رفتن به مطلب

Recommended Posts

دوستان عزیز
اینو من توضیح بدم رنج قیمتی که اعلام شده از ۱۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان
خیلی از دوستان اعلام میکنن ۳۰۰ هزار تومان و نظر روی ۳۰۰ هزار تومان دارن،
مبلغ ۱۵۰ هزار تومان برای این تغییر قرار داده شده ،یه سری تغییرات اضافه هست مثل تغییر در کولانت ، بلک لایت و یه سری از کارت هایی که دارای ۲ پردازنده میباشند و بابت کارهای اضافه بر سازمان و درخواست هایی مشتری داره مبالغ بالاتر گرفته میشه،
برای مثال کارتی که عکسش رو شما میبینید هزینه اش 200 هزار تومان شده
۱۵۰ برای تغییر و ۵۰ برای تغییرات در کولانت و اجرای بلک لایت

لینک به دیدگاه

• ارسال 60
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ممنون..به طور کلی خیلی ماسبه..فقط یه فکری هم به حال کارت های دوال gpu بکنید...چون معمولا واجب تر هست خنکشدگیشون به نسبت تک هسته ها

لینک به دیدگاه

مگه چند نفر مگه دوال دارن؟

آخه بازار کار رو هم باید سنجید دیگه.. :)

لینک به دیدگاه

سلام دوست من 

ممنونم از این همه دقت شما،

به شما بزرگوار اعلام کنم ،مشتریان عزیز و مصرف کنندگان گرامی این نوع محصولات همیشه دنبال کمترین قیمت با بالاترین کیفیت هستند،

به همین خاطر کلیه خدماتی که در لیون از اسمبل،مودینگ ،خدمات در محل و ... گرفته تا به فروش قطعات با کمترین هزینه و کمترین سود داره ارائه میشه،

این تغییر در نمونه با مشابه تولید خارج از کشور،یه بلاک برای واتر کولر +پد حرارتی+هزینه نصب+اعمال تغییرات در کولانت واتر میانگین 80 دلار باید هزینه کنید،

و اینکه بخوایم ریز موضوع رو اینجا توضیح بدیم جایز نیست،

ولی در کل موقع تست این کار دمای تک تک قطعات در تست های لازمه گرفته میشه و هرجا که نیاز باشه هیتسینگ گذاشته میشه

رضایت مندی مشتری و مشتری مداری شرط اول دستور کار لیون بوده و هست،از لحاظ مهلت تست و گارانتی شما هر مدت و مهلت که خواستید ما بهتون(طبق 4 چوب و اصول ) میدیم. 

یه منبع برای اون 80 دلار بدید بی زحمت...

ببینید همین الان برای 150 تومن فقط هزینه ی نصب .. اون هیت سینکا قابل قبول نیست... اصلا خود هیت سینک به کنار چرا رنگش مشکی نیست ؟؟ دیگه هیت سینک ریخته تو بازار امجد و اونورا مفت تومن .. مشکیشم هست....

ببینید قیمت شما الان طوری هست که یه نفر به من بگه می خوام aio ببندم چی کار کنم؟؟

شمارو پیشنهاد نمی دم بهش چون اصلا هیچ جور توجیه اقتصادی نداره ... شما در نظر بگیر حداقل میشه 150 نصب+150 ارزون ترین واترکولر 120 که میشه 300 هزار...

با این هزینه یدونه glacier 360 می گیره 270 15-10 تومن هم هیت سینک...(تازه همه ی کارتا هیت سینک لازم نداره)...

تو این وضعیت یا می گم بیار برات می بندم یا می گم خودن برو تو کار نسبت به زحمتی که می کشی می ارزه...

که واقعا هم کار اونجور زمانبری نیست...(بسته به بلاک البته)...

اگر یه چیزی حدود70-80 بود و هیت سینک و همه چیز هم انجام داده می شد باز یه چیزی....

یه حرکت خوب این میتونه باشه 65-70 تومن نصب aio روی کارت + هیت سنک vram و vrm بدون فن جدا..(استفاده از فنای خود vga که راحت میشه دورشونم با خود کارت کنترل کرد....)

