رفتن به مطلب

فروش کیس گیمینگ خریداری شده از لیون (6600K , 980Ti , ...)

Recommended Posts

• کاربر ویژه

صرفا برا اینکه دلخوری چیزی پیش نیاد تایم رو ببین:

eqwvyhid7oowcerd5ai9.png

عزیزجان میگم اون تایم هنوز قیمت مشخص نشده بود وهرکی یه قیمتی پیشنهاد میداد اولین پیشنهاد شما 1950 بود که بعد چنبار ویرایش کردید اینکه مورد قبول نیست 

الان این پیشنهاد با اونی که دادین اصن نمیخونه!!!

tqwo_2016-05-27_22-14-42.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

عزیزجان میگم اون تایم هنوز قیمت مشخص نشده بود وهرکی یه قیمتی پیشنهاد میداد اولین پیشنهاد شما 1950 بود که بعد چنبار ویرایش کردید اینکه مورد قبول نیست 

الان این پیشنهاد با اونی که دادین اصن نمیخونه!!!

عزیز خدایی زشته سر یه کیس...اصلا برا شما

قبل اینکه تهمت بزنی یه کوچولو بیشتر دقت کن، اینی که عکس گذاشم پیغام خصوصیه نه تاپیک. :huh: همونطور که دیدی توی پیوی حدود 20 دقیقه قبل شما پیشنهاد 2 تومن دادم

اون ویرایش پست توی تاپیک هم که شات گذاشتی انگار دزد گرفتی  قضیه این بود نوشتم کیس 2050 اما بعدا "بدون گرافیک "رو اضافه کردم چون یادم رفته بود.(دقت کنی تایم تاپیک و عکسی که گذاشت یکی نیست، پیشنهاد 2 تومن قبل 2050تاپیک هست)

بعدشم من 15 دقیقه قبل اینکه شما پیشنهاد بدی پست 2050 تومن رو ویرایش کردم! مگه میشه؟ (زمان آخرین ویرایش پست رو ببین بعد تهمت بزن)

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز خدایی زشته سر یه کیس...اصلا برا شما

قبل اینکه تهمت بزنی یه کوچولو بیشتر دقت کن، اینی که عکس گذاشم پیغام خصوصیه نه تاپیک. :huh: همونطور که دیدی توی پیوی حدود 20 دقیقه قبل شما پیشنهاد 2 تومن دادم

اون ویرایش پست توی تاپیک هم که شات گذاشتی انگار دزد گرفتی  قضیه این بود نوشتم کیس 2050 اما بعدا "بدون گرافیک "رو اضافه کردم چون یادم رفته بود.

والا بنده طبق قوانین عمل می کنم 

بنده قصدجسارت به کسی رو ندارم فقط خواستم قوانین معامله رعایت بشه، دوست عزیز طبق قوانین پیشنهاد توی تاپیک معتبره نه پ.خ لطفا رعایت کنید.

بهرحال قیمت پایه مشخصه ومزایده ای درکارنیست...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا بنده طبق قوانین عمل می کنم 

بنده قصدجسارت به کسی رو ندارم فقط خواستم قوانین معامله رعایت بشه، دوست عزیز طبق قوانین پیشنهاد توی تاپیک معتبره نه پ.خ لطفا رعایت کنید.

بهرحال قیمت پایه مشخصه ومزایده ای درکارنیست...

دوست من شما میخوای با قانون قانون استارتر رو بترسونی!

ضمن اینکه یه مقدار به چیزی که گفتی فکر کن

(این پستا پشت سر هم هست)

من قبل شما 1950 پیشنهاد دادم  - پست 16

بعد ایشون اومد گفت 1950 چند نفر پیشنهاد داره پست 17

بعد من اومدم یه پست زدم 2050  پیشنهاد دادم-پست 18

همه اینا قبل پیشنهاد دادن شما است

حالا شما میگی ویرایش کردی، باشه به فرض که ویرایش کردم اما به نظرتون بازم اومدم تو یه پست دیگه مجددا پیشنهاد 1950 دادم؟(دو بار یه پیشنهاد) یعنی شما اینطور فکر میکنید؟ :laughing:

ضمناً من پست ام رو همون دقیقه ویرایش کردم، تایم آخرین ویرایش اون پست رو ببینی دقیقا 15 دقیقه قبل پیشنهاد شما ویرایش شده (آخرین ویراش 8 57 دقیقه بعد شما 9 و 13 دقیقه پیشنهاد دادی) چطور میشه؟

7em6fg627sfuswoqawyp.png

بنده دیگه در این باره پست نمیدم هر تصمیمی که گرفتن ، فقط زرنگ بازی شما یه کوچولو توهین آمیزه  و حس گوسفند فرض کردن به آدم دست میده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من شما میخوای با قانون قانون استارتر رو بترسونی!

