رفتن به مطلب

خریدار tridentz 3200 2x8 GB ....فوری...

crash
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خریدار رم trident z هستم 3200 و 2x8gb ....

فوری خریدارم ... پیشنهاداتتونو pm کنید....

فوری هم خیلی فوری منظورم تا فردا چیزی نبود میرم نو می گیرم...

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

اقا این فردا نرسید؟ :D

من دقیقا همین کیت رو دارم اما منتظر 1 جنس خاص هستم که هنوز بارش نرسیده اگر رسید شما هم نخریدید معامله می کنیم.

لینک به دیدگاه

دوستان یک سوال داشتم از افزادی که DDR4 استفاده کردن. در گیم فرکانس 2133 با 3200 فرقی میکنه برای DDR4 ? اگر آره چقدر؟

لینک به دیدگاه

دوستان یک سوال داشتم از افزادی که DDR4 استفاده کردن. در گیم فرکانس 2133 با 3200 فرقی میکنه برای DDR4 ? اگر آره چقدر؟

اگه گرافیک پردازنده رو استفاده میکنید تغییر محسوس خواهید داشت. اگر نه فرق بخصوصی نخواهد کرد. (خواستم بگم هیچ فرقی نمیکنه)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همانطور که در پلتفرم های قبلی اختلاف فرکانس رم تقاوت چشمگیری بوجود نمیاورد در این پلتفرم هم همینطور هست .

اختلاف فرکانس رم و تایمینگ آنها فقط در یکی دو تا بنچمارک خاص تاثیر گذار هست .

لینک به دیدگاه

1.همون فرداش خریدارم ولی تا پیکو آپ نکردم که باشه برای خرید و فروش های دیگه قیمت هم 395 خریدم از digikala با گارانتی آواژنگ عمرا اگه کف بازارم بشه همچین قیمتی پیدا کرد.... 6700k هم که همه بالای 1160 می فروختن از digikala خریدم 1145 ......

2. فرکانس رم هم اگر از igp پردازنده استفاده بکنید تاثیر داره 2133 تا 3200 تقریبا 10 درصد تاثیر داره....

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده این رمو 390 قیمت میدم به دوستان.چطور میگید همچین قیمتی نیست؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده این رمو 390 قیمت میدم به دوستان.چطور میگید همچین قیمتی نیست؟

والا اون موقع هیچ کس نداشت قیمت هم 450 اینا بود .. گفتم که من همون روزی که تاپیک زدم یا فرداش رمو می خواستم رفتم دیجی کالا دیدم زده 395 گفتم بیاره ..رایگان هم میاره در خونه تحویل می ده خیلی حرفه ای....

لینک به دیدگاه

مبارکتون باشه.خاطرم هست ی روز تعطیل بود اگهی دادید و بنده موجود نداشتم اونموقع.بله دیجی جدیدا قیمتاش از لیون بهتره. منم با اقای حسینی درمیان گذاشتم.قیمت ssd هارو درست کردند اما خب بقیه جنسا ی مقدار بالاتره در لیون

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...