رفتن به مطلب

AMD محصولات آینده خود را دوازدهم خرداد معرفی خواهد کرد

Recommended Posts

4o7daxwekrk8mqc7aaga.jpg

AMD بالاخره به صورت رسمی اعلام کرد که در کامپیوتکس 2016 کنفرانسی برای معرفی محصولات آینده خود خواهد داشت این رویداد که روز چهارشنبه 12 خرداد ساعد 7:30 شب در شهر تایپه تایوان برگزار می‌شود قرار است AMD از APU های ZEN و گرافیک‌های Polaris رونمایی کند .

7gbit5yp3guzruj90jly.jpg

در این رویداد افراد کلیدی AMD مانند مدیر عامل این شرکت خانم Lisa Su , معاون ارشد و مدیرکل بخش تجارت گرافیک این شرکت  Jim Anderson , معاون ارشد و رئیس بخش RTG یعنی Raja Koduri سخنرانی خواهند داشت. پخش زنده این رویداد در سایت AMD در دسترس خواهد بود.

منبع: techpowerup

مترجم: سامان یزدان نیک

لینک به دیدگاه

VEGA رونمایی میکردن حال کنیم

وگا خوش موقع تر میاد نزدیک رونمایی بازی های بزرگ مثل بتل :cool:  احتمالا با بتل هم باندل میشه . البته ارزش صبر کردن داره چون HBM2 هست :x

لینک به دیدگاه

خانم لیسا سو هم در موقع رونمایی تشریف دارند :D @};-

مثل اون قرعه کشی چی بود زنه اومد قطع کرد صدا و سیما ... اینم این کار کنند قطع کنند ... البته ایشون رعایت میکنند   :D 

وگا خوش موقع تر میاد نزدیک رونمایی بازی های بزرگ مثل بتل :cool:  احتمالا با بتل هم باندل میشه . البته ارزش صبر کردن داره چون HBM2 هست :x

احتمال قوی این طوره ....

بحث اینه این VEGA میاد رقیب 1080 باشه یا BIG PASCAL یا هر دو =))

لینک به دیدگاه

مثل اون قرعه کشی چی بود زنه اومد قطع کرد صدا و سیما ... اینم این کار کنند قطع کنند ... البته ایشون رعایت میکنند :D

احتمال قوی این طوره ....

بحث اینه این VEGA میاد رقیب 1080 باشه یا BIG PASCAL یا هر دو =))

۱۰۸۰ اصلا رقیب وگا ۱۱ نمیتونه باشه مگر وگا ۱۰

وگا ۱۱ قرار قدرتمند ترین گرافیک باشه یک جایگزین تک هسته ای برای radeon due pro شاید بیگ پاسکال برای رقابت با وگا ۱۱ بیاد

لینک به دیدگاه

مثل اون قرعه کشی چی بود زنه اومد قطع کرد صدا و سیما ... اینم این کار کنند قطع کنند ... البته ایشون رعایت میکنند   :D

قرعه کشی که چه عرض کنم...کافیه چند هفته فوتبال های پخش زنده اروپا ببینید انقد این مسائل تکرار میشه دگ انگار پرش تصاویر از بانوان یک حرکت عادی حساب میشه :D

البته نیت من یکی خیر هست و در جهت تقویت بنیان خانواده و افزایش جمعیت و همینطور ورود سرمایه گذاران خارجی به ایران هست :D :cool:

-----------------

خیلی از عزیزان منتظر گرافیک های AMD هستند که اگر چه از نظرمن فرقی نداره کدام سری گرافیک قدرتمند تر هست چه انویدیا یا AMD به دلیل اینکه قیمت گذاری در ایران کمی متفاوت هست و در ایران قدرت کارت انچنان مهم نیست در فروش ... بلکه بیشتر میزان کارایی بر قیمت مهم هست و در نهایت تایین میکنه کدوم کارت رو خریداری کنیم

اما من به شخصه خیلی منتظرم سری جدید پردازنده ها معرفی بشه تا ببینید در این سری ایا قدم های مثبتی بلخره برداشته یا خیر

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

4o7daxwekrk8mqc7aaga.jpg

AMD بالاخره به صورت رسمی اعلام کرد که در کامپیوتکس 2016 کنفرانسی برای معرفی محصولات آینده خود خواهد داشت این رویداد که روز چهارشنبه 12 خرداد ساعد 7:30 شب در شهر تایپه تایوان برگزار می‌شود قرار است AMD از APU های ZEN و گرافیک‌های Polaris رونمایی کند .