90 کارهای بالا + فن برای vrm ...

150 کارهای بالا + 1 ماه ضمانت...

اگر یه همچین چیزی باشه حتی آدم به دیگران توصیه هم می کنه ...

شما خودتون هم مشتری زیاد دارید و سیستم هم زیاد اسمبل می کنید ... و میدونید به خیلی هاحتی پیشنهاد بدید موقع خرید نه نمیگن ... خصوصا اگر قیمتارو یکم اصلاح کنید...

الان برای یه نفر یدونه کولر 240 (مثلا glacier 240 ) با هزینه ی بالا میشه 290 این حدودا...

ولی با قیمت حال حاظر یه چیزی حدود 320 با ارزون ترین واترکولر 120 میشه (glacier 120 )....

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

یه منبع برای اون 80 دلار بدید بی زحمت...

ببینید همین الان برای 150 تومن فقط هزینه ی نصب .. اون هیت سینکا قابل قبول نیست... اصلا خود هیت سینک به کنار چرا رنگش مشکی نیست ؟؟ دیگه هیت سینک ریخته تو بازار امجد و اونورا مفت تومن .. مشکیشم هست....

ببینید قیمت شما الان طوری هست که یه نفر به من بگه می خوام aio ببندم چی کار کنم؟؟

شمارو پیشنهاد نمی دم بهش چون اصلا هیچ جور توجیه اقتصادی نداره ... شما در نظر بگیر حداقل میشه 150 نصب+150 ارزون ترین واترکولر 120 که میشه 300 هزار...

با این هزینه یدونه glacier 360 می گیره 270 15-10 تومن هم هیت سینک...(تازه همه ی کارتا هیت سینک لازم نداره)...

تو این وضعیت یا می گم بیار برات می بندم یا می گم خودن برو تو کار نسبت به زحمتی که می کشی می ارزه...

که واقعا هم کار اونجور زمانبری نیست...(بسته به بلاک البته)...

اگر یه چیزی حدود70-80 بود و هیت سینک و همه چیز هم انجام داده می شد باز یه چیزی....

یه حرکت خوب این میتونه باشه 65-70 تومن نصب aio روی کارت + هیت سنک vram و vrm بدون فن جدا..(استفاده از فنای خود vga که راحت میشه دورشونم با خود کارت کنترل کرد....)

90 کارهای بالا + فن برای vrm ...

150 کارهای بالا + 1 ماه ضمانت...

اگر یه همچین چیزی باشه حتی آدم به دیگران توصیه هم می کنه ...

شما خودتون هم مشتری زیاد دارید و سیستم هم زیاد اسمبل می کنید ... و میدونید به خیلی هاحتی پیشنهاد بدید موقع خرید نه نمیگن ... خصوصا اگر قیمتارو یکم اصلاح کنید...

الان برای یه نفر یدونه کولر 240 (مثلا glacier 240 ) با هزینه ی بالا میشه 290 این حدودا...

ولی با قیمت حال حاظر یه چیزی حدود 320 با ارزون ترین واترکولر 120 میشه (glacier 120 )....

از پیشنهادات و انتقادات شما ممنونیم،،،

لینک به دیدگاه

so good

به نظرم واقعا ارزشش رو داره .

برای کارتهای متل msi lightning از نون شب واجب تره .

این کارت ها که سیستم کولینگ خیلی خوبی دارن و خیلی با دوام و با کیفیت هستن، چرا گفتین برا این مدل کارت خیلی واجبه؟! میشه توضیح بدین؟ ممنون

لینک به دیدگاه

این کارت ها که سیستم کولینگ خیلی خوبی دارن و خیلی با دوام و با کیفیت هستن، چرا گفتین برا این مدل کارت خیلی واجبه؟! میشه توضیح بدین؟ ممنون

این کارتها رو تا خرخره اور میکنن .

تا اونجایی که اطلاع دارم اکثرا کولر خودشون رو بر میدارن و با واتر کولر دما رو پایین میارن تا بتونن کارت رو به شدت اور کنن .

