رفتن به مطلب

خریدار رم G.skill ripjaw 2*4 cl7 یا G.skill F3-12800cl6 pi نو و کار کرده { پایان یافت }

pc-maker
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام . احتیاج به چند عدد رم G.skill F3-12800cl6 pi دارم و هر چند تا موجود باشه کارکرده و اکبند با قیمت توافقی خریدارم .

محدودیتی در خرید نیست و هر چند تعداد باشه میخرم . فقط در صورت کار کرده بودن یک تست mdsched.exe یا aida64 یا هر نرم افزار دیگه ای که میتونید باهاش تست کنید رو قرار بدید .

رم های  G.skill ripjaw 2*4 cl7 هم به شرط کم کارکرد بودن ( زیر 5 ماه و استفاده معمولی ) و گارانتی آواژنگ یا سازگار با قیمت خوب میخرم .

ویرایش شده توسط pc-maker
لینک به دیدگاه

سلام

من دست دوم موجود دارم به صورت پک تریپل چنل 3تا ماژول 2 گیگی هست با زمان تاخیر 6 و باس 1600

فقط موردی که هست امکان فروششون تا اوایل ماه رمضان نیست

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820231352

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

G.skill ripjaw cl7 بسیار کم کارکرد و با گارانتی 170 تقدیم میکنم

گارانتی اواژنگ ؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

یه G.skill ripjaws 8g dual 1600 cl7 موجود هست اگر به قیمت مناسب بخرید فروشنده هستم

از همین لیون خریدم الان فکر خرید یه مشابهش هستم اما از اونجایی که اصلا تو بازار نیست میخوام بفروشم و 16 گیگ بخرم

تاپیکی فروشش رو زدم :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=62151

ویرایش شده توسط salizadeh
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

Gskil ripjaws 1600 cl7 با گارانتی عقیق رایانه 2*4

شرمنده عقیق رایانه رو نمیشناسم .

لینک به دیدگاه

شرمنده عقیق رایانه رو نمیشناسم .

باشه عزیز.یه تحقیق وقت کردی بکن:^)

خدا نگه دار

لینک به دیدگاه

باشه عزیز.یه تحقیق وقت کردی بکن:^)

خدا نگه دار

حمل بر بی ادبی نشه

ولی اونقدر فعالیتشون کم هست که اسمش به گوشم نخورده بود . 

حالا شما قیمت - نوع کارکرد - اورکلاک شده یا نه - چند ماه کارکرده رو ذکر کنید بلکه به تفاهم رسیدیم .

لینک به دیدگاه

من الان خودم ا ماه خریدم که تازه دو سه روزه رو سیستم بستم .اور هم نکردم چون مادربردم مشکل داره. دوسی که ازش خریدم میدونم اور نکرده چون گفته بود نکردم ولی چقد کارکرده رو نمیدونم.

البته گارانتی و مدت کارکرد واسه رم مهم نیست .چون خراب نمیشن مگر اینکه فرکانس و واتاز ناجور بدیم بهش. واسه همین گارانتی لایف تایم میخوره

خواستی خبرم کن

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...