رفتن به مطلب

آموزش رپید کردن scroll X3 FIRE یا هر کلید دیگه موس X7 با دستور Macro

Recommended Posts

همون طور که میدونین موس های x7 یه scroll دارن به جز یکی دو مدل که بغل هستش اکثرا جولو بین کلیک چپ و راست به رنگ نارنجی یا مشکی هستن.

این اسکرول همون x3 fire ultra بهش میگن که سه دفعه پشت سر هم کلیک میکنه و توی گیم های شوتر به درت میخوره و با یک بار زدن سه دفعه تیر پرت میکنه. عیب این اسکرول اینه که فاصله زمانی بین کلیک ها زیاده و اگه با انگشت بزنی سریع تر میتونی شلیک کنی. هنین طور وقتی یک بار دکمه رو میزنی باید صبر کنی تا سه تیر رو پرت کنه و دوباره بزنی که زیاد خوشایند نیست. آموزشی که میخوام ارائه بدم

1 فاصله بین تیر هارو خودتون میتونین کمو زیاد کنین

2 میتونین دکمه اسکرول رو بگیرید تا خودش واستون تیر بزنه و نیازی به زدن پشت سر هم دکمه نیست.

این اموزش توی سایت های ایرانی نیست واسه همین ممکنه خیلیا بلدش نباشن.

اول باید درایور موس a4tech x7 رو نصب کنین که اسمش oscar editor هست

http://www.x7.cn/cn/driver/7Key,5Mode_V12.03V20.zip

ممکنه با موستون سازگاری نداشته باشه که خودش پیغام میده و لینک متناسب با موستون رو تو مرورگرتون باز میکنه که دانلود کنین.

بعد از نصب و اجرا عکس موستون با منوی کلید هاش ضاهر میشه. این اموزش واسه همه ی کلید ها جواب میده ولی من با همون x3 fire رو انجام میدم.

تیک اسکرول ( معمولا شماره 7 هستش و خودش روی عکس موس نوشته که شماره چنده ) بعد یه روش کلیک میکنین تا گذینه هاش ظاهر بشن.

اخریش نوشته macro manager. انتخاب کنین تا یه پنجره باز بشه. یک سری دستور وسط پنجره هست که اولیاش سبزن و بقیه مشکی که توشون عدد قرمز هم هست.

خوب شما باشد اون مشکلی ها رو که بعد از سبز ها شروع میشن و معمولا از شماره 1 شروع میشن رو با دکمه delet روی کیبورد همشونو پاک کنین.

اون سبز ها رو پاک نکنین فقط مشکیا و اون مشکیا که عدد قرمز هم دارن توشون.

خوب حالا سمت چپ تو قصمت delay ها یک بازه زمانی بین شلیک تیر ها هست که پیشفرض 64 هست که میتونین 10-15 بزارید. هر چه کمتر باشه زمان بین شلیک ها کمتر میشه.

بعد پاین سمت چپ باید تعداد شلیک ها رو مشخص کنین که بهتره 10 15 تا بزارید که خودش مدام واستون تیر بزنه و نخواید هی کلیک اسکرول رو بزنین. چون تیر زدن بازی با کلیک چپ انجام میشه پس باید روی دکمه left بزنین تا اسکرول بتونه کلیک چپ رو تکرار کنه. دیگه تمومه و باید سیوش کنین.

بالای دستور ها یه ردیف هست ( اولین ردیف بالای دستور ها ) که اولی از سمت چپ که شکل یه فلاپی هست رو بزنین و بعدش ok.

حالا پنجره بسته میشه و پنجره اصلی هم یه ok پاین سمت راست داره بزنین کار تمومه. ( ممکنه ok پنجره اصلیو که بزنین dpi کم بشه که با دکمه ی روی موس میتونین عوضش کنین.

حالا به بازی برید و یه اصلحه که کارکرد عمدش colt یا desert یا کلت هست رو امتحان کنین. تا وقتی اسکرول رو فشار میدید خودش با فاصله زمانی بین شلیک ها که انتخاب کردید تیر میزنه و تا وقتی که دستو برنداشتید ادامه داره. اگه دستو بردارید شلیک متوقف میشه.

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

میلاد جان ممنونم از تاپیک مفیدت

مهم شد تاپیکتون عزیزم @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

سلام آقا میلاد گل رپید چیت نیست آیا ؟ :laughing:

نه این بایند نیست و به اون رپید که بایند wait داره ربطی نداره. همه موس های x7 این دکمه رو دارن و ما فقط delay ها رو کم میکنیم. توی انلاین مشکل نداره و اکثرا میزنن ولی تو لن مثل این که مشکل داره. البته تو لن جهانی دیدم که میزدن
لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
  • 3 سال بعد...

در در ۱۳۹۵/۳/۵ در 11:21، میلاد بهرامن گفته است :

همون طور که میدونین موس های x7 یه scroll دارن به جز یکی دو مدل که بغل هستش اکثرا جولو بین کلیک چپ و راست به رنگ نارنجی یا مشکی هستن.

این اسکرول همون x3 fire ultra بهش میگن که سه دفعه پشت سر هم کلیک میکنه و توی گیم های شوتر به درت میخوره و با یک بار زدن سه دفعه تیر پرت میکنه. عیب این اسکرول اینه که فاصله زمانی بین کلیک ها زیاده و اگه با انگشت بزنی سریع تر میتونی شلیک کنی. هنین طور وقتی یک بار دکمه رو میزنی باید صبر کنی تا سه تیر رو پرت کنه و دوباره بزنی که زیاد خوشایند نیست. آموزشی که میخوام ارائه بدم

1 فاصله بین تیر هارو خودتون میتونین کمو زیاد کنین

2 میتونین دکمه اسکرول رو بگیرید تا خودش واستون تیر بزنه و نیازی به زدن پشت سر هم دکمه نیست.

