رفتن به مطلب

Recommended Posts

من چند روز پیش کیبوردم رو روش قهوه ریختم و بورد کیبوردم سوخت .... واسه همثین میخوام یه نوش رو بخرم و در این راه خواستم از ذریب هوشی شما عزیزان استفاده کنم چون واقعیتش چیزی رو که میخواستم  رو تو بازار ندیدم

کیبورد قبلی من که عکسش رو هم میزارم یه کیبورد ساخت شرکت پرفکت به مدل f21-wec11 بود http://www.narbella.com/%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C/%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1/%D9%84%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1/%DA%A9%DB%8C%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF/perfect-wec11.html

عرض:  474 و ارتفاع:  33  و طول:  234

کیبورد مکانیکی هستش با جای استراحت دست کارت خوان داره با 2 تا جای اتصال یو اس بی و اون دایره بالایی چراغی به رنگ ابی داره که خیلی راحت میچرخه و صدا رو کم و زیاد می کنه

دو تا چراغ ابی رنگ داره در واقع

چیزی که هست اینه که من این کیبورد رو واسه خونه میخوام و این که تو خونه چراغا رو خیلی وقتا خاموش میکنم و در تاریکی تایپ میکنم نور بک لایت واسه من میتونه خیلی چیز خوبی باشه بدیش اینه که من تایپ هم با این کیبورد انجام میدم و کیبوردایی که بک لایت دارند حروف فارسی ندارند و اگه من بخوام از این برچسب های چرمی خروف بخضشون بزنم بکلایتیشون از بیم میره واسه حمین  گزینه هام میره سراغ کیبوردایی که چراغ دارند مثل همین یکی مگه این که شما مورد بحتری سراغ داشته باشین

داشتن یو اس بی هم چیز فوق العاده خوبیه چون ادمای تنبلی مثل من میتونند راحت فلش رو از همین کیبورد به سیستم بزنند یا یه چراغ لبتاپ اونجا وصل کنند که صفحه رو تو تاریکی نشون بده

کارتخو.ان فکر نکنم چیز واجبی باشه ولی مولتی مدیا و چیزی که با چرحوندنش به راحتی بتونم صدا رو کم و زیاد کنم واقعا چیز خوبیه و این که این کار رو بعضی کیبوردا با دکمه انجام میدند ولی ممکنه ستتون به دکمه بخوره و نا خواسته این اتفاق بیوفته ولی اون سیستم حلقوی نا خواسته صدا رو کم و زیاد نمی کنه و در کنارش هم دکمه های مالتی مدیا کار رو خیلی راحت میتونه بکنه

و این که بک لایت هم باشه بشه نورش رو قطع کرد چون من سیستمم کنار رخت خوابمه و شبا قبل خواب ممکنه بخوام یه فیلم ببینم  و نور کیبورد نمیخوام به هیچ وجح من روئ اذیت بکنه

جای استراحت مچ هم واقعا واسه تایپ لازمه و. یه جورایی بالانس رو فراهم میکنه

در ضمن من ادمیم که دستام بزرگه و کلیدای نصبتا کوچیک به خصوص اینتر وسط کیبورد واسم بحتره بزرگ باشه

کیبورد برند هم نباشه مشکلی نیست سرمایه هم از 10 تا 300 تومن در نظر بگیرین

ویرایش شده توسط billgoldberg
لینک به دیدگاه

سلام.

کی برد ASUS CERBERUS

بک لایت ش حروف عربی داره.

(برای لپتاپ ام عربی ه 8 تا از کلیدا فرق داره با کی برد فارسی.تایپ کردن باهاش مشکلی نیست )

گفتم پیشنهاد بدم چون بک لایت رو گفتید مهم براتون  @};- 

--------------

دوستان مدل بک لایت دار دیگه اگه میشناسن معرفی کنن ممنون میشم :x 

لینک به دیدگاه

ایسوس سربروس مورد خوبیه به یکی از دوستام پیشنهاد کردم گرفت راضیه

بعد به کیبورد های گیمینگ a4tech هم یه نگاه بنداز به نظرم اونام موردهای خوبین هم بک لایت دارن هم دکمه هایی که پر کاربردن مکانیکال ان.

اینارو لیون داره یه نگاه بنداز

http://lioncomputer.ir/product/7321/%DA%A9%DB%8C%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF+%DA%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF+A4tech+Bloody+B328/#prettyPhoto

http://lioncomputer.ir/product/8249/%DA%A9%DB%8C%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF+%DA%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF+A4tech+B188/#prettyPhoto

http://lioncomputer.ir/product/4581/%DA%A9%DB%8C%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF+%DA%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF+A4Tech+Bloody+B120/#prettyPhoto

رو اولی و سومی هم اگه قهوه بریزه نمیسوزه (دومی رو نمیدونم) :D

لینک به دیدگاه

سلام 

خوب مدل cougar 500 بخرین هم بک لایت داره هم حروف فارسی و هم کلید های مولتی مدیا

لینک به دیدگاه

کیبورد بک لایت ارزون مدل venus k 544 یا 549 هست حدود 50 تومن یکم بالا پاین. سه رنگ قرمز بنفش و ابی هم داره که میتونی عوض کنی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...