رفتن به مطلب

DUKASE V2 ATX Chassis

Recommended Posts

شرکت deepcool کیس جدید خود را با نام  DUKASE V2 معرفی کرد. مشخصات فنی این کیس به شرح زیر است 

iqxy_capture.png

bxg_002.jpg

http://www.guru3d.com/news-story/deepcool-debuts-dukase-v2-atx-chassis.html

ویرایش شده توسط deadlight
لینک به دیدگاه

خیلی وقته معرفی شده و یه نمونه مشکی سفیدش رو‌ بازار رضا قیمت 210 تومن دیدم البته خودم مدل قبلی رو‌ دارم تفاوت فقط در قسمت پنجره در هست و ورق بندنه کیس کمی ضخیم تر شده ،تنوع رنگی هم داره که مدل قبلی فقط مشکیش رو داخل بازار موجود داشتن

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

این که باDeepCool DUKASE هیچ فرقی نداره--فقط رنگش فرق داره

بدجوردنبال یه کیس خوب هستم اینقد تنوع زیاده ادم گیج میشه

ویرایش شده توسط mojtabapes
لینک به دیدگاه

این که با

DeepCool DUKASE هیچ فرقی نداره--فقط رنگش فرق داره

بدجوردنبال یه کیس خوب هستم اینقد تنوع زیاده ادم گیج میشه

ببین نیاز مهم ت چی هست

تشخیص ظاهر جدید زیاد سخت نیست سعی کن مدل ها ونمونه های برند های مطرح رو چک کنی بعد بری بازار با یه نیم نگاه تشخیص میدی که کدوم جدیده

از نظر ظاهر و شاسی کیس دنبال قوطی کیسی بگرد که با یه تغییر جزی که باعث اسیب نشه کلی کلی امکانات جدید بهت بده ،،صرفا فقط فقط بخاطر ارتقاع های اینده و اینکه بتونتی ازش یه کیس جدید با ظاهر جدید و امکانات جدیدتر که خودت با اندکی تفکر و خلاقیت بسازی و در بیاری

قوطی کیس چیزی نیست که ادم بخواد هر سال و چند وقت یبار بابتش هزینه زیاد و بی مورد کرنه،

ببین دوست من خود قوطی کیس هم از نظر طراحی و قابلیت هاش و اندازه و جا دارای سیاست و تصمیم گیری هایی هست که سازنده ها در نظر میگیرن که علاوه جلب مشتری و گرفتن کل بازار از همه و درامد ،اون کیس و طراحی رو محدود میکنن تا اگر اییده یا خلاقیت و پیشنهاد جدید به روز دارن همرو یکجا به خریدار ارایه ندن و همیشه مشتری داشته باشن و اگر همه امکانات رو توش لحاظ کنن شما با خریدش سالها به فکر خریدن این نوع محصول اون شرکت یا برند نمیوفتی و این برای اونها یعنی ضرر و شکست .

بخاطر همینا و سرویس نشدن پول و درامد گرانبهات و زحمت کشیدت . از من بپذیر و سعی کن قوطی کیسی بخری که خودت با کمی تغییر بتونی هم کیس نخری هم از یه کیس به روز و جدید لذت ببری ، با تمام امکانات یه کیس به روز

این یعنی پیروزی و زرنگی

کمی توجه کنی میبینی که همه طرح های جدید رو به ظاهر ساده داره میره و پایه ریزی میشه

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

من مدل قبلی که رنگش هم مشکی هست رو بیشتر میپسندم این دو مدل عالی اند برای انتخاب فقط حیف که سیستم ندارم وگرنه حتما اینو میگرفتم

لینک به دیدگاه

جز بدنه و رنگ دیگه چه تفاوت هایی دارن؟

همونه

لینک به دیدگاه

همونه

درب چپش کوچیک شده  V1 از CPU تا ارتفاع 170 پشتیبانی میکرد

V2 تا ارتفاع 160.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

خیلی وقته معرفی شده و یه نمونه مشکی سفیدش رو‌ بازار رضا قیمت 210 تومن دیدم البته خودم مدل قبلی رو‌ دارم تفاوت فقط در قسمت پنجره در هست و ورق بندنه کیس کمی ضخیم تر شده ،تنوع رنگی هم داره که مدل قبلی فقط مشکیش رو داخل بازار موجود داشتن

سلام دوست عزیز من دنبال سیستم کاستوم کولینگم و تعدادی متریالم ناقصه شمارم اینه ۰۹۱۲۷۵۵۲۰۵۵ اس بدی خودم زنگ میزنم

لینک به دیدگاه

خیلی وقت پیش معرفی شده بود

واقعا کیس های خیلی خوبه داره این دیپ کول

هم DeepCool Dukase هم Kendomen 

هر دو خوش قیمت و مناسب هستند

من تا چند وقت دیگه DeepCool Dukase رو خواهم خرید :)

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من دنبال سیستم کاستوم کولینگم و تعدادی متریالم ناقصه شمارم اینه ۰۹۱۲۷۵۵۲۰۵۵ اس بدی خودم زنگ میزنم

درود

پیام دادم خدمت شما در خدمتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...