پوشه با فرمت و اسم های عجیب بود که گفتم شاید ویروسی شده و با فرمت کردن درست می شه بعد از فرمت دیگه فلش رو نه شناخت و نه  نمایشش داد ولی با استفاده از برنامه های ChipGenius و ChipEasy و GetInfo یه سری اطلاعات مثل اسم کنترلر (Phison ) و vid و pid رو بدست اوردم.

تو اینترنت یه سری برنامه و چند تا روش رو تست کردم جواب نداد.

توی این تاپیک هم چند تا برنامه مخصوص کنترلر Phison بود رو تست کردم که فلش رو نشناخت.

بنظرتون احتمال درست شده فلش وجود داره؟

5.thumb.png.35fdc132561704f3e51adc87018d0aa1.png

6.thumb.png.fe3496768d8a123d909ea7ad350ddacc.png7.thumb.png.f1e47ea05b5bee0539df7111f3342b94.png

بلاخره بعد کلی سرچ و تلاش با استفاده از برنامه ST TOOL و یک فایل به اسم ST_2.0 که برنامه Phison MPALL کپی کردم موفق شدم مشکل فلش رو حل کردم😅

289789861_Screenshot2022-07-28145726.png.47f53f21f765eb68bb853d1ecbc9d4ae.png1779529103_Screenshot2022-07-28143708.thumb.png.ff6d012b91ee2e8082d0ec2f1176d5fb.png 

لینک به دیدگاه

سلام فلش silicon power دارم write protected شده خیلی از روش هارو انجام دادم به نتیجه نرسیدم کسی میتونه بهش any desk بدم بیاد مشکلم رو حل کنه ؟

لینک به دیدگاه

سلام.فلش سونی 8گیگ توش ویندوز ریختم نصب کردم رو سیستم.الان فرمت میکنم فیلم میریزم روش تلویزیون چیزی نشون نمیده.فرمت کردنش روش مخصوصی داره؟؟؟

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، lali city گفته است:

سلام.فلش سونی 8گیگ توش ویندوز ریختم نصب کردم رو سیستم.الان فرمت میکنم فیلم میریزم روش تلویزیون چیزی نشون نمیده.فرمت کردنش روش مخصوصی داره؟؟؟

سلام دوست من 

بستگی به تلویزیون داره 

مثلا سونی با ال جی فرق میکنه 

ببینید فرمت ntfs هست یا fat32 

ترجیجا باید fat باشه 

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۵/۹ در 08:42، Darksoul گفته است:

سلام فلش silicon power دارم write protected شده خیلی از روش هارو انجام دادم به نتیجه نرسیدم کسی میتونه بهش any desk بدم بیاد مشکلم رو حل کنه ؟

سلام دوست من 

اگر تهران هستید مراکز بازیابی هارد و ریکاوری و غیره هستند 

اگر corrupt نشده باشه (خیلی قدیمی نباشه) اونا کارتون را راه میندازن 

اکثرا کار و هنر خاصی ندارن 

برنامه های ریکاوری پولی دارن که خب طبعا کسی برای یه بار استفاده پول این برنامه ها را نمیده 

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام و ورود

فلش hp 128 گیگ دارم متاسفانه write protect میزنه با نرم افزار های مختلف امتحان کردم نشده

لطفا فریمور مورد نظر را برای حذف write protected و فرمت کردن فلش برایم بگذارید

سپاس

ok01.jpg

ok02.jpg

لینک به دیدگاه

یک فلش دیگه دارم یکیش سونی 32 گیگ هستش اونم قبلا خراب شده بود اصلا شناسایی نمیشه توسط کامپیوتر

قابل استفاده هستش؟

ok3.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام دوتا فلش PNY 32GB دارم که مشکل مشابه دارن.

322.jpg.5670055e1cfe458f644b4e789a0881d3.jpg

وقتی به سیستم وصلشون می کنم صدای وصل شدن میاد .

ولی توی مای کامپیوتر چیزی نمیاد.

توی دیسک منیجمنت هم چیزی نمیاد.

2038932341_Screenshot2022-12-09040634.thumb.png.c3574ba1b99720a460360ac5dba4f12b.png

توی دیوایس منیجر هم این گزینه میاد.

169990631_Screenshot2022-12-09040244.thumb.png.c57d912d486888e8c7948b21629691d5.png

این هم اطلاعات با نرم افزار Chip Genius.

937293963_Screenshot2022-12-11191114.thumb.png.1abfe84f6d1702a96a535fa7b28a4147.png

Description: USB Mass Storage Device
Device Type: Mass Storage Device

Protocal Version: USB 2.00
Current Speed: High Speed
Max Current: 500mA

USB Device ID: VID = 1908 PID = 1320

Device Revision: 0001

Controller Vendor: BW

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان وقت بخیر

فلش SanDisk Ultra Fit Usb3.0 32GB بنده بعد از کپی کردن دیتا بیش از 100 مگابایت ، Disconnect و Connect میشه .

امکان درست شدن داره ؟

Controller هم Detect نمیشه 

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

Sandisk3.jpg

Sandisk2.jpg

Sandisk.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۵/۱۰ در 01:51، lali city گفته است:

https://virgool.io/@snajafi/حل-مشکل-فلش-مموری-در-دستگاه-های-پخش-ماشین-fiivunl2ighn

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ در 22:44، se7en_mahdi گفته است:

سلام دوستان وقت بخیر

فلش SanDisk Ultra Fit Usb3.0 32GB بنده بعد از کپی کردن دیتا بیش از 100 مگابایت ، Disconnect و Connect میشه .

امکان درست شدن داره ؟

Controller هم Detect نمیشه 

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

Sandisk3.jpg

Sandisk2.jpg

Sandisk.jpg

دوستان کسی میتونه کمک کنه ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...