رفتن به مطلب

██ آموزش شناساندن دیتا و بک آپ به Steam و Origin و سایر پلتفرمها ██

Recommended Posts

به نام خدا

سلام به همگی دوستان

از اونجایی که خیلی از کاربران در یه همچین موضوعی به مشکل برمیخورن یا اصلاً ممکن هست آشنایی با انجام روند این کار نداشته باشن این آموزش ساده رو آماده کردم براتون.

آموزش بعدی که قرار خواهم داد به امید خدا روش تغییر زبان بازی های اریجین هست.

خب میریم سر اصل مطلب:

حالت اول) اگر شما بک آپ بازی رو به معنای واقعی کلمه داشته باشید یعنی اینکه دوست، آشنا یا فروشنده ای واقعاً از طریق خود استیم بک آپ گرفته باشه از بازی(ها) خیلی راحت میتونید با ورود به نرم افزار استیم تون و از اونجا به سربرگ Steam (در بالا سمت چپ) برید و روی گزینه ی Backup and Restore کلیک و در صفحه ی باز شده روی گزینه ی Restore a previous backup کلیک و گزینه ی بعدی(Next) رو میزنید و در صفحه ی بعدی آدرس دقیق یا حدودی مکانی که فایلهای بک آپ گرفته شده موجود هستند رو وارد میکنید و استیم در نهایت فایل هارو چک و در صورت کامل بودن فایلهای بازی دیگه نیازی به دانلود نخواهد داشت. (مگر آنکه در فاصله ی بکآپ گرفتن و رسیدن بکآپ بدست شما آپدیتی چند مگابایتی یا چند صد مگاباتی اومده باشه برای بازی)

حالت دوم) حالتی هست که بک آپی از طریق استیم گرفته نشده و فردی با مراجعه به محل نصب بازی، اون پوشه و فولدر رو کپی و در فلش، دیسک یا هاردی اونهارو پِیست کرده باشه.
در این حالت لازم هست که شما اون فایلهای دریافتی رو دقیقاً مانند آدرس زیر قرار بدید تا بتونید بدون مشکل فایلهارو به استیم بشناسونید. به عنوان مثال اگر شما در درایو C استیم رو نصب کرده باشید حتما این زیر شاخه ها وجود خواهد داشت:
Steam Library
steamapps
common
دو پوشه ی آخر زمانی بوجود میان که شما بازی ایی رو در حساب استیم تون دارید و اقدام به دانلود و نصب اون میکنید. بنابراین اگi همچین پوشه هایی نبودند ابتدا بزنید بازی دانلود و سپس متوقف کنید دانلود رو.
پس از توقف به محلی که استیم نصب شده برید، بطور دیفالت(پیش فرض)در درایو C :
C > Program Files > Steam > steamapps > common > Game Folder
که در اینجا " Game Folder" پوشه ی بازی هست مثلاً Warface
که باید باشه:
C > Program Files > Steam > steamapps > common > Warface

کل دیتای موجود رو در پوشه ی (در این مثال) Warface میریزد و با رفتن به نرم افزار استیم و کلیک روی گزینه ی Play (برای بازی مربوطه) استیم شروع به بررسی و شناسایی فایلها میکنه اگه مشکل خاصی بود میتونید از این راه: "رفتن به لایبراری Library در قسمت بازی(ها) کلیک راست روی بازی مورد نظر، کلیک روی گزینه ی Properties و در صفحه ی باز شده از سربرگ Local Files برید به قسمت Verify Integrity of Game Cache برید و استیم شروع به شناسایی فایلها میکنه و اگه کم و کاستی داشته باشه دانلود میکنه اگه کامل باشه بازی با موفقیت فایلهاش شناسونده شده. (فراموش نکنید که در راه آخر حتماً یجای دیگه این فایل هارو داشته باشید چون استیم پیش اومده نتونه شناسایی کنه فایلهارو همه رو پاک میکنه و شروع میکنه به از اول دانلود کردن)

در صورت کپی برداری ذکر نام نگارنده و منبع شرعاً و اخلاقاً الزامی ست.

در صورت لزوم آموزش مصور خواهد شد.
تا آموزش بعدی خداوند یار و نگهدار :D
@};- @};- @};-

ویرایش شده توسط KoenigTiger
لینک به دیدگاه

عالی بود عزیز زحمت کشیدین.من زیاد تو نت گشتم و به زور یاد گرفتم این تاپیک شما به خیلی از دوستان کمک خواهد کرد.