ضمن اینه یه مقدار به چیزی که گفتی فکر کن

(این پستا پشت سر هم هست)

من قبل شما 1950 پیشنهاد دادم  - پست 16

بعد ایشون اومد گفت 1950 چند نفر پیشنهاد داره پست 17

بعد من اومدم یه پست زدم 2050  پیشنهاد دادم-پست 18

همه اینا قبل پیشنهاد دادن شما است

حالا شما میگی ویرایش کردی، باشه به فرض که ویرایش کردم اما به نظرتون بازم اومدم تو یه پست دیگه مجددا پیشنهاد 1950 دادم؟(دو بار یه پیشنهاد) یعنی شما اینطور فکر میکنید؟ :laughing:

ضمناً من پست ام رو همون دقیقه ویرایش کردم، تایم آخرین ویرایش اون پست رو ببینی دقیقا 15 دقیقه قبل پیشنهاد شما ویرایش شده (آخرین ویراش 8 57 دقیقه بعد شما 9 و 13 دقیقه پیشنهاد دادی) چطور میشه؟

7em6fg627sfuswoqawyp.png

بنده دیگه در این باره پست نمیدم هر تصمیمی که گرفتن ، فقط زرنگ بازی شما یه کوچولو توهین آمیزه  و حس گوسفند فرض کردن به آدم دست میده.

دوست عزیزبنده قصد جسارت به هیچ کسی روندارم خواستم استارترعزیز درجریان باشن همین این شمایید دارید موضوع روبیخودی گنده اش میکنید!!

موقعی که شما 1950 پیشنهاد دادی اون موقع قیمت،پیشنهادی بود بعد که ایشون گفتن چن نفراین قیمت میخان شما قیمت 2050 پیشنهاد دادی بعد شما توی پست اول استارتر محترم قیمت پایه رو مشخص کردن وبنده هم به قیمت مشخص شده اعلام خرید کردم این اسمش نه زرنگ بازیه ونه چیز دیگه که شمافکرمی کنید.

لینک به دیدگاه

انصراف به دلیلی سردرگمی تاپیک............ *dry#

ویرایش شده توسط mostafa-b
لینک به دیدگاه

آقاجان من میبینم این تاپیک در حال بالا پایین شدن هست

استارتر نگفته مزائده

چون مزائده پایه داره گام افزایش داره و زمانی که بعد از آخرین پیشنهاد مزائده تمام میشود

ایشون گفتند کف قیمت یعنی از این پایین تر پیشنهاد ندید ولی از این بالاتر که ایرادی نداره

حالا دوستان با هم درگیر شدند الکی خوب دوستان پیشنهاداتشون رو بدهند برای هر فردی بهتر باشه پیشنهادش قاعدتا" فروشنده با ایشون توافق میکنه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

درسته تاپیک بصورت مزایده ای نیست و گامی هم برایش تعیین نشده است ولی ظاهرا قرار هست به بالاترین پیشنهاد فروخته شود .

با این حساب اگر کارتن و متعلقات همه قطعات کامل باشد و دارای گارانتی باشند کیس کامل بدون گرافیک را 2070 بصورت حضوری د رتهران خریدارم . :devilish:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته مدیریت محترم و ناظرین گرامی لیون باید رسیدگی فرمایند. ولی مزایده وقتی مزایده هست که قیمت پایه قیمت فوری گام و پایان مزایده کاملا مشخص باشند در غیر این صورت باید قیمت کالا به طور واضح مشخص باشد. علی ایحال از ریش سفیدهای فروم بعیده چون سوکت 1151 هست!!! این چنین رفتارهایی ازشون سر بزنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته مدیریت محترم و ناظرین گرامی لیون باید رسیدگی فرمایند. ولی مزایده وقتی مزایده هست که قیمت پایه قیمت فوری گام و پایان مزایده کاملا مشخص باشند در غیر این صورت باید قیمت کالا به طور واضح مشخص باشد. علی ایحال از ریش سفیدهای فروم بعیده چون سوکت 1151 هست!!! این چنین رفتارهایی ازشون سر بزنه.

علی جان الان خطائی از من سر زده بطورمثال ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

علی جان الان خطائی از من سر زده بطورمثال ؟

آقا بهزاد گل. عرض ادب. شما رو عرض نکردم. دوستانی که پستهای تاپیک رو ببینن متوجه میشن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا اگه مزایده نیست پس چیه؟قیمت پایه یعنی مزایده دیگه.بنده کیس رو ۲۰۶۰ و کلش رو ۳۶۰۰ خریدارم.حضوری تهران

دوست عزیز قیمت پایه مشخصه ومزایده ای درکارنیست لطفا رعایت کنید

آقاجان من میبینم این تاپیک در حال بالا پایین شدن هست

استارتر نگفته مزائده

چون مزائده پایه داره گام افزایش داره و زمانی که بعد از آخرین پیشنهاد مزائده تمام میشود

