رفتن به مطلب

انتخاب مانیتور "24 در رنج قیمت 600 هزار تومن

Recommended Posts

درود عزیزان

همونطور که از عنوان تاپیک مشخصه بنده قصد دارم که یک مانیتور در رنج قیمتی 600 هزار تومن بگیرم چراکه مانیتور قعلی من که الجی 17 اینچ هستش واقعا کوچیکه! 

در وهله اول بین این چند مورد گیر کردم که امیدوارم با نظراتتون راهنمایی بکنید من رو. 

1: Samsung S24D395HP Plus 24inch PLS LED Monito

2:LG 23MP67HQ 23Inch IPS LED Monitor

3: BenQ GL2460HM 24inch Monitor

از بین این سه مورد بیشتر نظرم به سامسونگ متمایل هست اما موردی باعث شده که در درست بودن این انتخاب شک کنم و اون هم نظرات منفی درباره این مدل هست :

S24D390HL

جالب اینه که همه از کیفیت تصویر تعریف کردن ولی همونطور که با خوندن نظرات متوجه میشید افرادی که رای منفی دادند از لق بودن استند مانیتور و تلو تلو خوردنش می نالند و مورد مهم دیگه اینکه بسیاری از اون هایی که 1 ستاره دادند ادعا می کنن که بعد از حدود 1 سال استفاده مانیتورشون شروع به چشمک زدن میکنه و باید کابل پاور رو کلا جدا کنن و دوباره وصل کنن (و این چیزا :)) تا برای یه مدت کوتاهیی درست بشه و دوباره همون آَش و همون کاسه. حالا نمیدونم این مشکلات تنها مربوط به مدل 390 هست یا مدلی که در بازار خودمون به فروش می رسه هم همین مشکلات رو داره. از دوستانی که این مانیتور رو دارن خواهش میکنم یکم مارو روشن بفرمایید. 

راستش خیلی به گزینه 2 علاقه ندارم، نه اینکه الجی بد باشه، مانیتور فعلی همونطور که گفتم الجی  و چندین ساله بدون ذره ای مشکل داره کار می کنه، تنها علت حال نکردن با این مدل الجی 23 اینچ بودن اون هست، چی میشد اگه 24 باشه ؟ 

مدل بنکیو هم بخاطر پنل تی ان زاویه دید آنچنان خوبی نداره ولی در عوض در زمان پاسخگویی به اون 2 مورد برتری داره و ...

استفاده من از مانیتور هم در وهله اول دیدن فیلم و  ترجمه مقاله هستش که احتیاجه صفحه ورد و صفحه متن زبان اصلی در کنار هم باز باشن، اولویت دوم هم بازی هستنش.

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم 

--------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------- ----------------- -------

ویرایش: عزیزان دیگه بحث خرید مانیتور کنسل شد. ممنون میشم مدیران عزیز تاپیک رو ببندن یا کلا حذفش کنن. 

ویرایش شده توسط grimlock
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز پیشنهاد من S24D390

مدل بالاترش هم اگه بودجتون برسه عالیه S24D590

نظرات رو در Amazon بخونید.

ویرایش شده توسط ❤Sαʝʝαԃ_Shz❤
لینک به دیدگاه

دوست عزیز ممنون   از نظرت. به دلایلی دیگه قصد خرید مانیتور رو ندارم (از جمله کنکور *dry# )

فعلا با همین الجی جان سر می کنیم تا بعد. 

تاپیک میتونه حذف یا بسته بشه. 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...