رفتن به مطلب

یک درخواست از لیون در خصوص کیس های کورسیر

Recommended Posts

با سلام

چندی پیش توی نت میچرخیدم که به این مورد برخوردم : 

43128146420603612709_DF0513-la.jpg

11006146420603717220_demciflex-dust-filt

همون طور که میدونین یکی از مشکلات Corsair 760T درپوش واترکولر روی سقف کیس هستش که باید در صورتی که واتر کولر استفاده میکنین سقف رو بردارین و این عمل باعث نفوذ گرد و خاک زیادی به درون کیس و همچنین رادیاتور و فن هاش میشه .

32172146420604018014_6194_09_corsair_gra

این چیزی که من دیدم درواقع یه جور فیلتر برای همه جا های کیس هستش 

حالا خواهش من از لیون کامپیوتر اینه که این قطعه رو برای ما که کیس قیمت بالایی خریدیم وارد کنه

6080146420604023684_ffi-194_8.jpg

44914146420604114280_ffi-194_9.jpg

مورد دوم هم لوازم یدکی کورسیر هستش :

http://www.corsair.com/en/cases/case-parts-and-accessories?accmodel=780T|760T|

همون طور که در این سایت میبینید تک تک لوازم کیس های کورسیر قابل تعویض بوده و به صورت جداگانه برای فروش قرار داده . خواهش دومم از لیون اینه که این قطعات هم در صورت امکان حالا با هماهنگی گارانتی تخت جمشید وارد کنن . 

یکی از دوستامون 760T مشکی داره که متاسفانه توی اسباب کشی دو تا در کیسش نابود شده و در شیشه ایش کلا از 3 قسمت شکسته و بلا استفاده شده و به خاطر برخی تحریم ها هم امکان ارسال قطعات به صورت مستقیم از آمریکا وجود نداره.

خیلی ممنون میشم رسیدگی کنین به این مورد

با تشکر

یا حق

لینک به دیدگاه

فکر نکنم لیون همچین کاری بکنه

مگر تخت جمشید حرکتی کنه

بخاظر هزینه زیادش بهتره کلا در چپ و راست کیس رو پلکسی استفاده کنی

سمت راست رو مات به رنگ خود کیس استفاده کن و در سمت چپ رو شفاف استفاده کن کمی خلاقیت هم خرج کنی ظاهر شیک و قشنگتری از اولش پیدا میکنه

امید وارم لیون بتونه کمکی در این رابطه بکنه پشتیبانی یه قطعه سخت تر از وارد کردن و فروختن اون هست که متاسفانه بازار داخلی ما در رابطه با پشتیبانی این قطعات واقعا ضعیف هستن

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

کلا من زیاد کیس های کورسیر قبول ندارم ولی شما  می تونی فیلتر گرد غبار به صورت جدا تهیه کنی ویه کار دیگه هم می تونی انجام بدی اونم اینکه واتر کولر به پنل جولایی کیس انتقال بدی به دوستتون هم بگو پلکسی شفاف وتیره بخره جایگزین در کیسش کنه هزینه چندانی هم نمی بره 

درکل این جور چیزا وارد هم نمیشه . لیون کامپیوتر هم وارد کننده نیست دوست عزیز 

موفق باشی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز، هرچند من دخلی به خدماتی از این دست ندارم اما چند تا نکته رو ذکر کنم.

اول اینکه دوستتون یا باید خودش دست به آچار بشه (درو با پلکسی درست کنه) که بهترین راه حله یا اینکه از این لینک ها موارد مصرفیتونو پیدا کنید و سفارش بدید تا کسانی که این خرید های خارج از کشورو انجام میدن براتون تهیه کنن. که اونجوری دلـ×ـاری 7-8 هزار تومان باید حساب کنید در بهترین حالت.

http://www.corsair.com/en/graphite-series-760t-windowed-side-panel-black

http://www.corsair.com/en/parts-and-accessories

مورد بعد لینک هایی که از سایت فروزن دادید؛ این سایت مدت هاست (بیش از یک سال) که تعطیل شده و اگه کسی جدیدا سفارشی داده که به دستش رسیده ممنون میشم اطلاعی بده. من خودم قبل از بسته شدنش به اندازه 350-300 دلـ×ـار سافرش موفق داشتم از این سایت.

همونطور که خودتون هم گفتید بعضی از افراد از واتر کولر استفاده میکنن و بعضی دیگه نه، پس مثلا بگیم 50/50 هستن. اون نصفی که استفاده میکنن چون معمولا سقف خروجی داره چیزی وارد کیس نمیشه و مواقع خاموشی هم میتونید اون کاور رو بزارید سر جاش ولی چفت نکنید، مثل کیس X9 گرین که مکانیسم خودشو داره. حالا اینکه میشه رادیاتور هم گذاشت جلو و اون سقف رو به کل بلاک کرد که بحثش جداست.