ایشون گفتند کف قیمت یعنی از این پایین تر پیشنهاد ندید ولی از این بالاتر که ایرادی نداره

حالا دوستان با هم درگیر شدند الکی خوب دوستان پیشنهاداتشون رو بدهند برای هر فردی بهتر باشه پیشنهادش قاعدتا" فروشنده با ایشون توافق میکنه

موفق باشید

باگفته ایشون کاملا موافقم احسنت  @};-

سلام

درسته تاپیک بصورت مزایده ای نیست و گامی هم برایش تعیین نشده است ولی ظاهرا قرار هست به بالاترین پیشنهاد فروخته شود .

با این حساب اگر کارتن و متعلقات همه قطعات کامل باشد و دارای گارانتی باشند کیس کامل بدون گرافیک را 2070 بصورت حضوری د رتهران خریدارم . :devilish:

اقابهزاد شمادیگه چرا؟؟!!

ایشونم کاملادرست می فرمایند گام مزایده وقیمت فوری درکارنیست وقیمت پایه مشخصه  :)

لینک به دیدگاه

با سلام

برا اینکه موضوع روشن بشه یه سری توضیحات بدم

من اولش قیمت نذاشتم چون قیمت رو نمیدونستم بعد از اینکه جمع کثیری از دوستان پیشنهاد قیمت دادن قیمت کم کم مشخص شد به همین دلیل بعدش پست اول رو ویرایش کردم و کف قیمت رو گذاشتم تا کسی زیرش پیشنهاد نده و وقتش رو تلف نکنه 

ولی از همون اول فروش به صورت مزایده بوده برا همینم گفتم قیمتاتون رو پیشنهاد بدین. البته مسئولین فروم هم اگه نکته ای دارن خودشون من در جریان میذارن. حالا که قیمتها حدودا در اومده یه مزایده میذارم با شرایط زیر:

1- مهلت : تا ساعت 24 امشب 8 خرداد (شاید با چند دیقه اینور اونور)

2- گام افزایشی قیمت : 25 هزار تومان

3- کف قیمتها :

کیس بدون گرافیک : 2000 

گرافیک : 1700

کل کیس : 3600

4- قیمت فوری :

کیس بدون گرافیک : 2100

گرافیک : 1800

کل کیس 3750

5- ترجیح با فروش کل کیس برا همین اگه کل کیس پیشنهاد خوب داشته باشه اون فروخته میشه

6- فروش صرفا حضوری تهران - بعد از مشخص شدن خریدار روزش رو با هم هماهنگ میکنیم

7- لطف کنید دیگه بحثارو ادامه ندید. سعی کنید همینجا پیشنهاد قیمت بدید. اگه بیشترین پیشنهاد تو پخ باشه آخر مزایده عکسش رو میذارم همینجا جهت اطمینان دوستان

برا تمام دوستانی که پخ دادن این پست رو فرستادم

ویرایش شده توسط Shrnemati
لینک به دیدگاه

فقط یه چیز دیگه اینکه اگه چند نفر قیمت فوری بخان انتخاب بینشون ربطی به اینکه کدوم زودتر گفته نداره. بعد از صحبت باهاشون خودم تصمیم میگیرم به کدوم بفروشم

برا این میگم که خوب ترجیح میدم به کسی که اعتبارش بیشتره و زودتر میاد معامله کنه بفروشم تا کسی که بخواد چند روز معطل کنه

ویرایش شده توسط Shrnemati
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

من اولش قیمت نذاشتم چون قیمت رو نمیدونستم بعد از اینکه جمع کثیری از دوستان پیشنهاد قیمت دادن قیمت کم کم مشخص شد به همین دلیل بعدش پست اول رو ویرایش کردم و کف قیمت رو گذاشتم تا کسی زیرش پیشنهاد نده و وقتش رو تلف نکنه 

ولی از همون اول فروش به صورت مزایده بوده برا همینم گفتم قیمتاتون رو پیشنهاد بدین. البته مسئولین فروم هم اگه نکته ای دارن خودشون من در جریان میذارن. حالا که قیمتها حدودا در اومده یه مزایده میذارم با شرایط زیر:

3- کف قیمتها :

4- قیمت فوری :

کل کیس 3750

5- ترجیح با فروش کل کیس برا همین اگه کل کیس پیشنهاد خوب داشته باشه اون فروخته میشه

7- لطف کنید دیگه بحثارو ادامه ندید. سعی کنید همینجا پیشنهاد قیمت بدید. اگه بیشترین پیشنهاد تو پخ باشه آخر مزایده عکسش رو میذارم همینجا جهت اطمینان دوستان

کیس بدون گرافیک فوری برای بنده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقابهزاد شمادیگه چرا؟؟!!

