رفتن به مطلب

نظر سنجی خم شدگی سی پی یو.

آبا شما دیده یا شنیدید در ایران یکی از CPU های اسکای لیک خم شود؟؟  

58 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آبا شما دیده یا شنیدید در ایران یکی از CPU های اسکای لیک خم شود؟؟

• بله
      4
    • خیر
      54

Recommended Posts

کولره کنده نشده شانس اورده  :laughing:

1.5 کیلو... :D

با فن هاش شده 1.5    دو تا فن روش گذاشته بود بیشتر هوا کش بود تا فن   فکر کنم 8000rpm  میچرخید  باهاش هویج رو رنده کرد !!!!!

لینک به دیدگاه

با فن هاش شده 1.5    دو تا فن روش گذاشته بود بیشتر هوا کش بود تا فن   فکر کنم 8000rpm  میچرخید  باهاش هویج رو رنده کرد !!!!!

کلیپ رو بذار استفاده ببریم...

لینک به دیدگاه

کلیپ رو بذار استفاده ببریم...

https://www.youtube.com/watch?v=XByL6tRPSBM

لینک به دیدگاه

:)  :D  :wacko: 

لینک به دیدگاه

رفتم دیدم. بابا اینا اول تا میتونن پیچ روی سینک رو سفت میکنن که خوب فشار بیاره رو سی پیو . بعدم که هی زمین میزنن اینقد که میترکه کیس.

خب خیالم راحت شد با این مهر و عطوفتی که ما با اینقطعات داریم هیچیش نمیشه

ویرایش شده توسط hamed_crazy
لینک به دیدگاه

@};-

برم یکم بخندم :laughing:

ویرایش شده توسط m12421k
لینک به دیدگاه

ولی به نظرم احتمالش هست

چون مین ایسوس که اخیرا گرفتم یه تیکه پلاستیکی داشت که روی لبه های CPU قرار میگرفت و مانع فشار به اون قسمتهای pcb میشه یا فشارو متعادل میکنه به کل سطح CPU

نمیدونم شاید بخاطر این کجو کوله شدن ها باشه

لینک به دیدگاه

ولی به نظرم احتمالش هست

چون مین ایسوس که اخیرا گرفتم یه تیکه پلاستیکی داشت که روی لبه های CPU قرار میگرفت و مانع فشار به اون قسمتهای pcb میشه یا فشارو متعادل میکنه به کل سطح CPU

نمیدونم شاید بخاطر این کجو کوله شدن ها باشه

به عکس میگذارید لطفا 

مرسی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

توی یه تست  یاروی یه خنک کننده 1.5 کیلیویی گذاشت روی  بعد کیس روشن رو گذاشت توی جعبش بعد کیس رو میبورد بالا سرش ول میکرد  3 بار این کار رو کرد خود کیس آسی دیده بود ولی تصویر میداد تو بایوس بود بعد از این که باز کرد دید خم شده.

پین های سوکت هم کج میکنه

خود کولر که فکر نکنم وزنش باعث همچین چیزی بشه... کولر من که حدود 5 کیلوئه  (وقتی هم پیچهاش رو سفت کنی چندین نیوتن هم بیشتر میشه) تازه واسه شرایط زیر نیتروژن و در حالتی که IHS رو هم برداشته باشم... توی خود پروسه برداشتن IHS احتمال خم شدگی بسیار بیشتر از سنگینی کولر و اینچیزاست اگه درست انجام نشه برای اسکای لیک(از هر 3-4 بار تلاش برای برداشتنIHS بدون وسله مناسب یکیش به خطر افتادن برد و تصویر ندادن ختم میشه و یک یا دو تاش هم خم شدگی جزئی تا زیاد )