کولرهای خودشون خوبن و اور های معمولی رو هم جواب میدن و اصلا از این نظر مشکل ندارن .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

بجز تهران شهر دیگه هم برای نصب میاین؟

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

لینک به دیدگاه

بجز تهران شهر دیگه هم برای نصب میاین؟

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

سلام دوست من 

این کار ،کاری نیست که در محل بشه انجامش داد ،شما اگه تمایل داشتید کارت گرافیک یا سیستم رو بفرستید ،انجام شده ما براتون مجدد ارسال میکنیم

لینک به دیدگاه

میشه چندتا نمونه از کاراتون بذارین رو این تاپیک؟

سلام دوست من

از نمونه کار چی و کدوم بزاریم تو تاپیک،

بیشتر کارها هم داخل سایت و توی تاپیک ها هست،

عنوانش رو شما اعلام کنید انجام وظیفه میکنیم،

و اگر سوالی داشتید من در خدمتم

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

از نمونه کار چی و کدوم بزاریم تو تاپیک،

بیشتر کارها هم داخل سایت و توی تاپیک ها هست،

عنوانش رو شما اعلام کنید انجام وظیفه میکنیم،

و اگر سوالی داشتید من در خدمتم

عزیز منظورم از کارای تعویض فن گرافیک چندته نمونه بذارین ممنون میشم :)

لینک به دیدگاه

این فیلم http://www.aparat.com/v/YV6Uf

لینک به دیدگاه

عالیه ،واقعا عالیه

Evga

هم یه نمونه از واتر کولر 120 با کارت گرافیک هاش ارایه میده ،حد اقل دیگه با این عمل لیون هزینه زیادی بابت واتر کول کردن کارت خرج نمیکنیم

با این تفاوت که روی هر کارتی برامون کولر نصب میکنن

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

سلام دوست من

یه چند تا عکس گذاشتم از حداقل و حداکثر کارهایی که برای کارت گرافیک بشه انجام داد.

دوستان عزیز در این تاپیک به مورد هایی و مدل هایی از واتر کولر اشاره کرده اند،

بد نیست بگم که بخاطر سرعت انتقال دما تقریبا بیشتر موارد واتر کولر رو ما عوض میکنیم حتی مایع کولانت داخلش رو،

یا در مواردی پمپ و مخزن مجزا به کولینگ اضافه میشه،که تک به تک تغییرات و نحوه اجرا نیاز به تجربه و دانش خاص خودشو داره،

بیشترین خوشحالی ما اینه که به نیاز مشتری با کمترین هزینه و اطمینان خاطر کامل نسبت به اجرای این تغییر،پاسخ داده ایم

دوستان عزیزی که خرابی و مشکلات کولینگ و دما داخل کیس،قطعات و کارت گرافیک دارن ،اطلاع بدن با نازلترین قیمت براشون انجام میدیم

lm55ji99sdodj8ytbhe.jpg

paxcqbr7pz7ls6n81cxh.jpg

k1r41psdam3xoo238ftl.jpg

onayvq2bgkzof08zcvn.jpg

ویرایش شده توسط pouya lion
لینک به دیدگاه

water cooling leak

90 درصد در واتر کولر های کاستوم هست نه واتر کولر کای کارخونه ای که به صورت پک کامل و سر هم در اختیار شما قرار میگیره.

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز

مطالب بعضی از دوستان رو خوندم

یه توضیح کوتاه میدم :

بعضی از دوستان اصرار به غیر قابل اجرایی بودن پروژه اصرار می کنن .

ما چنین چیزی رو تست کردیم و اجرا کردیم و مطمئننا ضعفهایی رو مشاهده کردیم و برای رفعش تلاش کردیم و میکنیم .

در مورد قیمت هم به زودی اقداماتی رو انجام خواهیم داد

قرار نیست همه استقبال کنن همونطور که خیلی ها واترکولینگ ندارن و براشمون مهم نیست . برای افراد خاصی انجام میشه که علاقه دارن به چنین روشی .

