رفتن به مطلب

انتشار یک بنچمارک از Radeon RX 480 در بازی DOOM 2016

Recommended Posts

hjpsc9s91b7kbnavs7v.jpgبرای دیدن عکس با سایز اصلی و بقیه توضیجات به لینک زیر مراجعه کنینhttp://wccftech.com/amd-radeon-rx-480-graphics-card-doom-1440p-benchmark/

تست در رزولوشن 2k و Ultra انجام شد

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

اینکه فاجعس

کلا چیز خاصی هم نشون نداد

اگه این باشه باید کار amd رو تموم شده دونست

لینک به دیدگاه

برای یک میان رده این رزولیشن و فریم واقعا ایده‌آل هستش مخصوصا از اونجایی که فریم دهی بازی DOOM تا اونجایی که میدونم روی کارت های AMD کمتره...(دوستان انتظار نداشته باشن که یه کارت میان رده نه بیشتر بتونه با GTX 1080 انویدیا رقابت داشته باشه :D ) پس باید منتظر بود و دید که غول های 490 و 490X چکار میکنن

لینک به دیدگاه

به نظر من 480 همون ربرند 390X هستش...باید منتظر 490x و مدل بعدی high-end مثل Fury X باشیم.

و البته پولاریس بیشتر بر روی مصرف و دمای کمتر و همچنین افزایش نسبت perf\price تمرکز داره تا سرعت بیشتر!

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

به نظر من 480 همون ربرند 390X هستش...باید منتظر 490x و مدل بعدی high-end مثل Fury X باشیم.

و البته پولاریس بیشتر بر روی مصرف و دمای کمتر و همچنین افزایش نسبت perf\price تمرکز داره تا سرعت بیشتر!

اگه راجا کودوری اینو بشنوه مثل فیلم های اکشن هندی میکشتت :D

لینک به دیدگاه

به نظر من 480 همون ربرند 390X هستش...

البته نظر همه ی دوستان محترم هست @};-

برای یک میان رده این رزولیشن و فریم واقعا ایده‌آل هستش مخصوصا از اونجایی که فریم دهی بازی DOOM تا اونجایی که میدونم روی کارت های AMD کمتره...(دوستان انتظار نداشته باشن که یه کارت میان رده نه بیشتر بتونه با GTX 1080 انویدیا رقابت داشته باشه  :D ) پس باید منتظر بود و دید که غول های 490 و 490X چکار میکنن

@};- قطعا حق با شماست 

ضمن اینکه ارجاع اون تست OGL فقط یه مقیاس فرضی که توسط videocards اشاره شده ، که صحتاش رو خود wccftech زیر سوال برده !(گرچه سوال من اینه؛ اصلا چرا این بازی اونم با OGL که درایور Radeon بهینه سازی کمتری به نسبت روش داره ^#(^ به عنوان اولین تحفه ی Editors ، اونم درست وقتی که همه ی خبرها بر علیه RTG و  Polaris  ؛ یا نکته ای توش نهفتست ، یا بعد این کنفرانس  پراسترس شاهد تغییرات اساسی در چارت مدیریتی AMD , RTG خواهیم بود !!! 

اگه راجا کودوری اینو بشنوه مثل فیلم های اکشن هندی میکشتت :D

=))  =))  =))  =))  =))  =))

مث همون پسترا که مدام دور و برش  تو اتاق کارش ؛

خداییش دیگه ازون حرفاست ،  حتی ایستگاه های شایعه پراکنیم به این صراحت نگفته بودن   :D

دوستان میدونسید یکی از آرزوهای Raja  بوده که یه دونه PIXAR تو هندوستان تاسیس کنه  :laughing:  به شدت به Visual  تاکید و اشراف و علاقه داره ...

با تشکر از اطلاع رسانی خبر و پیگیری دوستان @};-  @};-  @};-

برای یک میان رده این رزولیشن و فریم واقعا ایده‌آل هستش مخصوصا از اونجایی که فریم دهی بازی DOOM تا اونجایی که میدونم روی کارت های AMD کمتره...(دوستان انتظار نداشته باشن که یه کارت میان رده نه بیشتر بتونه با GTX 1080 انویدیا رقابت داشته باشه  :D ) پس باید منتظر بود و دید که غول های 490 و 490X چکار میکنن

ویرایش شده توسط tohidadme
لینک به دیدگاه

فکر میکنم 490X طبق روال سری های قبل باید 1.5 تا 2 برابر 480 باشه که یه چیز تو مایه های 1070 میشه تغریبا. از طرفی amd مطمئنا به 490x بسنده نمیکنه و مثل fury و furyX از کارت های قدرتمند تری رونمای میکنه.

