رفتن به مطلب

راهنمایی برای کلاس کامپیوتر تابستانه

hamid5566
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه عزیزان

واقیعتش اینه این مدت چندین بار از طرف کانون تربیتی شهرمون برای برگزاری کلاسهای تابستانه کامپیوتر از من درخواست کردند مربی باشم و آموزش بدم.من چندین بار این درخواست رو رد کردم بعلت اینکه مشغله کاری زیادی دارم و وقتشو اصلا ندارم.دفه آخر کسی رو فرستادن که دیگه نمیتونستم درخواستشونو رد کنم.

من خیلی وقته توی کار کامپیوتر و تعمیرات هستم اما توی بحث آموزش هیچ تجربه ای ندارم.حالا از شما دوستان درخواست دارم اونایی که قبلا آموزش دادن تجربیاتشونو در اختیارم بذارن یا اگه کسی فیلمای آموزشی خوب داره بتونم ازشون بخرم یا کسی لینکی داره برای دانلود بهم بده.ضمنا اینو بگم فعلا کلاس ها برای افراد مبتدی و تازه کار هستش

سپاسگذار همه شما دوستان هستم @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

مهم اینه که ازت میخوان چی درس بدی و در چه رده سنی باشن دانشجوهات 

اگه ازت بخوان برنامه نویسی یاد بدی واقعیتش اینه که یکم سخته

لینک به دیدگاه

خب از شما خواستن چ چیزیرو آموزش بدین ؟

ممنون از شما دوستان.واقعیتش هنوز نمیدونم کامل.ولی برنامه نویسی نیستش.کارای ابتدایی با کامپیوتر.ولی من اصلا بلد نیستم چطوری اموزش بدم و چیا بگم . فکر میکنم دانشجوها دو رده باشن یکی محصل های راهنمایی و دبیرستان.یکی هم ماماناشون و افراد میانسال

مهم اینه که ازت میخوان چی درس بدی و در چه رده سنی باشن دانشجوهات 

اگه ازت بخوان برنامه نویسی یاد بدی واقعیتش اینه که یکم سخته

لینک به دیدگاه

کاربری کامپیوتر -ICDL1,2

اینا رو میخان یاد بدی که کتابای همشو میتونی بخری. مال فنی حرفه ایو بخرو بخون از رو اونا اموزش بده.

مثلا ای سی دی ال 2 میشه اینا: 1مبانی 2اینترنت 3-ویندوز

کتابای فنی حرفه ای برا این کارا بهترینن 

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

کاربری کامپیوتر -ICDL1,2

اینا رو میخان یاد بدی که کتابای همشو میتونی بخری. مال فنی حرفه ایو بخرو بخون از رو اونا اموزش بده.

مثلا ای سی دی ال 2 میشه اینا: 1مبانی 2اینترنت 3-ویندوز

کتابای فنی حرفه ای برا این کارا بهترینن 

ممنون عزیز

اگه فیلماش باشه خیلی عالیه

لینک به دیدگاه

ممنون عزیز

اگه فیلماش باشه خیلی عالیه

راستیتش من خودم تو اموزشگاه(فنی حرفه ای) تدریس میکنم از رو کتابا تدریس میکنم. بهتره کتاربارو بخونی واسه خودت نوت برداری بعد بری تو کلاس تدریس کنی. بهترین راه همون کتابای فنی حرفه ای هستش. چون امتحانای فنی حرفه ای از رو کتاباشه و اینجوری میتونن کاراموزات برن مدرکم بگیرن.

متاسفانه بنده فیلم ندارم.

اینجوری بگم مثلا از یه ساعت و نیم اینجور تنظیم کن: نیم ساعت تئوری بعد ادامشو عملی. خودشون بهت طرح درس میدن که باید چقد عملی چقد نظری بگین. باید از روی اون تنظیم کنین.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

سلام به همه عزیزان

واقیعتش اینه این مدت چندین بار از طرف کانون تربیتی شهرمون برای برگزاری کلاسهای تابستانه کامپیوتر از من درخواست کردند مربی باشم و آموزش بدم.من چندین بار این درخواست رو رد کردم بعلت اینکه مشغله کاری زیادی دارم و وقتشو اصلا ندارم.دفه آخر کسی رو فرستادن که دیگه نمیتونستم درخواستشونو رد کنم.