-----------------------------

ما خوشحال و مفتخریم  که در ایران آپشن هایی رو داریم با دست خالی به سیستم های کاربران عزیز اضافه می کنیم .

حالا هر کسی نیاز داشت در خدمتیم

--------------------------------

یکی از بزرگترین مشکلات در ایران که باعث عقب افتادن ما شده اینه که :

اینقدر کاری رو بزرگ و پیچیده میکنیم که هزاران دلیل برای انجام ندادنش میاریم

--------------------------

در خدمت دوستانیکه نیاز به چنین خدماتی دارن هستیم

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

دوستانی هم که وارد هستند ویدیوهاش تو یوتیوب ریخته و کاری نداره. انتظار داشتم لیون حداقل یه ویدیو آموزشی میذاشت...

مشکل دیگه water cooling اینه که حرارت چیپ رو فقط کاهش میده و درعوض حرارت بقیه قطعات بخاطر نبود فن بیشتر میشه

درضمن احتمال نشت مایع هم هست و نوعی ریسکه، کافیه سرچ کنید: water cooling leak

دوست عزیز تو خارج که شما می فرمایید طرف خدا تومن ماهی درآمد پایه داره نه مثل اینجا که ماهی اونقدر میدند آخه اینجوری مقایسه می کنند!؟ اونجا دستمزد کلا بالاست

این کار فقط به درد کاربر حرفه ای میخوره اونم بلده چجوری انجام بده یا به کی بده. پس فردا شما این کارو انجام دادید یکی اومد با بست هاش ور رفت و نشت کرد بعدش چی؟

بهتره این کار حضوری صورت بگیره که مشتری هم اونجا تست بگیره و ببره گارانتی و مسئولیت هم نمیخواد و قیمتشم همونطور که دوستان گفتند کمتر بشه

دوست عزیز تو خارج که شما می فرمایید طرف خدا تومن ماهی درآمد پایه داره نه مثل اینجا که ماهی اونقدر میدند آخه اینجوری مقایسه می کنند!؟

دوست من 

ما چطوری مقایسه کردیم...؟؟؟

گفتیم پول بلیت رفت و برگشت .... رو این تغییر داریم حساب میکنیم؟

کسی اسم حقوق ماهیانه آورد؟؟

اونجا دستمزد کلا بالاست این کار فقط به درد کاربر حرفه ای میخوره اونم بلده چجوری انجام بده یا به کی بده

الان این تغییر تو خارج داره اتفاق میفته؟؟؟

باید برای کاربر کارج از کشور ما تعیین تاکلیف کنیم؟؟

پس فردا شما این کارو انجام دادید یکی اومد با بست هاش ور رفت و نشت کرد بعدش چی؟

مثالش رو بگم ، بیشتر قابل درک باشه، کارخونه ایران خودرو یه ماشین تولید میکنه به شما تحویل میده

شما باهاش سر بی احتیاطی و سرعت زیاد تصادف میکنی اینجا کی مقصره؟؟؟(احتمالا ایران خودرو)

بهتره این کار حضوری صورت بگیره که مشتری هم اونجا تست بگیره و ببره گارانتی

میشه یه توضیحی بدید چی رو باید ببره گارانتی؟؟؟

تاپیک رو اشتباه باز نکردی؟؟؟

مسئولیت هم نمیخواد و قیمتشم همونطور که دوستان گفتند کمتر بشه

شما اگه تمایل داشتی لوازم و تجهیزات رو تهیه کن بیار ؛من از شما اجرت نصب کمتر میگیرم

((دوستان من بازار کار یه تجارت آزاد محسوب میشه،مشتری همیشه حق داشته و حق انتخاب داره

این تغییر با کمترین هزینه توسط لیون کامپیوتر نصب و اجرا شده هر شخص یا کاربر عزیزی که تمایل داشته باشه براشون انجام میدیم))

لیون کامپیوتر همیشه رضایتمندی مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده ))

از این رو ما با مشتری در قدم اول دوست هستیم و تا آخر هم خواهیم ماند

لینک به دیدگاه

شما مگه نفرمودید که این کار رو اون طرف به قیمت 80 دلار انجام میدند؟

مورد دیگه اینکه این جریان یک ماه گارانتی چیه؟ پس فردا طرف یکم بستهاشو شل و محکم کنه و مایع نشت کنه بریزه رو بقیه قطعات چی میشه؟

چطوری میشه فهمید که طرف چیکار کرده؟ کلا این جریان گارانتی بی معنا میشه و فقط برای طرفین هزینه بره.