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

یک شاهکار جدید از AMD

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

270-300 دلار...یک کارت با توانایی رقابت با 980 از انویدیا که 450-500 دلار قیمت داره در حال حاضر...به نظر من که خوبه...

لینک به دیدگاه

یک نکته ای که در مورد این تست هست اینه که کلا تستی در کار نبوده، یعنی AMD یه دمو از DOOM روی کارت RX 480 نشون داده و‌ اگه پرست فهمیده باشم فریم ریت به 60 محدود بوده و ممکن بدون محدودیت بالاتر بره

البته دوستانی که فاتحه AMD رو میخونن این کارت اگه نصف 1080 قیمت داشته باشه انتظار 1080 کشی ازش نمیشه داشت و پرفورمنسی که این کارت در 1080p و 1440p بده برای اکثریت ما که هنوز مانیتورمون 1080p هست کافیه.

لینک به دیدگاه

بجای این کارا 

ی CPU خوب تولید کنه آبرومون رفت...

خیلی دوست دارم Amd روی Nvidia کم کنه ولی با توجه به این شایعات

باز نامیدم کرد

لینک به دیدگاه

Amd طبق بنچمارك هايي كه اومده قويترين كارتش قدرتي حدود پانزده درصد ضعيف تر از 1080 هست كه اگه قيمتش بهتر باشه و دماي بالايي نداشته باشه ارزش خريد بالايي داره و اگه بقيه كارتاش هم همين استراتژي رو داشته باشن ميتونه رقابت خوبي رو شكل بده

راستي ميشه يكي بگه چطور شكلك ها رو فعال كنم از كجا بايد استفاده كنم ?

لینک به دیدگاه

270-300 دلار...یک کارت با توانایی رقابت با 980 از انویدیا که 450-500 دلار قیمت داره در حال حاضر...به نظر من که خوبه...

انويديا هم 1070 رو با هشت گيگ حافظه وقدرت 980ti با قيمت 650~700$ رو ميده 390 دلار بعني سي درصد قدرت بيشتر با نود دلار از نظر من كه واقعا ارزش داره البته حرف شما تاييد نشده و اميدوارم اينطور نباشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

بترسید از روزی که amd قیمت این کارت رو معلوم کنه با قدرت واقعیش رو شاید برای شما هم اتفاق بیافتد ... همچنان منتظر روز پولاریس هستیم  :clapping:

کارت های انویدیایی که تا الان معرفی شده با توجه به قیمتشون 20 درصد مصرف کننده های ایرانم تشکیل نمیدن... این پولاریس هست که 80 درصد جامعه گیمری ایران رو ممکنه پوشش بده بشرط اینکه بتونه خودی نشون بده... همونجوری که یزمانی amd داران کوچ به انویدیا کردن برعکسش هم ممکن هست...!  ^_^

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

یک شکست دیگه واسه کمپانی  AMD، البته این جور خبرها در مورد AMD طبیعی شده.

فعلا که پاسکال در dx 12 شده ریبرند مکسول

همه افزایش کارایی 1080 و 1070 به خاطر لیتیوگرافی پایین با افزایش فرکانسها بود خوده معماری پیشرفتی نداشته که نسبت به نسل قبل برتری مطلق باشه

980ti G1 Gaming رو ببینید فرکانس هسته در حالت بِیس 1190 مگاهرتز در حالت oc هست که توربوی اون به 1279 مگاهرتز میرسه ولی کارایی که داره با این فرکانس میده برابر ه تقریبا با کارت 1070 یا حتی بهتر از اون