واسه من تنها روشی که جواب داده تا الان "پوشه common رو خودم درست میکنم بعد فایلای بازی رو داخلش کپی میکنم و بعد از استیم میزنم بازی رو شروع کنه واسه دانلود" اون روش pause کردم دانلود و بعد ریختن فایلا جواب نداد.

همه بازیام تا حالا کارکردن به جز mortal kombat x Premium که اونم هرکاریش میکنم جواب نمیده فکر کنم به خاطر DLC های زیادشه که قاطی میکنه...اصلا فایلارو نمیشناسه.

لینک به دیدگاه

عالی بود عزیز زحمت کشیدین.من زیاد تو نت گشتم و به زور یاد گرفتم این تاپیک شما به خیلی از دوستان کمک خواهد کرد.

واسه من تنها روشی که جواب داده تا الان "پوشه common رو خودم درست میکنم بعد فایلای بازی رو داخلش کپی میکنم و بعد از استیم میزنم بازی رو شروع کنه واسه دانلود" اون روش pause کردم دانلود و بعد ریختن فایلا جواب نداد.

همه بازیام تا حالا کارکردن به جز mortal kombat x Premium که اونم هرکاریش میکنم جواب نمیده فکر کنم به خاطر DLC های زیادشه که قاطی میکنه...اصلا فایلارو نمیشناسه.

سلامت باشید

ممنونم از شما

فایلهای مرتال شما بصورت اصولی بک آپ گرفته شده بودن؟ یا کپی خالی هستن؟

لینک به دیدگاه

یوپلی هم قدیما خیلی اذیت می کرد ولی توی آپدیت جدیدش قابلیت شناسوندن محل نصب بازی برای کامل کردن فایل های ناقص اضافه شده.

لینک به دیدگاه

سلامت باشید

ممنونم از شما

فایلهای مرتال شما بصورت اصولی بک آپ گرفته شده بودن؟ یا کپی خالی هستن؟

نه معمولیه نسخه کرک شده.

لینک به دیدگاه

نه معمولیه نسخه کرک شده.

کرک رو بذارید کنار

دیتاهارو در پوشه ای به اسم Mortal Kombat X بریزید و از راههای بالا امتحا کنید ببینید چی میشه؟

یبار هم وریفای روبزنید

لینک به دیدگاه

کرک رو بذارید کنار

دیتاهارو در پوشه ای به اسم Mortal Kombat X بریزید و از راههای بالا امتحا کنید ببینید چی میشه؟

یبار هم وریفای روبزنید

اره راست میگی کلا کرک یادم رفته بود احتمال زیاد همون مانع میشه.امتحان میکنم ببینم جواب میده یا نه.

ممنون.

لینک به دیدگاه

با اجازه ی استارتر تاپیک بنده میخوام اموزش رو بصورت تصویری توضیح بدم

شناساندن دیتای فول آنلاک (Full Unlock) بازی های استیم:

از کجا بفهمیم دیتامون فول آنلاکه؟

اگه دیتای بازیتون طبق عکس زیر فایلها و فولدرها و اون آیکن اجرای بازی رو داشت یعنی دیتا فول آنلاکه

4dnyuki6jh2ezs663mph.jpg

خب بریم سراغ نصب بازی:

1- قبل از هر کاری باید بگم اگر خودتان سعی کردید با شروع کردن دانلود و pause کردن و ریختن دیتا تو پوشه ی ساخته شده اون رو نصب کنید باید طبق تصویر زیر عمل کنید:

روی بازی کلیک راست کرده و گزینه ی delete local content رو بزنید بعد گزینه ی DELETE تا بازی از حالت Play به install دربیاد
اگر قبلا حالت
install بود نیازی به این کار نیست برید ادامه ی نصب

6pkxwlwpkoyykispskkd.jpg

2- حالا باید اسم فولدر بازی رو دقیقا همان چیزی که توی استیم نوشته بدون غلط و جا گذاشتن فاصله یا حرفی تایپ کنیم:

اسم فولدرمون دقیقا باید این باشه:

kqhzgu5pw6v7h5mnnlsi.jpg

3- با توجه به اینکه استیم رو توی کدام درایو نصب کردید میرید محل نصبش(من توی c نصب کردم)

