رفتن به مطلب

اینده سوکتهای مادربرد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان یه سوال ذهنم رو مشغول کرده

اینکه جدا از بحث هزینه و قدرت 

کدوم سوکت اینتل اینده دار ترهست(بیشتر ساپورت میشه)  2011-v3 یا سوکت 1151

ممنون میشم دوستان نظرهاشون ر و بگن

چون من سرچ ک کردم بیشتر گیج شدم در مورد ایندشون

ویرایش شده توسط rrtt
لینک به دیدگاه

اگه کارت گیمه حتما سراغ 1151 برو. بروز تره و مین هاش ارزون ترن. یه مین گیمینگ بگیری با امکانات گیمینگ بالا بهتر از یه مین گرون بدون امکانات گیمینگه.

لینک به دیدگاه

هیچ وقت عمری که مادربوردهای 775 کردن رو سوکت دیگه یی نمیکنه.

مجبورت میکنن دوباره بری مادربورد بخری برای cpu جدید. از فکرش بیا بیرون که به نفع شما کاری انجام بشه. مثلا 1151 بخری بعد 4 سال بعد یک cpu بهتر بگیری بندازی روش!! اصلا....

لینک به دیدگاه

برای هر دو سری سوکت پردازنده های جدیدی در راه هستند اما این که کدوم اینده دار تر هستند بسته به کار و نحوه استفاده تون داره

لینک به دیدگاه

ساده ترین پاسخ شما ^_^   @};- 

kabylake طبق روال رو 1151 هم باید پشتیبانی شه ، ولی Broadwell-E آخرین نسلی که هم اینک برای X99 وارد بازارای جهانی شده  !

(در تکمیل فرمایش دوستان) @};- 

ویرایش شده توسط tohidadme
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

نمیشه گفت کدام سوکت آینده دار تر هست چون مطمئن باشین بخش R&D شرکت Intel بیکار نمیشینه و 100 درصد Intel سی پی یوهای بهینه تر با سوکتهای جدیدتر را روانه بازار میکنه ...

ویرایش شده توسط EhsanCPU
لینک به دیدگاه

(هیچ وقت عمری که مادربوردهای 775 کردن رو سوکت دیگه یی نمیکنه )

اینو باید با طلا مینوشتی . لاکردارعجب چیزی بود 100 تا سی پی یو براش اومد

لینک به دیدگاه

من هنوز هم 775 رو قبول دارم

البته نمیشه ازش انتظار زیادی داشت :D

ولی با یه پردازنده قدرت مند ماننئه E5450 و یه اورکلاک درست حسابی میشه انتظار یه i5-2500 رو ازش داشت

البته باید مین خوب هم داشته باشی براش

USB 3,0 هم که مسعله ای نیست و با PCI Card میشه ردیفش کرد ...

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

نمیشه گفت کدام سوکت آینده دار تر هست چون مطمئن باشین بخش R&D شرکت Intel بیکار نمیشینه و 100 درصد Intel سی پی یوهای بهینه تر با سوکتهای جدیدتر را روانه بازار میکنه ...

میدونم ک دیگه سوکتی مثل 775 نمیاد اما توی 2 الی 3 سال اینده  وضعیت چ جور هست؟؟ مثلا  الان 2011 معلوم نیست چ بلایی میخواد سرش بیاد یاحتی 1151؟؟

ویرایش شده توسط rrtt
لینک به دیدگاه

میدونم ک دیگه سوکتی مثل 775 نمیاد اما توی 2 الی 3 سال اینده  وضعیت چ جور هست؟؟ مثلا  الان 2011 معلوم نیست چ بلایی میخواد سرش بیاد یاحتی 1151؟؟

در هر دو سری که پردازنده ها جدیدی در راه هستند

در عین حال هم نیازی نیست هرسال جدیدترین پردازنده بازار خریداری بشه و مصرف بشه!

به عنوان مثال هم اکنون پردازنده های سری 6700 در بازار هستند اما یقینن عزیزانی که 4770 یا 4790 دارند به فکر ارتقا به این سوکت نمی افتن چون از نظر کارایی تقریبا هر سه پردازنده در یک سطح هستند و ارزش ریالی نداره به سوکت 1151 کوچ کنند

در خصوص پردازنده های سری 2011 هم همینطور هست ...در این سری از پردازنده ها شاهد نمونه های قدرتمندی هستیم که کار های رندرینگ رو به راحتی انجام میدن

با توجه به این که سری Broadwell  E هم که در راه هست دیگر نیازی به صحبت در خصوص قدرت این سری جدید نیست

در اخر شایان ذکر هست تکنولوژی هیچ وقت متوقف نیمشه و امکان نداره شما یک پردازنده یا یک قطعه کامپیوتری امروز بخرید و فرداش نسخه جدیدتری وارد بازار نشه

اما چیزی که این وسط مهم هست ارزش خرید کالا هاست که با توجه به قدرتی که ارئه میدن و نحوه مصرف خریدار مشخص کننده هست :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...