رفتن به مطلب

تنظیمات stereo mixero کسی بلد نیست؟

nima419
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان عزیز خسته نباشید
دوستان من میخوام همزمان با صحبت با میکروفون در نرم افزارهای تحت وب آهنگ ویندوز هم پخش بشه
متاسفانه نمیدونم چرا stereo mix  فعال هست اما اونجوری اتفاق نمی افته که میخوام
آخرین ورژن realtek  رو هم نصب کردم مشکل حل نشد
هدفونم مدلش  
Microsoft LifeChat LX-3000 Headset که usb داره ن فیش
یکم هم دستکاریش کردم مثلا صدای آهنگ برای مسنجر ها میرفت ولی خودم نمیتونستم گوش کنم و...|

بنابرین همزمان با حرف زدن در میکروفون صدای ویندوز هم در مسنجرها پخش بشه

​منتظر جوابتون هستم
پیشاپیش از همه ممنونم

لینک به دیدگاه

با برنامه team speek user 3 صحبت میکنین؟

سلام میلاد جان میخوام با تلگرام همزمان با پخش اهنگ حرف هم بزنم.. realtek  رو هم حذف و دوباره همون که برای مادربرد هست هم نصب کردم

متاسفنه نشد... 

لینک به دیدگاه

با تلگرام.اسکایپ. ریدکال. مسنجرهای تحت ویندوز دیگه

ریدکال یه پلاگین داره که پایین صفحس علامت نوته اونو میزنی آهنگ پخش میشه و میتونی حرف بزنی یادش بخیر با این کار کارائوکه انجام میدادیم  :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

ریدکال یه پلاگین داره که پایین صفحس علامت نوته اونو میزنی آهنگ پخش میشه و میتونی حرف بزنی یادش بخیر با این کار کارائوکه انجام میدادیم  :crying: :crying:

خخ آره اینو یادم نبود البته خیلی وقته ریدکال نرفتم آره یادش بخیر  :crying:  :laughing:  الان برای تلگرام خیلی نیاز دارم .. نمیدونم بخاطر چیه لامصب نمیشه.اینجوری :-?

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

مدل هدفون شما اصلاً مهم نیست ! چون فقط خروجی هستش برای بخش ورودی مادربرد و چیپ ست صوتی روی مادربرد مسئول رسیدگی به داده های ارسالی میکروفون هستش!

ویندوز به صورت پیش فرض قابلیت استروئو میکس نداره ! و اون درایور پیش فرض خودشم به درد جرز لای دیوار هم نمیخوره :دی من که ویندوز 7 هستم پیش فرضش کار نمیده
منم همین مشکل رو داشتم ... باید بدونید که چیپست Audio مادربرد شما چیه... و سپس نرم افزاری خاص رو دانلود کنید !
این نرم افزار علاوه بر نصب آخرین درایور اون چیپست نرم افزار خاص خودش رو هم نصب میکنه که تنظیمات اضافی برای کنترل کانال های خروجی و ورودی و همینطور Stereo mix هستش

چیپست Audio مادربرد من چون مال شرکت VIA هستش من VIA HD Audio Deck رو نصب کردم...

http://download.cnet.com/VIA-High-Definition-Audio/3000-2110_4-171213.html

مشکلمم حل شد و با بهترین کیفیت دارم صدا میگیرم :دی

cwm46vyno8vrwxfzx29.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...