C:\Program Files (x86)\Steam

در محل پوشه های steam پوشه ی stemapps رو باز میکنید یه فولدر دستی به نام common میسازید

فولدر دیتای بازی که با نام Rise of the Tomb Raider است رو توی common که ساخته بودین انتقال میدین

مثل تصویر زیر:
به آدرس و اسم فولدر بازی دقت کنید

2ezcua3zt2r5pbl3llbc.jpg

4- استیم رو باز کرده روی انستال بازی کلیک میکنید:

بعد از Install کردن پنجره ی زیر باز میشه مسیر رو باید همان درایوی که دیتامون رو داریم انتخاب کنید

4wrkpgr7iv7os0b2qfm0.jpg

5- بعد از next 

I AGREE میکنید منتظر میمانید دیتا شناخته بشه اگر مثل تصویر زیر از حالت preparing به discovering دربیاد یعنی همه چی رو درست پیش رفتید و دیتاتون داره شناخته میشه

v5ayngvtj31t95sv1rk5.jpg

6- بعد از اتمام مراحل بالا روی گزینه ی Manage Download کلیک میکنید میرید قسمت دانلودر استیم

اگه با این مواجه شدید که استم داره بازی رو از صفر دانلود میکنه نگران نباشید این باگ استیم است

باید یک بار گزینه ی pause و سپس گزینه ی resum رو بزنید. یعنی باید دانلود رو یکبار متوقف کرده و دوباره ادامش رو بزنید
حالا میبید که دیتا کامل شناخته شده.
حالا اون مقداری که ازش کم دارید آبدیت یا dlc شروع به دانلودش میکنه. تا اتمام دانلود صبر کنید و بعد play ولذت بردن از بازی

-----------------------------------------------------------------------------------------------

نصب دیتای بکاپ گرفته شده (ریستور آن)

اگر دیدید دیتایتان اینجوری است

zs5fw7l28u6yqtafd90z.jpg
 1- اسم فولدربازی را همان چیزی توی استیم نوشته تایپ کنید تبلیغ سایتارو کامل بردارید
با ریستور کردن بکاپ فرقی نمیکنه تو کدوم درایو باشه

2- از بین گزینه های بالا استیم گزینه ی steam رو میزنید در بین گزینه های جدید طبق عکس Backup and Restore رو انتخاب میکنید

0gfnqhup2ef7o4xts8y4.jpg

3- حالا در بین گزینه ی بکاپ و ریستور گزینه پاینیی یعنی ریستور رو انتخاب میکنیم و نکست میزنیم

9owus9bu8s01wiwn3rd7.jpg

4- با زدن دکمه ی Borows پوشه ی بازی خود رو انتخاب کرده و روی select میزنید

t3poto1br9gtx5br8gr8.jpg

5- در این مرحله هر استیم لایبرری انتخاب بکنید دیتا توی همان استیم رایبرری آنلاک و ریخته میشه بعد از ریستور شدن

tu5mq996os9du1qgscum.jpg

6- استیم شروع به انتسال و شناختن دیتای بازی میکنه

7coxjo45vds1ki140uj5.jpg

------------------------------------------------------------------------

شناختن دیتاهای پریلود یا دیتای لاک

اگر دیتای یک بازی رسید دستتون و بازش کردید توی فولدر با این فایلها مواجه شدید آموزش زیر رو دنبال کنید:

vmv807ombd1hphrzyabc.jpg

با شناختن اینجور دیتا تقریبا مثل شناختن دیتای فول آنلاک که در مرحله ی اول توضیح دادم عمل میکنید
فقط مسیر انتقال اینجور دیتاها و اسم پوشش متفاوت است که در ادامه توضیح میدم

1- اسم فولدر رو depotcache میذاریم و در محل نصب استیم توی پوشه ی steamapps انتقال میدیم

به مسیر و اسم فولدر دقت کنید:

cpbbbubng9n66xcgwd6a.jpg

2- استیم رو باز میکنیم روی install بازی کلیک میکنیم از مراحل 4 به بعد نصب بازیهای فول آنلاک در بالای صفحه نصبش رو ادامه میدیم

توجه: بعده شناختن و تمام شدن مراحل نصب، استیم از توی دانلود منیجر خود شروع به آنلاک کردن دیتا میکنه که ممکنه یکم طول بکشه و باید منتظر بمانید

---------------------------------------------------------------------------------

