رفتن به مطلب

فروش کیس گیمینگ خریداری شده از لیون (6600K , 980Ti , ...)

Recommended Posts

با سلام
همونطور که از فاکتور مشخصه آبان ماه یه سیستم کامل گیمینگ از لیون خریداری شده که چند وقته زیاد ازش استفاده نمیکنم میخوام بفروشمش. البته مانیتور و وسایل جانبی (موس و کیبرد و ...) رو نگه میدارم.
همه چیش اوکیه. صرفا برا بازی استفاده شده. اورکلاک نشده و مثل روز اول کار میکنه. جعبه ها و لوازمی که توش بودن هم همه موجودن.
فروش فقط حضوری تهران بیاید تست کنید که موردی نداشته باشه (قبلا تو PT زیاد خرید فروش میکردم همیشه هم حضوری بوده و مشکلی نداشتم)
قیمت نوش همونطور که تو فاکتور هست بدون مانیتور حدود 5.5 بوده. حالا هرچی به نظرتون منصفانس و براتون میصرفه پیشنهاد بدین.
ترجیحم اینه کل کیس یه جا بدم بره چون زیاد وقت چونه زدن ندارم برا همین با خریدار واقعی را میام.
کف قیمت ها:

کیس بدون گرافیک : 2000 

گرافیک : 1700

کل کیس : 3600

مشخصات تو فاکتور هست ولی به طور خلاصه:
ASUS Z170 Pro Gaming
6600K
Zotac GTX 980Ti AMP
16GB DDR4 GSKILL
120GB Samsung Evo 850
1TB WD Blue
Power Green 850B-OC
GAMMAXX S40 CPU Cooler
Case Green X3+ Viper

36n8_bqlc9267u3y47uhsdqxj6s8c_thumb.jpg

e0fu_20160527_154741_thumb.jpg

با سلام

برا اینکه موضوع روشن بشه یه سری توضیحات بدم

من اولش قیمت نذاشتم چون قیمت رو نمیدونستم بعد از اینکه جمع کثیری از دوستان پیشنهاد قیمت دادن قیمت کم کم مشخص شد به همین دلیل بعدش پست اول رو ویرایش کردم و کف قیمت رو گذاشتم تا کسی زیرش پیشنهاد نده و وقتش رو تلف نکنه 

ولی از همون اول فروش به صورت مزایده بوده برا همینم گفتم قیمتاتون رو پیشنهاد بدین. البته مسئولین فروم هم اگه نکته ای دارن خودشون من در جریان میذارن. حالا که قیمتها حدودا در اومده یه مزایده میذارم با شرایط زیر:

1- مهلت : تا ساعت 24 امشب 8 خرداد (شاید با چند دیقه اینور اونور)

2- گام افزایشی قیمت : 25 هزار تومان

3- کف قیمتها :

کیس بدون گرافیک : 2000 

گرافیک : 1700

کل کیس : 3600

4- قیمت فوری :

کیس بدون گرافیک : 2100

گرافیک : 1800

کل کیس 3750

5- ترجیح با فروش کل کیس برا همین اگه کل کیس پیشنهاد خوب داشته باشه اون فروخته میشه

6- فروش صرفا حضوری تهران - بعد از مشخص شدن خریدار روزش رو با هم هماهنگ میکنیم

7- لطف کنید دیگه بحثارو ادامه ندید. سعی کنید همینجا پیشنهاد قیمت بدید. اگه بیشترین پیشنهاد تو پخ باشه آخر مزایده عکسش رو میذارم همینجا جهت اطمینان دوستان

ویرایش شده توسط Shrnemati
لینک به دیدگاه

گرافیک جدا مشتری داره کسی بدون گرافیک خواست پیشنهاد بده

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

لینک به دیدگاه

بنده برای اولین پیشنهاد البته عذر خواهی میکنم 2800 خریدارم

عذرخواهی نمیخواد در حد آپ حساب میکنیم

لینک به دیدگاه

اس اس دی چند؟؟؟چقد دیگه ضمانت داره؟؟؟سالمه دیگه؟؟؟

ویرایش شده توسط mojtabapes
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود لطفا قیمت نهایی کیس رو پ.خ کنید مناسب باشه خریدارم