نمونه های اور شده شرکتهای دیگه کارایی حتی بهتر از اون هم ارائه میدن

afhrqks0w0qmtm20ploq.png

hfsca288lxr7kq4wy7kp.png

در DX12 که جای خود داره

اینم یه نمونه اور شده 980ti که کارایی بسیار نزدیک با 1080 داره

خودم این سایتها با بنچمارکهاشونوقبول ندارم ولی فقط برای نتیجه گیری گذاشتم

1qpmrzwm2yh0qrlnqcam.png

فرکانس هسته 1253 مگاهرتزه 980ti کجا و 1607 مگاهرتزه 1080 کجا

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

اوه اوه از اینجور بحث ها ! [emoji2]

دوستان انویدیایی منتظر حملات انتحاری از طرف قرمز پوش های ای ام دی باشید . هیچ گونه انتقادی به شرکت AMD وارد نیست و اگر هم اشکالی وجود داره باید سکوت کنید و گرنه از پشت میز کامپیوتر توسط عوامل AMD ترور میشید [emoji6] [emoji3] ، از من گفتن بود .

لینک به دیدگاه

اوه اوه از اینجور بحث ها ! [emoji2]

دوستان انویدیایی منتظر حملات انتحاری از طرف قرمز پوش های ای ام دی باشید . هیچ گونه انتقادی به شرکت AMD وارد نیست و اگر هم اشکالی وجود داره باید سکوت کنید و گرنه از پشت میز کامپیوتر توسط عوامل AMD ترور میشید [emoji6] [emoji3] ، از من گفتن بود .

به هر حال حقیقت تلخه

لینک به دیدگاه

به هر حال حقیقت تلخه

صد در صد ، من خودم ساعت ها با این عزیزان طرفدار AMD بحث کردم اما آخرش دیدم که بی فایده هستش و مثل کوبیدن آب در هاون می ماند دیگر وارد بحث های تخصصی و بنچمارکی با این عزیزان نشدم .
لینک به دیدگاه

اين انويديا خيلى نامرده زمان Fury X اون AMD بي چاره اين همه تبليغ كرد و اينا با يه 980Ti قبل از بيرون اومدن Fury X زارت زد rekt كردش.

الانم فك كنم 1070 با اين بنچماركاش كه اومده همين كارو با اين بدبخت بكنه.

نميذاره Amd يكم وضعش بهتر شه عوضى :D

لینک به دیدگاه

به هر حال حقیقت تلخه

عزیز فعلا که حقیقتی معلوم نیست و همه ی اینا چیزی جز شایعه نیستن(بنچمارک های کارت های AMD رو میگم ک هنوز حتی شرکت، ازشون رونمایی نکرده...)

ویرایش شده توسط Radeon.AMD
لینک به دیدگاه

چه بنچمارک کاملی هیچ چیزی از گرافیک مشخص نیست و فقط حدس و گمان  :-?

بنچمارک به این میگن @};-

7womcsimsudtrupgx7v7.png

ویرایش شده توسط THE-BLACK-CAPTAIN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به هر حال حقیقت تلخه

درسته حقیقت تلخه نمیخوایدش قبولش کنید انودیا علاوه بر اینکه در dx12 مثل مکسول کلاه بزرگی بر سر کاربراش گذاشته و وعده هایی که برای پشتیبانی کامل از تمامی لولهای dx12 رو به کاربرانش داد ولی در عمل چیز دیگه ای شد

هنوز نه کارت رونمایی شده نه بنچ رسمی هیچی شما از الان فهمیدید که حقیقت تلخه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

چندماهه یک روز در میون اسلاید میدادن بیرون ما فلان میکنیم .... آخرش چی عذاب درآمد، دم انویدیا گرم با معرفی دو تا کارت AMD رو به خاک مالوند این همه دب دبه و کب کبه نداشت.  اینقدر دما بالا بوده، حتی جرئت نکردن حرفی بزنن. به یک ویدئو فقط اکتفا کردن اونم معلوم بوده بیشتر جلوه‌های ویژه بیشتر استفاده شده.

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

یکی از موفق ترین سری های Amd همین سری r9 400 خواهد بود 

چون از نانومتر و قیمت از انویدیا جلوتر هست !

رقیب این 480 (non x) کارت 1060 خواهد بود که بعید میدونم قیمت یکسانی داشته باشن !

عزیزانی که میگن که سری 400 ریبند شده های قبلی هستن توجه کنن معماری چیب عوض شده !! نه اینکه همون چیب رو بهبود ببخشیدن !!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...