رفتن به مطلب

ساخت واتر بلاک ارزان قیمت با وسایل دور ریختنی :cool:

Recommended Posts

تازه داشتم ارشیو یکی از سایت هایی که قبلن توش عضو بودم رو میدیدم که اینو پیدا کردم
تمامی حقوق این فایل به آقای majid oc  تو سایت overclockinghiroes تعلق داره لطفا اسکی نرید و فقط استفاده کنید هرگونه کپی برداری با ذکر منبع حلاله :cool: :cool:

لینک دانلود http://s6.picofile.com/file/8253383034/13802687961.rar.html

لینک به دیدگاه

با این بلاک کل کمپانی های EK ، Bitspower و alphacool زیر سوال رفت :laughing:

post-21484-0-54288800-1464459256_thumb.jpg

خلاقیتش خوب بود اما ....

بازم دمش گرم @};-

لینک به دیدگاه

یه نگا به تاریخ پیام بنداز

ماله 6ساله پیشه

اینم بگم که برای گرافیک هم میشه استفاده کرد

لینک به دیدگاه

جریان چیه ؟ :cool:

اقا این بلاک واقعا ادم میترسه اصلا بسازه درست بسته نمیشه رو پردازنده

لینک به دیدگاه

ترس نداره اگه درست چسب بزنی آب درز نمی کنه و اگه درست بست کمری بزنی شل نمیشه 

البته میشه پایه های فن استوک رو به قسمتی که باید به پردازنده متصل بشه چست زد 

لینک به دیدگاه

اینو من فک کنم پارسال یا دو سال پیش بودم دیدم همون موقع هم خوشم اومد تصمیم گرفتم یکی بسازم :cool:

ولی واقعا ترس داره رادیات پیکان رو به قوطی آبمیوه بچسبونی بزاری رو سی پی یو! :D

منم دیدم شرایطو ترجیح دادم یه 20 درجه دمای سی پی یو بیشتر باشه بیخیالش شدم (البته وقتشم نداشتم) :D

لینک به دیدگاه

من یه هفته دیگه میسازم بجا ابمیوه از دره فلزی جا ادویه قدیمی استفاده کردم ;)

لینک به دیدگاه

تازه داشتم ارشیو یکی از سایت هایی که قبلن توش عضو بودم رو میدیدم که اینو پیدا کردم

تمامی حقوق این فایل به آقای majid oc  تو سایت overclockinghiroes تعلق داره لطفا اسکی نرید و فقط استفاده کنید هرگونه کپی برداری با ذکر منبع حلاله :cool: :cool:

لینک دانلود http://s6.picofile.com/file/8253383034/13802687961.rar.html

سلام

ممنون از دوستان خوبم ، یادش بخیر چقدر وقت میگذره ولی هنوز این پست من به همیاری دوستان خوبم در www.hotoverclock.com زنده مونده و نفس میکشه..اون سال ها چقدر شور و حال بود و قول معروف کلمون داغ بود!! نه کیت واتر کولینگی بود به شکل امروزی نه پول .. ما خودمون دست بکار شدیم ..البته ما هنوز فعالیم ..:دی

به پاس قدردانی از دوست عزیزی که حق نشر این مطلب رو حفظ کردن.میخواهم کاری که پارسال منزل یکی از دوستان رفته بودیم براش انجام دادم (واتر پردازنده اش بستم بجای کارت گرافیک سری 900)به اشتراک بذارم که به دمای زیر 45 درجه در حالت فول لود رسیدیم .

قربانت

مجید @};-

ویرایش شده توسط majid oc
لینک به دیدگاه

اینو من فک کنم پارسال یا دو سال پیش بودم دیدم همون موقع هم خوشم اومد تصمیم گرفتم یکی بسازم :cool:

ولی واقعا ترس داره رادیات پیکان رو به قوطی آبمیوه بچسبونی بزاری رو سی پی یو! :D

منم دیدم شرایطو ترجیح دادم یه 20 درجه دمای سی پی یو بیشتر باشه بیخیالش شدم (البته وقتشم نداشتم) :D

این مال اون موقع بود که فقر اطلاعاتی راجب این قطعه وجود داشت

اگر الان بخوای یه بلوک بسازی با حذف میکرو چنل و برجستگی سطح بلوک خیلی مدلهای با کیفیت و کاملا نزدیک به مدلهای کار خونه میشه ساخت و نیاز به قوطی میوه نیست.

من دوستی رو دیدم با جعبه فلزی چای دو غزال قدیمی یکی ساخته بود و من رو یاد سماور زغالی مادربزرگم مینداخت درسته دوستان ابتکار و علاقه دارن اما بهتر نیست زحمت کمی خلاقیت بیشتر به خودشون بدن و یه بلوک با پایه و پیچ بصورت کاملا استاندارد بسازن و امروز روز هیچ کار سختی نیست ،مگر ترس از هزینه داشته باشن تا دست به کارهای خطرناک بزنن و حتی خودشون جرات استفاده ازش رو نداشته باشن

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از دوستان خوبم ، یادش بخیر چقدر وقت میگذره ولی هنوز این پست من به همیاری دوستان خوبم در www.hotoverclock.com زنده مونده و نفس میکشه..اون سال ها چقدر شور و حال بود و قول معروف کلمون داغ بود!! نه کیت واتر کولینگی بود به شکل امروزی نه پول .. ما خودمون دست بکار شدیم ..البته ما هنوز فعالیم ..:دی

به پاس قدردانی از دوست عزیزی که حق نشر این مطلب رو حفظ کردن.میخواهم کاری که پارسال منزل یکی از دوستان رفته بودیم براش انجام دادم (واتر پردازنده اش بستم بجای کارت گرافیک سری 900)به اشتراک بذارم که به دمای زیر 45 درجه در حالت فول لود رسیدیم .

قربانت

مجید @};-

عزیزی داداش :x

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

قربانت

مجید @};-

فوق العادس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...