من خیلی وقته توی کار کامپیوتر و تعمیرات هستم اما توی بحث آموزش هیچ تجربه ای ندارم.حالا از شما دوستان درخواست دارم اونایی که قبلا آموزش دادن تجربیاتشونو در اختیارم بذارن یا اگه کسی فیلمای آموزشی خوب داره بتونم ازشون بخرم یا کسی لینکی داره برای دانلود بهم بده.ضمنا اینو بگم فعلا کلاس ها برای افراد مبتدی و تازه کار هستش

سپاسگذار همه شما دوستان هستم @};- @};- @};- @};-

عزیزان توضیحات رو دادند اما در اخر پیشنهاد میکنم از اونجایی که احتمالا در اخر تابستان یک امتحان فنی حرفه ایی هم هست برای دادن مدرک ICDL به عزیزان پیشنهاد میشه در دو جلسه اخر تنها سوالات امتحانات کتبی دوره های قبل ICDL  رو کار کنید با عزیزان تا میزان قبولی و سطح نمره کسایی که در کلاستون هستند بیشتر بشه

عموما سوالات کتبی شکل های یکسانی دارند

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز کتاب سیستم عامل 1 رشته کامپیوتر فنی به نظرم مناسب باشه

لینک به دیدگاه

راستیتش من خودم تو اموزشگاه(فنی حرفه ای) تدریس میکنم از رو کتابا تدریس میکنم. بهتره کتاربارو بخونی واسه خودت نوت برداری بعد بری تو کلاس تدریس کنی. بهترین راه همون کتابای فنی حرفه ای هستش. چون امتحانای فنی حرفه ای از رو کتاباشه و اینجوری میتونن کاراموزات برن مدرکم بگیرن.

متاسفانه بنده فیلم ندارم.

اینجوری بگم مثلا از یه ساعت و نیم اینجور تنظیم کن: نیم ساعت تئوری بعد ادامشو عملی. خودشون بهت طرح درس میدن که باید چقد عملی چقد نظری بگین. باید از روی اون تنظیم کنین.

عزیزان توضیحات رو دادند اما در اخر پیشنهاد میکنم از اونجایی که احتمالا در اخر تابستان یک امتحان فنی حرفه ایی هم هست برای دادن مدرک ICDL به عزیزان پیشنهاد میشه در دو جلسه اخر تنها سوالات امتحانات کتبی دوره های قبل ICDL  رو کار کنید با عزیزان تا میزان قبولی و سطح نمره کسایی که در کلاستون هستند بیشتر بشه

عموما سوالات کتبی شکل های یکسانی دارند

سلام دوست عزیز کتاب سیستم عامل 1 رشته کامپیوتر فنی به نظرم مناسب باشه

تشکر از همه دوستان

کتاباشو چطوری باید تهیه کنم؟

لینک به دیدگاه

خب باید یکی درس بده که کارش این باشه چرا سراغ یه دانشجوی ترم آخری نمیرند؟!

مگه شما مدرک مهندسی کامپیوتر دارید که می خواید آموزش بدین؟

لینک به دیدگاه

تشکر از همه دوستان

کتاباشو چطوری باید تهیه کنم؟

کتاباش از کتاب فروشیا میتونین تهیه کنین یا از مدارس فنی حرفه ای.

اکثر کتاب فروشیا دارن.

اسم کتاب اینه:

مجموعه سوالات نظری و عملی ارزشیابی و مهارت

رایانه کار درجه 2

مولفان: خانم بابلقانی-خانم محمودی- خانم قربانی- اقای رشید بیگی- خانم خلیل اباد

کتاب مال سازمان اموزش فنی و حرفه ای کشور

برا رایانه کار درجه یکم باز همینان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...