رفتن به مطلب

آموزش و معرفی بازی های آنلاین کامپیوتر

HARE46
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان لیون

من خودم در زمینه بازی های آنلاین آماتور هستم و از دوستان تقاضا دارم اونای که گیمر آنلاین هستن ، بازی های آنلاین رو معرفی کنند و همچنین آموزش مراحل اجرا کردن بازی رو قرار بدن تا بقیه دوستان هم از این تایپک استفاده بکنن.

لینک به دیدگاه

سلام. برای شروع نرم افزار steam رو از سایتش دانلود کنید. بعد از نصب نرم افزار اکانت بسازید و وارد قسمت free to play games بشید و یکی از بازی هارو به دلخواه دانلود کنید. من warface رو پیشنهاد می کنم. در ضمن باید برای بازی های آنلاین نت خوب و سیستم خوب داشته باشید.

ویرایش شده توسط shocker78
لینک به دیدگاه

عزیزان بنده هم یک سوال داشتم...م

یدونم پینگ هرچه پایین تر باشه بهتره اما بالاترین پینگ که باهاش میتونی یک بازی Smooth و رونی داشته باشی چند هست؟

لینک به دیدگاه

یدونم پینگ هرچه پایین تر باشه بهتره اما بالاترین پینگ که باهاش میتونی یک بازی Smooth و رونی داشته باشی چند هست؟

از نظر من (که تجربه هم دارم میکنم ) 200تا ولی به بازی بستگی داره call of duty تا 100 میشه بازی کرد از اون بیشتر ............

ویرایش میکنم که کلا شوتر باید زیره 100 باشه

ویرایش شده توسط chaning
لینک به دیدگاه

بستگی به بازی و قدرت سرورهاش داره. معمولا زیر 120ms روون می شه بازی کرد. بین 120 تا 150 خوب. 150 تا 200 قابل بازی برای شوتر اول شخص.
لینک به دیدگاه

سلام ... دادا شا .. به چه نتی میشع خوب آنلاین بازی کزد .. من نتم 512 نامحدود هست میشه ؟؟؟

فرستاده شده از SM-J500Hِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام ... دادا شا .. به چه نتی میشع خوب آنلاین بازی کزد .. من نتم 512 نامحدود هست میشه ؟؟؟

شما اول یک تست پینگ بگیری ببین سرعت پینگ چند هست و ایا lost package دارید یا خیر

لینک به دیدگاه

شما اول یک تست پینگ بگیری ببین سرعت پینگ چند هست و ایا lost package دارید یا خیر

دادا میشه یه توضیح بدی چجوری تست پینگ بگیرم

لینک به دیدگاه

برای گرفتن پینگ وارد  نوار استارت شده و cmd رو تایپ میکنیم cmd رو باز کرده و عبارت ping رو تایپ کرده یه فاصله میزنیم بعد در ادامه عبارت ۴٫۲٫۲٫۴ رو مینویسم بعدش اینتر میزنیم

Untitled1.jpg

لینک به دیدگاه

ایا به دنبال بازی انلاین خوب هستید؟

ایا میخاهید خودتان را بد بخت کنید؟

ایا میخاهید معتاد و بیچاره و سیاه روز شوید ؟

درمان درد شما سری بازی های Dota و WOW است !

لینک به دیدگاه

دوستان اگه میشه لطف کنید نحوه ی اجرای بازی های call of duty رو بصورت آنلاین توضیح بدید

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

برای انلاین زدن بازی های کال او دیوتی اگه میخواید بهترین تجربه رو داشته باشید بهتره که از فروشگاه Steam اون هارو به صورت اوریجینال بخرید

و بعد هم میتونید بدون هیچ مشکلی بازی رو تحت استیم اجرا کنید و انلاین بازی کنید

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/09, 12:41:03، AmirrezASe7eN گفته است :

برای انلاین زدن بازی های کال او دیوتی اگه میخواید بهترین تجربه رو داشته باشید بهتره که از فروشگاه Steam اون هارو به صورت اوریجینال بخرید

و بعد هم میتونید بدون هیچ مشکلی بازی رو تحت استیم اجرا کنید و انلاین بازی کنید

دوست عزیز میخوام بصورت رایگان فعلاً  بازی کنم ولی متاسفانه نمی دونم در چه سایتی اول ثبت نام کنم و برای اجرا بازی نیاز به چه برنامه های دیگه ی دارد بجز فایل اصلی بازی.

قبل از هر چیز دوست فعلاً دوست دارم بازی Call OF duty رو بازی کنم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، HARE46 گفته است :

دوست عزیز میخوام بصورت رایگان فعلاً  بازی کنم ولی متاسفانه نمی دونم در چه سایتی اول ثبت نام کنم و برای اجرا بازی نیاز به چه برنامه های دیگه ی دارد بجز فایل اصلی بازی.