7gbit5yp3guzruj90jly.jpg

در این رویداد افراد کلیدی AMD مانند مدیر عامل این شرکت خانم Lisa Su , معاون ارشد و مدیرکل بخش تجارت گرافیک این شرکت  Jim Anderson , معاون ارشد و رئیس بخش RTG یعنی Raja Koduri سخنرانی خواهند داشت. پخش زنده این رویداد در سایت AMD در دسترس خواهد بود.

منبع: techpowerup

مترجم: سامان یزدان نیک

Wowww! تبریک میگم !!! پس بگو اون رخت نو برا چی بود ! :D  @};-

مطمئنی APU ZEN ????? 

زیاد فرق نمیکنه ! یه مواقعی ناخدا گاه پیش میاد ، چند سری پیشم یه نکته ی ریزی پیش آوردن براش  :D

لینک به دیدگاه

یکی بهم بگه لیسا سو زنه یا مرد؟؟؟

220px-AMD_CEO_Lisa_Su_20130415_cropped.j

رژلب زده :-?

فکر کنم جز دسته حاج خانم ها دسته بیندی میشه :D

لینک به دیدگاه

Wowww! تبریک میگم !!! پس بگو اون رخت نو برا چی بود ! :D @};-

مطمئنی APU ZEN ?????

زیاد فرق نمیکنه ! یه مواقعی ناخدا گاه پیش میاد ، چند سری پیشم یه نکته ی ریزی پیش آوردن براش :D

@};-

سایت tweaktown که اعلام کرده apu های zen حالا باید منتظر بمونیم و ببینیم ‎:D

لینک به دیدگاه

وای خدا دوست ندارم مسخره کنم اما ببین  =))  =))  =))

lisa-su-amd-ceo-645x803.jpg

دیگه سمت amd نمیرم

نباید که یه مدل بزارن رئیس ، یا درس خونده مدرک دکترا داره باید میزاشتن ... ایشون علاقه ای به ارایشم ندارن

:D

لینک به دیدگاه

@};-

سایت tweaktown که اعلام کرده apu های zen حالا باید منتظر بمونیم و ببینیم ‎ :D

با تشک @};-ر  ^_^  

ویرایش شده توسط tohidadme
لینک به دیدگاه

وای خدا دوست ندارم مسخره کنم اما ببین  =))  =))  =))

lisa-su-amd-ceo-645x803.jpg

دیگه سمت amd نمیرم

مثلا فکر کردی همسر رئیس انویدیا خیلی قشنگه!! *dry#

659245_FEoc2Izh.jpg

لینک به دیدگاه

659245_FEoc2Izh.jpg

beautiful lady =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

659245_FEoc2Izh.jpg

ترکیدم =)) =)) =))

جولی + ریش داعشی =))

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

659245_FEoc2Izh.jpg

خخخخخخخخخخخخخخخ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

خب خبر خوبی نیست برای من چون اون zen هشت هسته ای که قرار بود معرفی بشه رو انگار قرار نیست حالا حالاها ببینیمش... از وگا هم خبری نیست و قراره یه کارت معمولی معرفی کنند و یک پردازنده معمولیتر... کلا راست کار گیمرها نیست محصولات فعلی شون و از میدرنج به پایین رو قراره ساپورت کنند فعلا !!!  *dry#

کلا تابستون الافیم تا پاییز ببینیم چی پیش میاد ...  :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

درود

خب خبر خوبی نیست برای من چون اون zen هشت هسته ای که قرار بود معرفی بشه رو انگار قرار نیست حالا حالاها ببینیمش... از وگا هم خبری نیست و قراره یه کارت معمولی معرفی کنند و یک پردازنده معمولیتر... کلا راست کار گیمرها نیست محصولات فعلی شون و از میدرنج به پایین رو قراره ساپورت کنند فعلا !!! *dry#

کلا تابستون الافیم تا پاییز ببینیم چی پیش میاد ... :D

خب از اول هم قرار نبود zen وسط سال عرضه بشه پردازنده های zen برای Q4 2016 برنامه ریزی شدن

پولاریس هم میخواد قسمتی از بازار پوشش بده که بیشترین فروش داره یعنی 200$ تا 350$

لینک به دیدگاه

روز معرفی خیلی دوست دارم از اینکه اسکای لیک گرفتم، پشیمون بشم :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...