این اموزش توی سایت های ایرانی نیست واسه همین ممکنه خیلیا بلدش نباشن.

اول باید درایور موس a4tech x7 رو نصب کنین که اسمش oscar editor هست

http://www.x7.cn/cn/driver/7Key,5Mode_V12.03V20.zip

ممکنه با موستون سازگاری نداشته باشه که خودش پیغام میده و لینک متناسب با موستون رو تو مرورگرتون باز میکنه که دانلود کنین.

بعد از نصب و اجرا عکس موستون با منوی کلید هاش ضاهر میشه. این اموزش واسه همه ی کلید ها جواب میده ولی من با همون x3 fire رو انجام میدم.

تیک اسکرول ( معمولا شماره 7 هستش و خودش روی عکس موس نوشته که شماره چنده ) بعد یه روش کلیک میکنین تا گذینه هاش ظاهر بشن.

اخریش نوشته macro manager. انتخاب کنین تا یه پنجره باز بشه. یک سری دستور وسط پنجره هست که اولیاش سبزن و بقیه مشکی که توشون عدد قرمز هم هست.

خوب شما باشد اون مشکلی ها رو که بعد از سبز ها شروع میشن و معمولا از شماره 1 شروع میشن رو با دکمه delet روی کیبورد همشونو پاک کنین.

اون سبز ها رو پاک نکنین فقط مشکیا و اون مشکیا که عدد قرمز هم دارن توشون.

خوب حالا سمت چپ تو قصمت delay ها یک بازه زمانی بین شلیک تیر ها هست که پیشفرض 64 هست که میتونین 10-15 بزارید. هر چه کمتر باشه زمان بین شلیک ها کمتر میشه.

بعد پاین سمت چپ باید تعداد شلیک ها رو مشخص کنین که بهتره 10 15 تا بزارید که خودش مدام واستون تیر بزنه و نخواید هی کلیک اسکرول رو بزنین. چون تیر زدن بازی با کلیک چپ انجام میشه پس باید روی دکمه left بزنین تا اسکرول بتونه کلیک چپ رو تکرار کنه. دیگه تمومه و باید سیوش کنین.

بالای دستور ها یه ردیف هست ( اولین ردیف بالای دستور ها ) که اولی از سمت چپ که شکل یه فلاپی هست رو بزنین و بعدش ok.

حالا پنجره بسته میشه و پنجره اصلی هم یه ok پاین سمت راست داره بزنین کار تمومه. ( ممکنه ok پنجره اصلیو که بزنین dpi کم بشه که با دکمه ی روی موس میتونین عوضش کنین.

حالا به بازی برید و یه اصلحه که کارکرد عمدش colt یا desert یا کلت هست رو امتحان کنین. تا وقتی اسکرول رو فشار میدید خودش با فاصله زمانی بین شلیک ها که انتخاب کردید تیر میزنه و تا وقتی که دستو برنداشتید ادامه داره. اگه دستو بردارید شلیک متوقف میشه.

درود

عذرخواهی میکنم بابت بالاآوردن تاپیک نسبتا قدیمی

همون موقع ها بنده از این آموزش شما استفاده کردم تا از کلید x3 fire استفاده کنم اما الان یهو اون کلید از کار افتاد

مطمئن هستم ایراد سخت افزاری نیست چون موس رو باز کردم اتصالات رو چک کردم

آخرین آپدیت a4tech x7 XL-747H Blue Spider رو هم نصب کردم

از دیوایس منیجر هم درایور موس رو آپدیت کردم حتی کلا آن اینستالش هم کردم اما فایده نداشت

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام من وقتی اپ رو باز کردم زد mouse was not detected please connect the mouse to continue هرکاری هم کردم درست نشد میشه راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۰/۴/۹ در 00:59، SEPEHR72 گفته است:

درود

عذرخواهی میکنم بابت بالاآوردن تاپیک نسبتا قدیمی

همون موقع ها بنده از این آموزش شما استفاده کردم تا از کلید x3 fire استفاده کنم اما الان یهو اون کلید از کار افتاد

مطمئن هستم ایراد سخت افزاری نیست چون موس رو باز کردم اتصالات رو چک کردم

آخرین آپدیت a4tech x7 XL-747H Blue Spider رو هم نصب کردم

از دیوایس منیجر هم درایور موس رو آپدیت کردم حتی کلا آن اینستالش هم کردم اما فایده نداشت

سلام الان به برنامه دسترسی ندارم اما تو خود برنامه گزینه دیفالت داره بزن و سیو کن ببین جواب میده ؟

در ۱۴۰۰/۸/۱۷ در 19:33، Mmd_amin_20 گفته است:

سلام من وقتی اپ رو باز کردم زد mouse was not detected please connect the mouse to continue هرکاری هم کردم درست نشد میشه راهنمایی کنید

سلام موست چیه مدلش ؟ احتمالا اون درایور مخصوص موست نیست

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در ۱۴۰۰/۹/۱ در ۰۰:۰۴، میلاد بهرامن گفته است:

سلام الان به برنامه دسترسی ندارم اما تو خود برنامه گزینه دیفالت داره بزن و سیو کن ببین جواب میده ؟

سلام

خیر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...