خوب ببینید کدوم نسخه رو میخواید انلاین بازی کنید؟ من خودم تا حالا کال او دیوتی کرکی رو به صورت انلاین نزدم  و بهتون پیشنهاد میکنم توی گوگل سرچ کنید به نتایج خوبی میرسید

فایل هایی که باید اضافه دانلود کنید تا جایی که میدونم بیشتر آپدیت هستن و معمولا حجم هاشون هم کم نیست

درضمن میتونید برنامه Steam رو نصب کنید و از بین بازی های رایگان آنلاینشون یکی رو انتخاب کنید و لذت ببرید  هیچ هزینه ای هم لازم نیست بپردازید

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/10, 18:49:52، HARE46 گفته است :

سلام دوست عزیز من همین الان دارم نسخه کرکی mw3 رو تو سرور پلاس مستر بازی میکنم

موارد مورد نیاز :نسخه کامل بازی  ترجیحا SKIDROWیا , Reloaded

بعدش از اینترنت پچ پلاس مستر برای بازی mw3 دانلود کن

و  در پوشه ی بازی کپی کن و نصبش کن

حالا روی دسکتاپ بازی با این نام میاد MW3 Luncher روش کلیک کن احتمالا برای اولین بار حتما  ازت اسم میخواد هرچی دوست داری وارد کن (تو بازی این اسم تو هست) بعد پلی بزن

وقتی وارد شدی در قسمت Option به قسمت Dedicated Server برو و Enable Server Browser را به حالت YES تبدیل کن.  بعدش وقتی برگردی به منوی اصلی میبینی یه بخش جدید به نام  Servers باز شده واردش شو تمام سرور هارو بهت نشون میده

برو تو سرور هایی که پینگشون زیر 200 نشون میده  دو بار روشون کلیک کن یا کانکت بزن میری تو بازی سرور ها 18 نفره هستن که کنارش نشون میده چند نفر دارن بازی میکنند

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

در در 1395/07/10, 20:51:50، AmirrezASe7eN گفته است :

خوب ببینید کدوم نسخه رو میخواید انلاین بازی کنید؟ من خودم تا حالا کال او دیوتی کرکی رو به صورت انلاین نزدم  و بهتون پیشنهاد میکنم توی گوگل سرچ کنید به نتایج خوبی میرسید

فایل هایی که باید اضافه دانلود کنید تا جایی که میدونم بیشتر آپدیت هستن و معمولا حجم هاشون هم کم نیست

درضمن میتونید برنامه Steam رو نصب کنید و از بین بازی های رایگان آنلاینشون یکی رو انتخاب کنید و لذت ببرید ? هیچ هزینه ای هم لازم نیست بپردازید

بازی های  رایگان برنامه Steam زیاد جالب نیستن

در در 1395/07/10, 21:24:05، ابوالفضل.گنجی گفته است :

سلام دوست عزیز من همین الان دارم نسخه کرکی mw3 رو تو سرور پلاس مستر بازی میکنم

موارد مورد نیاز :نسخه کامل بازی  ترجیحا SKIDROWیا , Reloaded

بعدش از اینترنت پچ پلاس مستر برای بازی mw3 دانلود کن

و  در پوشه ی بازی کپی کن و نصبش کن

حالا روی دسکتاپ بازی با این نام میاد MW3 Luncher روش کلیک کن احتمالا برای اولین بار حتما  ازت اسم میخواد هرچی دوست داری وارد کن (تو بازی این اسم تو هست) بعد پلی بزن

وقتی وارد شدی در قسمت Option به قسمت Dedicated Server برو و Enable Server Browser را به حالت YES تبدیل کن.  بعدش وقتی برگردی به منوی اصلی میبینی یه بخش جدید به نام  Servers باز شده واردش شو تمام سرور هارو بهت نشون میده

برو تو سرور هایی که پینگشون زیر 200 نشون میده  دو بار روشون کلیک کن یا کانکت بزن میری تو بازی سرور ها 18 نفره هستن که کنارش نشون میده چند نفر دارن بازی میکنند

لطف میکنی لینک فایل " پچ پلاس مستر " رو برام بذاری

از کجا بدونم که نسخه بازی  SKIDROWیا , Reloaded

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

ما می خوایم پاراگون بازی کنیم یه دفه موفق شدیم درست بازی کنیم ولی بعد وقتی وارد بازی میشدیم همچی بهم می ریخت نه می تونستم اتک بدم نه کارت انتخاب کنم منیون همه گیر می کردن 

پینگمم با یورو 120

OrionClient-Win64-Shipping 2016-10-23 02-55-56-56.jpg

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...