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز بدون گرافیک آخرین قیمت با تخفیف بده که بریم سر معامله

فقط یه چیزی قیمت الان قطعات یه کم پایین تر اومده نسبت به خرید شما

http://lioncomputer.ir/product/5835/Intel%C2%AE+Core%E2%84%A2+i5-6600K+Skylake+Processor/

شما 820 خریدید که الان 40 پایینتر اومده

ویرایش شده توسط Majid_Rezaie
لینک به دیدگاه

سلام

عزیز بدون گرافیک آخرین قیمت با تخفیف بده که بریم سر معامله

فقط یه چیزی قیمت الان قطعات یه کم پایین تر اومده نسبت به خرید شما

http://lioncomputer.ir/product/5835/Intel%C2%AE+Core%E2%84%A2+i5-6600K+Skylake+Processor/

شما 820 خریدید که الان 40 پایینتر اومده

با قیمتای الان بدون گرافیک 2800 آکبندشه دیگه خودتون یه مقدار کسر کنید

لینک به دیدگاه

فعلا چند نفر کلش میخوان چند نفرم کلش بدون گرافیک میخوان برا همین جز گرافیک بقیش تکی فروخته نمیشه

لینک به دیدگاه

درود. بدون گرافیک قیمت آخر؟ تعویض با سیستم I5 1150 در حد آکبند دارید به اضافه مبلغ مابه التفاوت؟

لینک به دیدگاه

الان چن نفر 1950 میخوان کیس بدون گرافیک رو بالاترین پیشنهاد تا الان 2 تومن بوده

خود گرافیکم 1900 گذاشتم کسی جفتش بخواد( کل کیس) 3800

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

الان چن نفر 1950 میخوان کیس بدون گرافیک رو بالاترین پیشنهاد تا الان 2 تومن بوده

خود گرافیکم 1900 گذاشتم کسی جفتش بخواد( کل کیس) 3800

کیس بدون گرافیک 2050

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

همونطور که از فاکتور مشخصه آبان ماه یه سیستم کامل گیمینگ از لیون خریداری شده که چند وقته زیاد ازش استفاده نمیکنم میخوام بفروشمش. البته مانیتور و وسایل جانبی (موس و کیبرد و ...) رو نگه میدارم.

همه چیش اوکیه. صرفا برا بازی استفاده شده. اورکلاک نشده و مثل روز اول کار میکنه. جعبه ها و لوازمی که توش بودن هم همه موجودن.

فروش فقط حضوری تهران بیاید تست کنید که موردی نداشته باشه (قبلا تو PT زیاد خرید فروش میکردم همیشه هم حضوری بوده و مشکلی نداشتم)

قیمت نوش همونطور که تو فاکتور هست بدون مانیتور حدود 5.5 بوده. حالا هرچی به نظرتون منصفانس و براتون میصرفه پیشنهاد بدین.

ترجیحم اینه کل کیس یه جا بدم بره چون زیاد وقت چونه زدن ندارم برا همین با خریدار واقعی را میام.

کف قیمت ها:

کیس بدون گرافیک 2000

گرافیک 1850

کیس کامل 3800

مشخصات تو فاکتور هست ولی به طور خلاصه:

ASUS Z170 Pro Gaming

6600K

Zotac GTX 980Ti AMP

16GB DDR4 GSKILL

120GB Samsung Evo 850

1TB WD Blue

Power Green 850B-OC

GAMMAXX S40 CPU Cooler

Case Green X3+ Viper

به قیمت معین شده خریدارم

کیس بدون گرافیک پایه مال بنده (2000تومان)

لینک به دیدگاه

البته 2050 هم پیشنهاد داره

کسی کیس 3800 برداره کلا دیگه مزایده نداره تمومش میکنیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته 2050 هم پیشنهاد داره

کسی کیس 3800 برداره کلا دیگه مزایده نداره تمومش میکنیم

دوست خوبم قیمت پایه مشخص شده وقیمت بالاترتاثیری نداره وطبق قوانین باید به اولین پیشنهاددهنده فروخته بشه درغیراینصورت تاپیک بسته میشه.اگه موافقید تو پ.خ هماهنگ کنیم..