نصب یا شناختن دیتای بازیها در درایوهای دیگه

برای اینکار شما باید توی درایو مورد نظر خود از داخل نرم افزار استیم یه استیم لایبرری جدید بسازید و پوشه ی بازی خود را توی اون محل انتقال بدید

1- با زدن گزینه ی steam وارد setting میشید و میرید توی تب Download

bg0su6vwcw5gtr31ggdo.jpg8u73e88i88gh8znimori.jpg

2- تو تب download گزینه ی اول Steam Library Folders رو میزنید

co7ir33vc5rxbf1i7n2c.jpg

3- با باز شدن این پنجره روی گزینه ی ADD LIBRARY FOLDER کلیک میکنیم

8nyizeyfe7heg8cj9dgr.jpg

4- با باز شدن این پنجره ی کوچک ok رو میزنیم تا فولدر ایجاد بشه

2o8n41yu9k5fvdtw92rc.jpg

5- بعد از ایجاد شدن این فولدر select میزنیم

6- حالا میبینیم که آدرس درایو جدیدمون اضافه شده و روش کلیک میکنیم make default رو میزنیم

vthb2wilmtvpd3qkd80y.jpg

7- حالا وارد همان درایو میشید میبینید که فولدر مورد نظر ساخته شده و میتونید دیتای فول آنلاک یا دیتای لاک رو در همین مسیر انتقال بدید و اقدام به نصب بازی کنید

دیتای فول آنلاک در مسیر جدید و داخل فولدر common که در بالا توصیح دادم

7c1dsynnp1zw79c3rpjo.jpg

دیتای لاک یا پریلودر در مسیر جدید که در بالا توضیح دادیم

a65z5fwqwtb6r5390fbh.jpg

امیدوارم مفید بوده باشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

کاملا دقیق و عالی بود اقای رئیسی دستتون درد نکنه واسه توضیحات و وقتی که واسه بچه های لیون گزاشتین @};-

فقط با اجازتون من به یه نکته ریز برخوردم که اونم واسه دوستان توضیح بدم:

همونطور که بالا گفتم با نصب Mortal Kombat X مشکل داشتم و همینطور امروز هم با shadow of mordor که هرکاری میکردم دیتای بازی رو نمیشناخت و از اول شروع به دانلود میکرد...با هزار جور فکر و اینا اخرش مشکل رو پیدا کردم که از اسم فولدر بازی بود...برای مثال من اسم فولدر کمبات رو اولش گزاشته بودم Mortal Kombat X طبق اسم بازی تو خود استیم که با سرچ تو اینترنت فهمیدم باید اسم فولدر MK10 میبود! 

و همینطور بجای Middle-earth Shadow of Mordor  باید ShadowOfMordor میزاشتم.

اسم هارو که تغییر دادم راحت و بدون هیچ مشکلی استیم دیتای بازیارو شناخت و تمام.

با اسم فولدر هر بازی مشکل داشتین تو همین تاپیک از دوستان راهنمایی بخواین اگه نبود تو اینترنت سرچ کنین پیدا میشه.

تشکر از همه دوستان امیدوارم مفید باشه واستون.

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

مورد گرفتن بک اپ که خیلی ساده هست برای کاربران.

ولی مورد دوم که باید فایل ها رو جدا کپی کرد میشه گفت یکم تخصص نیاز داره .

در کل اموزش خوبی برای کاربران هست .

خسته نباشید .

لینک به دیدگاه

شرمنده .. من یه مشکلی در اجرای بازی doom دارم :

من دیتای " بکاپ استیم " این بازی رو از یه فروشگاه اینترنتی خریداری کردم که 11 تا دی وی دی بود و حجم کل دیتای بکاپ استیم بعد از ریختن روی هارد ، شده 45.1 گیگابایت

بعد وارد برنامه استیم شدم و گزینه ... Backup and Restore رو زدم و محل دیتای "بکاپ استیم " رو به برنامه معرفی کردم و شروع به نصب بازی کرد

ولی آخر نصب روی تقریبأ 99 درصد که رسید پیام میده " insert disk 2 " و هیچ کاری نمیشه انجام داد چون اگه دکمه Ok رو بزنم قبول نمیکنه و همین پیام رو میده و اگر هم دکمه cancel رو بزنم که نصب بازی کلأ قطع میشه !
مجددأ از نو اقدام به restore کردم ولی در کمال تعجب اینبار همون اول نصب بازی پیام " insert disk 1 " رو میده !!!