درضمن حتی کسانی هم که دور تا دور کیسشونو فیلتر گردو غبرا میزارن هم خاک وارد کیسشون میشه حتی اگه فشار ورودی/خروجی رو متناسب به سلیقشون انتخاب کنن. پس بود و نبود فیلتر فقط فاصله دوره خاک زدایی رو طولانی تر میکنه، نه اینی که خلع مطلق ایجاد کنه. پس بهتره به فکر کاهش/رفع گردو خاک محیط باشید تا خود کیس. مگه چرا ... کسی کیس فول پسیو داشته باشه که حتی پاورشم فن نداشته باشه و کیسو تو چمدون جا بده، آره شاید اونوقت خاک واردش نشه؛ تازه اونم شاید.

لینک به دیدگاه

براى كيس گرون قيمت هزينه كردى حالا كه داغون شده از بخش مادينگ و امكان جديد ليون استفاده بكن برات رديفش ميكنن...

بخاطر برخی تحریم ها هم امکان...

مگه تحريمى هم هنوز مونده.... :cool:

.

.

به قول معروف تحريم! تحريمم كجا بود :D

لینک به دیدگاه

اگه رو گرد خاک حساسی یه راه هست ولی خیلی هزینه داره می تونی واسه اتاقت دستگاه تهویه هوا یا همون فیلتر گرد خاک هوا بگیری ما تو جنوب دیگه این قضیه گرد وخاک کنار اومدیم ولی این راهکار هارو انجام بده تا خیلی تاثیر داره من الان تقریبا سالی یه بار سیستممو میشورم واز نو اسمبل می کنم ولی قبلا ماهی یه با مجبور به تمیز کردن سیستم بودم 

1- اول کل اتاقتو تمیز کن 

2- بعد کیس ببر بیرون گردگیریش کن (بادسمال نه باهوا درضمن مواظب فن ها باش تا نترکونیشون) 

3- اول اگه کمد داری هیچ چیزی رو کف کمد نریز  چون باعث جذب گرد خاک در اون ناحیه میشه 

4- سعی کن درز ها رو تو اتاقت بکیری 

5-اگه پرده تو اتاقت داری هفته یک بار با جارو برقی تمیزش کن 

6-همیشه منظم باش

7- بیش از حد جارو برقی نکش چون باعث بخش گرد داخل اتاق میشه 

8-لباس نشسته به هیچ وجه تو اتاقت نباشه لباس ها تمیز ومرتب یه جا اویزون باشن چون لباس کثیف منبع گرد غبار انسانی

9-لباس های پرز دار داخل کاور بزار 

10-همیشه اتاقو مرتوب نگه دار هوای خشک گرد غبار بیشتری به همراه میاره

11-هر هفته تاقچه ولبه ها وبالا کمد یا هر سطح صافی مثل میزو با پارچه مرطوب تمیز کن 

12- یه تهویه هوا هم بگیر 

بارعایت نکات بالا تو شنزار عربستان هم می تونی عمل قلب باز انجام بدی 

لینک به دیدگاه

خیلی خیلی ممنون از همگی 

متاسفانه در 760 یه طوریه که امکان ساختش عین روز اولش نیست! و به چند جا دوستمون سپردن ولی هیچ جا نتیجه نگرفت 

طی تماسی که با نمایندگی کورسیر (تخت جمشید) داشتم گفتن به زودی لوازم یدکی وارد میشه و خودمون هم توی انبار کلی کیس داریم که در حمل و نقل به خاطر شکستن پلکسی یا پنل جلو یا سایر قطعات بلا استفاده موندن و ناقص شدن . 

حالا کی میخوان وارد کنن خدا میدونه! ولی یه سوال داشتم : اگر لوازم یدکی رو خودشون وارد کنن نسبت به حالتی که خودمون اقدام به خرید کنیم ارزون تر در میاد؟

برای گرد و غبار هم چون پنجره اتاقم 24 ساعت باز هست راهی فکر نکنم داشته باشم! شب میخوابم صبح روی کیبورد و مودم و موس یه لایه خاک نشسته!! 

لینک به دیدگاه

خیلی خیلی ممنون از همگی

متاسفانه در 760 یه طوریه که امکان ساختش عین روز اولش نیست! و به چند جا دوستمون سپردن ولی هیچ جا نتیجه نگرفت

طی تماسی که با نمایندگی کورسیر (تخت جمشید) داشتم گفتن به زودی لوازم یدکی وارد میشه و خودمون هم توی انبار کلی کیس داریم که در حمل و نقل به خاطر شکستن پلکسی یا پنل جلو یا سایر قطعات بلا استفاده موندن و ناقص شدن .

حالا کی میخوان وارد کنن خدا میدونه! ولی یه سوال داشتم : اگر لوازم یدکی رو خودشون وارد کنن نسبت به حالتی که خودمون اقدام به خرید کنیم ارزون تر در میاد؟

برای گرد و غبار هم چون پنجره اتاقم 24 ساعت باز هست راهی فکر نکنم داشته باشم! شب میخوابم صبح روی کیبورد و مودم و موس یه لایه خاک نشسته!!

مطمین باش یه براکت هارد یا در کیس رو به اندازه یه قوطی کیس ازت پول میگرن ،قیمت جانبی ها رو برابر با خود کیس حساب میکنن و چون جز خودشون کسی دیگه نداره مجبورت میکنن بابت پول زور رو بپردازی

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

اگه به گردو خاك حساسى يه بلاور بزار دم دستت چند روز پيش كه قيمت كردم جنس خوب كار راه بنداز 135 شروع مى شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...