لینک به دیدگاه

دوست خوبم قیمت پایه مشخص شده وقیمت بالاترتاثیری نداره وطبق قوانین باید به اولین پیشنهاددهنده فروخته بشه درغیراینصورت تاپیک بسته میشه.اگه موافقید تو پ.خ هماهنگ کنیم..

سلام خدمت شما دوست عزیز

میخواستم خدمتتون عرض کنم اگر قرار بر فروش به اولین پیشنهاد دهنده باشه قبل از شما هم دوستان دیگری پیشنهاد دادن پس اگر موافقتی هم باشه هماهنگ خواهد شد

در مورد جمله سرخ رنگ هم خوشبختانه فروم هم ناظر و هم مدیر داره  و طبیعتا تصمیم گیری برای بسته یا باز بودن تاپیک ها با اونهاست

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز یعنی ....ترین استدلالی که تو عمرم دیده بودم همین استدلال شما است =)) =)) =)) =))

زمانی گفته شما صدق میکنه که پیشنهاد بالاتر بعد از پیشنهاد قیمت فروش فوری اعلام شده بود

یعنی شما میومدی میگفتی 2 تومن بعد من میومدم میگفتم 2050

سلام خدمت شما دوست عزیز

میخواستم خدمتتون عرض کنم اگر قرار بر فروش به اولین پیشنهاد دهنده باشه قبل از شما هم دوستان دیگری پیشنهاد دادن پس اگر موافقتی هم باشه هماهنگ خواهد شد

در مورد جمله سرخ رنگ هم خوشبختانه فروم هم ناظر و هم مدیر داره  و طبیعتا تصمیم گیری برای بسته یا باز بودن تاپیک ها با اونهاست

موفق و پیروز باشید

یعنی 5 دقیقه است از استدلال ایشون هنگ کردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت شما دوست عزیز

موفق و پیروز باشید

درود

دوست عزیز اولین پیشنهاد برمبنای قیمت پایه هست که قبل ازبنده هنوز مشخص نشده بود. درمورد جمله سرخ رنگتون بله درسته ومنظوربنده هم همین بود بنده که ناظرومدیر نیستم صرفا خواستم قوانین رو یاداوری کنم 

شماهم سربلند وموفق باشید

عزیز یعنی ....ترین استدلالی که تو عمرم دیده بودم همین استدلال شما است =)) =)) =)) =))

زمانی گفته شما صدق میکنه که پیشنهاد بالاتر بعد از پیشنهاد قیمت فروش فوری اعلام شده بود

یعنی شما میومدی میگفتی 2 تومن بعد من میومدم میگفتم 2050

یعنی 5 دقیقه است از استدلال ایشون هنگ کردم

دوست عزیز شمابااینهمه سابقه دیگه باید بدونید که تاپیک مزایده نیست و قیمت پایه براش مشخص شده  =))  =))  =))  =))

عزیزم میگم قیمت فوری درکارنیست اوا!!!!!! :D  :D  :D

هنگ نکن جون من قوانینو بخون خخخ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز اولین پیشنهاد برمبنای قیمت پایه هست که قبل ازبنده هنوز مشخص نشده بود. درمورد جمله سرخ رنگتون بله درسته ومنظوربنده هم همین بود بنده که ناظرومدیر نیستم صرفا خواستم قوانین رو یاداوری کنم 

شماهم سربلند وموفق باشید

دوست عزیز شمابااینهمه سابقه دیگه باید بدونید که تاپیک مزایده نیست و قیمت پایه براش مشخص شده  =))  =))  =))  =))

عزیزم میگم قیمت فوری درکارنیست اوا!!!!!! :D  :D  :D

هنگ نکن جون من قوانینو بخون خخخ

صرفا برا اینکه دلخوری چیزی پیش نیاد تایم رو ببین:

eqwvyhid7oowcerd5ai9.png

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...