خلاصه هرکاری میکنم نتیجه نمیده !
از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه ببینم این چه مرگشه ؟؟؟
اینکه پیام میده که دیسک شماره یک یا دو رو بگذارم ،، یعنی بنظرتون دیتای بکاپ استیم من ناقص هست ؟؟ اگه کسی دیتای بک آپ استیم بازی doom رو داره ، میتونه حجم دقیق دیتا رو به من بگه تا من با حجم دیتای خودم مقایسه کنم ؟؟؟

ضمنأ فایل های بک آپ استیم رو باید به چه شکل در هارد بریزیم؟ یعنی منظورم اینه که همه فایل های مربوط به 11 تا دی وی دی رو بصورت یکجا بریزم یا اینکه بیام خودم پوشه هایی به اسم Disk_1  و Disk_2 و .. درست کنم و فایلهای هر دی وی دی رو داخل پوشه خودش بریزم ؟؟؟

لینک به دیدگاه

شرمنده .. من یه مشکلی در اجرای بازی doom دارم :

من دیتای " بکاپ استیم " این بازی رو از یه فروشگاه اینترنتی خریداری کردم که 11 تا دی وی دی بود و حجم کل دیتای بکاپ استیم بعد از ریختن روی هارد ، شده 45.1 گیگابایت

بعد وارد برنامه استیم شدم و گزینه ... Backup and Restore رو زدم و محل دیتای "بکاپ استیم " رو به برنامه معرفی کردم و شروع به نصب بازی کرد

ولی آخر نصب روی تقریبأ 99 درصد که رسید پیام میده " insert disk 2 " و هیچ کاری نمیشه انجام داد چون اگه دکمه Ok رو بزنم قبول نمیکنه و همین پیام رو میده و اگر هم دکمه cancel رو بزنم که نصب بازی کلأ قطع میشه !

مجددأ از نو اقدام به restore کردم ولی در کمال تعجب اینبار همون اول نصب بازی پیام " insert disk 1 " رو میده !!!

خلاصه هرکاری میکنم نتیجه نمیده !

از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه ببینم این چه مرگشه ؟؟؟

اینکه پیام میده که دیسک شماره یک یا دو رو بگذارم ،، یعنی بنظرتون دیتای بکاپ استیم من ناقص هست ؟؟ اگه کسی دیتای بک آپ استیم بازی doom رو داره ، میتونه حجم دقیق دیتا رو به من بگه تا من با حجم دیتای خودم مقایسه کنم ؟؟؟

ضمنأ فایل های بک آپ استیم رو باید به چه شکل در هارد بریزیم؟ یعنی منظورم اینه که همه فایل های مربوط به 11 تا دی وی دی رو بصورت یکجا بریزم یا اینکه بیام خودم پوشه هایی به اسم Disk_1  و Disk_2 و .. درست کنم و فایلهای هر دی وی دی رو داخل پوشه خودش بریزم ؟؟؟

دیتاهای شما به چه شکل هست؟ یا به چه شکل بک آپ گرفته شده؟

در دی وی دی ها پوشه به پوشه شده فایلها نوشته دیسک 1 . دیسک 2 و ... ؟ یه تکه تکه به اندازه ظرفیت هر دیسک رووش اطلاعات ریخته شده؟

لینک به دیدگاه

دیتاهای شما به چه شکل هست؟ یا به چه شکل بک آپ گرفته شده؟

در دی وی دی ها پوشه به پوشه شده فایلها نوشته دیسک 1 . دیسک 2 و ... ؟ یه تکه تکه به اندازه ظرفیت هر دیسک رووش اطلاعات ریخته شده؟

با سلام

دیتای بک آپ استیم من شامل تعداد 11 عدد dvd هست که همه dvd ها غیر از دی وی دی آخر تقریبأ پر هستن و حجمشون بین 4.29 تا 4.32 گیگابایت متغیر هست ولی فقط dvd آخر یعنی دی وی دی شماره 11 هست که حجمش کمتر از بقیه و به میزان 2.05 گیگ هست

فایل های داخل dvd ها هم به شکل زیر هستند ( فایل های داخل dvd ها بصورت خام ریخته شدن و شامل پوشه هایی به اسم Disk_1 و Disk_2 و ... نیستند ) :

ممنون میشم اگه میتونید من رو راهنمایی کنید...

