رفتن به مطلب

نداشتن تصویر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

بنده یک لپ تاپ cx420 ام اس ای دارم که دو تا گرافیک داره و به صورت دستی باید خودم یکیشو انتخاب کنم

موقعی که روی ati بود یهو نمایشگر خاموش شد و با ریستارت حل نشد.

ویندوزو عوض کردم و اول‌با رزولوشن 800*600 روشن شد و به محض اینکه درایور کارت گرافیکو نصب کردم دوباره همون اتفاق افتاد و به محض اینکه ویندوز میخواد بالا بیاد نمتیشگر خاموش میشه.

از داخل safe mode گرافیک ati رو disable کردم و ویندوز با گرافیک intel بالا اومد.اما داهل ویندوز گرافیک ati رو enable کردم و فورا نمایشگر خاموش شد.

ایا کارت گرافیک. Ati لپ تاپ سوخته؟راهی نداره واسه تعویضش؟باید با همین intel سر‌کنم؟

دوستان با تجربه خواهشا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

اگه گارانتی داره ببرش گارانتی. اگه نداره باید ببینی کارت گرافیکش چیپه یا ازین اسلاتاس که جدا میشه. اگه جدا شو باشه راحته اگه نباشه کارت سخته (چون هزینش زیاده و در صورت تعمیرم به سختی ست میشه با لپتابو استیبل میشه). با یه درایور قدیمیترم چک کردی؟ اول با یه درایور قدیمیترم چک کن ببین مشکل حل میشه. با جی پی یو زد هم چک کن ببین میناسه اون کارت amdیتو یا نه.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

کارتش چیپیه

در مورد درایورش فقط مال خودش نصب میشه چون switchable هست و دستی تغییر میکنه

در مورد gpu-z تا وقتی نبریش روی گرافیک ati نمیشناستش و intelo میشناسه تا وقتی که سوییچ کنی رو اون یکی تا بشناستش که متاسفانه موقع سوییچ خاموش میشه lcd

با hdmi و تلویزیون هم چک کردم و همین مشکل پابرجاست و تصویر نمیده

لپ تاپ مال ۵ سال پیشه و گارانتی نداره

هزینش چقدر میشه با bga machine ؟

Cpu=i3-330m

Gpu = 5470hd

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده خبر ندارم از قیمتش بهتره با یه تعمیرکار متخصص درین مورد مشورت کنین در صورت به صرفه بودن اقدام به تعمیر کنین. ولی قبلش مطمعن شین مشکل از چیپه گرافیکه. 

درایور خودش چک کنین ببینین ورژن جدیدتر یا قدیمی تر تو سایت خود لپتاپ اومده یا نه. با ورژن دیگه هم چک کنین.(منظور با ویندوزای 7 یا 8.1 یا 10)

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

ممنونم ازت داداش که جواب دادی

مشکل از pci simple communications controller بوده که با هزار و یه بدبختی و کمک از نرم افزار های اتو اپدیت تونستم برش گردونم.

@};-

لینک به دیدگاه

ممنونم ازت داداش که جواب دادی

مشکل از pci simple communications controller بوده که با هزار و یه بدبختی و کمک از نرم افزار های اتو اپدیت تونستم برش گردونم.

@};-

خداروشکر داداش
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...