رفتن به مطلب

█▄█ فروش باورنکردنی مادربرد ASUS Z170 PRO GAMING فقط 300 هزار تومان█▄█

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

یک عدد مادربرد ASUS Z170 PRO GAMING با کارکرد چند ماه به فروش میرسه.

89429233459617477174.jpg

مادربرد یک مورد جزئی داره و یک عدد خازن SMD نزدیک به سیستم صوتی بر اثر برخورد براکت کارت گرافیک کنده شده اما ظاهراً هیچ مشکلی در استفاده نداره. طبق بررسی که داشتم خازن به سیستم صوتی مربوط نمیشه و تا جایی که ردشو گرفتم به Header فن کیس مربوط میشه.

با توجه به اینکه مشکلی در استفاده نداره، ممکن هست این قطعه به قابلیت/درگاه/هدر  یا چیز غیر ضروری مربوط بشه خصوصا هدر فن کیس.

13752253892975358573.jpg

قطعه کنده شده اینه (تصوبر مربوط به نمونه سالم):

02082277100111987601.jpg

جعبه و متعلقات دارد

تعمیر نشده.

هیت سینک باز نشده

دستکاری نشده

مشکل فیزیکی دیگه ای نداره.

کار میکنه و صدا هم مشکلی نداره.

گارانتی هم تا 1397/12/10 داره اما وضعیتش مشخص نیست.

به خریدار 48 ساعت مهلت تست داده میشه اما تضمینی بابت درست شدن/نشدن داده نمیشه.

قیمت پایه :300 هزار تومان

گام: 10 تومن

فوری : 330

پایان مزایده 12 ساعت بعد آخرین پیشنهاد.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پایه. به شرط سلامت برد از نظر کارکرد. فن هدر برام مهم نیست.

سلام سعید جان

تو استفاده معمولی (گیم) مشکلی نداره اما اینکه مربوط به چه چیزی باشه هیچ تضمینی نمیدم چون مطمئن نیستم. هدر فن هم صرفا از روی بررسی مسیر PCB گفتم و قطعی نیست. ممکنه مربوط به یه قابلیتی درگاهی چیزی باشه که اهمیت نداشته باشه مثلا شکاف توسعه دوم یا یکی از درگاه های usb و..... ممکن هست مربوط به چیز مهمی باشه اما چند ماه بعد به وجود اومدن این ایراد بدون هیچ مشکلی کار کرده.

پیشنهاد بالاتری نداشت فردا براتون ارسال میشه.

لینک به دیدگاه

سلام سعید جان

تو استفاده معمولی (گیم) مشکلی نداره اما اینکه مربوط به چه چیزی باشه هیچ تضمینی نمیدم چون مطمئن نیستم. هدر فن هم صرفا از روی بررسی مسیر PCB گفتم و قطعی نیست. ممکنه مربوط به یه قابلیتی درگاهی چیزی باشه که اهمیت نداشته باشه مثلا شکاف توسعه دوم یا یکی از درگاه های usb و..... ممکن هست مربوط به چیز مهمی باشه اما چند ماه بعد به وجود اومدن این ایراد بدون هیچ مشکلی کار کرده.

پیشنهاد بالاتری نداشت فردا براتون ارسال میشه.

سلام.

که این طور. میگم چرا نمیدی گارانتی؟ راحت با هزینه برات تعویض میکنه. من این مشکل رو با سوکت داشتم. حتی بعدش گارانتی رو هم باطل نکردن!

من فکر کردم هدر هست میخام بدم به یکی از دوستان سیستم ببنده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام.

که این طور. میگم چرا نمیدی گارانتی؟ راحت با هزینه برات تعویض میکنه. من این مشکل رو با سوکت داشتم. حتی بعدش گارانتی رو هم باطل نکردن!

برد برا یکی از دوستامه و خودم پیگیر نشدم. میتونید قبل خرید با گارانتی تماس بگیرید و خودتون جویا بشید. گارانتی لایف سرویس داره:

27197794541454146565.png

لینک به دیدگاه

من کناره گیری میکنم. ولی اگر مشکل نداشته باشه واقعا قیمت فوق العاده هست. چون واسه خودم  نیست.

با تشکر بابت  توضیحات.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به قیمت فوری فروخته شد ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...