post-7250-0-11491300-1465575591_thumb.png

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

با سلام

دیتای بک آپ استیم من شامل تعداد 11 عدد dvd هست که همه dvd ها غیر از دی وی دی آخر تقریبأ پر هستن و حجمشون بین 4.29 تا 4.32 گیگابایت متغیر هست ولی فقط dvd آخر یعنی دی وی دی شماره 11 هست که حجمش کمتر از بقیه و به میزان 2.05 گیگ هست

فایل های داخل dvd ها هم به شکل زیر هستند ( فایل های داخل dvd ها بصورت خام ریخته شدن و شامل پوشه هایی به اسم Disk_1 و Disk_2 و ... نیستند ) :

ممنون میشم اگه میتونید من رو راهنمایی کنید...

سلام عزیز

هر وقت با چنین فایلهایی روبرو شدی همه ش رو بریز داخل یک فولدر اسم اون فولدر هم بزار depotcache انتقالش بده توی Steamapps

از تو استیم رو بازی انستال بزن شروع میکنه به نصب یا آنلاک کردن دیتا

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

هر وقت با چنین فایلهایی روبرو شدی همه ش رو بریز داخل یک فولدر اسم اون فولدر هم بزار depotcache انتقالش بده توی Steamapps

از تو استیم رو بازی انستال بزن شروع میکنه به نصب یا آنلاک کردن دیتا

جناب  Rai30  .. آقا دستت درد نکنه از راهنماییتون

خیلی خیلی لطف کردین ... با روش شما انجام دادم و با موفقیت بازی اجرا شد

ایشالا که هرچی از خدا میخوای ، خدا بهتون بده

ممنون :x

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

من این بازی  Total.War_.Warhammer.SteamRip.www_.downl  رو دانلود کردم از اینجا

نصب شده ولی وقتی میزنم رو اسم بازی یا لانچرش هیچ اتفاقی نمیفته !!

چه کنم ؟؟

سلام این فایل ها هستش. چه کنم

post-6803-0-17543600-1469512668_thumb.jpg

post-6803-0-26841300-1469512755_thumb.jpg

post-6803-0-86995500-1469512763_thumb.jpg

post-6803-0-27590700-1469512771_thumb.jpg

ویرایش شده توسط AtAgAmEr
لینک به دیدگاه

سلام

من این بازی  Total.War_.Warhammer.SteamRip.www_.downl  رو دانلود کردم از اینجا

نصب شده ولی وقتی میزنم رو اسم بازی یا لانچرش هیچ اتفاقی نمیفته !!

چه کنم ؟؟

سلام این فایل ها هستش. چه کنم

attachicon.gifa1.JPG

attachicon.gifa2.JPG

attachicon.gifa3.JPG

attachicon.gifa4.JPG

سلام و درود

گرامی مشکل تون حل شده؟ یا خیر

ویرایش شده توسط KoenigTiger
لینک به دیدگاه

سلام دوستان ی سوال؟

من پوشه دیتا بازی رو تو فولدر common میریزم وقتی تو استیم محل نصب رو میخواد دقیقاً چه آدرسی بهش بدم؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ی سوال؟

من پوشه دیتا بازی رو تو فولدر common میریزم وقتی تو استیم محل نصب رو میخواد دقیقاً چه آدرسی بهش بدم؟

سلام

نوع دیتای شما چی هست؟

لینک به دیدگاه

سلام

نوع دیتای شما چی هست؟

بکاپ استیم دانلود شده از یه سایت ایرانی ویرایش شده توسط super rockstar
لینک به دیدگاه

بکاپ استیم دانلود شده از یه سایت ایرانی

از نوع فایلهاش عکس بفرستید

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام یک سوال داشتم اگه بکاپ استیم را دانلود کنم بعدش که به استیم شناختم تبدیل به نسخه فول انلاک میشه؟یعنی فایل هاش خودش تو پوشه common قرار میگیره؟

لینک به دیدگاه

سلام یک سوال داشتم اگه بکاپ استیم را دانلود کنم بعدش که به استیم شناختم تبدیل به نسخه فول انلاک میشه؟یعنی فایل هاش خودش تو پوشه common قرار میگیره؟

سلام بر شما

وقتی دیتا ها به هستیم شناسانده بشن بله در یکی از زیر شاخه های پوشه common و به اسم خود بازی قرار میگیره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...