من دیگه چرا چی ؟!!!

من نمیدونم شما چرا به خودتون اجازه میدید در موردی که اصلا بهتون ربط نداره مدام دخالت کرده و اظهار نظر کنید !

یه بنده خدائی که اطلاعات کافی از قوانین نداره اومده یه تاپیک زده .

حالا درست یا اشتباه بودن نحوه فروشش نه به من ربط داره نه به شما .

این فروم مدیر و ناظر داره وآنها به این موضوع رسیدگی خواهند کرد و کار من و شما در صورتی که مغایرتی با قوانین فروم مشاهده کنیم فقط و فقط گزارش کردن هست نه چیز دیگر !

اختیار تاپیک فروش فقط و فقط با استارتر آن هست و هیچ کسی حق ندارد در آن دخالت کرده و برایش تعیین تکلیف کند و اگر خلاف قوانین باشد وظیفه مدیران هست که به آنها رسیدگی کنند نه افراد عادی مثل من و شما .

حالا باز هی بیائید بگید شما چرا و دیگران چرا و.....!!!

ای کاش قبل از اینکه اظهار نظر کنیم بررسی کنیم ببینیم اصلا اجازه اظهار نظر داریم یا نه  :)

فقط یه چیز دیگه اینکه اگه چند نفر قیمت فوری بخان انتخاب بینشون ربطی به اینکه کدوم زودتر گفته نداره. بعد از صحبت باهاشون خودم تصمیم میگیرم به کدوم بفروشم

برا این میگم که خوب ترجیح میدم به کسی که اعتبارش بیشتره و زودتر میاد معامله کنه بفروشم تا کسی که بخواد چند روز معطل کنه

و اما شما دوست عزیز  :)
اگر از ابتدا قوانین را مطالعه کرده بودید و آنها را رعایت میکردید الان این تاپیک به بیراهه نمیرفت !

ببینید دوست عزیز وقتی یک قیمت فوری مشخص می کنید و یک نفر به آن قیمت پیشنهاد میدهد شما موظف و مجبور هستید به آن شخص بفروشید( اولین پیشنهاد دهنده در تاپیک نه جای دیگر چون تکلیف تاپیک مزایده ای باید در خود تاپیک و بصورت پابلیک مشخص شود و پیشنهادات داخل پی ام و خارج از تاپیک فاقد اعتبار هست ) و اجازه ندارید به نفر بعدی بفروشید مگر اینکه اون شخص در زمان توافق شده اقدام به خرید نکرده باشد و یا اینکه یکی از شرایط تعیین شده در پست اول را دارا نباشد ( مانند اینکه شما گفتید فقط حضوری میفروشید و اون بنده خدا امکان تحویل حضوری را نداشته باشد و در این حالت شما میتوانید به نفر بعدی واگذار کنید )

مثلا شما باهاش توافق میکنید تا 12 ساعت بعد از خاتمه مزایده اقدام به خرید و پرداخت پول و تحویل گرفتن قطعات کند و اگراون بنده خدا تا 12 ساعت اقدام به خرید نکند میتوانید به نفر بعدی که پیشنهاد داده واگذار نمائید و البته قبلش هم باید به نفر اولی گفته باشید که اگر تا 12 ساعت که توافق شده اقدام نکند به شخص دیگری واگذار میکنید تا حرف و حدیثی نباشد .
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

3- کف قیمتها :

4- قیمت فوری :

کل کیس 3750

عزیز دیگه شما شورشو در آوردی هر نیم ساعت یه قیمت جدید میزاری بعد که کسی به اون قیمت خواست دوباره یه استپ میری بالاتر!! :blink: :blink: :blink:

میگی فلان قیمت میفروشی بعد که طرف گفت باشه اوکی با قیمتی که گفتی میخوام شما میای تو تاپیک قیمت رو بالا میبری.

تاپیک شما ارزش وقت تلف کردن نداره

لینک به دیدگاه

هم کیس بدون گرافیک هم گرافیک جدا فوری پیشنهاد دارن اگه کسی کل کیس فوری نخواد به همین دو نفری که پیشنهاد دادن فروخته میشه

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هم کیس بدون گرافیک هم گرافیک جدا فوری پیشنهاد دارن اگه کسی کل کیس فوری نخواد به همین دو نفری که پیشنهاد دادن فروخته میشه

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

پس دیگه چرا معطل می کنید خب براهردوش مشتری هست دیگه قال قضیه روبکنید بره پی کارش  :D

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز بنده هم 2100 کیس بدون گرافیک رو خریدارم

تحویل حضوری تهران

در ضمن تو این انجمن فعالیت زیادی ندارم - پرشین تولز فعال هستم : لینک بازارچه در پی تی : http://forum.persiantools.com/bazar/faramobile.169823

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...