اون طرف اگه مایع نشت کنه میشه با تهیه مدارک ازشون خسارت گرفت وگرنه که کسی اونجا water cooler نمیگیره

این مسائل رو جهت روشن شدن موضوع بیان کردم بهتره این کار عمومی نشه که مشکلات برای افراد مبتدی ایجاد کنه،

در حد کوچیک برای افراد خاص عالیه که قصد اورکلاک دارند حکایت برداشتن IHS و... @};-

دوست من

پست گذاشته شده بود جواب اون پست رو من دادم

به شما عرضه بدارم یا اطلاعات کافی در این زمینه نداری یا قصد و مقصودت چیزی دیگه هستش

من از شما میپرسم:

بلاک برای کارت گرافیک

ماده کولانت 70CC

لوله های PEX شیشه ای

ماده بلک لایت جهت ترکیب با کولانت

LED بلک لایت جهت نورپردازی

بست و اتصالات فیتینگی برای لوله و شیلنگ ها

خمیر سیلیکن Z5

اجرت نصب

اینارو شما خارج از کشور پیشکشت/شمایی که کاربرحرفه ای هستی .همین جا به من قیمت بده

بعد تازه متوجه داستان میشی

طبق فرمایشات شما چرا باید طرف بست هاشو شل و محکم بکنه؟دلیل این کارو من بدونم چاره ای هم براش پیدا میکنم

برای گارانتی که ما به مشتری میدیم به خاطر خیال راحتی مصرف کننده و صاحب دستگاه هستش/اینو بارها گفتیم و بازم میگیم این تغییر انقدر تست و آزمایش روش انجام شده که به مشکلی بر نخوره

ميشه تست دما رو قبل و بعد از تغيير بفرماييد تو همين مدل strix?

سلام دوست من

این کارت قبل از تغیر تا 97 درجه رفت

که به 100% لود کامل هم نرسیده بود

ویرایش شده توسط pouya lion
لینک به دیدگاه

به نظر من کار خیلی خوبیه من خودم یکم شک دارم به خاطر 3 ماه گارانتیش وگرنه کارت خودمم همین کارو میکردم

ویرایش شده توسط parsabt
لینک به دیدگاه

گارانتی که قطعا باطل می شه گرافیک داره کلا دستکاری می شه

لینک به دیدگاه

گارانتی که قطعا باطل می شه گرافیک داره کلا دستکاری می شه

دوست من

اقداماتی برای گارانتی این تغییر، باچند شرکت در این زمینه انجام شده

که نتیجه انها بزودی اعلام خواهد شد

لینک به دیدگاه

اقا نمیشه یه اپشن ارزون هم در کنارش بزارین؟

یعنی حالتی که با 70-80 تومن اجرت این تغییر صورت بگیره تفاوتی با فابریک ایجاد نمیشه؟

لینک به دیدگاه

اقا نمیشه یه اپشن ارزون هم در کنارش بزارین؟

یعنی حالتی که با 70-80 تومن اجرت این تغییر صورت بگیره تفاوتی با فابریک ایجاد نمیشه؟

سلام دوست من

سوال شما چند جهت مختلف داشت

اول اینکه منظور از آپشن ارزون چیه؟؟

بعد شما قیمت ۷۰ یا ۸۰ رو دارید عنوان میکنید، ما برای مشتریان عزیزمون تخفیف هایی رو همیشه داشتیم و این تغییر بستگی به کارت شما و حذف چند مورد آن ،حدود ۱۰۰ تومن هزینه برای شما داره

و در آخر، تفاوتی با فابریک ایجاد نمیشه؟

منظور شمارو من نفهمیدم به صورت کامل عنوان کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...