رفتن به مطلب

برگه زیر دیپلم موقت است برگه نهایی مدرک دیپلم ؟کسی میدونه؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود,برگه زیر دیپلم موقت است   یا   برگه نهایی مدرک دیپلم ؟کسی میدونه؟
%D9%85%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7%D9%87.jpg

ویرایش شده توسط proprogramer
لینک به دیدگاه

بالاش نوشته گواهی نامه دوره متوسطه

پایینش نوشته و مهر خورده با موفقیت گذرانده است

این 90% یعنی دیپلمه.

لینک به دیدگاه

سلام

برگه ی نهایی هستش گرامی   ^_^

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

توی رشته شما این دیپلم هستش و اصل هم هستش یعنی موقت نیست , پائینشم نوشته که فقط یک نسخه داره و المثنی صادر نمیشه ولی توی رشته های نظری مثل ریاضی فیزیک این گواهی فقط برای اول , دوم و سوم دبیرستان هستش و تا وقتی پیش دانشگاهی رو تموم نکردید بهتون نمیدن یعنی الان شما توی ریاضی فیزیک مدرک پیش دانشگاهی نداشته باشی , دیپلم محسوب نمیشی و حتی نمیتونی دانشگاه بری

لینک به دیدگاه

برای گرفتن اصل این دیپلم من پدرم درومد چون مدرسه دیپلمم رو گم کرده بود و دیپلم دو بار صادر نمیشه اما آموزش و پرورش دوباره برام صادر کرد و پس از مراحل اداریش پستش کرد دانشگاه اونجا هم گفتن دیپلمت رسید و اوکی هست

لینک به دیدگاه

برای گرفتن اصل این دیپلم من پدرم درومد چون مدرسه دیپلمم رو گم کرده بود و دیپلم دو بار صادر نمیشه اما آموزش و پرورش دوباره برام صادر کرد و پس از مراحل اداریش پستش کرد دانشگاه اونجا هم گفتن دیپلمت رسید و اوکی هست

درود.

راستش یه کپی از مدرک دیپلم و فوق دیپلمم رو نیاز داشتم و تو خونه یه کپی از مدرک دیپلم داشتم که گفتم بپرسم نکنه برگه موقت باشه .

درست یادم نیست ولی من هم موقعی که فوق دیلمم رو گرفتم فکر کنم مدرکش رو بردم به دانشگاه و الان اصل مدرک دیپلم دانشگاه باشه + فردا باید برم دانشگاه که یه کپی از مدرک فوق دیپلم رو هم بگیرم(سال 92 کاردانی رو گرفتم و بعدش دیگه رفتم خدمت نرفتم سر بزنم).

با توجه به اینکه الان امتحاناته به نظرتون فردا دانشگاه ها بخش آموزش بازهستن؟(دانشگاه من فنی و مهندسی بود-ملی)

واینکه برا گرفتن کپی مدرک فوق دیپلم بجز کارت پایان خدمت که چیز دیگه ای نمیخواد ؟درسته؟

ویرایش شده توسط proprogramer
لینک به دیدگاه

اقا یه سوال تو دبریستان معدل چند به بالا خوبه؟

تو اونجایی که من میدونم و استخدامی ها رو نگاه کردم 14 به بالا .حتی نظام هم 14 به بالا میخواد.

زیر چهارده کلا هیچ برای مدرک گرفتن فنی و حرفه ای خوبه :D

ولی برای استخدامی به نمره معدل اخرین مدرک تحصیل نگاه میشه(البته اگه براشون مهم باشه :laughing: )

لینک به دیدگاه

تو اونجایی که من میدونم و استخدامی ها رو نگاه کردم 14 به بالا .حتی نظام هم 14 به بالا میخواد.

زیر چهارده کلا هیچ برای مدرک گرفتن فنی و حرفه ای خوبه :D

ولی برای استخدامی به نمره معدل اخرین مدرک تحصیل نگاه میشه(البته اگه براشون مهم باشه :laughing: )

برای پزشکی چطور؟

لینک به دیدگاه

برای پزشکی چطور؟

من در مورد پزشکی چیزی نمیدونم ولی موقع کنکور من معدل دیپلم 25% تاثیر داشت در قبول کنکور.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا یه سوال تو دبریستان معدل چند به بالا خوبه؟

پ . پ داشته باشی نیازی نیست و الا باید مثل خیلی از جوان های این مملکت و من ، جون بکنی تا برسی به جایی و تازشم یکی از اون عقده ای ها هم پیدا نشه که زیرآبت رو بزنه و یکی هم از اون احمق تر پیدا نشه که حرف اون یاروی بیسواد عقده ای  رو بارو کنه و حرف توی با سواد رو نه!!!!!!!!!!

مشکلی هم اگه نداری بیخیال اینا و برو خارج. همین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اِ من چرا ازینا ندارم؟  :D  =))  :-? 

لینک به دیدگاه

درود.

راستش یه کپی از مدرک دیپلم و فوق دیپلمم رو نیاز داشتم و تو خونه یه کپی از مدرک دیپلم داشتم که گفتم بپرسم نکنه برگه موقت باشه .

درست یادم نیست ولی من هم موقعی که فوق دیلمم رو گرفتم فکر کنم مدرکش رو بردم به دانشگاه و الان اصل مدرک دیپلم دانشگاه باشه + فردا باید برم دانشگاه که یه کپی از مدرک فوق دیپلم رو هم بگیرم(سال 92 کاردانی رو گرفتم و بعدش دیگه رفتم خدمت نرفتم سر بزنم).

با توجه به اینکه الان امتحاناته به نظرتون فردا دانشگاه ها بخش آموزش بازهستن؟(دانشگاه من فنی و مهندسی بود-ملی)

واینکه برا گرفتن کپی مدرک فوق دیپلم بجز کارت پایان خدمت که چیز دیگه ای نمیخواد ؟درسته؟

سلام

مدرک موقت روش نوشته که موقت هست

باری گرفتن اصل مدارک از دانشگاه کارت پایان خدمت و تمبر هزارتومانی از بانک ملی می خواد

اما شما اول با دانشگاه تماس بگیر شاید تمبر شش هزارتومانی بخواد! که باید بری بانک بخری

دانشکده ی  ما دانشکده ی مرکزیه 10تا ساختمون داره شبیه به یک شهرکه و یک ساختمان اداری داره که هر وقت بخوای میشه رفت اما دانشکده های کوچیک مثل غیر انتفاعی ها اینطوری نیستند و موقع امتحانات تعطیله

شما از برج چهار برو که از هیچ نظر مشکلی نباشه

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

سلام

من رشتم ریاضی بودم توی دبیرستان و الان دانشجوی رشته حسابداری هستم دارم برای فوق دیپلم میخونم. ولی پیش دانشگاهی دوتا از درس های دیفرانسیل و فیزیک را پاس نکردم. یادمه قبلا برای دانشگاه برگه دیپلم موقت بردم از مدرسه برای ثبت نام دانشگاه. من نمیدونم ایا الان مدرک دیپلم دارم یا اینکه نه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...