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

خود کولر که فکر نکنم وزنش باعث همچین چیزی بشه... کولر من که حدود 5 کیلوئه  (وقتی هم پیچهاش رو سفت کنی چندین نیوتن هم بیشتر میشه) تازه واسه شرایط زیر نیتروژن و در حالتی که IHS رو هم برداشته باشم... توی خود پروسه برداشتن IHS احتمال خم شدگی بسیار بیشتر از سنگینی کولر و اینچیزاست اگه درست انجام نشه برای اسکای لیک(از هر 3-4 بار تلاش برای برداشتنIHS بدون وسله مناسب یکیش به خطر افتادن برد و تصویر ندادن ختم میشه و یک یا دو تاش هم خم شدگی جزئی تا زیاد )

پس در شرایط معمولی زیر یه کولر 1.5 کیلیوی که تقریبا پیچ هاش تا ته سفت شده سی پی یو ای مثل 6700k  امکان خم شدنش وجود نداره(البته با در نظر گرفتن این که کیس شوک بهش وارد نشه و خنک کننده استاندارد باشه)

درست میگم. عایا؟  :D

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

ممکنه بیشتر هم جواب بده

ولی خب من یکبار که میخواستم بخرمش جستجو کردم زیر 700 گرم حالت مطمئن بود

یا این یا واترکولر که اصلا دیگه این بحثها پیش نیاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس در شرایط معمولی زیر یه کولر 1.5 کیلیوی که تقریبا پیچ هاش تا ته سفت شده سی پی یو ای مثل 6700k  امکان خم شدنش وجود نداره(البته با در نظر گرفتن این که کیس شوک بهش وارد نشه و خنک کننده استاندارد باشه)

درست میگم. عایا؟  :D

قاعدتا" نه مگه اینکه سوکت مشکلی داشته باشه...

یا :

یکی از دوستان  لطف کرده بودن پردازنده رو بد جا زدن و نگاه هم نکرده بودن و فقط به زور چفت سوکت رو بسته بستن(چفت با وجود 3-4 میلیمتر جابجایی پردازنده هم بسته میشه اما کج بسته میشه حتی دقت نکردن که کجه) و کولر رو هم تا جایی که رستم نمیتونست سفت فرمودن... دیدن تصویر نمیده و بعد بازش کردن و دیدن اون گوشه ای که رفته بوده روی دیواره سوکت ، تا مرز شکستگی دچار خم و له شدگی شده :D

لینک به دیدگاه

من که ریسک نکردم اسکای لیک بستم ازین خنک کننده هایه سنگین نذاشتم روش رفتم واترکولر بستم!

لینک به دیدگاه

من که ریسک نکردم اسکای لیک بستم ازین خنک کننده هایه سنگین نذاشتم روش رفتم واترکولر بستم!

داداش مطمن باش که همچین اتفاقی میافتد اینتل دست رو دست نمی ذاشت هزارتا دلیل ممکن این شایعه ها داشته باشد از زیرآبی رفتن AMD تا.... استفاده نادرست از CPU همه ی این ها در این خمیدگی ممکنه دخیل باشه

ویرایش شده توسط LORD.SAJAD
لینک به دیدگاه

داداش مطمن باش که همچین اتفاقی میافتد اینتل دست رو دست نمی ذاشت هزارتا دلیل ممکن این شایعه ها داشته باشد از زیرآبی رفتن AMD تا.... استفاده نادرست از CPU همه ی این ها در این خمیدگی ممکنه دخیل باشه

تقصیر اینتل نیست! بعضی از این فن و هیت سینک های سنگین خوب برا پردازنده های اسکای لیک که نازک ترن فیت نمیشن تو جابجایی آسیب میزنن بهشون!

لینک به دیدگاه

تقصیر اینتل نیست! بعضی از این فن و هیت سینک های سنگین خوب برا پردازنده های اسکای لیک که نازک ترن فیت نمیشن تو جابجایی آسیب میزنن بهشون!

من تابحال ندیدم براثر فشار هیت سینک در جابجایی برروی پردازنده آسیب برسه ولی ممکنه صحت داشته باشه آخه این شایعه هرلحظه درحال قوت گرفتن هس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...